• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
holky jest-li chcete něco z lega (nové) napište, přítel má v legu slevu :wink: to jen aby jste neutráceli...
18. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, zase pisem po dlhej dobe...uz 4 ty tyzden mame kasel, no des...skusali sme uz asi vsetko....zajtra ideme na krv, chcela som pred branim antibiotik CRP test, a tak rovno spravia aj krvny obraz a protilatky na kravske mleko....tento mesiac sme v skolke ani neboli....

Ja sa trapim s bradavicami, uz dufam so dnes bola posledny krat na dusiku, au au, ale nech idu radsej prec :dizzy_face: A asi budem pracovat v školke, tak dufam to Sebikovi pomoze a hlavne financie sa hodia...Je taky program z uradu prace, vola sa to od kolebky do prace a je to pre rodicov co nastupuju do prace, resp. ju hladaju...Ponuku dostala aj skolka na jednu maminku - tatinka po materskej, ked zamestna bude mu urad platit mzdu vo forme dotacie a este aj skolenie mu zaplatia...tak do toho chcem ist...Ucenia mam sice dost, ale normalne to skolenie stoji 30 000,- ...skuste sa informovat na urade, pripadne niekde, kde by ste chceli pracovat o takejto moznosti podpory...

Tiez som bola ziadat o ceske obcianstvo a mala by som za to calovat 10 000,- ale ak sa prekaze, ze moj ocino mal ku dnu mojho narodenia ceske obcianstvo tak to bude bez poplatku a do tyzdna :grinning:

Bubli - jejej, škoda, že som to nevedela skor, kupili sme Sebikovi lego v Bille, no škoda, tak nabuduce...a aku slevu ma v tom legu? Ako sa inak mate s Kristinkou?

Drago - v spirale bolo v celku fajn, ale Sebik bol az velmi zivy na ten maly priestor, ale inak v poho... Dalik chodi tiez iba 5 x do mesiaca do jasiel, a od unora na normalny provoz? vidis nejake pokroky?

No to je moja esej - prispevok sem ... kto chce tak si prečíta :wink:
18. lis 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všem marodům brzké uzdravení...

Bubli, já mám v legu kámošku, ale to, co jsem chtěla pro Toma, v tom jejich lego shopu neměli, mají málo dupla a prý to před Vánoci lepší nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
měla bych k vám jeden dotaz. :slight_smile:
mám kamarádku, která má téměř dvouleté dítko- tedy příští rok by měla nastupovat do práce. na kladno se přistěhovala letos v létě. nedávno začala zjišťovat, jak je to se školkou, kdy k zápisu a tak... jenže dneska se dozvěděla, že jí malého do školky nevezmou v průběhu roku(potřebovala by od příštího prosince), nástupy jsou pouze v září (tedy na vyjímečné případy, kdy nějaké děcko odstoupí z docházky). šance by prý měla pouze, kdyby v září malý měl 3 a více let....snad mi rozumíte, co tím chtěl básník říci. soukromá školka prý stojí 8000, soukromé hlídání u maminky na mateřské dokonce 15 000!!!! jak to řešíte vy? je opravdu problém najít alternativní hlídání,aby to bylo finančně únosné? a nevíte, je už v platnosti nečasův návrh právě na hlídání u maminek, co už jsou na mateřské a nemělo by to být více jak 5000??
mě tím docela rozhodila, mě malého vzali uprostřed roku a to nebyl ještě tříletý a byla jsem těhotná s dalším prckem.
přijde mi to celé na hlavu postavené, vždyť maminek, co mají jedno dítě a mají tříletou rodičovskou je podle mě spousta.... jak to tedy všechny dělají?
děkuji za odpověď. belda :wink:
19. lis 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,

belda, no to je v Kladně bohužel holá skutečnost, trápí nás to všechny, co máme děti narozené v zimě. Alternativou jsou jesle, kam by tedy prcek mohl nastoupi v září. V průběhu roku tam taky moc nepřijímají, chtějí mít platby již od září pojištěné. Soukromé hlídání myslím žádná z nás nevyužívá, s tím hlídáním, kdy si mohou tímto stylem přivydělat matky na RD netuším, v jaké je to nyní fázi. Nedávno to bylo před schválením, ale jestli k tomu nakonec došlo, vážně nevím... A jak to děláme? No, někdo využil právě ty jesle a já třeba doufám, že mi zaměstnavatel vyjde vstříc a přistoupí na práci z domova apod., přinejhorším půjdu na půl roku na pracák a nějak to překlepeme, mezitím budu doufat, že ekonomická krize vyšumí... Ale věřím, že to nějak dopadne...

Koukám, že kašlete a rýmujete všichni, u nás se to též táhne už druhý týden. Ale nějak to nehrotím, dokud není teplota, chodíme ven. Jen se pro jistotu vyhýbáme velkým srazům matek s dětmi. Když je teď tak krásně tak by i byl hřích zavírat se někde v herně...

Bubli, a jak velká je tedy ta sleva a do kdy případně přihodit objednávku, aby se to do vánoc stihlo zajistit?
20. lis 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
amina, díky moc :wink:
a ty jesle- na kolik asi vyjdou? a mívají taky zápisy jako MŠ? tedy pokud by platila od září příštího roku-mohli by jí malého vzít v prosinci? je to teda nějak komplikovné...asi by si páni poslanci měli uvědomit, že toto je oprvdu třeba řešit :confounded: .
ještě jednou díky, kamarádce to vyřídím.
20. lis 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
beldo,
no právě že by měl prcek nastoupit už v tom září, právě kvůli penězům, během školního roku moc nechtějí dítka brát. Co vím, tak základní sazba je 1.500 Kč + stravné za měsíc. S tím, že to září a říjen by tam nejspíš mohla prcka dávat jen na 5 dní v měsíci, aby nepřišla o rodičák, částka je však i tak 1.500 Kč. Bylo by dobré si to zajistit už raději teď, nebo tam alespoň zavolat a poinformovat se.
20. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
amina,
díky moc! :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2: Ahoj holčiny,chtěla bych vás moc poprosit o radu.Můžete mi do IP písnout,kam chodíte na gyndu a jak jste tam spokojené?Jsem bývala pacientka doktora Müllera,ten se bohužel zdejchnul,tak jsem kvůli zdravotním problémům vyhledala nového lékaře-Jandourka vPPklinice,ale zdrhám tam odtaď.Nikoho tak arogantního a sprostýho jsem dlouho nezažila :frowning2: Bohužel jsem navíc zjistila,že jsem v jiném stavu a taková naprostá neochota od toho člověka mě ubíjí.To ani nejde sem vše psát,nerada někoho pomlouvám.Byla jsem se ptát u Kučery a Voráčka,ale oba mají plno až po střechu :frowning2: Beru i Slaný,pokud ten člověk bude stát za to a nebudu mu jako pacientka na obtíž.Díky moc za každičkou radu.
21. lis 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky :slight_smile:

Teda s tou školkou mě taky sejří... Bibi mi nevezmou, páč budu mít čerstvý mimino. No a to mi pak za 3 roky nevezmou taky, páč se narodí v květnu... Co budu dělat od května - kdy budu muset do práce až do září, kdy to dítě moooožná vezmou netuším. Asi budu muset rodit pořád dál.
21. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hodila jsem pár fotek do albíčka :wink:
22. lis 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak my půjdeme na toho Mikuláše do Berušky až 6. prosince na Mikuláše. :sunglasses:

TeĎ v sobotu-neděle bude zas v Beruně burza oblečení. Taky jsem tam dala nějaké oblečky, co se nám už nehodí. :wink: Tak jsem zvědavá, jestli se tam něco podaří prodat...
24. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris - myslim, ze dort se ti moc povedl:slight_smile: a Tom dostal uzasnej traktor...
24. lis 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
piku, díky! dneska jdeme k zubařce, snad Tom vydrží :wink: už tam jde potřetí
25. lis 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, taky musím Bibi objednat na prosinec k zubaři...
25. lis 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u zubaře dobrý... za chvíli polezou Tomivi 5 nahoře, už tam má bouličky a mně jen brousila kámen
25. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli u zubare asi pred mesicem, Simon kousnul pana doktora do ruky:slight_smile: Taky se mu uz chystaj posledni zoubky, ale nevim, jak to pokracuje, protoze kdyz mu chci tam dozadu sahnout, tak dopadnu jako pan doktor... Ale kdyz se ho zeptam, jestli mu rostou zoubky, tak rika - jo, petky:slight_smile:)) (Petka je z nejakyho duvodu jeho oblibeny cislo:slight_smile:)

Zitra jdem na velky UZV - jsem krapet nervozni, ale jdeme zas cela rodina:slight_smile:
25. lis 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikku tak co? ukázalo s emimi v plné kráse? už víte co nosíš v bříšku? a chcete to vědět?
26. lis 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a četla jsme že je zítra v oaze od 15 hodin oslava prvního roku otevření...nějaký program pro děti :sunglasses:
26. lis 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - mimi se hrozne hemzilo, ale vypada ok:slight_smile: co je to zac, se nechame prekvapit... jen nikdy nechapu, proc nektery doktori objednavaj na urcitou hodinu, kdyz se tam pak ceka o hodinu a pul dyl - ke konci uz SImon zacinal byt jurodivej :unamused:
26. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
cavte ktore plien su aj cenovo ajnepremokavu dobre?
27. lis 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jukněte do albíčka :wink:
27. lis 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééééééééééé gratuluju :D
do tý oazy se chci jen juknout protože od 16:30 nám přijdou na měříky tak musím být doma... tak se tam třeba potkáme ;)

jinak chci radu... možná je brzo ale když mám tu možnost že mi to koupí jako k vánocům zadarmo... nějaký golfky... vy už máte větší děti... poraďte...
27. lis 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli, dík, jen aby to vydrželo :wink:
27. lis 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris a ty používáš nějaké ty golfky??
27. lis 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mámegolfky chicco liteway
27. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kladenacky,kam chodite s prckama k zubari? ja mam teda jeste chvili cas,ale uz ted patram po nejakem detskem zubari a zatim se nedari :frowning2: nepisli by jste mi nekdo kontakt do IP? moc dekuji
27. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.nej-kocarky.cz/chicco-liteway-2009-1/ myslím, že se hodně kupují tyto anebo Multiway.
Babypoint tu taky hodně jezdí - http://www.nej-kocarky.cz/babypoint-mark-3-2009/ a
pak tyto -
http://www.nej-kocarky.cz/cam-golfky-portofino-nanoznik/

My máme tyto: http://www.nej-kocarky.cz/dema-golfove-hole-handy-2009/ lehce složitelné - jezdíme málo pryč a hlavně jsme je užily hodně na léto na výlety. Teď už Honzík spíš raději chodí a když jedeme po městě, tak jezdíme busem. :slight_smile: .. Takže by bylo celkem zbytečné dávat za golfky víc peněz...
27. lis 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A hlavně prcek už od roku přestal spát v kočáru, takže nám úplně ty 2 polohy zad kočárku stačí....
27. lis 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris gratulace ...ale jsi si opravdu jsitá, že jsi tohle teď chtěla? no snad u vás vše vyřeší čas a budete spokojená rodinka...a žádný stresy :slight_smile:

golfky jsme měli espiro city, byla jsme spokojená je to nějaký polský odvar chicco :wink:
http://www.sambaby.com/1982-golfove-hole/19428-golfove-hole-espiro-city/
28. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek