• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
27. led 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky... my máme po nemoci a už jsme zase zdravý... to počasí je fakt děsný... teď zase budeme dávat na město kladno nabídku na byt... tak koncem února napíšu jak to dopadlo... chtělo by to nějak podplatit :grinning: a co vy? to jste toho moc nenakecali...

adajar: rostete jako z vody a moc ti to jao mamince sluší ;) i tatínkovi a máš u mě furt tu paličku :grinning:
27. led 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli no palicka se nekdy vyzvedne az bude cas to neres. Budem drzet palce na ten byt.
27. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj děkujeme :slight_smile:

plánujete někdy srázek?
27. led 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak napadlo dalších 20cm sněhu a všechno, co jsem včera přes hodinu hrabala je zpět. Tak zase uspím Kubu a jdu na to. Je to tedy tělocvik :wink: ale je tu krásně, jako na horách, jen doufám, že to neroztaje najednou, jinak se asi utopíme. Škoda, že nemůžeme na sáňky, Kuba ještě hrozně kašle, ale už nemáme horečku. Tak snad už příští týden vyrazíme.
29. led 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
to počasí už je příšerný, já tak nesnáším zimu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra jdeme na ples, tak se celkem těším.
Jinak pořád zvracím.
Bubli, ať vám vyjde to bydlení :wink:
29. led 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne zima docela bavi, ale tenhle panderatej stav na to neni nejlepsi - ze si to jako nemuzu uzivat se Simonem, kterej letos objevil snih a sanky a tak... (ale to si clovek asi nevybere, ve vedru je asi hur)
Dneska jsem se byla kouknout na mimi na uzv - vypada v poradku a docela jsem si ho i mohla prohlidnout, protoze se ksichtikem pritulilo na to uzv cidlo:slight_smile: Proti prazskymu uzv se zpozdenim hodina a pul, bylo kladensky pulhodinovy cekani pohoda...
1. únor 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikky to už se to blíží co? za chvíli to "vyprdneš" :D

no já zimu moc nemusím... nevadí mi ale tyhle mrazy... brrrrrr
1. únor 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli - no jo, utika to:slight_smile: Doufam, ze tentokrat dojde i na vyprdnuti a to pekne v terminu:slight_smile:) Zitra jdu naposled ke svymu gyndarovi a pak uz budu chodit do porodnice...
3. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my jsme tedy absolovovali podrobný UTZ bez odběru krve (nábery za tři týdny), NT hodnota zapsaná v průkazce 1,2 :slight_smile: Pan doktor říkal, že hrubá morfologie je v pořádku :grinning: Jinak jsem se v tom rozrušení ani nezeptala, jak je mimi velké :sweat_smile: Ale v průkazce jsou 2 čísla - jedno odpovídá 13+1 a druhé 13+5 (jsme 13+3), takže ok. Pan doktor měl vtipkovací a mě zarazila moje váha, jaksi jsem přibrala 2 kg od minula :confused: Ale nemají digi váhu, jen tu normoš, taktěžko říct, jak moc je to přesné.
4. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme byli poprvé na malování ve Spirále. Byla to sranda, máme krásný vývor.
Bubli, nebyla jsi v Litevský u lékárny kolem 11?
4. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmichaelo - ja jsem si taky rikala, ze bychom nekdy mohli zajit neco upatlat, ale je to od 9 rano (jestli se nepletu) a to je na nas trochu brzo... jen tak pro info - tam se nemusis nijak hlasit dopredu? staci prijit?
5. únor 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmichaelo jjjjjj byla jsem tam cca 11:15 měla jsem tam s jednou paní výměnný obchůdek ;) seš dobrá žes mě poznala... já jsem si tě nějak nevšimla :frowning2:
5. únor 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jsi to byla ty, šla jsem okolo z malování. Jen jsem si nebyla jistá a ty jsi stejně pospíchala. :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile:

holky a co ten srázek? neuděláme ho teď někdy?
9. únor 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna jsme se s Míšou dohodly, že se srazíme ve čtvrtek po desáté v Beruně...Tak, kdo můžete, dojděte též...
9. únor 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to mi je rychlost :grinning:
9. únor 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já bych vyrazila hned, ale u nás jsou silnice tak naklouzaný, že mě manža nechce nikam samotnou pouštět, stačí, aby někdo zůstal viset v myší díře a už se odtud nedostaneme :angry: i když máme dobré zimní obutí...
9. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro nas je ctvrtek spatnej - na 10 jsem objednana v Praze k zubarce :unamused: Leda bych vam tam poslala muze se SImonem :grinning:
9. únor 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
z toho by asi nebyl nadšenej :grinning:
9. únor 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže zítra v berušce ju? po tý 10 dorazím tak mi džte flek!
10. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám že mě poznáte! :frowning2:
10. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taktéž bych se připojila na srazík v berušce, také doufám, že mě poznáte nebo já vás, případně mávejte, křičte apod.
10. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm tak my jsme v jeslích :slight_smile: ale každopádně si to užijte a a kačí co práce? u mě nic moc :slight_smile: vlastně jsem dostala penízky a pá pá...

jo a ještě mi nedošla mateřská...sakra :sunglasses:
11. únor 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

užijte si Berušku :wink:
Já dneska absolovovala prohlídku u obvoďačky, změřila tlak - ten byl ok, srdeční akce zvýšená, tak mi hned vzali krev na krevní obraz a funkci štítné žlázy, výsledky budou v pondělí. Ale nikdy jsem se srdcem ani se štítkou problémy neměla...no, uvidíme.V noc jsem spala málo, tak jestli to nebylo třeba i tím, ale nejsem doktor, tak neposoudím, co vše má vliv na zvýšenou srdeční akci. Rovnou jsem zašla s Tomem na přeočkování žloutenky a paní doktorka mi ho zvážila, má 13kg. A málem jsem tam nedojela, páč silnice u nás jsou teda příšerný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZZZZiiiiiiiiiMMMaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :frowning2: a s kočárkem se tím drát... brr
11. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bublnko, tak jak jsm si myslela. Manzel chce jet na chalupuu uz zitra po obede, tak se nepripojim. Mame to tak skoror kazdy patek. Tim, jak Stepanek trpi na kasle, tak jezdime na vikendy na hory, tam mu nic neni:slight_smile: Tim, ze je manzel nemocny taky, tak muzume vyjet driv... Tak si uzij srazik, pa
11. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok a kdyby ses na kladně chtěla zas někdy sejít písni ;)
11. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak co, sešli jste se? A co příští týden, nešly byste zas do Berušky i s náma, také nejraději dopoledne kolem cca půl jedenácté?
13. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem se chtěla, zeptat,jestli teď některá z Vás půjde na zápis do nějaké školky pro své dítko. Nevíte, kdy jsou zápisy a co nějaké otvírací návštěvní dny ve školkách? Probíhá to i na Kladně? Jednalo by se mi o školku kolem Okrska 4, Růžové pole atd...
13. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek