• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
iris gratuluji.

hollky nove fotecky http://jdna.rajce.idnes.cz/uz_jsou_mi_3_mesice/
28. lis 2009 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Adajar, hezounké fotečky :wink:
28. lis 2009 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všem,

Iris: ještě jednou gratulace a pevně věřím, že se nám oboum bude zdárně dařit až do srpna :sweat_smile: :wink: Shoda naprosto neuvěřitelná :grinning:
28. lis 2009 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, taky doufám...včera jsem testla mamatestem, čárka tam byla dobře vidět, i když zatím není tak silná, zkusím to zas zítra.Včera večer jsme měli sraz od základky, bylo to super :slight_smile: K doktorovi se chystám až tak 10.12., pokud to bude aktuální :wink:
29. lis 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Irčo, já si budu k Apolináři volat ve středu (to jsem měla totiž teprve testovat, tak aby neprskali), tak uvidim na kdy mě objednají. Ale uvažuji nad tím, že bych si zašla v týdnu pro jistotu ještě na krev. Já chci testnout ještě budď zítra nebo v úterý, uvidim.
29. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Co na tu novinu vůbec říkal manžel?
29. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Moc gratuluju! Manžel měl radost a když bude vše ok, dostane mimi k narozkám :wink: No, mně doktor říkal, ať přijdu, pokud bude zpožděná MS tak 14 dnů, stejně by nic neviděl, chci taky testnout ještě zítra, teda, myslela jsem, že až v úterý, ale to asi nevydržím :grinning:
29. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Iris, já když jsem si, dělala dříve těhotenský test, tak mi taky dost dlouho test ukazoval jen jednu čárku silnou a tu druhou hůře viditelnou (tak jako u tebe). A pak až mi vynechala Menzes, tak jsem teprve vyrazila ke gynekoložce....
A také gratuluji!!!!
29. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
kladenacka, díky, ona ta fotka je nekvalitní, páč je to focené mobilem...jinak je čárka vidět dobře, jen ještě není tak silná, ale snad to bude lepší :wink:
29. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
martinko taky tobě gratuluju :slight_smile: budeme tu mít dvě srpnová miminka :sunglasses:
29. lis 2009 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
draga: děkuji moc... doufám, že všechno dobře dopadne... zrovna 7.8. má můj taťka narozeniny a já 14.8., takže super dáreček :sweat_smile:
29. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
tak taky gratulace novym tehulkam - snad vsechno pujde dobre:slight_smile:

ad golfky - my mame od Simonovych cca 8 mesicu Jane Energy a jsme spokojeni

Adajar - moc se ten vas chlapicek libi:slight_smile: a taky jak si to uzivate:slight_smile:) nekdy ho chci taky videt nazivo...
30. lis 2009 v 01:03  • Odpověz  • To se mi líbí
iris: teda dneska už je krááááásná ta čárka. Já budu testit zítra, mám tu už jen jeden mamatest, tak uvidíme.
30. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
marti: já měla taky poslední...další už asi kupovat nebudu...teď jen vydržet do toho 10.12. :grinning:
30. lis 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
No já testnu zítra a asi zavolám taky k Apolináři (ten jeden den je snad nezabije), abych už věděla datum UTZ. A to další čekání bude zase docela peklo. Hlavně aby se mimi udrželo i po dobrání Utrogestanu :unamused:
30. lis 2009 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
pikk ja si maleho uzivam co to jde. A klidne chodime ven na prochazky tak muzem nekdy se jit projit spolu
30. lis 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všem,

Iris: tak jsem dnes testla a čárka moc pěkně zesílila, tak jsem volala k Apoli a objednali mě na 10.12. :sweat_smile: , přesně na Verunčiny 2. narozeniny, tak snad nám to přinese štěstí a bude všechno v pořádku.
1. pro 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, já jsem koukala :dizzy_face: Super, já jdu k doktorovi taky 10.12. :wink:
1. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
10. 12. je zrejme nejakej gynekologickej den - ja jdu taky na kontrolu:slight_smile: To uz tam budete mit videt srdicka, nebo to je az na ty dalsi? (Pri patym tehotenstvi si vsechny ty veci zapamatuju:slight_smile:)

adajar - no nekdy se domluvime, uz jsme v tech vasich koncinach dlouho na prochazce nebyli...
1. pro 2009 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
piku, já myslím, že an srdíčko bude ještě brzy, jenže 17.12. nebudu mít auto, tak bych se k doktorovi nedostala a on ordinuje v Rakovníku jen ve čtvrtek

a jak vám dopadl velký utz?
2. pro 2009 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
iris - aha,
velky ultrazvuk vypadal dobre, Simon nikdy nevi, jestli se ma koukat, jak mi tam pan doktor smejdi po brise tim senzorem, nebo na obrazovku:slight_smile: akorat se mrnous dost vrtel, tak jsme si moc nemohli vybirat fotky (ale to je samozrejme uplne nedulezity:slight_smile:)
2. pro 2009 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
piku, to je fajn :wink:
2. pro 2009 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Iris, Martinko, moc gratuluju k čárkám na testu... Iris, vidíš, já říkala, že to do měsíce vyjde :wink:
2. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
kladenacky - netusite nekdo, v kolik muze otvirat ta spesl detskobotova prodejna v ul. Zeleznicaru? Simonovi dneska odesly boty, tak resim, jestli se tam stavit hned po ranu, nebo podle planu odjet v poledne do Prahy a nakoupit az tam...
2. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
piku, asi od 9, ne?

lapa, díky :wink:
3. pro 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všem,

iros: to je dobrý, obě jsme našly // ve stejný den, obě jdeme ve stejný den na utz, tak bysme mohly i ve stejný den porodit ne :grinning: . Doufám, že nám dopadne UTZ oboum na výbornou a taky si myslím, že srdíčko ještě nebude.
4. pro 2009 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
právě přemýšlím, jestli nevydržet až do 17.12. na ten utz :wink:
7. pro 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych to tedy nevydržela....už ten čtvrtek mi přijde nekonečný :grinning:
7. pro 2009 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím všechny kladeňačky. Před časem ještě těhotná jsem se vás vyptávala na dětskou doktorku. Teď už je našemu dítku 6.týdnů(http://www.cestovatelka.estranky.cz/fotoalbum/rodinne/eliska---2_-tyden) a já hledám informace o naušnicích a jejich aplikaci. Jak jste to řešily, pokud jste to řešily, a kde? Díky za rady.
7. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Korino, my nechávali Berenice naušničky nastřelit v půl roce u paní doktorky Květové. Má ordinaci kousek za Plusem, ale ulici si přesně nepamatuju.
7. pro 2009 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek