• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Ahoj Hugoušku, my taky na Čamrdu chodíme, stačí se domluvit :wink: Klidně někdy příští týden, tento ( od pondělka) máme nabitý :sunglasses:

PS: Drago, Románka ( Šebrleho) Ti docela závidím , my byly s Věr na tech kyčlích ( vše OK) a pak šupajdy dom, bylo vedro a narvané busy :angry: ...no a ještě víc závidim podpis Dvořáka, fešák Dalík :dizzy_face: ...jinak Drago, tak jsem tak koukala, Tvuj manža je Dvořákovi celkem podobnej, ne, nebo mě šálí zrak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2007 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony to je moc dobře že máte kyčlíky ok :slight_smile:
my jsme byli na tom sletišti toho 20.6. a když jsme přišli tak se zatahlo a bylo docela fajn ...já příští týden taky můžu ale pak ten další chceme jet pryč tak něco ještě musíme domluvit :slight_smile:
24. čer 2007 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ćauky Kony a Drago, příští týden je ok písněte kdy by se vám to hodilo a já určitě dorazím! :grinning:
25. čer 2007 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsme to setkání nějak nestihly :slight_smile:) navíc bylo stejně hnusně...
my v pondělí odjíždíme a budu bez netu tak se mějte moooc krásně a nezlobte v Kladně a až se vrátím musíme se už konečně potkat...
29. čer 2007 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..dlouho jsem tady nebyla..
..my taky odjizdime na chalupu akze skoro cely cervenec budu mimo..
a musim vam rict,ze dve z vas jsem potkala..Kony a Dragu..obe minuly tyden..
ovsem ani jednu jsem si netroufla oslovit.:slight_smile:))..tak treba priste:slight_smile:).. :grinning: :grinning:
jinak se mame dobre..Esterka je divoska..uz zacinapomalu lezt..a je to divoky.-))... :slight_smile:
tak se mejte krasne..a ja snad nez odjedeme jeste nakouknu..
2. črc 2007 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kladenky!
tak prestali vedra a pre zmenu prsi.dlho tu nikto nebol asi mate hodne prace.
:slight_smile:
2. črc 2007 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminky a miminka :slight_smile:

skorn :slight_smile: to je dobrý, nebylo to náhodou někde u Plusu u těch malých paneláčků?? Měla jsem pocit...?? :grinning:

Ahoj Andy! to počasí je fakt děsný, no nic,já chodím s Věruš i za ošklivějšího počasí, se jí to strašně líbí venku a já tak "shazuju" poporodní kila. :sunglasses:

HOlky, jak jsme tu mluvily o nějakém tom cvičení a tak, která by jste se ke mně přidala - mám v plánu do posilky ( ale spíš na trenažery- rotoped, stepper...)a to tak jednou týdně - moje postavička mě totiž dooost děsí :angry: :sunglasses: Jelikož je nás převaha z kročehlav co takhle to fitko u Plusu v tom vysokým domě??? Párkrát jsem tam kdysi byla a OK a mají tam teď nové stroje :grinning:

tak zatím papa a dovoleným zdar ( my teda nikam nejedem :frowning2: manža si "nesmí" teď brát volno, ach jo)
3. črc 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
Tak my sme dnes dorazili do Kosic, bude tu s nami manzel do konca tyzdna a ja potom s dievcatami zostanem tak dalsie dva tyzdne. Este nemam presnu predstavu.

Jak pises KOny o tych panelackoch pri Pluse, tak som si spomenula...ja si stale obzeram z okna mamicky s kociarikmi (nase dievcata by teraz na okne alebo balkone travili cele dni) a dokonca som si asi v sobotu myslela, ci okolo nas nesla Draga. Ale potom som ten isty par videla aj na druhy den a neviem, neviem...Ta mamicka mala oblecene biele platene nohavice a k tomu v sobotu ciernu tuniku a v nedelu svetlunko zelenu. :wink:

No KOny ja by som samozrejme cvicit sla, aj ked som nikdy do posilovne nechodila, mne ohromne vyhovuje tae-bo. Skusala ste niektora? Nieco ako aerobic, ale podla mna ovela lepsie, lebo v aerobicu sa furt zamotam do krokov a zostav a poriadne si nezacvicim. Tu sa cviky opakuju a je to super makacka. Ale neviem, ci sa to u nas da cvicit, viem, ze to robia v tom fitku na Sitnej. Tak mozeme nieco skusit v srpnu alebo zari, jak sa dohodneme, ja som zo seba tiez rozladena :unamused:

Inak, celou cestou po Cechach nam lialo a dnes rano to doslo sem, takze som nadsena :frowning2: :angry: . Mali sme sa ist zajtra a v sobotu kupat do Madarska, je to tu blizko a maju tam pekne kupaliska, ale v tomto pocasi tazko :cry: . Naposledy som bola pri mori pred 10 rokmi a potom furt cosi-skola, praca, tehotenstvo, deti...som zhrozena, kolko casu preslo. A tu som sa nikdy nevedela trafit do pekneho pocasia, takze tak 1-2 kupania za leto!!!!!!!!! A ja milujem vodu! Pomoooooc!!!!!!!!!!

No tak som si poplakala :cry:

Prajem vam pekne dovolenky a radost z deticiek. Kony, nebud smutna, ved si to este vynahradite. :slight_smile:

pa pa :slight_smile:
4. črc 2007 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kony:slight_smile:)..jooo bylo to presne tam..a tusim byl tam s tebou jste nejaky muzsky.-)..mozna manzel??..
ja jsem tak pokukovala,ale jsem srabotka:slight_smile:..priste uz se na tebe vrhnu
:grinning: :grinning:

holky musime po vsech dovolenkach dat srazik!!..

a Kony..nesmutni..vsak urcite brzy nekam vyrazite..!
..

Emoleo..ja takoveto stavy znam..ale bude dobre uvidis:slight_smile:))

co se tyka cviceni tak ja bych mozna taky chodila..zrovna toto fitko mam blizko..ale prima cviceni je pilates ..chodila jsem ho cvicit jako tehu nad Humanic co je na hlavni tride..a bylo to super..taky makacka..ale zadny sileny sestavy..me dela problem pouzivat dohromady pravou nohu levou ruku:slight_smile:a vzdy se pri aerobiku zamotam:slight_smile: tohle cvico bylo fajn..tak to jeste rozmyslim.

tak se tady mejte moc pekne holcicky..uzijte si dovci a zatim papa my sevratime na konci srpna..
4. črc 2007 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauk mamky a mimča :slight_smile:

Silvi, jojo tae-bo jsem už zkoušela, ale mě to přijde skoro jako aerobik - já nějak ty kolektivní sporty moc nemiluju :frowning2: :sunglasses:
jako, je to super makačka, to je pravda a to je taky třeba :wink: , ale já se doooost nechytám při těch sestavách - a to bohužel i při tae-bu, bú bú :cry:
Doufám, že máte pěkně na Slovensku, tady je pěkný hnus :confounded:

Mě vyhovujou zas ty "individuální" sporty, např. in-liny, plavání, a ta posilovna - no, samozřejmě " ve dvou se to lépe táhne" jak se říká, že, tak hledám spřízněnou duši, ale asi budu muset přece jen začít sama - když ty začátky jsou tak těěžký :stuck_out_tongue_closed_eyes:

skorn, taks to byla Ty :grinning: Já jsem si řikala, že jsi mi povědomá a to je teda co říct, z té Tvojí fotečky tady na Koňovi toho moc vidět neni, stejně si myslim, že Tě už znám ( třeba od vidění, nevim...) Kladno je tak malý :sunglasses:

PS: pilates jsem nezkusila, ani pořádně nevím, jak na to. Je to podobný jako třeba kalanetika??

Musím za Věruš, jsem myslela jak je hodná a spí a ona nespí :wink:

tak zatím papa a mějte se krááásně a i počasí ať Vám přeje!
6. črc 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
skorn, byl to manža, jojo :dizzy_face: příště se klidně vrhni, bude sranda :grinning:
6. črc 2007 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kony..tak ja se vrhnu:slight_smile:)..a jses teda dobra..poznat me z teto pidi fotecky je fakt umeni:slight_smile:)
..holky tak v nedeli odjizdim smer Vysocina..14 dni nebudu..tak ne ze na me zapomenete!:slight_smile:)
mejte se tu krasne a ja uz se ted tesim az za vami zase zajdu..
papapa
6. črc 2007 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:

Kony, ja som chodila v Kosiciach na tae-bo k jednemu chlapovi a potom, ked cez prazdniny necvicil, som sla inam, k zenskym a musim povedat, ze tie tae-ba boli diametralne odlisne. Tak ci ty tiez nemas skusenost s tym zenskym :unamused: Tie z neho samozrejme mali tendenciu robit aerobicove zostavy, ale to nie je to tae-bo, co sa mi paci. Tam, sa opakuje jeden, MAXIMALNE! dva cviky do znicenia :dizzy_face: a to mi uzasne vyhovuje. Ziadne zostavy! Tam sa nechytam a to ma nebavi. Lenze ja sama doma cvicim, prave tu kalanetiku a jednak si myslim, ze na seba nie som dostatocne prisna a jednak potrebujem doplnit aj iny druh cvicenia. Ved uvidim, vyskusam, ake tae-bo cvicia na Kladne. Mna zase hrozne nudi slapat pol hodiny na rotopede :frowning2: Ale docela by som skusila posilovnu a najlepsie s trenerom :dizzy_face: Neviem, ake je to drahe,a le docela by sa mi zislo vypracovat nejaky plan, lebo neviem, kam sa pustit, aby som nenarobila viac zla :slight_smile:

Takze ty sa uz na to ides vrhnut, hej? Este nedavno si vyhlasovala, ze je to hudba dalekej buducnosti a teraz nevydrzis dva tyzdne... :sweat_smile:

No my sme dnes boli v Madarsku kupat sa a sme pekne spaleni! Nasa Lea je vodny zivel a nevedeli sme ju dostat z vody, takze mame vsetci spalene ramena, co nam trcali z vody.

Inak tu bola doteraz zima, mali sme sa ist kupat aj vo stvrtok,a le nebola sanca kvoli pocasiu. Predpokladam ze teraz, ked uz budeme len v meste, zase zacnu horucavy :confounded:

Tak skorn, uzi si dovolenku a snad sa coskoro uvidime :slight_smile:

Zatial pa pa :slight_smile:
7. črc 2007 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kladeňačky tak jsme zpátky :slight_smile:)

kony můžeme vyrazit klíďo na ty brusle když budeš chtít :slight_smile: no a na cvíčo bych měla jít taky ale bojím se že pode mnou všechny stroje rupnou tuhle mě manžel vyfotil a já vypadala jak Paroubková :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím něco se sebou už začít dělat mám teď poseldní měsíc kojení a pak už budu přikrmovat tak snad budu moc trochu někam odběhnout :slight_smile:

skorn vrhni se příště i na mě já budu jedině ráda :slight_smile:
11. črc 2007 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooojte holky a mimca, tak sme uz spat na kladne... :wink:

som uplne grogy este s cesty, nas aj prefukalo, ale poklepem, sme zdravy :confused: ale pre istotu nam ockovanie prelozila doktorka na bud. tyzden... uz sme aj vybaleni, ale vsetko to poprat a znovu sa aklimatizovat doma, fu...a to pocasie je na nervy, aspon na mna tak posobi, zasvieti - je hic, zajde a fuka a clovek razom mrzne a tak... na sk sme si uzili aj teploty typu 36 a to bolo tiez teda riadne...prvy tyzden som myslela ze ma slak trafi z toho, a este som bola skoro sama, a maly furt plakal a ani spat nechcel , ale potom sa to trosku schladilo on sa ukludnil a prisli aj starkovci a kadejaky znamy, tak bolo super...a svadba dopadla tiez na vybornu aj fotky od fotografky som uz videla, budem mat aj potom na cd, tak dam do albumu....teraz na mna caka este tolko povinnosti, postu som uz zvladla, a este socialky obehat za rodicovsky prispevok, bo materska skoncila :sweat_smile:

som vam chcela aj napisat zo zvolena, ale nemala som vobec cas na net... cez vikend ma byt znovu teplo, mozno omrkneme aquapark, alebo aspon sletiste... tak sa majte pekne :slight_smile:
11. črc 2007 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj silvi, draguš, iko! :slight_smile:

to jsem ráda, že Vás tu zas mám zpátky :wink:

silvi, na tae-bo jsem byla v Praze na jedné lekci a pravda, že se tam střídalo víc cviků než dva tři, no ale aerobic to přeci jen ještě nebyl...Cvičí to (tae-bo) i ve fitku za sítnou - u gymnázia - nevím jak se to fitko jmenuje...no můžem zkusit, uvidíme...

drago, neboj, já taky vypadám jak přerostlý kytovec :grinning: děsný špeky fšude, vadějí mi teda dost, nemám kvůli tomu ani chuť na manželské hrátky( a prý se sexem taky hubne...)
na ty brusle si s kočárem moc netroufám, jsem to zkoušela a málem sem Věruš vyklopila :confounded:

Iko, tak gratuluju ke svatbě , ať Vám to dloooouho vydrží! Už se těším na fotky, nedávno jsem koukala na naše video ze svatby před dvěma lety a brečela u toho jak želva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

Zítra jedem na celodenní výlet, tak jsem zvědavá, jak Věruš vydrží a bude na to reagovat...

Zatím papapa jdu vyvářet skleničky a "balit"

PS: kojení je v rámci možností OK, ale homeo už asi nekoupím, nechám to na Věruš - potvůrka málo saje, myslím, že za chvíli bude kojení konec, ale co, aspoň tři měsíce... :slight_smile:
12. črc 2007 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vsetky Kladenky
tak ked uz chceme vyrazit na rozne akce ako vylet do Kladna tak je zase vedro.tak neviem neviem kedy sa k vam dostaneme.my sa chystame na slovensko 25.7 na par dni.potom sa par dni budeme zrovnavat a snad potom uz bude i normalne letne pocasie.peciete sa s prckami doma?my mame prijemnych 25 stupnov.ale uz nas to nebavi.uz chceme von Dany je maly zvedavko :sunglasses:
17. črc 2007 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holkýýýý :slight_smile:)
já jsem nějak v jednom kole to je hrůza nejdřív zima teď vedra a já absolutně nic nestíhám :grinning:

kony jak bylo na výletě? My dneska byli u kamarádky na chatě v Unhošti no krásně jsme si to užili

ikusko taky posílám pozdravení už jsi to všechno oběhla? Mě čeká obíhání teď končí mi placená mateřská z práce a začínám pobírat od státu tak budu muset vše vyřizovat brrr já nemám ty úřady ráda
18. črc 2007 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak my sa pomaly chystame domov, zajtra v noci pride manzel, este tu pobudneme piatok, sobotu, pojdeme sa vykupat do Madarska a v nedelu hura domov :grinning:

Draga, uradovanie ti nezavidim, ja to tiez neznasam. To je prijemne, ked sa vydaria navstevy, my sme tiez dnes mali jednu velmi prima, strasne to zbehlo.

KOny, ako vylet? A cvicenie? Uz si niekde bola? Inak, viem, ze na tej Sitnej to tae-bo bezi, videla som tam putac, no nieco vyskusame :grinning:

Ikuska, ako si sa aklimatizOvala na domace prostredie? :grinning:

Androna, a co za pocasie hlasia buduci tyzden? Nema to byt o nieco lepsie? Ze by ste mohli vyrazit do sveta :grinning:

Skorn asi este chaluparci :sunglasses:

Tak si uzivajte papa :dizzy_face:
18. črc 2007 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Silvi.
tak uz som otvorila slovensku diskusiu na ceskom konovi.a k tomu vyrazeniu do sveta ideme na slovensko buduci tyzden.takze az potom.napis mi ktore dni ste doma a nejdes ucit.tak dohodneme nejaky den.zajtra sa chystam na letisko kupit tie letenky tak dufam ze uz nebude tak horuco.
19. črc 2007 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ahojte, som sa tu dlho zase neobjavila, ale vidim ze nie som sama...bola som chora a presli sme aj na UM, uz som nevladala, Sebik stale plakal aj pri prse a teraz je to lepsie, ... tiez skusame dalsiu metodu na ten spanok a zabehnut pevny rezim dna a vidim ze to funguje prespi aj celu noc a zaspava sam teda pomocou cumla a krtecka :wink: aj toho cumla sa casom zbavime...bola to makacka dosiahnut to, mam taku knizku stiahnutu v PC a je naozaj dobra, ziadne "nechajte vyrvat a tak" ak budete chciet poslem... skoda ze som ju nemala hned od zaciatku, je tu pisane ako ucit aj novorodenca...

tak svadba bola perfektna, a fotiek mame viac nez dost, posnazim sa ich dnes dat do albumu, mame fotky aj maleho a kopec :slight_smile: ten uz teda neobsedi, na styri este sa neposadil ale chrbatik drzi rovno ked skusame, najradsej skace ci uz na nohe alebo lopte :sweat_smile:

vidim ze silvia je na sk, a androna sa coskoro chysta, ... uzite si to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

rodicak som uz obehala, nemal by byt problem, cakam vyrozumenie so socky...ked uz clovek vie kam a s cim ist tak to ide...

pekny, aj ked uprsany dnik prajeme , papa :astonished:
24. črc 2007 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ikuska prosím prosím posli mi tu knihu případně odkaz mail ti písnu do ip ju :slight_smile:)
my dneska čekáme kamarádku z Prahy má na den stejně starou holčičku jako je Dalíček tak se docela těším....já stále kojím a kojím ale na půlroční kontrole tobude začátkem srpna už se domluvíme asi na příkrmech bo si je už Dalí asi taky zaslouží :slight_smile: tak se zatím mějte pozdrav Sebika a zatím pa pa
24. črc 2007 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak my uz sme doma, prisli sme v nedelu v noci. Cestovali sme nakoniec cez den a dievcata boli super, bud spali alebo sa same vzadu zabavali, tak som bola prekvapena, ale stastna :dizzy_face:

No my sme hekticki, ako vzdy, idem zacat dnes zhanat nejaky last minute, zajtra musim ist s jednym znamym Srbom na cudzinecku, aby som mu pomohla s prekladom papierov a tlmocenim, v sobotu pride moj brat a zostane do utorka no a potom by sme mali odist na tu nasu slavnu dovolenku :grinning: Som naramne zvedava, co z toho bude. :grinning:

V Kosiciach sme chytili priserne horucavy, ako vzdy :unamused: U nasich je totiz otrasne orientovany blok a vzdy sa hrozne rozpali, takze sa tam neda dychat, ani spat. To u nas je celkom prijemne aj v horucavach, ale vzdy, ked su tu nasi v lete, tak je zima, ako teraz :grinning:

Dufam, ze na dovolenke nebudeme mrznut, lebo si chcem uzit kupanie s detmi. Lea je uplny blazon do vody, stravila by tam najradsej cely den. Uz sa vobec neboji hlbokej vody, ale samozrejme ma nafukovacie rukavky. Uz si plave toho 'psika', skace, ponara sa...krasa :dizzy_face: Emka je o nieco umiernenejsia, coz je zase super v tom, ze si sama reguluje pobyt vo vode a nemusime ju z nej tahat s placom, ako Leu :slight_smile:

Ja som mala taku postarsiu knihu o dietati, ale bola som s nou tiez velmi spokojna. Nebola taka ta klasicka prikazova a umela, co sa vzdy odlisuje od realu. Tiez napriklad neuznavala nechat vykricat za kazdu cenu a ani ziadne odopieranie blizkosti, len aby sa za kazdu cenu dieta osamostatnilo pomaly uz po porode. Inak sa musim priznat, ze nase dievcata s nami spali od pol roka do roka a pol a potom proste prislo prirodzene obdobie, ked bez problemov spali vo svojich postielkach. Ja mam sice tiez rada rezim a pravidla, ale nie za kazdu cenu. V prvom rade su to ludske bytosti a moje deti a ked uz nic nebudem mat, svoju blizkost im dam vzdy, aj ked mi nejaka blba knizka bude tvrdit nieco ine.

Ikuska, krteckom by som sa vobec netrapila, keby s nim spal hoc aj v skolskom veku, ked je mu to prijemne, preco nie? Ale som si ista, ze ti sam da najavo, ze ho uz nepotrebuje. Urcite ste vsetci velmi stastni, vratane SEbiho, ze uz tak krasne spinka a papa.

Draga, prajem prijemnu navstevu a uzivaj si posledne dni plneho kojenia, zaciatky papania su trosku viac narocne.

Ale nam tie deti rastu! Hrozne! Dnes rano si dievcata prvykrat poriadne obliekli ponozky a pomahali mi rozvesat uteraky a utierky a tie vety, co tvoria...ani sa mi nechce verit, ze su to moje male babatka :cry:

Tak pekny den, pa pa :slight_smile:
24. črc 2007 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi sa uz pomaly balime na SK.som zvedava jak to dopadne.este ze tam nejdeme na dlho.proste to tak skusame.to je fajn Ika ze Sebik je v pohode.uz sa nam snad podari v auguste sa vidiet.sme nanho zvedavy.
tak pozdravujeme vsetky Kladenky a ozveme sa az sa vratime. :sunglasses:
24. črc 2007 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamky a miminka! :slight_smile:
No konečně jsem se sem na Koně dostala, pořád něco podnikáme s manžou a Věrkou, je to fajn, ale kdy se zas sejdem? Potřebuju po babsku "podrbat" !!!! :sunglasses:
Iko, nějaké fotky už jsem viděla v Tvém albu, gratuluju ke svatbě, moooc Vám to slušelo :wink:

Silvi, cvičím ještě pořád "sama doma" podle kazety, ale musím se dokopat dojít do toho fitka, pujdu asi do toho Wellnes " pro ženy" co je u toho Plusu...Aerobic, tae-bo, či jiné vyzkouším asi "někdy příště", mě holt na to moc neužije...

Drago, to máš squělý, že máš takovou kámošku, já porád ne a ne najít nějakou stejně starou společnost pro naší Věrušku :grinning:

Andy, ať máte na SK pěkně!!!

Jinak nám Věruš taky dělá pokroky, jak si brouká! To svět kouká! hihi pokus o rým :sunglasses: krásně už pase koně a občas - ještě asi nevědomky- zkouší vzít do ruček cokoli je poblíž, posledně to byla její vlastní noha :grinning:
v pondělí jdem na 3MĚSÍČNÍ kontrolu, to fakt letí!!!!VŽDYT NEDÁVNO JSEM RODILA :sunglasses:No a roste nám do délky a některé oblečení už obleče 6-9 měsíců...
Pořád ještě kojím+UM, je mi nějak líto se toho kojení vzdát i když musím přiznat, že by nám to strááááášně ulehčilo, je to děsně časově náročný to takhle střídat. Ali říkám si, když tam ještě pořád "něco" je, tak ať si Věruš dá :wink:

Tak zatím papa všem a klidně napište, kdybyste šly ven, se ozvu ( Silvi, obratem :sunglasses: )a přidám!
24. črc 2007 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Drago, tak co uz citas? ....drzim palcoky :D

Emalea, no ta knizka nie je vobec ziadny brutal, preto sa mi paci, a vychadza s potrieb cloveka a hlavne dietata... Sebik zaspava aj sam a to je zazrak, predtym len v kocarku alebo so mnou ...podla mna je normalne, ze dieta sa musi naucit spat, ved sa uci skoro vsetko aj papat a tak,...a spanok je veeelmi dolezity, ja s nim mam problemy furt, ... a chcem aby vedel spinkat sam a to mu pomoze viac ako by bol odkazany len na mna, ale blizkost nevyradujem, vsak ja sa ho aj nieco nanosim a tak... krtecka ponecham, ten mi pride roztomily cumlika sa zbavime ked pride spravny cas :wink:
tiez sice rezim nemusim pretoze som vodnar a neznasam stereotyp, ale deti stereotyp ukludnuje vedia co bude a su spokojne... a celkom ide o to aby sa jeho vnutorne hodiny naucili spim v noci a cez den uz menej a hlavne u necho nedospavam cez den nocne hodiny, ktore som hore... :sweat_smile:
26. črc 2007 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak uz sme sa vratili.Danielik bol zlaticko.lietadlo sa mu pacilo jak nastartovalo tak spal....
tak ideme prat a trosku zvladnut domacnost.papa :sunglasses:
29. črc 2007 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Androna, uz som na teba myslela, ako ste to zvladli :slight_smile: , tak parada. Vitajte doma :dizzy_face: My tu mame teraz mojho brata, zajtra vecer odchadza a vo stvrtok odchadzame my na dovolenku na 12 dni :sunglasses: . Uz sa tesim, lebo toto pocasie tu je otras :rolling_eyes:

Majte sa zatial pekne dievcata, este ideme s bratom na nakupy na ZLicin

:sunglasses:
30. črc 2007 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj androna, tak vitaj, to ste boli iba tak kratko, ale zvladli ste to to je super... tak sa dufam uz konecne niekedy stretneme, ako to leti maly uz ma 3 mesiace a este som ho nevidela osobne, no toto :unamused:

kony, tak to je super ze mala robi pokroky, tak to ma byt, ...vidis, ze to kojenie sa zmenilo z toho zaciatku je to tazke, ale potom to ide, a vidim ze u vas ide ked tak rastiete, ... ale pises ze davas aj UM, ale to nie je na hanbu, ...nas sebik je uz uplne na UM z MM je koniec :sweat_smile:

silvi, dovolenka, tak si to poriadne uzite, kam idete? nech sa vam vydari, :grinning:
1. srp 2007 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
inak my chodime so Sebim na sletiste skoro kazdy den okolo 16,00 16,30 alebo tak nejak a sme tam do cca 17,30 - 17,45 a potom ideme oproti tatinkovi na vlakovu stanicu kladno mesto...tak ak budete v tomto case na sletaku, tak sme s najvacsou pravdepodobnostou tam, neviem ci chodite aj vy tak casto...tesim sa na vas ...

aj zachvilu ked sebika zobudim tak sa vychystame... s tym spankom to este nie je ono, hlavne v noci, a vecer, ale cez den uplne parada... tak uvidime, dufam sa to zlepsi... :confounded:
1. srp 2007 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek