• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Ahoj holky,
tak my už jsme snad také připraveni na zimu, včera jsme koupili zimní boty, čepice, rukavice. Já už jsem taky dnes vytáhla zimní bundu.
Do Beruchy bych př čtvrtek či pátek klíďo šla, je mi jedno který den.
14. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bublinko, promiň, že jsme nepočkaly, ale Bibi děsně toužila po svačině, tak jsme pádily dom.
Pikk, rády jsme vás viděly! Ty ještě nemáš vůbec pupíček... :slight_smile:
14. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa - taky jsme vas radi videli - my jsme pak bezeli domu dospat spani nacaty pred plavanim... jestli jdete i pristi stredu, tak se zas potkame - mame nahrazovani na stejnou dobu
- no na pupicek je jeste dost casu:slight_smile:
14. říj 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli nebudem nemocný, tak plavat jdem :slight_smile:
15. říj 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nás opět potkala rýma, naštěstí až po naší oslavě, ale zítra je další u kamarádky. Tak to asi odpískáme aby nebylo víc nudláků. To je počasíčko, jdu hledat rukavice pro Kubu, snad nějaké najdu.
15. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://jdna.rajce.idnes.cz/Danysek/ tady mate stare i aktualni fotecky. :grinning: :grinning: :grinning: JInak mladej zacina jist lip a tak.
15. říj 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Adajar :dizzy_face: šikulka!
Počasí je děs a hrůza...Toma už jsem navlékla do teplé bundy, rukavice tu snad taky máme, dneska jsem byla po 4 měsících u kadeřnice a bylo to super, malého pohlídala hodná sousedka :dizzy_face:
16. říj 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar - no Danys uz vypada jako pekny miminko, tesim se na nej na zivo:slight_smile: Precetla jsem si vas denicek - presne si vzpominam, jak je to hroznej rozdil, kdyz uz muzes byt porad s miminkem, ten pocit, ze fakt patrite k sobe a ze ho nemas jen pujceny... na druhou stranu, uz si na tuhle dobu moc nepamatuju, jen obcas si na neco vzpomenu, nebo kdyz to ctu u tebe - tak snad taky brzo zapadnete do normalniho zivota a na tohle krusny obdobi si ani nevzpomenete :wink:

my jsme koupili dvoje rukavice v tom obchodku v kaufaci - jedny prstaky a jedny palcaky - oboje spis holcici, pro kluky meli v nabidce jen bezprstaky - nechapu

tu beruchu vidim spis na ctvrtek, pac na patek jsme domluvili zubare, tak abychom se moc nehonili
18. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
piku pro kluky toho mají všeobecně málo, když vidím ty krásný věci na holčičky a pak na chlapečky nic moc...
19. říj 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt, na kluky se shání hůř :unamused:
19. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak ve stredu jdeme domu nejspis,.

pikk no ja doufam ze jednou zapomrenu, ale jeste kus cesty mame pred sebou co nam vsichni rikaji.
19. říj 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar :dizzy_face: Tak to je bezva, že vás pustí!
19. říj 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar super tak se držte, bobísek ať nezlobí a pěkně papá...cestu před sebou máte určitě dlouho (vím jak moje ségra...té se narodila Kájinka a měla 1250 což oproti Danýskovi byla cvalda...) museli cvičit, chodit po různých doktorech ale Káje je dneska 11 let a super v poho zdravá a už s ní mlátí puberta...takže Dany to všechno dožene :slight_smile:
19. říj 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar, tak to je prima...
19. říj 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaruško, to bezvadné, Danýsek je ohromný šikula. Budu držet palce, ať všechno zvládá už jen v pohodě.

Tak se připojuji k hlášce, že se na kluky všechno shání tak nějak hůř. Zrovna dnes jsem koukala na oteplováky do sněhu a všude jen červená, fialová, hnědá s růžovou...
Já už chodím spíše jen do určitých obchodů, kde vím, že na něco natrefím, ale spíše kupuji přes net, jak nové, tak jeté a zatím jsem se nenapálila, jsem veeeelmi spokojená.

Kdyby se odsouhlasila ta Berucha na čtvrtek, ráda zajdu též. Mám nějaké špatné období, řeším svoje zdraví, do toho umřela náhle babička... Fakt na palici, tak bych si zašla zvednout náladu. Jinak kdyby se to odložila na příští týden, pak by to bylo ideální ve čt či pá.
20. říj 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
všechnmy bych vás ráda viděla, ale Terí je od pátku nastydlá, i když už je to lepší, ale mě dnes začlo bolet v krku, chjooooo. Tak s tou Beruchou ještě nevím. ale však se tam můžem scházet každý týden, ne? :slight_smile: :slight_smile:

Kačko ať je brzy lépe, v rámci možností
20. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ami - nekdy se ty veci tak vsechny sejdou, co? tak at to vsechno zvladnes...
ja s beruchou zitra dopo pocitam (kdyztak pujdem i sami:slight_smile:) - Simon ted chodi spat az po 10. vecer a ja bych potrebovala chodit tak v 10, tak snad se tam trochu vyradi
My jsme si s moji mamou udelali po babiccine pohrbu prochazku po prazskejch sekacich a nakoupili jsme Simovi zimni vybavu (hlavne doporucuju sekac v Radhostsky ulici) - babicka by z nas mela urcite radost:slight_smile:

Adajar - tak co? uz jedete dom?
Jestli budete chodit s malym na rizikovou poradnu sem do Dansky, tak je tu moc mila pani doktorka neurolozka a moc mily rehabilitacni sestry, tak to Danyskovi pujde cviceni samo:slight_smile:
21. říj 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile:
adajar, tak to by bylo bezva, kdybyste už mohli domů, konečně, doma se vše zvládá přece jen líp a kdybys pak potřebovala jakoukoliv radu či pomoc,tak tu máš nás :wink:
a jestli pikk myslela poradnou v Dánské Zvoneček, tak můžu potvrdit moc milý přístup rehabilitačních a nakonec i paní neuroložky, už si bohužel nepamatuju jméno.

Leni, pravdu díš "chjoooo", tak pij čajík, jez vitamíny!!Věruš už Vás obě vzpomínala a dokonce tuhle u jiné tety,když dostala čerstvý chleba, tak i Vašeho taťku :grinning:

Katuš, jak jsem Ti psala... a snad na ty dietní problémy brzy najdeš odborníka, co pomůže, já to prozatím "vyřešila" u gyn.MUDr. a mám zas lepší náladu, dostala jsem mimo jiné i doporučení na vyšetření do Genetu, ale to zatím neřeším, tak nějak si říkám, že se mi po hormonech může nakonec zadařit :sunglasses:

Dragi, co Vy? jak se pořád máte, jsme se už neviděly léta :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a jak tedy ta Beruška? já bych šla zítra ráda, ale až odpol, kolem půl čtvrté čtvrté, dopol jdu zas po delší době cvičit :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

Leni u nás taky panuje nějaké nachlazení...zítra do Beruny asi nepůjdem Dála dost chrchle tak nechci nakazit jiné svištíky...jinak tatínka bolí v krku teď tak snad to už nějak všichni budeme mít za sebou

Gabčo zrovna ráno jsme na vás myslela, chtěla jsme písnout smsku ale pak jsme nestíhala...jela jsem za mým taťkou do nemocice, v pondělí byl na reoperaci kyčelního kloubu a teď je na jipce ale snad už ok, je to spíš takové pooperační odd, normálně návštěvy a všechno může, ale dostává kapačky a krev, operovali ho 3 hodiny a tak asi musí dopovat...v pondělí by ho pak měli převézt rovnou do lázní, kde bude měsíc, takže pořád něco...
jak jsem říkala na ihrisku, že jsem Milana otrávila houbičkama, tak to byla nějaká viroza a pěkná svině, protože ve čtvrtek přepadlo blitíčko mě a celou noc jsme proseděla na wcku, Dála taky srajdil...ale za dva dny to bylo v poho, jen ještě začal kašlat a smrkat a už ho to drží týden, snad už to bude ok...pak konečně zase někam vyrazíme, ráda slyším, že máš gynproblém vyřešen, hlavně se drž a žádné depky :sunglasses:
21. říj 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my pujdem do Berusky dopo, Simon spi odpoledne uplne nevyzpytatelne...
21. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak Sebik je od víkendu trosku nachlazeny, ale uz je to skoro ok, v pondelok ideme do skolky, buduci tyzden 3x...tak mi dajte vediet, ktory den pojdete do Berusky a radi sa pridame, ak nebudeme v skolke, tak doobeda, ale kludne aj poobede...tesime sa....ozaj, nechystate sa do Berusky na burzu oleceni??? ja o tom uvazujem na sobotu, boli ste uz niekto na takej burze? ci su tam veci len pre male miminka?dakujem za odpoved

prajem pekny zvysok dnika a majte sa :slight_smile:
22. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co ti naši bojovníčci Jaruška s Danýskem...už je pustili :sunglasses: ?
22. říj 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky uz pisu z domova a musim to tu zkulturnit do zitra no.
22. říj 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar - no tak skvely, ze jste doma :slight_smile: Nicim se netrap, pro mimi je nejdulezitejsi odpocata maminka:slight_smile:)
22. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar jako do zítra(dneška), že pustí Danyho nebo už jste doma všichni? každopádně hlavně klídeček trochu bordýlku se ztratí a přesně jak píše pikkumyy důležitá je odpočatá a klidná maminka....ono kdybys to viděla u nás... to už se ani uklidit nedá, když je mimi ještě prťavý tak máš moře času... :grinning: uvidíš jak to bude doma všechno tak nějak víc v klídečku, žádné stresy s vážením, apod. :grinning:
23. říj 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikk hm no to jsem docela.

draga uz je snama doma a dneska prijde pani doktorka.
23. říj 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je paráda, pak písni jak se Danýskovi doma líbí a hodně radosti a síly přeju :grinning:
23. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar to je bobíček :slight_smile: není mu zima? :grinning: jsem jak ty starý tetky co? :grinning:
24. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga no zima mu nebyla byl tam jen chvilinku na namazani zadicek. :wink: :wink:
24. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek