• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Ahojky tak jeste nevo fotecky http://jdna.rajce.net/Danysek_doma
25. říj 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
je krásňoučkej :wink: tak ať se vše daří :wink:
25. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to fešáček!!!!
25. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím, byli jste teď kupovat nějaké zimnější botičky pro prcka? Kdepak? A jak se pohybují ceny?
25. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bublinko, jak jste byly úspěšné v sobotu na burze? Já jsem tam Honzíkovi koupila mikču s pejskem a komplet čepička, šála, rukavice.
25. říj 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar - to je sladky miminko - juu :slight_smile:

kladenacka - nakup zimnich bot jsem jeste odlozila, zatim mame takovy podzimnaky a do nich ponozky navic, asi pak vyrazim na vyhybku a koupim nejaky poradny vytepleny a mozna nekde z frcu nebo z ccc nejaky levnejsi snehule... ale asi pockam az na snih, nejak mam furt zbytecnej strach, ze Simonovi vyroste noha pres noc:slight_smile:)
25. říj 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar, to je princátko.... :slight_smile:
Kladeňačko, já koupila Essi v Renu (750,-) a pak ještě v CCC levnější na lítačku (490,-)
27. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adajar, no ten je rozkošný :slight_smile: , ešte ste len krátko doma, ale viditeľne mu to prospieva :astonished:

inak tiez sa chystam na kúpu zimnych botičiek, máme jedny teple trekové, ale chcelo by to nejake kvazi snehule do snehu...nie klasicke, tie v tých sa velmi čapce noha, aspon so spevnenou podražkou...dívala som sa včera v Humanicu na pešej zone, a ceny cca od 599 - 999,- :unamused:
27. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to jsou teda ceny za botky :angry: Chápu, že je potřeba jít do kvalitních, ale i tak.
Piku, hezká fotečka :wink:
29. říj 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris - diky - vytahla jsem jednu letni z bazenu:slight_smile:

ja i SImon jsme zas nejaky nachcipany... ja to nechapu, se Simonem jsem nemela ani rymu az do konce kojeni :unamused:
30. říj 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
piku, asi ti těhu oslabilo imunitu, já to měla při Tomáškovi :unamused:
31. říj 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris - no je to mozny... ale nerada to slysim:slight_smile: no zitra vyrazime k pani doktorce, Simon kasle a chrapti, tak nechci, aby se mu to dostalo nekam dal...
1. lis 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ať jste brzy zdraví oba dva
dneska jsem Tomovi koupila velké popelářské auto :dizzy_face: dostane ho buď ka narozkám, nebo Vánocům, ještě uvidíme
jinak je to doma zas na dvě věci :confounded:
2. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze nakonec opravdu laryngitida s kaslikem a neco na hlasivkach a na mandlich - ale meli bychom to zvladnout s panadolem a kapkama na kasel... ja to mam zatim bez toho kasle... no v tomhle pocasi stejne neni venku o co stat

iris - to je mi lito, ze to doma nejde...

Simon dostane k vanocum od babicky maly duplovy popelare - my mame malej byt:slight_smile:)
2. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikku tak hodně vitamínu C :slight_smile:

Dála kašle taky, dneska jsme valili po jeslích, též na poslech k mudře ale prý to je jen kašel a rýma, nikde nic...tak dávám cibuli s cukrem a prý je to nejlepší pravila naše doktorka :grinning:
2. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - no ja se snazim - citronky, pomerance, medik, ale do toho zvirete neco dostat:slight_smile:
a cibule s cukrem - ja na to verim, ale moje tehotensky nechute mi to nedovolej ani udelat:slight_smile:
2. lis 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, kamarádka pořádá příští týden Předvánoční trhy, tak kdybyste se chtěly třeba přijít podívat:

Vánoční trhy na Amálce, které se konají 14.listopadu na 2.ZŠ Stará Amálka, ( Amálka
blízko blíže trafice a také ta, co má dvě budovy se školním dvorem)
od 10 do 16 hodin

Přidte vybrat pro své blízké ručně vyrobený vánoční dárek

K vidění i zakoupení budou:

dárková balící služba - dárkové balící papíry vánoční i celoroční,
stuhy, obálky na darování peněz, přáníčka pergamanová, quillingová,
ale i přáníčka z čajových sáčků, výrobky z patchworku šitého i
nešitého, výrobky z hedvábí, textilní dekorace, háčkované ozdoby,
hračky, pletené výrobky, trička, tašky, plstěné výrobky, medvídci,
ručně paličkovaná krajka, svíčky, košíky z pedigu, oblečky na
barbie, výrobky zdobené ubrouskovou technikou, bižuterie, šály,
čepice, indiánské výrobky, hračky z ponožek, adventní věnce, bytové
dekorace, pletení z papíru a další
3. lis 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
KDyž byl prcek nachlazený, ale naštěstí jen chraptil, tak jsme na recept dostali Fenistil kapky a musím zaťukat, že do sedmi dnů začal normálně mluvit...
3. lis 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
co takhle zase srázek v berušce? příští týden... a nevíte někdo kdy je bazaárek?
4. lis 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže burza je 28 a 29.11 a je tam mikuláš 4.12 ale je nutná rezervace... půjdete?
4. lis 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikk, jéjé, chudák malej. Ať jste brzo zdraví!
Iris, copak, manžel zase zlobí? :unamused:
Bubli, my na Mikuláše do Berušky nejdeme, ale příští týden bychom tam rády vyrazily.
4. lis 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj bubli tak za srázek som tiez, ale najlepsi by bol piatok, boli sme dnes u doktorky, a mame ucpanu rymu...v stredu alebo vo stvrtok ideme na kontrolu a ja idem este do prahy ziadat o obcanstvi, drzte palce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak moje segra na sk, za par chvil zacne rodit, jujuj... :fearful:

drago, - ja som davala na kasel cibuli z medem, pokrajat cibuli nalozit do medu a je to ako sladky sirupcek, ...dostali sme kvapky pamycon s trochou antibiotik, znovu sa nam totiz objavil aj atopicky ekzem, tak aj octanove kvapky...ach jaj...
do skolky ideme v pondelok, tak som rada, pre mna je to tiez tazke ho tam davat, ked tam tak rve :frowning2:
ale dufam si zvykne od ledna ked bude chodit na stalo... :confused:
4. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pre vsetkych nemocnych - davam nahlad do diskusie, kde su dobre receptiky proti laryngitide, kasli, ryme a tak...prakticke a hlavne nechemicke... :wink:
http://www.slepicarna.cz/?cat=forum&fsection=15&ftopic=89&page=0#bottom

brzke uzdravení :slight_smile:
4. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, do Beruny bychom také klidně rádi přišli. Dnes jsem tam byla dopoledne s kamarádkou a bylo tam hodně maminek s dětmi. Kam jinam chodit, když je venku ošklivo?
Ale vyhovovalo by nám spíše dopoledne.
4. lis 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pozor , v uv. dny v Beruně nějaké akce:
11.11.dopoledne líčení pro maminky zdarma(nutná rezervace)
12.-13.11. otevřeno do 13 hod(odpoledne uzavřená společnost)
4. lis 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
iku cibuli s medem nedělám ale dělám s cukrem, je to stejný, ale už mu jí dávám 3 týdny a nic, takže jsem
koupila nakonec kapky na spuštění a uvolnění hlenu a teda od včera to jede, celou noc celý den co půl hodiny odsáváme, smrkáme a děsný ....

s mikulášem ještě nevím apříští dýden beruna dle našeho smrkání :unamused:
4. lis 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hi hi hi tak my už tam jsme přihlášený... pátek mají na mikuláše obsazeno tak udělali ještě další termín... takže tam jdeme i s přítelem v sobotu... :wink: na srazu se domluvte dejte vědět :wink: já nemůžu jen v pátek od 13:00 máme plavání
5. lis 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa, ani ne tak manža, jako tchýně...řekla manžovi, že by se se mnou měl rozvést...a než to řekla, tak an mně spustila do telefonu, proč tam nechci jezdit a že proti nim obracím veškerou zlobu...no, úplně vytržené z kontextu, její nesmyslné konstrukce...nemám na to sílu :pensive: jen jsem řekla, že tam nechci jet na celý víkend, protože manžel bude stejně celý den pryč, tak bychom u nich zůstali s malým sami a to se mi nechtělo, vzhledem k tomu, že mě nikdy neposlouchá

do berundy bych vyrazila, ale budu mít příští týden nabitý, v úterý hlídáme malého souseda, ve čtvrtek musím na gyndu a taky musím dokoupit dary Tomovi k narozkám a na přípravu oslavy...budu péct dort a zkusím poprvé dělat marcipán a potáhnout ten dortík a navíc udělat nahoru nějakou figurku

draga, krásná fotka v profilu :wink:
5. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my můžem vlastně jen ve čtvrtek dopoledne
6. lis 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nic nevime, porad chrchlame, ale ve ctvrtek dopo jsem objednana ke gyne, takze to neklapne urcite :unamused:
6. lis 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek