• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
fňuk :frowning2:
23. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli, my bychom snad v úterý mohly, ale zatím neslibuju...
23. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky :slight_smile:

bubli my bysme asi též mohli jen nevím podle času :wink:
23. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se to hodí celý den... a vám? spíš dopoledne či poledne či odpoledne?
24. zář 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky asi v úterý mohla, chystáme se navštívit moje rodiče
24. zář 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky no ja se nezucastnim urcite ted az nekdy casem.
24. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zatím na úterý nic moc neplánuji, tak bych nejspíš taky došla. Raději mám ale dopo (cca 10 hodina?), odpo se u nás déle spí...
24. zář 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj

tak jesle docela v poho, odešel s paní učitelkou za ručičku ani mi nedal pusu pacholek...vybral si sám obrázek medvídka, byla volná ještě žába, ale to jsem měla ve školce já a nějak mě to deprimovalo doteď si pamatuju jak měly děti kytičku, motýlka, míček a já rozpláclou žábu po hodině jsem došla a prý byl moc hodný...ale když jsem ho vzala, že jdeme domů spustil povyk, že ne, že chce na bábovky s dětma (zrovna se oblíkaly ven) no odnesla jsem ho řvoucího...máme prý přijít i zítra a v úterý, že to nevadí...pak teda od října budeme platit, ale teď je to jako bez placení...no tak uvidíme co bude dělat chlapec až tam bude dýl...doma mi říkal, že tam děti plakaly a já se ho ptala jestli plakal taky a prý jo...tak jsem se ptala co mu teta řekla ... že nemá plakat, že maminka přijde...no tak teda nevím kde je pravda, učitelka neříkala nic, jen to že hezky seděl u stolečku a snědl kousek jablíčka...

tím pádem teda úterý spíš odpo...
24. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky... amino to nevadí, tak bude přinejhorším spát v kočáru :wink: takže tedy odpoledne? dejme tomu 14 hodina?
24. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli 14 je na nás brzo :slight_smile: vidím to tak kolem té 15 :wink: a teda pochybuju, že Pepíno by spal v kočárku :sunglasses: tak se domluvte, kde budete a my kdyžtak někam dorazíme :wink:
24. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli, on se do kočáru už dááávno nevejde, vypadá na 4 roky :wink: My jsme schopni dorazit na srázek nejdřív kolem čtvrté a tam je snad po páté zavíračka, což moc nemá cenu, tak uvidím, případně navi někdy dopol.
24. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zavíračka v 17:30 takže 15 hodina???
24. zář 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak to je na nás pozdě...Ale dneska jsem se potkala v Berušce s Dragou a Dalíkem :dizzy_face: Moc mě těšilo!
24. zář 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ taky nás těšilo :slight_smile:
24. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
aktualizace fotek... více v IP (kdo nedostal napište si :D )
24. zář 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, nám teda vyhovuje spíš dopoledne, protože nikdy nevím, jak dlouho bude Beruš spát, pak než se nají a než se vykýblujem... Tak se nějak domluvte a my buď dorazíme nebo ne.
25. zář 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: Markét, my to máme stejně jako Ami nebo Draguš, tj. děti nám spí cca od jedné do třech, půl čtvrté...
Takže my s Věruš taky můžem dopo klíďo od devíti do dvanácti nejdýl a pak od čtyřech :wink:

Takže se hlásím na srázek v úterý dopo od devíti ráno nebo od cca čtyřech odpo :grinning: papapa
25. zář 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no koukám že je vás tu víc co máte zájem o dopoledne... :o) takže sraz v úterý v 10:00 v berušce? to akorát otvíraj :o)
25. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
v úterý od 10 chodí Terka cvičit, takže uvidím v jaké bude kondici po rýmě a zda vůbec půjde, kdyby nešla, dojdem do Beruny. Ale spíš to vidím na srázek s vámi :slight_smile: :slight_smile:
25. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my asi nedorazíme, mám srazík se spolužačkou z gymplu :slight_smile:
25. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak spolužačku vem sebou :o)
25. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidíme, třeba jo :wink:
25. zář 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dorazíme, protože Dála sice pošupajdí do jeslí ale zatím jen na hoďku na dvě...takže 10 ok :sunglasses:

jinak dneska jesle s řevem...ale spíš kvůli mě, že jsem se zasekla a žádala nějaké info a D neodvedli do třídy, tak pak vřískal, ale ne že jdu pryč...že chce ven na mašinku (mají tam takový dřevěný vláček...kdo zníte víte :slight_smile: naštěstí jsou tam ok a prý tam klidně můžem chodit...tak po vyzvednutí jsme šli na zahrádku a Dála se uspokojil :grinning: :sunglasses:
25. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ráda bych přišla, ale nevím, jak to vyjde. Od rána HOnzík chraptí, tak uvidíme. jestli nebude později víc nemocný :unamused:
25. zář 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No fajn, pěkně jste to vymyslely. My tedy v úterý dopo na 10 hodinu dojdeme. Fajn víkend všem, pa, pa
25. zář 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no paráda... to bude sešlost :D na všechny se moc těšíme (já i kristýnka)
25. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidis, bubli, ze to funguje:slight_smile:
Nicmene pro nas je utery spatny - na 9.15 jedem se SImonem na vysetreni oci na rozdelov a pak snad stihnem plavani od pul 12. a myslim, ze zbytek dne budem spat - jestli ne Simon, tak ja urcite:slight_smile:
a na zbytek tydne jsem si dohodla, ze se prestehuju do Prahy, abych se mohla ucit a hlidat budou babicky:slight_smile:
Hezky si to v Berusi uzijte:slight_smile: rada vas uvidim nekdy priste
26. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tady vam ukazem jak rosteme http://jdna.rajce.idnes.cz/Danysek/
27. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar, super :dizzy_face:
27. zář 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar a co ty? už jsi zvládla nemoc?
27. zář 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek