• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
No Draga, ja som myslela Vodarensku preto, ze si spominala, ze byvate pri Kaufflande a hovorila si, o ihrisku 'u nas', tak preto som si to takto spojila. :wink: Na tom ihrisku, co pises sme boli prvykrat s Kony. Dievcata su inak prijate do tej skolky, tak som zvedava :unamused: Dnes v praci boli zase v pohode ale len kym ma videli. Furt, ked sa stratim z dohladu, je rev :frowning2: .

Celkom som sa tesila, ako uspesne bezplienkujeme aj vonku, aj v aute, konecne som sa odhodlala im nedavat plienky, aj ked viem, ze v aute zaspia. Zatial to zvladaju :wink: . Ale nastvala ma Lea...presadzali sme na balkone kvietky, ona si len tak cupla vedla mna a zacala curat :angry: . Tak som ju okrikla a ona to dokoncila do nocnika :slight_smile: . Ale chvilku nato mi prisla oznamit, ze kakala. Ale nie do zachoda alebo nocnika, ale v izbe na zem. :angry: Nastastie na lino, nie na koberec, asi by ma porazilo. :angry: Nechapem, co to do nej voslo, ona nemala nikdy s tymto problemy, davno davno sa aj zobudza so suchou plienkou, urcite to urobila vedome. Dnes sme kupili podlozky do postielok proti precuraniu, ide prva noc bez plienky, tak som zvedava :confused:

Dnes mame neskoru vecierku, dievcata spali cestou z Prahy v aute, to znamena 'vstavali' nieco po pol 6 vecer! Parada. :rolling_eyes: My sme uz s manzelom mrtvi, len sa pri nich striedame, kym druhy nabera aspon ake take sily :grinning:

Androna, skorn budeme sa tesit coskoro aj na vas :slight_smile:
8. čer 2007 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
silvi bydlíme kousek od kauflandu :slight_smile: ale ne hned u něj ale to neva :slight_smile:
na to odstavování od plýnek se teda taky mooc těším :slight_smile: třeba to Leuška fakt vůbec nemyslela špatně chudinka :slight_smile:
9. čer 2007 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooj mamči a mimča :slight_smile:
Tak jsme zas doma s Věruškou samy :frowning2: tatin je v práci a příští týden ho uvidíme až v pátek sobotu neděli...si připadám jak slaměná vdova :confounded:
taky se přiznávám, že zas potřebuju nějakou tu společnost
jste se domlouvaly na úterý??? kde a kdy???
už mi trošku "hrabe" z Věrušky :cry: měla teď od čtvrtka půlnoc dopoledne a večer a v noci vůůůůůbec nespala :unamused:( usíná teď kolem půlnoci) no a protože manža chodí do práce na patnáctky a přijíždí někdy i po půlnoci, uspávání je všechno na mě...jsem docela vyšťavená...doufám, že dnes ( a příští dny) to už bude lepší, třeba to měla z toho vedra - no ale to asi lepší nebude...asi je fakt po mně a vedro nesnáší, chuděra,tož to ji chápu :pensive:

Silvi, kamarádka učí svoji 16měsíční holčičku na nočník a taky jí udělala hromádku v kuchyni ( na linu) :sunglasses:
10. čer 2007 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jé tak jsem napsala příspěvek a nějak se tady neuhnízdil :confounded:

gabčo taky jsme dnes měli tatínka v práci a pořád ještě máme též se nám navrací až kolem půlnoci...neboj to spinkání se srovná asi je Věrušce opravdu vedro my vůbec nelezeme ven jen dneska jsem šla nakoupit a pak asi hoďku vydržela ale pak se udělalo vedro tak jsme šupajdili domů a hráli si ve stínu žaluzie :grinning:
10. čer 2007 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Drago, to jsem ráda, že v tom nejsme samy :wink: ( snad to nevyzní nějak škodolibě, to nechci)

a co tak s Dalíčkem pořád děláte?
Věruška je čím dál tím čilejší...taky se už zkouší převracet ze zad na bok a opačně, "povídáme si", tancujem, ukazuju jí hračky, zkoušíme "cvičit" ( z boku na bříško), klubíčkujem a procvičujem různě kvůli té zlomené klíční kosti...kolikrát, když jsme takhle samy doma, tak jsem z té neustálé pozornosti, co jí věnuju, trošku grogy :sunglasses: pak si skoro vyčítám, když si lehnu, řev neřev ( a někdy i usnu :dizzy_face: ), že se jí málo věnuju...teda néé, že bych Věruš nechala jen tak ječet, ale kolikrát už prostě nemůžu, uši mi "vypnou" , brekot přestanu slyšet a než bych k ní chodila vystresovaná, tak ji třeba chvíli houpu v lehátku, zapnu mimi hudbu a nechám být...a za chvíli zas pohoupu...
...jo, holt to musíme s Věrkou "přetrpět" ...

my radši taky ven nelezem, pač Věrka je tak šíleně nevrlá z toho vedra, že celé večery a do noci prostě řve...takže z toho úterka asi nic nebude :confounded:

holky, to je děs, když je zima, tak si stěžujem, když jsou vedra, tak to taky není ok, kdy už konečně bude počas tak akorát??? :angry: na mimi procházky...
11. čer 2007 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčinky, zdraví, "Kladno". Ted jsem šla po hlavní třídě a nějak se oteplilo...no je to děs, přeju krásný týden, S. :slight_smile:
11. čer 2007 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
gabčo my jsme dneska sli nakoupit a honem rychle jsme upalovali domů a stejně byl Dalík úplně horkej :astonished:
jinak už se obrací na bříško a zase pěkně zpátky takže válí sudy a já ho položím na jedno místo a za chvíli ho najdu na druhém konci bytu prostě už to není takový mimi
zjistila jsem tady na koníkovi, že holky nosí ven i odstříkaný mlíčko takže příště asi tu lahvičku vezmu, zkusím ho nakojit a když se bude vztekat dostane to lahví :slight_smile: a to že sem tam usneš to je normálka to mě se děje dost často a nejhorší je když Dalíka uložím, vlezu si do postele začnu usínat a Dalík najednou začne vykřikovat a "povídat" a neusne :grinning: :grinning:

sajmonik ahoj máš pravdu vedro je jako kráva :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2007 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojte maminky a miminky a tehulky :slight_smile:

Tak hlasim ze sme uz spat...bolo to celkom perno, uz to nie je take v pohode prist do noveho prostredia, uz to viac vnima aj ludi a tak...chvilku v poho a ked nevidi mamu tak rev a tak...vcera prereval aj kupanie, co je divne, ale zaspal celkom ok....tie vedra su na cestovanie hrozne, sme museli zastavovat, kojit a prezliekat ho co bol spoteny a to sme mali v aute aj klimosku...no zmohlo nas to s tatinom, po ceste spat sme sa stavili v motoreste, a trosku som si dala jednu topinku s tatarakem a ked sme prisli domov este o 00,00 som vracala, tz des...

...vcera ostal doma s nami aj tatik, zobral si dovolenku aj ked jej ma velmi malo, tak sme sa dali dokopy, no Sebik bol umrcany ako po ockovani, hroza...dnes je v pohode, sme boli u doktorky a zacneme od zajtra s prikrmamy, a tiez nam odporucila ten nutriton...tak som zvedava...co nan drago hovoris? sme sa boli hlavne zvazit a vela nepribral, hodne blinka, ale to blinkal vzdy, tz to bude ten reflux...ale hlavne mu uz moje mliecko nestaci a keby ste videli ako sa natahuje na stol ked papame, tak by ochutnal...tak studujem vsetko mozne o prikrmoch, uvidime , zacneme mrkvickou, doktorka nam odporucila presnidavky, vraj ti vyrobcovia to maju ohlidane, krajinu povodu, hnojiva a tak, .... :confounded:
12. čer 2007 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ikuska vítej zpátky ty jo tataráka bych si dala ale asi mi ho nedoporučuješ co :slight_smile:))
nutriton u nás docela funguje...Dalík fakt blindil už hodně protože se začal obracet na bříško a zase zpátky takže koulí sudy a je hrozně čilej a už normálně ublinkával natož při tomhle jeho pohybu...dělám ho ale trošku jinak než jak píšou na krabici míchám ho do svýho mlíčka dávám tak do 40ml jednu odměrku a dávám mu to lžičkou před kojením a pak ještě tak jedmou dvakrát v průběhu a nedávám mu ho v noci protože to ho rovnou dávám spát a moc se nemele, vždycky si dobře krkne a pak třeba ublinkne ale fakt jen trošičku tak držím palečky aby Sebíkovi taky pomohl...
12. čer 2007 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj maminky

je to desne jak je vonku teplo.my sme cely den zatvoreny v domceku.aj chudak pes ma otvoreny sklep aby sa mal kde schladit.tak nejake stretnutie az ked bude prijemnejsie.zajtra musim na gyndu na kontrolu po sestinedeli a v tom vedru to sa mi fakt nechce tahat prcka.pojdeme brzo rano.
tak sa majte a prajem vam hodne chladku :slight_smile: :slight_smile:
12. čer 2007 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
andy, to jo, je to pařák, že by psa ven nevyhnal :grinning: :sunglasses:

...chudáci děti...i my :angry: ...já bych tak šla k vodě...na gyndu jsem teď volala a pan dr má prý plno a je tam sám (chudák) a tak jdu na šestinedělku až 25.6. No do té doby to asi s manžou nevydržíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: a asi na to vlítnem...?

Začla jsem pomaloučku polehoučku cvičit - už asi 14 dní každý den půl hodinky, je to ok, nejsem tak unavená :sunglasses: ( i když večer padám za vlast :grinning: ) , za to ale asi může kojení- dost vyčerpávající činnost :sunglasses:

Ikuško - téééda, tos měla odvahu, tatarák bych si dala jedině doma z ověřeného masíčka :wink: ale snad už je dobře, ne?

drago taky nakupuju po ránu, no, ale vždycky vyryzíme před mojí snídaní a to to pak "jede" :grinning: v košíku samý sladkosti :sunglasses:
Dalíček je šikula, no jo, není už takový mimi, ale zas Vás určitě těší svýma pokrokama, že :wink:
mě vždycky nadchne každý nový zvuk, pohyb, co Věruš udělá, ale přiznávám, že ležící věrušks je poklad :slight_smile:
13. čer 2007 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj
Kony ale to nemusis cakat na kontrolu po sestinedeli.to klidne na to vlitni.to my sme skusili po 5tyzdnoch a pohoda.a dnes som bola na kontrole a maly ukazkovy.cely cas bol v autosedacke s manzelom navstivili i babicku v praci a chrnel jedna basen ani netusil ze s nimi niesom.a uz zase spi.tak idem varit aby som to stihla nez sa bude chciet nosit a hrat. :sunglasses:
13. čer 2007 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,
tak dneska uz je venku docela fajnove..zadnej parak..a ja jsem dneska jak prastena :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tak si davam slaboulinky kaficko..

Ikusko..s tatarakem to sis dala tedy!..ja stejne jako Kony bych si radsi dala doma z masicka co koupim a vidim jak vypada..ale uz parkrat me chut premohla a dala jsem si ho v restauraci taky..tak at jsi brzy ok..!mrnosek cestu zvaldnul teda dobre.,.je to sikulka.
Uz to nejsou takovy miminka co...?? :grinning: :grinning:
ta nase rostanda uz vali sudy..bez problemu uz se pretaci a cestuje po postylce..nekdy je to na hlavu..kdyz ji davam vecer spinkat a jdu tam 30x ji obratit..jelikoz s briska na zada se prevratit jeste tak uplne neumi..ale ej to super pozorovat ajk den ode dne umi nove a nove evci..
navic je opravdu hodne pohybliva skoro az hyperaktivni tak nekdy to da zabrat..po vsem uz saha ..vse si chce prozkoumavat..a je tezce mrzuta kdyz ji nejde jeste poradne to elzeni..strka prtku do vzduchu a soupe si tam ty nozicky..no je to nase princezna:slight_smile:))))..
driv kam jsem ji polozila tam jsem ji nasla:slight_smile:) :grinning: ..ted uz to tak neni a musim byt fakt opatrna kam ji davam....takze Kony uzivej,ze Veruska jeste stale nevyviji zadnou aktivitu:slight_smile:))....

Ikusko..jeste jsme se chtela zeptat...kdy se Sebik narodil??musime mit ty prcky kousek od sebe..asi jsi to enkde psala uz ..ale ja jsem od zacatku nedocitala..

a jeste jsem chtela dodat..ze tady na diskuzi mame docela dost neobvkla jmena pro miminka...Dalimil,Sebastian..Ema ,Lea..Ester...i Veruska je v dnesni dobe neobvykle...Daniela taky zadneho neznam..no budou to jiste vsechno MOC vyjimecne deti!!:slight_smile:))..urcite jsem na nekoho zapomnela..tak se om,ouvam..to jen co me ted prislo na mysl...
jdu se natahnout..nez dorazi tatinek z prace..musime nakoupit...
tak zatim papapa
13. čer 2007 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky Andy, to víš, že asi čekat nebudem :wink: se těším na víkend, kdy bude Jarda konečně doma po dloooouhé době. tak se těším na nějaké "sblížení" protože vlastně od porodu jsme se teda moc neužili, jsme vlastně s Věruškou skoro pořád samy :unamused:

...jen doufám, že nám tu naši chvilku Věruška dovolí :sunglasses: ...i když mám trochu strach, ale to se probíralo už v jiné diskuzi...

jinak Andy, Váš Daník je krásňoučký a přibírá jedna báseň, to máš asi opravdu smetánku místo mlíčka :slight_smile: teda, to se někdo má, vytvářet takovou dobrotu pro mimi :wink:

skorn, aktivitu ještě nevyvíjí, ale nebude trvat dlouho, taky ji budu muset hlídat, stějně mě ale ty její proměny moc těší :slight_smile:

k těm jménům- to teda jooo :slight_smile: jsou to fakt neobvyklá jména, ale moc krásná...i mě se to s "Věruškou" povedlo - myslím vybrat jméno, co je "neokoukané", taky jsme chtěli, aby mělo křestní v sobě "r", my s manžou oba máme ( on je Jaroslav a já Gabriela) a k příjmení Táborský se mě to prostě líbí a když jsem to jméno navrhla a Jarda hned souhlasil, bylo jasno :grinning: (jinak, je to jméno po tátově mamce, která už s náma není, ale aspoň díky Věrušce teď tak trochu je :dizzy_face: )

holky, tak co takhle po víkendu ( děsný vedra) se třeba sejít v tom dalsím týdnu (menší vedra )? Na sletišti zas a teda později, kolem třetí čtvrté???
Co Vy na to?? Andy nepřidáte se? :wink:
13. čer 2007 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak my sme chodili na tatarak do jednej restiky a uplne v poho, este ked sme byvali v prahe, a asi 2x sme si ho spravili aj doma, ale kedze by som ho nemala, tak sme od toho upustili,...manzel neodolal ponuke a ja tuzbe aspon ochutnat a dopadlo to tak ako to dopadlo...ale uz je vsetko davno v poho... :slight_smile:

kony, Veruska, je vlastne Verunka? inak moj bratranec ma dcerku tiez verunku :wink: s tym sletistom to vidim dobre,...este kym sme tu, lebo okolo 18 steho - alebo 20 teho cestujeme na slovensko a tam pobudneme 3 tyzdne aj s tou svadbou :dizzy_face:
a inak klidne na to vlitnete, ale nezaponem na ochranu, mohla by sa ti tam dostal nejaka infekce, ale ten neviem ci si nerodila cisto cisarakom :sweat_smile: my sme to skusili mesiac po a este to bolo bolave ale rychlo sa to zahojilo pretoze som si svietila bioptronovou lampou a ked som bola u doktorky este pred skoncenim, ostal mi tam steh a doktorka sa ma pyta ze ci na nenastrihovali, a ja ze hej, ale ze sa mi to vdaka tomu rychlo zahojilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2007 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
skorn, tak Sebik sa narodil 6.ledna, vy ste asi o tyzden skor, nie? tiez uz vala sudy a pretaca sa jedna radost, a v noci spi kadejako, ale doktora vravela ze je to dobre, uz si vie najst lepsie "svoju" pohodlnu polohu :confused: a tiez objavil aj nozicky, to je sranda, ked ho vidim ako si ju zuje, hlavne ked ho prebalujem a vytrci tu malu ritku rovno na mna :grinning: :grinning: :grinning:

a cestovanie on ma rad aj pobyt von, velmi aj ludi ma rad, na vela z nich sa usmieva :dizzy_face: ale v tychto teplach to je dost aj na dospeleho, ale budeme cestoval lozkovym vlakom v noci, tak som zvedava... :confounded:
14. čer 2007 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
andy, tak cvalika mas teda pekneho, mas pravdu aj Sebik bol taky, tiez mi hovorili ze mam smotanu :grinning: a ze mu tolko nemam davat a to som mu nedavala tak casto a nepapal ani dlho... zahada :confused:

radi by sme vas vidiet, aj ked tebe je asi fajn v domceku zo zahradkou, fu :dizzy_face:

drago, tak vcera sme zacali s tym nutritonom, a ja som mu ho davala lyzickou ako ten gel zmiesany s koj. vodou, celkom ok, ale zje mi najviac polku najmensej davky, ...15 ml a jedna odmerka...mame ten od nutrilonu... :astonished:
dnes zacneme aj s mrkvickou, tak som zvedava a vecer kasicka ryzova...mliecka je uz asi menej :fearful: ale bojujeme, vcera som si kupila aj tu meltu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2007 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
silvi, tak to mas teda vymyselnicky, ....to caka aj vsetky nas, ...ale ako vidim dari sa vam, ...a tie tvoje princeznicky nemas nahodou aspon na fotke ...som hladala tvoj album :unamused: a slovencina versus cestina, ...ma to celkom trapi ci bude Sebik vediet hovorit a nebudu sa mu smiat ak bude hovorit ceskoslovensky, ale tvoje baby s tym problem nemaju, hm... :slight_smile:
14. čer 2007 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky..
Ikusko..jo jsme o ten tyden..my mame stastnou 13.:slight_smile:..ale nebyl to patek nybrz sobota:slight_smile:)..
ja jsem si myslela,ze mame ty deticky skoro nastejno.

nase Esterka je taky cvalik..ma uz 7kg..a hlavu jak starostka:slight_smile:..ale ona to vybeha..doufam:slight_smile:)..ja mam mlicka zatim dost a kojim plne..jeste nikdy nedostala nic jineho nez se zdroje od maminky:slight_smile:
..zacatkem pristiho mesice jedeme na 3 tydny na chalupu a ja zacnu pak pomalinku s prikrmama..mrkvicka..atd..
holky co budete uz prikrmovat..co budete davat mimiskum pit??...vodu..caj?..
ja obcas vezmu sebou ven prevarenou koj.vodu do hrnicku,..s pitkem..na lahev ji nechci ucit a sem tam si ve vedru cucne..ale celkem vypije prt..tak snad to bude casem pak lepsi..kamaradka ma 8 mesicni holcicku a ta nechce vubec nic jineho nez mliko..tak jsem zvedava jak dopadneme my:slight_smile:
14. čer 2007 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
holky a kde presne je to sletiste nech si to nastudujem na mape?ale dalsi tyzden este neviem.v pondelok mame zubara a v stredu dorazi kamoska z prace a potom snad dorazia nasi zo slovenska.tak este neviem.ale urcite uz skoro sa uvidime dufam. :sunglasses:
14. čer 2007 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:)
jen v rychlosti mám teď nějak moc aktivit :slight_smile:)

příští týden 19-20 je na sletišti atletika bude tam i pan Šebrle :slight_smile:)) a má to být uzavřeno a placené vstupné to jen tak na okraj

androna sletiště je areál u aquaparku je tam dráha na bruslení, hřiště pro děti moc hezky udělaný a taky atletický stadion určitě víš :slight_smile:

ikuska já ten nutriton míchám jednu odměrku do cca 30ml -40 ml aby to bylo řidčí a sní toho taky max půlku
15. čer 2007 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky a miminka :slight_smile:

tak teda nevím nevím, tento týden mají být největší vedra a vedra vůbec až do konce měsíce :frowning2:
...a to jdem s Věruš ve středu ( 32 ve stínu :angry: ) na kyčle do nem :confounded:

jinak se Vám musím svěřit - stala se mi taková věc... holky, já se asi "rozkojuju", od včera Věruš krmím jen z prsa a odstříkám už asi týden po 3 a 1/2 hod přestávce v kojení 100ml ( ještě nedávno to bylo max 25ml)..tak jen doufám, že to není těma vedrama , že Věruš stačí jen to prso, že nejí málo...

Iko, jak Ti Sebi papá ty příkrmy? Věruška je Věra - po slovensky je to snad Viera, je to tak??

Drago a co Nutriton, už je to lepší a Dalíček neblinká?Co plavání? Jak vám to jde, taky budem s Věrkou chodit:slight_smile:

ty vedra mě asi zabijou a věruš též :frowning2:(((((((((((((((((((((((((((((
18. čer 2007 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak my uz dnes cestujeme v noci na slovensko, dnes som mala taku cestovnu horucku...som zvedava ako to zvladneme v lozkovom vagone so Sebim, ....inak mrkvicka mu isla lepsie, zemiaky velmi nemali uspech, tak mu to potom zmiesam,...ten nutriton mam pocit trosku zabera, aj ked ho nie vzdy do neho dostanem...ked chce pekne papka, ale dlho ho to nebavi...

idem spravit veceru a potom uz ideme, tak sa majte pekne, hadam sa mrknem sem aj na sk, ak bude moznost,....tak nech sa tu ochladi pre vas :slight_smile: :slight_smile:

sme sa inak stretli so silviou, a bol z toho poldenny vylet, ale nemozem to teraz rozpisovat, ale bolo to trosku z krizi, ale bolo to fajn,...inak ako sa ma Emuska? uz je zdrava silvi?

tak sa opatrujte, a to sletiste nevysletistujte :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2007 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky kladenský a okolní :grinning:

kony nutriton celkem dobrý rvu to do něj horem dolem :grinning: No úspěch hurá tak se snaž a ldstříkávej a hodně pij já zjistila že se mi dělá hodně mlíka po pivu :grinning: moooc držím palečky to by bylo super :slight_smile:

ikuska tak přeju hodně pevné nervíčky na šťastnou cestu a neboj sebiček to zvládne je to šikovnej chlap :slight_smile: nás čeká cesta do západních čech asi začátkem července ale to je hodinka cesty autem (vlakem teda 3 :slight_smile:)
18. čer 2007 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:

Ikuska, som myslela, ze idete az neskor, pamatala som si datum 20. :frowning2:

Eme uz to preslo, mala skoro na 100% sestou nemoc, som ti prave chcela volat, ako sa ma Sebik, ci to od nej nahodou nechytil. Neviem, aku to ma inkubacnu dobu, Lea to mala, ked mala nieco okolo roka, ale Ema to od nej nechytila, aj ked doktorka si bola skoro ista, ze to budu mat obe, ze sa to lahko prenasa. Netusim, kde sme to mohli chytit, ale mozno to uz mala v sebe davno. Keby nieco, maly by mal tak 2-3 dni, nase mali obe dva dni, horucky, Lea mala vysoke, okolo 40, ale Ema len 38,5. A potom pride vyrazka (taka krupicka, aj ked kazda mala inu) a to uz horucky nie su. A ta vyrazka je tiez par dni. Tak len dufam, ze to maly nechytil :frowning2: , ale boli sme blizko seba, tak neviem, neviem. Zajtra idem volat doktorke, ani neviem, za aky cas by sa to unho prejavilo.

Kony parada, to kojenie!!!!!!!!!!! :slight_smile: Tesim sa a drzim palce.

|No kony som uz vyesemeskovala, co sa dialo minuly stvrtok, jak nas Ikuskin Honza zachranil :grinning: Sa mi pokazil zamok a nemohla som sa dostat do bytu. Odskocila som si len na postu a potom sme boli vonku az do vecera :sunglasses: . Manzel v MNichove a ja som sa skoro nedostala s dievcatami domov v stredu vecer o pol jedenastej :angry: . No nejakym zazrakom som nakoniec po pol hodine pokusov odomkla, lebo by som sa asi zrutila :angry: Na Sletisti sme s Ikuskou vo stvrtok nehorazne zmokli, potom sme sli k nej a potom zase k nam aj s HOnzom a malym :dizzy_face: . No vylet na pol dna. Chudak Honza skoro vykopaval dvere, ale nastastie je rozvazny a najprv to len skusal a potom sa zamok umudril :grinning: No a este ho potom aj opravil, takze parada :dizzy_face:

No a mne Ema zacala horuckovat dve hodiny na to, co sme prisli domov, tak si hovorim 'Co este?' :angry: No dopadlo to dobre, po dvoch dnoch to preslo :wink:

Takze este sa potrebujem osobne zoznamit s dragou, ktora byva urcite kusok od nas, len sa este furt nepochvalila, kde presne :grinning: . No a na Andronu sa uz tesim, len neviem neviem...cez leto iste budeme rozlietane a ja potom zacinam zarezavat, koniec materskej :cry: neskutocne to zbehlo.A este skorn s Esterkou :dizzy_face:

No ja mam este tento a buduci tyzden skolu, teraz su prijemne hodiny, chodia len vytrvalci a ti su vacsinou prijemni, ziaden opruz :dizzy_face: . No a potom vyrazam na Slovesnko, asi na tri tyzdne, mam priserne resty u znamych, naposledy som tam bola dlhsie v lete minuly rok :frowning2: . Uz sa velmi tesim, ma prist aj moja kamaratka z USA, ktoru som nevidela asi 6 rokov :dizzy_face:

Inak ja s dievcatami von musim, nechcu mi doma spat ani za svet a potom su priserne protivne kolkokrat z vycerpania zaspia podvecer a potom su hore do polnoci! Priserne! Ja s nimi furt idem do lesa a tam sa vyspinkaju, potom trochu na ihrisko a rovno do sprchy :grinning: . Ja zase napisem smsky, ked pojdem, keby ste nahodou sli aj vy :slight_smile: . Hlavne mi neodpisujte s jednodnovym meskanim :grinning: . Draga, tebe dosla sms? :confused:

Tak sa majte, zase je tu slohovka, idem spacifikovat Leu, este tu pobehuje :angry:
18. čer 2007 ve 23:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Silvi i ja sa tesim az sa stretneme.ja musim do kladna na pojistovnu do mesta nech mi preplatia tie kojenecke veci.konecne mam doklady.tento tyzden uz nie ale asi v pondelok.zalezi na pocasi.preposlem ti tel.cislo do IP.Od Kony a Ikusky uz mam.tak mi posli svoje.
u nas to je vylet na cely den ked mame prist do Kladna a vobec to tam nepoznam.Raz sme boli v Kauflande a vecsinou v meste a to parkujem u Lidlu a potom kocar.
Ikus uzi si slovenska snad cez vikend pridu nasi zo slovenska.
Inac uz mame cestovny pas. :sunglasses:
19. čer 2007 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Silvi :slight_smile:) já bydlím v té Lacinovce takže kousek od tebe tuhle jsem sama seděla na dětském hřišti nebyla tam živá duše a četla si Dalík chrněl v kočárku...sms došla promiň jsem nějak nestihla odepsat a pak už právě byl ten druhej den :grinning:
19. čer 2007 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky , omlouvám se že vám lezu do diskuze, ale zadala jsem do vyhledávače maminky z Kladna a dostala jsem se k vám! Bydlím ve Hřebči u Kladna , mám téměř osmi měsíčního chlapečka Filípka a poohlížíme se po nějakých kamarádech nebo kamarádkách , jelikož tu nikoho kdo má mimi neznáme! Pokud budete mít někdo zájem jít třeba na procházku s kočárkama, tak budeme moc rádi!!!!!!!! Zuzka a Filípek
22. čer 2007 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj hugousku ve Hřebči je Na čamrdě že? tam jsme s holkama byly s kočárkama na pivku :slight_smile: tak příště dáme vědět nebo kdybys měla cestu do Kladna písni a můžem zajít třeba na kafíčko :slight_smile:
23. čer 2007 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to Ćamrdu znáš! do Kladna jezdíme téměř každý den , kde bydlíš? Při dalším tažení do Hřebče mi písněte!
23. čer 2007 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek