Sejděme se
ikuska26
23. únor 2007

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

Ahojte maminky, hladam spolocnicku na kocarovanie, vymenu skusenosti, alebo len pokec a prechadzky v kladne. Budem velmo rada, ak sa nejaka najdes, bo chodit stale sama s kocarkem je smutne a kedze mam vsetkych priatelov a rodinu na SK, aspon takto hladam... Som sa sem prestahovala v lete, no myslela som ze nahoda je blbec a ja sa zoznamim s nejakymi tehulkami a potom maminkami, ale stale nic.... :-S
bublinka9
23. zář 2009
fňuk 😞
lapagerie
23. zář 2009
Bubli, my bychom snad v úterý mohly, ale zatím neslibuju...
draga
23. zář 2009
hoj holky 🙂

bubli my bysme asi též mohli jen nevím podle času 😉
bublinka9
24. zář 2009
mě se to hodí celý den... a vám? spíš dopoledne či poledne či odpoledne?
iris
24. zář 2009
já bych taky asi v úterý mohla, chystáme se navštívit moje rodiče
adajar
24. zář 2009
holky no ja se nezucastnim urcite ted az nekdy casem.
amina
24. zář 2009
já zatím na úterý nic moc neplánuji, tak bych nejspíš taky došla. Raději mám ale dopo (cca 10 hodina?), odpo se u nás déle spí...
draga
24. zář 2009
hoj

tak jesle docela v poho, odešel s paní učitelkou za ručičku ani mi nedal pusu pacholek...vybral si sám obrázek medvídka, byla volná ještě žába, ale to jsem měla ve školce já a nějak mě to deprimovalo doteď si pamatuju jak měly děti kytičku, motýlka, míček a já rozpláclou žábu po hodině jsem došla a prý byl moc hodný...ale když jsem ho vzala, že jdeme domů spustil povyk, že ne, že chce na bábovky s dětma (zrovna se oblíkaly ven) no odnesla jsem ho řvoucího...máme prý přijít i zítra a v úterý, že to nevadí...pak teda od října budeme platit, ale teď je to jako bez placení...no tak uvidíme co bude dělat chlapec až tam bude dýl...doma mi říkal, že tam děti plakaly a já se ho ptala jestli plakal taky a prý jo...tak jsem se ptala co mu teta řekla ... že nemá plakat, že maminka přijde...no tak teda nevím kde je pravda, učitelka neříkala nic, jen to že hezky seděl u stolečku a snědl kousek jablíčka...

tím pádem teda úterý spíš odpo...
bublinka9
24. zář 2009
ahojky... amino to nevadí, tak bude přinejhorším spát v kočáru 😉 takže tedy odpoledne? dejme tomu 14 hodina?
draga
24. zář 2009
bubli 14 je na nás brzo 🙂 vidím to tak kolem té 15 😉 a teda pochybuju, že Pepíno by spal v kočárku 😎 tak se domluvte, kde budete a my kdyžtak někam dorazíme 😉
amina
24. zář 2009
bubli, on se do kočáru už dááávno nevejde, vypadá na 4 roky 😉 My jsme schopni dorazit na srázek nejdřív kolem čtvrté a tam je snad po páté zavíračka, což moc nemá cenu, tak uvidím, případně navi někdy dopol.
bublinka9
24. zář 2009
zavíračka v 17:30 takže 15 hodina???
iris
24. zář 2009
Ahojky, tak to je na nás pozdě...Ale dneska jsem se potkala v Berušce s Dragou a Dalíkem x-) Moc mě těšilo!
draga
24. zář 2009
JJ taky nás těšilo 🙂
bublinka9
24. zář 2009
aktualizace fotek... více v IP (kdo nedostal napište si 😃 )
lapagerie
25. zář 2009
no, nám teda vyhovuje spíš dopoledne, protože nikdy nevím, jak dlouho bude Beruš spát, pak než se nají a než se vykýblujem... Tak se nějak domluvte a my buď dorazíme nebo ne.
kony
25. zář 2009
ahoj 🙂 Markét, my to máme stejně jako Ami nebo Draguš, tj. děti nám spí cca od jedné do třech, půl čtvrté...
Takže my s Věruš taky můžem dopo klíďo od devíti do dvanácti nejdýl a pak od čtyřech 😉

Takže se hlásím na srázek v úterý dopo od devíti ráno nebo od cca čtyřech odpo 😃 papapa
bublinka9
25. zář 2009
no koukám že je vás tu víc co máte zájem o dopoledne... :o) takže sraz v úterý v 10:00 v berušce? to akorát otvíraj :o)
leterka
25. zář 2009
ahoj,
v úterý od 10 chodí Terka cvičit, takže uvidím v jaké bude kondici po rýmě a zda vůbec půjde, kdyby nešla, dojdem do Beruny. Ale spíš to vidím na srázek s vámi 🙂 🙂
iris
25. zář 2009
Tak my asi nedorazíme, mám srazík se spolužačkou z gymplu 🙂
bublinka9
25. zář 2009
tak spolužačku vem sebou :o)
iris
25. zář 2009
uvidíme, třeba jo 😉
draga
25. zář 2009
my dorazíme, protože Dála sice pošupajdí do jeslí ale zatím jen na hoďku na dvě...takže 10 ok 😎

jinak dneska jesle s řevem...ale spíš kvůli mě, že jsem se zasekla a žádala nějaké info a D neodvedli do třídy, tak pak vřískal, ale ne že jdu pryč...že chce ven na mašinku (mají tam takový dřevěný vláček...kdo zníte víte 🙂 naštěstí jsou tam ok a prý tam klidně můžem chodit...tak po vyzvednutí jsme šli na zahrádku a Dála se uspokojil 😃 😎
kladenacka
25. zář 2009
Ahoj, ráda bych přišla, ale nevím, jak to vyjde. Od rána HOnzík chraptí, tak uvidíme. jestli nebude později víc nemocný :-|
amina
25. zář 2009
No fajn, pěkně jste to vymyslely. My tedy v úterý dopo na 10 hodinu dojdeme. Fajn víkend všem, pa, pa
bublinka9
25. zář 2009
no paráda... to bude sešlost 😃 na všechny se moc těšíme (já i kristýnka)
pikkumyy
26. zář 2009
tak vidis, bubli, ze to funguje🙂
Nicmene pro nas je utery spatny - na 9.15 jedem se SImonem na vysetreni oci na rozdelov a pak snad stihnem plavani od pul 12. a myslim, ze zbytek dne budem spat - jestli ne Simon, tak ja urcite🙂
a na zbytek tydne jsem si dohodla, ze se prestehuju do Prahy, abych se mohla ucit a hlidat budou babicky🙂
Hezky si to v Berusi uzijte🙂 rada vas uvidim nekdy priste
adajar
27. zář 2009
Ahojky holky tady vam ukazem jak rosteme http://jdna.rajce.idnes.cz/Danysek/
iris
27. zář 2009
adajar, super x-)
draga
27. zář 2009
adajar a co ty? už jsi zvládla nemoc?

Začni psát odpověď...

Odešli