• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Ahoj, my s náušnicema stějně jako lapa, ale dávali jsme je až v 11 měsících, měli jsme posunuté očkování hexavakcínou, tak proto tak pozdě.Ale doporučuje se dávat až po první hexe, tzm. až budou mít děti naočkovaný tetanus. Neměli jsme vůbec žádné komplikace, ani to nekrvácelo, bez otoku. A myslím, že jí to ani nebolelo, předtím jsme jí nalepili na ouška naplast Emla, způsobuje znecitlivění.
7. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky snad mě nezabijete, když to sem napíšu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nabízím švédskou kosmetiku Oriflame a také velké mega balení čajů HIPP za super ceny. Tak kdybyste měla některá zájem, tak mi písněte IP a já pošlu více info.
Draga si ode mě kdysi velký čajík brala :wink:.

Omlouvám se, ale nechtělo se mi psát každé zvlášť IP :pensive:
8. pro 2009 v 01:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, my tě nezabijemne, neboj :wink: Ale Tom už pije s námi ovocné čaje :slight_smile: Koukám, žes měla probdělou noc :sweat_smile:
8. pro 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris: No bylo mi hrozně zle a když jsem si lehla, tak se mi chtělo hned zvracet, tak jsem čekala až se mi trochu uleví. No usnula jsem kolem 3 a v 6:30 jsem se už zase pro nevolnosti vzbudila. Takže fakt bomba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je teda mazec, mně je taky na zvracení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dnes byla s prckem v herně ve Spirále, ale popravdě řečeno, moc se mi tam nelíbilo. Máme ji za rohem, ale budeme spíš jezdit busíkem do Berušky. :slight_smile: Tam je to lepší a větší.....
8. pro 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, kdybyste nějkdo věděl o nějakým dlouhodobým podnájmu a levným 2+1 či 2kk písněte...
8. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli, copak, dostali jste výpověď?
8. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano čajíky byly fajn...hlavně ten meduňkový...ale Dála už je chlap a pije pivo :slight_smile:) ne si dělám legraci...on teď nejradši pije vodu :grinning:

bubli co se děje? zatím teda nevím a hledáte jen v Kladně?
8. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, asi mám dost hloupý dotaz, ale ... v sobotu asi půjdeme všichni včetně prcka do restaurace Staré Kladno - jsme tam pozvaní - jak řešíte jídlo pro prcka, když takhle někam jdete? Mají tam jídelní židličku pro děti? Odendáte mu kus ze svého jídla na talířek či objednáte dětské jídlo, které mu pak nakrájíte a dáte nebo mu necháte ohřát donesenou přesnídávku ?
8. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bublinko, jak se Vám líbilo v Berušce na Mikulášské? Máš fotky?

O žádném pronájmu, bohužel, nevím...
8. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kladenacka - ja vetsinou do restauraci beru nejakou presnidavku a necham mu ji tam ohrat a on pak stejne ujida ode me nebo kohokoliv brambory, ryzi, zeleninu a tak. Ve Starem Kladne jsme se SImonem nebyli, takze nevim, jak to tam maj se zidlickama, ale Simu bavi sedet na velky zidli...
8. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zachvíli nám končí nájemní smlouva... ale chtěli bychom něco nastálo tak zkoušíme teď od magistrátu města kladna ten státní byt... ale myslím že určitě někdo nabídne víc než my... a jinak to nemusí být na kladně ale třeba zase ne moc daleko... stochov už mi přijde moc daleko... teď zkoušíme byt v ostrovci...

fotečky z berušky z mikuláš dodám...
8. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kladeňačko, podle toho, co Honzík už jí, bych mu buď vzala nějakou tu "skleničku" a nechala v rest. ohřát (nikdo se na to nebude divně tvářit, řekla bych že jsou většinou zvyklí )nebo jestli mají na jidel. lístku dětské jídlo a víš, že Honzík je dobrý jedlík, objednej mu, bude se cítit "důležitý" :sunglasses: Ale taky mu stejně dobře můžeš dávat ze svého talíře, což má malé nevýhody: jídlo Ti vystydne než se k němu dostaneš :sunglasses: a nemůžeš si pak dát třeba nějakou pikantní dobrůtku :wink:
...Tak jsem se koukla a mají i dětská jídla, ale jsou to smažené věci(řízek, hranolky, palačinka), židličku by tedy měli mít. pa a dobrou chuť :slight_smile:
9. pro 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já bych vzala taky jídlo ve skleničce, vždycky může od vás dostat ochutnat :wink:
9. pro 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já brala jídlo ve skleničce...nikdy nebyl problém s ohřátím :slight_smile:

gabčo čus...my jsme hrozný lemry furt jedem v těch smrkancích a kašlancích...se z toho asi picnu :astonished:
9. pro 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za rady .

Prcek má teď zvýšenou teplotku, tak uvidíme, jestli se to do soboty urovná. Furt má prsty v puse, takže to asi bude jen příznak růstu zubů...
9. pro 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nakonec ta tepllota nebyla od zubů, ale od chřipky. Takže bere Nurofen a Fenistil a do restaurace se nejde... :confounded:
11. pro 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a´t jste brzo fit :wink:
13. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
brzy se uzdravte!
mně je tak blbě :unamused:
14. pro 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky Dragi, tak jak s Váma? pořád nemoc???sakryš, ať už Vám ty bacily taky dají pokoj, no, snad k tomu přispějou nastavší mrazy :sunglasses: :wink:nechcete se zas někdy stavit???ať si děti pohrají "na tmu"? :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty nemoci jsou vopruz... ted je zrovna nejvic nemocnej muz... taky doufam, ze uz by se to mohlo uklidnit

a nevite, jak je to v kladensky porodnici s ultrazvukem? muj prazskej doktor mi ted rekl, ze pry mi uzv v 30. tydnu v Gennetu neudelaj a ze at se objednam na KLadno... Musi se to resit nejak moc dopredu? a maj tam takovej ten peknej velkej ultrazvuk s obrazovkou pro pacienty, aby se vyplatilo chodit tam s muzem a se Simonem?
14. pro 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
piku, já přesně nevím, jak je to na utz na Kladně...ale když jsem tam ležela v 35. tt na udržování, tak ho dělali dole v přízemí, jak jsou poradny a tam byl utz dobrej a bylo to vidět přímo proti lehátku na obrazovce :wink:
15. pro 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikk, mně tam dělali UTZ někdy v 37tt - zdálo se jim, že je neco v nepořádku. Byla jsem dole, jak se chodí na monitory, obrazovku tam maj a pokud si pamatuju, tak to bylo dobrý. Přesně jak psala Iris.
15. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak diky, ja se tam nekdy v lednu objednam... byla jsem ted v nemocnici se Simonem na ocnim na kontrole a je to tam moc vtipny, do tech budov, kde je porodnice a detsky se chodi suterenem:slight_smile:
15. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj hooolky, tak ja som uz na slovensku, nestihla som vas uz dlho vidiet, tak vam aspon napisem....uz som oficialne ceska, okolo vybavovania osvedcenia sme sa nabehali, ale stalo to za to...so sebik bol stale nemocny, resp. este stale sopli ale uz je to lepsie...mame podozrenie na zvacsene mandle a pretrvavajuci reflux, tz parada...na mikulasa sme dali cumlik mikulasovi, tak si zvykame, zaspavanie je horsie ale dufam ze si zvykne....od januara bude chodit do skolky a ja mam vtedy skusky a od asi brezna nastupim do prace do skoly, teda najprv na preskolenie a potom tam budem pracovat....no je toho vela, co sa deje, a bola som v takej hektike, ze som na konika naozaj nestihla veru nic...musim sa priznat, ze castejsie som na facebooku....citam, ze ste chorucky, tak skore uzdravenie...mne tiez nie je najlepsie, a do toho tie minusove teploty, to je teda brrr...dufam, ze vas buduci rok coskoro uvidim, a pokecame a detska sa pohraju...v pritomnych dnoch sa kocham sestrinou malou mesacnou dcerkou tak by som sa znovu nechala zlakat veru :wink:,...vidim, ze som sa rozpisala, tak uz by som mala do hajan, majte sa pekne v kladne a okoli ... :slight_smile:
15. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
inak kladenacko, restavrace stare kladno je velmi super restika, hm vyborne steaky,...uz dlho sme tam neboli, ale vzdy ked idem okolo a je tam moj oblubeny casnik tak si zakyvame, veru, musim uznat, ze tak galantny a sikovny casnik a uroven obsluhy vobec je tam uzasna, tz si myslim,ze nebude problem....napr. ked som tam bola so svagrovou na vinko a mala som zakusky pre manzela zabalene, navrhli mi, ze ci ich nechcem dat zatial do chladnicky, tz nemaj obavy :wink: , akurat mi je luto, ze sa tam kouri, na obed teda nie, a nemaju tam detsky kutik, tz nase dieta tam nevydrzi veru dlho...juj, rada by som tam znovu sla, uzi si to :slight_smile:
15. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikk - s tou nemocnicou toje zvlastne, boli sme so sebikom na krvy tak tiez kym sme sa tam dostali to bolo... :confounded:
15. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tím suterénem už je to min. od dubna, kvůli té nové stavbě
16. pro 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všichni, myslíte, že má již smysl dělat TT při tomto grafu, bohužel nevím, jestli křivku nemohla ovlivnit Provera, kterou jem 17DC-25DC brala
16. pro 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek