Sejděme se
ikuska26
23. únor 2007

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

Ahojte maminky, hladam spolocnicku na kocarovanie, vymenu skusenosti, alebo len pokec a prechadzky v kladne. Budem velmo rada, ak sa nejaka najdes, bo chodit stale sama s kocarkem je smutne a kedze mam vsetkych priatelov a rodinu na SK, aspon takto hladam... Som sa sem prestahovala v lete, no myslela som ze nahoda je blbec a ja sa zoznamim s nejakymi tehulkami a potom maminkami, ale stale nic.... :-S
adajar
28. lis 2009
iris gratuluji.

hollky nove fotecky http://jdna.rajce.idnes.cz/uz_jsou_mi_3_mesice/
kladenacka
28. lis 2009
Adajar, hezounké fotečky 😉
martinka.a.honzik
28. lis 2009
Ahojky všem,

Iris: ještě jednou gratulace a pevně věřím, že se nám oboum bude zdárně dařit až do srpna :-N 😉 Shoda naprosto neuvěřitelná 😃
iris
29. lis 2009
Marti, taky doufám...včera jsem testla mamatestem, čárka tam byla dobře vidět, i když zatím není tak silná, zkusím to zas zítra.Včera večer jsme měli sraz od základky, bylo to super 🙂 K doktorovi se chystám až tak 10.12., pokud to bude aktuální 😉
martinka.a.honzik
29. lis 2009
Irčo, já si budu k Apolináři volat ve středu (to jsem měla totiž teprve testovat, tak aby neprskali), tak uvidim na kdy mě objednají. Ale uvažuji nad tím, že bych si zašla v týdnu pro jistotu ještě na krev. Já chci testnout ještě budď zítra nebo v úterý, uvidim.
martinka.a.honzik
29. lis 2009
Co na tu novinu vůbec říkal manžel?
iris
29. lis 2009
Moc gratuluju! Manžel měl radost a když bude vše ok, dostane mimi k narozkám 😉 No, mně doktor říkal, ať přijdu, pokud bude zpožděná MS tak 14 dnů, stejně by nic neviděl, chci taky testnout ještě zítra, teda, myslela jsem, že až v úterý, ale to asi nevydržím 😃
kladenacka
29. lis 2009
Ahoj Iris, já když jsem si, dělala dříve těhotenský test, tak mi taky dost dlouho test ukazoval jen jednu čárku silnou a tu druhou hůře viditelnou (tak jako u tebe). A pak až mi vynechala Menzes, tak jsem teprve vyrazila ke gynekoložce....
A také gratuluji!!!!
iris
29. lis 2009
kladenacka, díky, ona ta fotka je nekvalitní, páč je to focené mobilem...jinak je čárka vidět dobře, jen ještě není tak silná, ale snad to bude lepší 😉
draga
29. lis 2009
martinko taky tobě gratuluju 🙂 budeme tu mít dvě srpnová miminka 😎
martinka.a.honzik
29. lis 2009
draga: děkuji moc... doufám, že všechno dobře dopadne... zrovna 7.8. má můj taťka narozeniny a já 14.8., takže super dáreček :-N
pikkumyy
30. lis 2009
tak taky gratulace novym tehulkam - snad vsechno pujde dobre🙂

ad golfky - my mame od Simonovych cca 8 mesicu Jane Energy a jsme spokojeni

Adajar - moc se ten vas chlapicek libi🙂 a taky jak si to uzivate🙂) nekdy ho chci taky videt nazivo...
martinka.a.honzik
30. lis 2009
iris: teda dneska už je krááááásná ta čárka. Já budu testit zítra, mám tu už jen jeden mamatest, tak uvidíme.
iris
30. lis 2009
marti: já měla taky poslední...další už asi kupovat nebudu...teď jen vydržet do toho 10.12. 😃
martinka.a.honzik
30. lis 2009
No já testnu zítra a asi zavolám taky k Apolináři (ten jeden den je snad nezabije), abych už věděla datum UTZ. A to další čekání bude zase docela peklo. Hlavně aby se mimi udrželo i po dobrání Utrogestanu :-|
adajar
30. lis 2009
pikk ja si maleho uzivam co to jde. A klidne chodime ven na prochazky tak muzem nekdy se jit projit spolu
martinka.a.honzik
1. pro 2009
Ahojky všem,

Iris: tak jsem dnes testla a čárka moc pěkně zesílila, tak jsem volala k Apoli a objednali mě na 10.12. :-N , přesně na Verunčiny 2. narozeniny, tak snad nám to přinese štěstí a bude všechno v pořádku.
iris
1. pro 2009
Marti, já jsem koukala x-) Super, já jdu k doktorovi taky 10.12. 😉
pikkumyy
1. pro 2009
10. 12. je zrejme nejakej gynekologickej den - ja jdu taky na kontrolu🙂 To uz tam budete mit videt srdicka, nebo to je az na ty dalsi? (Pri patym tehotenstvi si vsechny ty veci zapamatuju🙂)

adajar - no nekdy se domluvime, uz jsme v tech vasich koncinach dlouho na prochazce nebyli...
iris
2. pro 2009
piku, já myslím, že an srdíčko bude ještě brzy, jenže 17.12. nebudu mít auto, tak bych se k doktorovi nedostala a on ordinuje v Rakovníku jen ve čtvrtek

a jak vám dopadl velký utz?
pikkumyy
2. pro 2009
iris - aha,
velky ultrazvuk vypadal dobre, Simon nikdy nevi, jestli se ma koukat, jak mi tam pan doktor smejdi po brise tim senzorem, nebo na obrazovku🙂 akorat se mrnous dost vrtel, tak jsme si moc nemohli vybirat fotky (ale to je samozrejme uplne nedulezity🙂)
iris
2. pro 2009
piku, to je fajn 😉
lapagerie
2. pro 2009
Iris, Martinko, moc gratuluju k čárkám na testu... Iris, vidíš, já říkala, že to do měsíce vyjde 😉
pikkumyy
2. pro 2009
kladenacky - netusite nekdo, v kolik muze otvirat ta spesl detskobotova prodejna v ul. Zeleznicaru? Simonovi dneska odesly boty, tak resim, jestli se tam stavit hned po ranu, nebo podle planu odjet v poledne do Prahy a nakoupit az tam...
iris
3. pro 2009
piku, asi od 9, ne?

lapa, díky 😉
martinka.a.honzik
4. pro 2009
Ahojky všem,

iros: to je dobrý, obě jsme našly // ve stejný den, obě jdeme ve stejný den na utz, tak bysme mohly i ve stejný den porodit ne 😃 . Doufám, že nám dopadne UTZ oboum na výbornou a taky si myslím, že srdíčko ještě nebude.
iris
7. pro 2009
právě přemýšlím, jestli nevydržet až do 17.12. na ten utz 😉
martinka.a.honzik
7. pro 2009
já bych to tedy nevydržela....už ten čtvrtek mi přijde nekonečný 😃
korina
7. pro 2009
Zdravím všechny kladeňačky. Před časem ještě těhotná jsem se vás vyptávala na dětskou doktorku. Teď už je našemu dítku 6.týdnů(http://www.cestovatelka.estranky.cz/fot...) a já hledám informace o naušnicích a jejich aplikaci. Jak jste to řešily, pokud jste to řešily, a kde? Díky za rady.
lapagerie
7. pro 2009
Korino, my nechávali Berenice naušničky nastřelit v půl roce u paní doktorky Květové. Má ordinaci kousek za Plusem, ale ulici si přesně nepamatuju.

Začni psát odpověď...

Odešli