• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Teda , musím říct, že jsem předevčírem v noci a včera celý den trpěla...tak úděsně mě bolela záda v kříži, že jsem musela večer vzít prášek :confounded: Dneska už je to naštěstí lepší.
27. zář 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, platí teda zítřek od 10hod? vypadá to, že snad dorazíme :wink:
28. zář 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga jojo uz jsem zdrava.

iris ty mas taky veci vid.
28. zář 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, mě zítra dorazí máma, ale do Beruše zajdem, jen se Vám asi nebudu věnovat na 100% :sunglasses:

Iris, mě přííííííšerně zas bolí šíje, až mi to přechází do migrény...se na to vypr..u :confounded:

Ada, Daniček se mi moc líbí, roste jak z vody :dizzy_face: pa
28. zář 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
paráda tak zítra v 10 v berušce... :sweat_smile:

adajar hezký fotečky a už se těším až tu budete a půjdeme s kočárkama ale to si asi ještě počkám co?
28. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli no jeste si pockas nejakxy patek.
28. zář 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to mi je jasný, hlavní je že se držíte všichni tři!
29. zář 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nejdu nikam, musím naklusat k doktorce, patrně zánět močáku :frowning2:
29. zář 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky srázek super :o) ale fotky nejsou :o( nějak mě napadlo až teď že jsem mohla vzít foťák...

iris tak snad to vyjde příště ;)

jsem ráda že jsem Vás všechny poznala, kromě těch co už jsem znala :D

pááááá jdu nakojit a letím na poštu...
29. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
omluva ale nějak jsme se zdrželi v jeslích, navíc s náma šel manžel takže jsme do beruny nedošli... :sunglasses:
29. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli nebreč...kdo vůbec byl přítomen?
29. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla tam kony, lapagerie, amina, leterka, ??? a já bublinka9 kdo že byl ten otazník???? nějak už nevím :(
29. zář 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám že jsem to nepoletla
29. zář 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mě mrzí lapu ještě neznám...ale holky všechny pozdravuju :wink:
29. zář 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
taky se nám dnes v Berundě líbilo, odpo jsem byla u kadeřnice, tak nám to dnes s Terí pěkně uteklo, Zítra přijde manža brzo, pěkně pohlídá Terku a já na srázek s kamarádkou.

Draguš, co Dála dnes v jeslích? Už je mazák, ne?

Všechny, které jsem ještě neznala, jsem moc ráda poznala. A protože vás už není málo, chci vám říct, že špatně vidím, proto se může stát, že si vás třeba na ulici n kdekoli nevšimnu, tak se klíďo přihlašte. Považuji za důležité o tom říct, nerada bych působila nevychovaně nebo snad přezíravě, to rozhodně není můj styl. Tak předem děkuji za pochopení.
29. zář 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc mě to mrzí...u doktorky jsem vyfásla atb, i když v moči toho moc nebylo, ale pro jistotu na přeléčení.
29. zář 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, není všem dnům konec, podzim a zima budou dlouhé, tak se myslím v Berušce sejdem častěji :wink:
29. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, budu se těšit, Tom potřebuje do společnosti jako sůl :wink:
30. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni :slight_smile: díky za info :wink: :grinning:

Dála dneska v jeslích prý dobrý, říkala *teta* že poslechne a dá si říct, takže zítra už jde na celé dopo to bude mazec :grinning:
30. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky co je toto??? nefunguje v Kladně net či co :wink:
1. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak MS dorazila přesně :cry: Ach jo.
Nikde nikdo?
2. říj 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahooooj holky, som tu zase chvilku nebola, zacal semester, a Sebík bol uz 2x v skolke, no prvykrat dobre a druhy som po neho po 1,5 hodine musela ist, ...a to on bezomna vydrzal na slovensku aj mesiac, ...no skolka je nieco ine, tam nema pozornost len na seba, musime sa este veela ucit, ... :wink:

inak dnes sme isli do kaufu na nakup a skoncili sme v beruske, inaks a tam chystam v sobotu alebo v nedelu, mame tatinka na vikend prec, tak sme sami...nepridate sa niekto? budem rada, pokecame, uvidime sa, ....ja mam teraz bolavu nohu, bo som si dala vypalovat bradavice, okrem ineho aj na chodidle, tz kulham, a v Beruske, nemusim vela utekat :grinning:

pekny zvysok dnika, skusim vas trosku precitnut, co sa tu deje ... :sunglasses:
2. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
iku tak písni kdy půjdete, my jsme též sami, venku hnusně, do beruny klído zajdem ale v so a ne mají jen odpo ale to asi víš :wink:

Dála už byl v jeslích 2x celé dopo...sice ráno v šatničce bé bé bé maminka tady, maminka příjde....ale pak je prý hodný a hraje si :sunglasses: ale večer už včera pravil, že do školky nechce, že bude doma, ráno to samý...no taky máme co se učit... :grinning:
2. říj 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak jsme dnes byli na veletrhu hraček v Letňanech, bylo to super, míň lidí, než bývá výdy v sobotu, Terka si to užila a my pokooupili na Vánoce.
Do Beruny bychom také rády, já a Terí, o víkendu, jsme také slaměnky. Tatínek má tř. sraz ze základky, jsem moc zvědavá na jeho dojmy a pojmy :slight_smile: :slight_smile:
2. říj 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem ráda, že jsem vás konečně taky viděla v Beruně. Budu muset vymyslet nějakou zábavu pro Kubu, jinak mě asi poleze po hlavě. Venku je zima a nic se mi nechce dělat, od rána jen vařím a uklízím. Musím jít, prý se mu mám věnovat a ne si sedět u počítače. Tak se mějte krásně, papa :wink:
3. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj drago, tak mi do tej Berusky pojdeme zajtra odpoledne, ked sa vyspime, tz cca 14.30 - 15.00...este pisnem smsku :wink:

ak sa niekto ma chut pridat, je vitany, ideme teraz na malu prechadzku, ked tak krasne svieti slniečko, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak my sme sa dnes prebudili so zvyšenou teplotou a teraz už máme horúčku, tž do tej Berušky nepojdeme, dúfam, to Sebíkovi rýchlo prejde...majte sa :confounded:
4. říj 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata :slight_smile:
Iku, tak to je škoda, hlavně ať je Sebikovi brzy zas dobře...

My přijdem taky (do Beruny), vidím to tak na půl čtvrtou na čtvrtou.

Míšo, taky jsem Tě ráda poznala. A já, jak se blíží zima, mám podobný pocity, dny se krátí, vymýšlet zábavu Věrče taky není tak jednoduchý, bo v létě jsme prostě šly na hřiště a hotovo. Teď to holt budou asi herny, plavání, dětský cvíčo a nevímco dál...

...holky, na mě asi jde nějaká podzimní depka nebo co a navíc snažení taky pořád nevychází, mám pořád ty problémy s MS, tak zas musím na gyn, asi zas nějaké hormony, zas mi z nich bude blbě..chjoooooo :cry:
4. říj 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo odhoď depku dáme si dnes vínko :wink:
s těma hormonama je to na ho*no...no co ti poradit, nesmíš si to tolik přopouštět, vždy si vzpomeň, že máš krásnou zdravou holčičku :wink: a když bude druhý mimi přijít přijde :sunglasses:
4. říj 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek