• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
ve čtvrek taky nemůžu, taky jdu na gyndu
6. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky chrchláme fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kristýnka nechrchlá ale zato já jo :(
7. lis 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. lis 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar, nádhera :dizzy_face: Ten už vyrostl! Krásnej klučík :slight_smile:
7. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris no roste rychlosti blesku.
7. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar to je mimísek krásňoučkej...a tys nějak pohubla co? sluší ti to maminko :sunglasses:
8. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj drago, tak my mame podla pani doktorky priedusky ciste, ale mame ucpanu rymu, a znovu sa nam vratila alergia, tak sme dostali kapky s kyselinou octovou...a do nosa pamycon s trochou antibiotik...proti zanetu a tak....a mame podozrenie na zvacsene mandle, tz pojdeme asi na ORL, a to by mohlo byt riesenie, bo Sebik casto chrape aj ked nema sopliky a vzdy zacne kaslat, ked je vonku chladnejsi vzduch, bo dycha viac pusou ako nosom,...tak uvidime,..dufam, ze to bude setrnne..

kedy sa tedy chysta nejaky ten srazek aby sme nechybali, v stredu ideme na kontrolu, inak nemame ziadneho bacila alebo tak...

majte sa krasne :slight_smile:
8. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
iku to je taky teda pěkné...tak ať je sebík ok, školka asi nehrozí co? a jak bylo v té spirále?
8. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc pěkné fotečky, Adajar.
Na to, že bydlíme kousíček od sebe, je divné, že jsme se ještě nepotkaly... :frowning2: Tak snad někdy....
9. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, manžel včera řekl, že se přestěhuje ke svým rodičům, dle něj nám to pomůže, ehm...silně o tom pochybuju...hlavně, když mě tchýně nesnáší :angry: No nic, to jen tak pro info. Děsně mě bolí hlava :frowning2:
9. lis 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris chjooo proč už to nějak nedořešíš...ty pořád doufáš a chceš vidět, že to dopadne dobře, ale promiň už jsme ti to psala...tvůj manžel je pacholek a sobec!!! a jak jsem tě poznala osobně jsi pěkná ženská neměla bys problém najít nějakého lepšího chlapa!!! tak ať to nějak zvládneš :wink:
9. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar - fotky jsou moc pekny - Danys se mi moc libi a vypadate vsichni spokojene :sunglasses:

iris - ja to s tim tvym chlapem nechapu - treba by me jen zajimalo, jestli se te vubec zeptal na tvuj nazor na to, ze se stehuje... btw. - ja teda nevim, jestli je to jen tim tehotenstvim, ale ze Simona jsem ted vic unavena nez kdy predtim, takze jsem vzdycky moc rada, kdyz je muz doma... a Tom je podobne starej, to ten tvuj muz taky neresi?
no moc na tebe myslim...

jinak my jsme si vcera dosli pro dalsi sirupy na kasel, Simonovi se to trosku souplo na prudusky a ted budem doufat, ze to pomuze...
10. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, takže nic zajímavého, pro změnu se on stěhovat opět nebude a zas máme doma psychickej nátlak, to, co řekl, obrátil proti mně...manžel neřeší nic, jen sebe, ani nevím, co už komu nalhal, jen vím, že tchánovcům určo spoustu věcí...

Draga, já si nemyslím, že to dopadne dobře, jenže se nemám kam odstěhovat, potřebuju najít bydlení tak do 4000 se vším všudy, ale to je nemožné.
10. lis 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikku my taky furt kašleme mě to už ale fakt nebaví...je to pořád dokolečka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

iris je to hrozný já bych ho poslala do pr*ele a bylo by...ať si jde bydlet k rodičům jak původně prohlašoval... :wink:
10. lis 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, Pikk i Draga to napsaly správně. Není ten tvůj manžel tak trochu mamánek? Co maminka řekne, to udělám? Mně přijde, že je mu úplně šumák, jak tě trápí... :unamused:

Jinak u nás nic moc nového (až na to, že mě už 4 dny bolí osmička, zas roste, mrcha). NT screening dopadl výborně, dneska jsem byla na těch standartních odběrech krve a koncem listopadu mě čekaj tripl testy. No letí to letí...

Pikk, já jsem z Beruše taky mnohem víc unavená...
11. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris promin ze to pisu, ale proste je to silenej hnup ten tvuj manzel.
11. lis 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

zdravím Vás po dlouhý době, doufám, že se všechyn máte dobře. :slight_smile:

Potřebuju poradit, sháním gynekologa na Kladně, slyšela jsem, že Voráček je dobrej. Kam chodít vy? Jste spokojený? Kdyžtak mi prosím napište.

Díky moc!
12. lis 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
martynna já zrovna k voráčkovi...jsi mi připomněla se musím objednat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draga a jsi spokojená? napíšeš mi prosím telefon. Díky, díky. Taky se musím co nejdřív objednat.
12. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska absolovovala preventivku u Marouška, ale ten je v Rakovníku, nebo má ambulanci ve Strašecí. Je bezvadnej.
12. lis 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda začala chodit k Lukešovi a nemůžu si stěžovat.
12. lis 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
marty ale jo spokojená jsem jak asi můžeš s gyndařem být... :wink: tel. 312661800
12. lis 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata :slight_smile:
Marty, já taky Lukeš a jsem ráda, že ho mám :sunglasses:
13. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ja od Lukese odesla nebyla jsem spokojena. No ale u me to byl extrem
15. lis 2009 v 01:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky jdu se podělit s dnešním zážitkem, tak si dávejte pozor :sunglasses:

...ráno jsme šli s Dálou nakoupit do kauflandu, koupila jsem pomelo, mandarinky, citrony, čínský zelí, flákotu masa a ještě pár dobrot...jdeme domů a Dála se zasekl na hromadě hlíny...tak jsem položila tašku s nákupem na lavičku a šla pro něj (bylo to asi 20m) a holky normálně mě tu tašku s nákupem někdo šlohnul...nevím kdo nikde nikdo nešel, než jedna maminka s kočárkem a opodál šla ženská s taškou tak jsem zařvala, halo paní vraťte tu tašku ona se otočila...maminka s kočárkem ať za ní běžím, že mi Dálu pohlídá..tak jsem běžela ženská, že jde z kauflandu z nákupu, tašku ukázala a měla nákup svůj...jsem se omluvila, hamba mě polívala, ještě šel nějakej chlap a nakouknul do koše ...no nikde nidko jinej a nákup v hajzlu, mě to tak sebralo, že jsme se rozbrečela....teď už se směju ale fakt jsme řvala nahlas že jsou lidi svině a ať se tím ten kdo to sebral zadusí
15. lis 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draga, to je děs, lidi jsou zlí :angry:

Holky, co kupujete dětem k Vánocům? Tom toho dostal tolik k narozkám, že na Vánoce došly skoro nápady...
15. lis 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragus - no to je sileny... ja takovyhle veci vubec nedovedu pochopit...

iris - no ja tak prubezne neco nakupuju a odkladam nektery veci, co prinesly babicky - a neco dostane Simon ke svatku, neco k vanocum a neco k narozkam (kdyz to ma vsechno pekne behem 3 tydnu:slight_smile:))
- ale spis to vidim, ze k narozkam bude nejaka zabavna hracka (a to asi toto http://www.hracky.tv/alex-sada-do-vany-auta-beep-beep) a k vanocum dostane i nejaky ty potrebnosti jako bodycka a talirek na jidlo a nejaky dreveny auto - proste aby to vypadalo, ze pod stromeckem je spousta balicku a zabava bude to rozbalovat:slight_smile:
a s muzem dostanou dohromady kulickodrahu - http://www.kralovstvi-deti.cz/hry-a-zabava/kulickova-draha-kaskada/ to me nadchlo a doufam, ze se jim to bude libit (ale pocet kulicek asi omezim hned na zacatku:slight_smile:)
15. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Drago, to je teda děs!!!!

Iris - u nás k Vánocům asi vyhraje buď nějaké pravděpodobně plastové nářadíčko s kladívkem, šroubováčky atd...
anebo nějaké lego duplo či podobné kostičky

Pro všechny: pokud budete jít chtít zítra do Beruny, tak pozor, mají až od 14,00 hod!!!!!!
16. lis 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se po dlouhé době dostala na počítač. Měla jsem celé dopoledne na úklid, kluci šli na letiště a dali mi volno, tedy pracovní, ale mám celý dům vydrbaný. Asi vytahnu mužíčka někam na dortík a Kubu dám k babičce, už volali, že ho chtějí. Musím toho využít, když jsou doma, bude zase pro změnu mučit je. Holky, dejte si pozor, řádí spálová angína. Kamarádky kluk jí chytil asi v kulihrášku, ale stejně řádí i chřipky a tak, takže se něčemu asi nevyhneme. Už týden jsme nebyli nikde v herně, ale statečně běháme venku.
Mějte se hezky :wink: :grinning:
17. lis 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek