• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Ahojky, tak jsme dnes byli na výletě na Zličíně, Kuba si užil na různých atrakcích, ale pak byl už unavený, tak jsme ho upláceli sušenkama aby dal pokoj, už chvilku spí, snad mu to vydrží nějakou dobu, topíme si v krbu a je tu krááásně. Ještě si dám vínečko. Tak zase někdy v Berušce holčiny, papa a mějte dobrou náladu :slight_smile:)
4. říj 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik,
tak jsme po 4 dnech u babičky a dědy zase doma. Teda ale radši bych byla tam - ta všeobjímající péče mi vyhovuje :grinning:
4. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky takze malej vazi uz 1920g a uz je 3 dny bez jakehokoliv dejchaku. Zitra cestuje na intermedial a ja behem pristiho tydne za nim taky pujdu a behem 14 dnu az 3 tydnu bychom mohli jit domu holky najednou je to blizko.
4. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...Adajar, to je prostě paráda :dizzy_face: Držte se, Daník je nádhernej :wink:
5. říj 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Míšo na Zličín taky rádi jezdíme, hlavně do Človíčkova :slight_smile:

Adajar krásná a dojemná zpráva od tebe, malej je vážně bojovník, a když si člověk uvědomí s jakou váhou se narodil... a teď už je z něho takovij cvalda :grinning: :grinning: tak jen tak dál.
5. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar, super zprávy, tak ať jste brzo doma
5. říj 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mám taky prima zprávy, dneska mi Lukeš na UTZ potvrdil srdíčko, takže oficiálně oznamuji, že v květnu čekáme přírůstek do rodiny :wink:
5. říj 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa taky super zpráva tak se držte :slight_smile:
5. říj 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: Lapa, blahopřeji
5. říj 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se nám to rozrůstá, to už je třetí těhotná ze známých, doufám, že se brzy připojím :grinning: už se těším na ty radosti až mi bude špatně a budu brečet při každé reklamě se štěňátkem. Jo děti jsou zlatíčka, Kuba si nedavno choval miminko a moooc se mu to líbilo. To už zkouší na sourozence.
5. říj 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar - no tak to rada vidim, az budete spolu, tak uz snad bude pohoda - jen se vam bude styskat po tatovi:slight_smile:)

lapa - velka gratulace!

no a kdyz jsme u tech novinek, tak my byli dneska na prvnim velkym ultazvuku a uz mame 7,5 cm velkyho drobecka
5. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa gratuluji.

pikk taky grastuluji k utz a hlavne k tehotenstvi.
Jinak uz jsem tady v nemocnici a kdyz to dobre pujde bnudu ho mit od patku na pokoji.
6. říj 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa a piku - to je paráda! já chci taky!!!! :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dotaz, je na Kladně nějaké velké a pěkné hračkářství? Nemůžu si nic vybavit :unamused:
7. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikk, já tu úplně zapomněla gratulovat... Teda to je pěknej macíček! To ten náš teda zatím
překročil teprve centimetr :slight_smile:

Iris, neboj, za měsíc určitě najdeš // Hračkářství - napadá mě jen pompo v Oáze a Dráčik v tom Shopping jih
7. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem,

Iris: koukala jsem na webovky toho Dráčika a mají tam docela zajímavé ceny, proti Pompo. Ještě jedno hračkářství je na hlavní třídě.
7. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, tak my to se sousedkou omrkneme :wink:

Lapa., kéž by, ale nějak mám pořád pocit, že to tentokrát nebude tak rychlé, jako u Tomáška :pensive:
8. říj 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kladenacky, jdu se pochlubit, ze statnice mam za sebou, takze se muzu vrhnout na psani disertace... no neni kam spechat:slight_smile:

lapa - no ja jsem to zverejnila az ted a jinak diky:slight_smile: - no vypada to, ze koupaci kyblik ted budem potrebovat soucasne:slight_smile:)

iris - a vy teda uz mate definitivne jasno, ze miminko chcete, jako oba? ja jen jestli ono neceka, az se to doma uplne uklidni...
8. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
piku, jseš šikulka :dizzy_face:
mimi chceme oba, jsem netrpělivka, Tomík se pocedl hned 3. cyklus, tak chci taky brzy, já vím, chce to trpělivost :wink:
9. říj 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikk, jsi borka, vážně. Tu disertačku snad už nějak uhraješ, tedy jestli je dost času. Gratuluji moc a teď budeš paní doktorka či magistra?

Jinak gratulace i Lapě. My o tom mluvili v Beruně už před více jak týdnem, tak jsme to snad fakt nezakřikly :wink: Hlavně ať to obě snášíte dobře, když ještě musíte zvládat starší dítka.

Adajar, konečně se to všechno jen v dobré obrací. Možná už jste dnes spolu, tak si tu pohodu užívejte a brzy utečte dom :slight_smile:

Od příštího týdne má být pekelně hnusně, tak se snad s většinou zase slezeme v Beruně... Tedy já ten příští týden nemůžu, ale následný a další už určitě, tak něco naplánujte, já jsem dopředu pro.
9. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ami - pani magistra uz jsem, tak kdyz napisu tu disertaci a bude se libit, tak budu pani doktorka, ale neni to zadna velka priorita... samozrejme, ze budu rada, kdyz se to povede

a jinak do Beruchy uz se tesim, snad nas (me i SImona) opusti rymicky a nekdy se tam s vama potkame
9. říj 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikk, teda máš můj obdiv, já bych to určo nezvládla... S Berenkou teda jistě ne.
P.S A na koupací kyblík se tentokrát vybodnu, šetřím místem - bude jen velká vana :slight_smile:

Iris, taky jsem myslela,že to půjde hůř, když jsme teď "plánovali", ale asi jsme se trefili do správných dnů. Tak neboj, jak říkám, za měsíc jsou dálnice tam!

Mně je teda dneska naštěstí lépe, zato Beruš má průjem, už se mi 2x prosrajdila plínou až přes kaťata. Smectu do ní nedostanu, tak je na rohlíkách, slaných tyčinkách a podobných dobrotách...
10. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kladenacky, nechodite do nejaky solny jeskyne? ja bych to asi zkusila, pac jsme letos nejaky rymovaty, tak to treba pomuze...

a jeste dik za tip na tuhej polstar - ciste nahodou byl u tchyne jeden nevyuzitej po tchanovi, tak uz ho mam doma, akorat Simon si ho taky nejak oblibil:slight_smile: Jakej to ma vliv na migrenu, zatim nevim...
11. říj 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. říj 2009 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, zase som tu chvilu nebola, no z horucovali sme ale iba jeden den, ale mala som teraz vela skoly...a bude hur :unamused:

pikk - no srdecna gratulácia, výborne, si šikulka, úprimne závidim, že si už tak daleko :slight_smile: , nám pomáha pára v aquaparku, dávaju tam niekedy aj mentolovu aromu, skuste....

drago, kony - vínko je dobré vždy :wink: , držím vám palečky, verím, že ďalšie dietatko príde samo, ako píse draga, tak netreba tlacit na pilu, drzim palce....

lapa - tebe sa to uz podarilo, tak prajem vela zdaru :wink:

adajar - divala osm si fotecky, boli veelmi dojemne, nech ste uz konecne spolu doma :astonished:
13. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bubli - kukukukuk :D
13. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme měli doma mejdan, dneska bylo venku stejně hrozně, tak jsme si to moooc užili. Zítra dopoledne musíme ven, ale vůůůbec se mi nikam nechce, má být zima a padat trakaře. Snad to ustojíme bez újmy na zdraví.
Mějte se moooc krááásně :wink:
13. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem si užila prodloužený víkend u našich, stihla jsem dvě večerní akcičky bez Toma a jednu dopolední i s naším drakem :wink: a za 14 dnů asio vyrazíme na dámskou jízdu na disco, asi po 100 letech :grinning:
14. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si rikam, ze bych pristi ctvrtek nebo patek zasla do Beruchy, tak kdybyste se nekdo chtel pridat, budu rada:slight_smile: Pro nas byva lepsi dopoledne.
14. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, příští týden my nemůže, já jsem v robotě... :( Tak snad jindy...

Ikusko, díky za gratulky :wink:

Já včera nakoupila u čongů dvoje zimní kaťata pro Beruš, taky legínky, nákrčníček a nouově rukavičky - byla chuděra úplně ledová. A dneska ještě druhý teplý botky na lítačku, z CCC. Tak snad jsme připravený.

Za chvíli půjdem na plavčo, ale vůbec se mi v té kose do studenýho bazénu nechce... :angry:
14. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek