• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
martina neporadím s tímto nemám zkušenosti :wink:

gabčo Dála je relativně ok, ale já furt nějak nemůžu vyléčit to bolení v krku...přes den dobrý ale v noci mě to přepadá fakt dost...jinak dojít můžeme a rádi akorát kdy?

iku zdravíme na slovensko českou občanku :grinning: jak to vůbec je máš jen české nebo i slovenské občanství?
16. pro 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nás přepadla rýma a kašel. Odolávala jsem než přišel mužík s bolením v krku a už nás to drží druhý týden. Občas jdeme ven, ale je tam mráz a nemůžeme courat dlouho. Připadám si odříznutá od světa, nechci nikoho nakazit, tak nikam moc nechodíme. Gratuluju těhulkám, já už chci být taky těhotná, tedy bych brala už tak třetí měsíc po porodu, trochu se podruhé bojím.
16. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, máme 8,1 mm a srdíčko krásně bije :dizzy_face: dle MS jsme 6+4, velikostně odpovídáme 6+6 :slight_smile: další kontrola 14.1.2010, to jdeme na odběry, máme přinést moč a dostaneme průkazku :slight_smile:

Danielkovi vše nej k svátku :slight_smile:
17. pro 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem samozřejmě nevydržela a testík si udělala - hned odpoledne a pak ještě i ráno. No a na pondělí jsem objednaná k doktorovi - byly oba pozitivní
18. pro 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti tak super ať je všechno v pohodě :wink:

iris a tobě taky přeju ať je vše jak má být :wink:
18. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga, díky, doufáme :wink:
19. pro 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, paráda :slight_smile:
Martino, gratulujem!

U nás nového nic, poradnu mám až 5.1. a 6.1. velký utz v Gennetu... Mimís se občas pěkně zavrtí, je to sranda.
19. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lapa, tak budu držet palce, my máme kontrolu 14.1.
21. pro 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti - no tak gratuluju! at se vam dobre vede:slight_smile:

ja jsem byla dneska na glykemicke krivce - fuj - vstavat v pul 7. a jit vypit sladkej blevajz, jesteze to odebirat taky tady na ctyrobvode... byla bych docela ocenila, kdyby mi tam pujcili postylku a mohla bych si ty dve hodiny cekani schrupnout:slight_smile:)
vysledky prej poslou panu doktorovi - tam jdu az 7. 1., takze i kdyby neco, tak pres Vanoce budu jeste vesele mlsat :grinning:

Lapa tak si uzij podivanou na mimi - nechate si rict, co to bude? Btw. - do kdy planujes chodit s Beruskou na plavani? Ja si furt fandim a doufam, ze jeste zvladnu dalsi dvoumesicni kurz, ale pry se daj platit i jednotlivy hodiny... Zas mi prijde skoda nechodit, kdyz kdovijak to pak pujde s mrnouskem...
21. pro 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikk, já doufám, že mi to vyjde (2 klasický kurzy) do konce dubna. Potom už máme utrum.

Tak cukr dělaj na čtyřobvodě? A to tam musíš ty 2 hodiny čekat? nedá se odejít a zas přijít?
22. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar - jejda, mate andilka :grinning:

lapa - no sestricka se tvarila dost nekompromisne, kdyz rikala, ze tam musim 2 hodiny sedet - zas jsem si po dlouhy dobe precetla kus nejaky knizky:slight_smile:
23. pro 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikk, tos mě teda nepotěšila, co když s sebou budu muset vláčet Bibi? :unamused:

Jinak vám všem krásné Vánoce, pod stromeček splněná přání a hlavně pohodičku!
23. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa - myslim, ze si to budes moct zaridit - na ty testy ma jit asi v prubehu mesice, tak jeden den snad najdete - oni jsou tam kazdy den a nemusi se tam objednavat...

A taky preju stastny a vesely :sunglasses:
23. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soupal snehulak snehulku, soupal ji po uhli do dulku. A jak tam takhle soupali, zahrali se a roztali. Stastne a vesele. :sweat_smile:
24. pro 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné vánoce kočky :slight_smile:))
24. pro 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak jsme včera nechali Toma u našich, jsem pekelně nastydlá, tak to potřebuju vyležet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. pro 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme taky nemocnaci - meli jsme jet na hory a nic :frowning2:
30. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikk, vy čekáte taky překvápko nebo jsem prošvihla oznámení pohlaví prcka?

Všem posíláme zdravíčko!
30. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa - my se nechame prekvapit (a vy teda taky, jo?) - ted se mi furt zda, ze se nam narodi holcicka - napr. dneska v noci ze me vyndali tak dvouletou s dlouhejma nazrzlejma vlaskama:slight_smile:)
30. pro 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný rok 2010 :wink:
4. led 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikk, my taky překvápko. Ale teda vydržet to! Zítra jdu na velký UTZ do Gennetu, tam budu mít cuky se přeptat :sunglasses:
5. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa - no tak hlavne at je vsechno v poradku, ja jsem ani cuky nemela - pan doktor se tvaril, ze tam stejne neni nic moc videt...
5. led 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, omlouvám se, že vám sem lezu, ale měla bych dotaz na těhulky - chodíte na Kladně na nějaké cvičení pro těhule či plavání? Případně kam, kdy, co to stojí, atd. Díky moc.
6. led 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Dalíkovi dodatečně vše nej k svátku :wink:
Holky, já vás obdivuju, já bych nevydržela ...budu chtít vědět, jestli holčička, nebo klučík...ale hlavně, aby bylo vše ok :wink:
6. led 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sven - ja se porad chystam sem http://www.babyclubelma.iol.cz/index.htm - ale nejak nam to casove nevychazi, takze kdyz uz jdu nekam cvicit, tak jezdim do Prahy do Acka:slight_smile:

iris - ja bych asi taky byla zvedavejsi, ale muz to rozhodne dopredu vedet nechce a ja vim, ze bych nezvladla mu to nerict :grinning:
6. led 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
piku, tak to jo :slight_smile: my jsme zvědaví oba
6. led 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
áhojik,
tak se hlásím po velkém UTZ, mimčo je v pořádku, zdá se, že vše je tam, kde má být. Akorát je cca o týden menší, než by mělo být (odpovídá asi 20+1 a váží 360g) ale doktorka mi říkala, že pokud jsou všechny hodnoty nastejno (což jsou), tak se nic neděje. Tak snad má pravdu.

Zde fotka z ultrazvuku - ksichtíček.
http://gabrielamars.rajce.idnes.cz/Druh … #mimi1.jpg

Jinak s tím pohlavím prcka - jsem na tom úplně stejně jako Pikkumy, akorát mně se doktorka dnes ptala jestli to chci vědět, že prý to bylo krásně vidět. No odolat bylo fakt těžký
:wink:
6. led 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris Dalíček děkuje a posílá pusinku :wink:

l

no já bych to taky chtěla vědět už jen pro tu praktičnost :slight_smile: tak těhulky držím palečky :wink:
6. led 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem zvědavka, pro praktičnost jsem to chtěla vědět poprvé, jestli to bude teď holčička, tak bude mít hodně věcí modrých po Tomáškovi :wink:

lapa, to je v pohodě, u Toma to bylo taky tak...o týden míň, ale odpovídalo to délce mých cyklů, doktorka nebrala v potaz pozdější ovulku, spočetla to dle MS, proto to neodpovídalo
7. led 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek