• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
kladenacko - no ja bych docela zasla - treba ve stredu - taky radsi takhle dopoledne...
- my se na zapis nechystame, ale na nekterych skolkach jsem videla letaky o zapisu...
14. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kladen, zápisy jsou 4.-5.3. myslím, že ve většině školek platí toto datum. Ale raději příliš nedoufej, že by ti prcka vzali, zvlášť pokud chceš být ještě rok doma a prckovi budou v den zápisu sotva dva. My co máme letos tříleté děti, jsme loni vůbec neuspěly.
Ani letos se nemůžeme stopro spolehnout, že nám drobky vezmou, o každé místo se svádí lítý boj.
Kdy jsou dny otevřených dveří netuším, ale v téhle době dle mého ani tak moc nezáleží, co která školka nabízí, ve které se Ti více líbí a ve které méně, člověk si totiž moc vybírat nemůže, je minimum volných míst. Třeba v takové Švýcarské, kterou loni se slávou otevírali pro stovku dětí, letos berou jen dítka tři...
14. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kačí :slight_smile:)

kladen...jj amina to napsala přesně a trefně !!!
14. únor 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dragi,
si říkám, že jsem asi vzala kladen iluze, ale je lepší když bude nachystaná a nebude z toho třeba tak otrávená jako jsme byly loni my...
Říkala Lenka na srazíku, že s Tebou pěkně zametli v práci, ale alespoň se pochlapili, když vytasili odstupné. Přece jen jinak by se z podpory nedalo vůbec vyžít...Já se zítra vracím zpět, mám smíšené pocity, chvilkama se těším, ale brzy to střídá obava, jak to doma Pepíno s dědou zvládnou...No, budou muset. Doufám, že se mozek brzy zaběhne a nebude příliš dlouho stagnovat, najednou zjišťuji, že mi veškerá duševní činnost trvá kapku déle, bohužel mě živí, se chci vidět :grinning: ...Snad to nějak půjde, ale na tu honičku se tedy vůbec netěším...Až se zaběhnu a bude zjara více času, zajdu s Vámi, starou dobrou bandou aspoň někam do herny na kávičku...
Tak se mějte, matky, zamáčknu slzu a ráno vyrazím ke strojům...
14. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, Pikummy, předběžně počítej s tou středou. Přijdem tam tak na tu půl jedenáctou. Bude tam mít sice kamarádka sraz s partou z plavání, ale i jindy tam může být víc lidí. To si asi člověk nevybere.

Pokud se někdo přidá, budu ráda.

Díky za vyjádření ke školkám. Nečekám nic moc, to jen jsem se chtěla zeptat. Prcek bude mít totiž příští rok v březnu 3 roky, tak myslím, že už teď se asi budeme muset zkusit někde zapsat......
15. únor 2010 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky... tak tu středu bychom mohli jít taky ;) to ještě písnu...

amin držím palce a ať se ti vrátí brzo tvé pracovní buňky :grinning:
15. únor 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky... tak tu středu bychom mohli jít taky :wink: to ještě písnu...

amin držím palce a ať se ti vrátí brzo tvé pracovní buňky :grinning:
15. únor 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holcinky no ja bych rada zasla, ale ve stredu mame doma tatu a musime resit jine veci ohledne rodicaku.
15. únor 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad to tam ve stredu parta z plavani nezabere cely:slight_smile: my tam vyrazime na 10 a v tech pul 11. bychom tam mohli byt :grinning:

adajar - tak si nekdy vymysli nejaky sraz, kdy se ti to hodi - ja uz jsem lehce nervozni z porodu a novyho prirustku, tak bych potrebovala povzbuzeni malym mimineckem:slight_smile:

amina - tak at se ti v praci libi - treba to bude prijemna zmena:slight_smile:
15. únor 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak krevní obraz i štítku mám v pořádku :slight_smile:
Pikku, to zvládnete, neboj, asi to bude záhul...vidím to u sousedky, má kluky rok a půl od sebe a malého teprve ve středu přivezli z porodnice, ven s ním zatím nemůže.
15. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky :slight_smile:
kačí, tak dneska Ti to začalo, což :-P myslím na Tebe a držím palce, ať se rychle zapracuješ :wink:

čááu Draguš, tak kdy????čtvrtek odpol u nás i s Léňou??? může být?
15. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikk no ja muzu v patek ve ctvrket si reknete.
15. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus autobus :slight_smile:

kačí oni se mnou ani nějak moc nevyběhli, já to čekala, naše odd. zrušili už v září a jinak jsem ani s ničím nepočítala...takže jsem vesele na pracáku :slight_smile:

gabčo v ten čt uvidím, máme návštěvu tchýni ale ona odjede kolem druhé tak pak podle pana Dalimila ale myslím, že bysme mohli na chvíli zaskočit :slight_smile:
15. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar - my jedem na konci tydne do Prahy, a co takhle pristi tyden pondeli, streda nebo patek?
16. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago a Tvůj syn chodí do školky, anebo jak jste te nástup vyřešili Vy, když už teď jsou mu tři. Vzali ho, tam kde jste před rokem byli při zápisu žáadat o vstup anebo si to teď budete muset projít znovu a chodí teprv do jeslí? Co stojí měsíčně?
16. únor 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se, zítra do herny nebudeme moci přijít. Prcek od včerejška docela dost kašle.Tak snad nám to vyjde jindy.
16. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám dotaz na vdané mamči. Do porodnice se nosí originál oddacího listu nebo stačí ověřená kopie? POsledně jsem byla ještě "svobodná matka", takže nevím... :wink:
16. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kladenacka - no tak to je skoda... my se snad vypravime i tak:slight_smile:

lapa - my jsme rozhodne zadnou overenou kopii oddaciho listu nikdy nemeli, tak jsme asi brali oddaci list... ale jak jsem rodila v tom zmatku, tak se na nas oddaci list nikdo nekouknul a muz to pak musel jit vyrizovat na matriku :angry:
16. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa, my předkládali ověřenou kopii, nechali jsme si udělat dvě hned po svatbě, aby bylo právě na tohle papírování...a teď třeba i k daním :grinning:
17. únor 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme taky nechali Beruchu Beruchou - SImon si krasne hral s legem a jinyma hrackama cely dopo, tak bylo uplne zbytecny nekam se plahocit:slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kladenacka...Dálu do školky nevzali a pátrat po volném místě jsem ani nezkoušela, několik maminek dokázalo umístit děti dodatečně ale spíš ze známosti...mě nakonec vyšly ty jesle...chodil tam od září na 5 dní v měsíci (to abys nepřišla o mateřskou) a teď od února nastoupil na každý den. Jesle stojí 1500,- + jídlo cca 30Kč na den...je to dražší než školka, ale zase levnější než třeba Tulipán (to je taková jako soukromá školka ale bez vařeného jídla) může tam chodit do konce srpna od září už musí do školky...
k zápisu do mateřské školky musíme jít znovu :wink: a doufám, že už se někam dostane...jinak půjdu na radnici udělat bengál :grinning:

pikku my měli originál oni na něj stejně jen koukli a hned vrátili
17. únor 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, tak díky, já se jen bála, že třeba ověřenou kopii mít nesmím :wink:
Pikk, no jo, tys to měla "narychlo"... tak tentokrát už tě jistě čeká pohodový porod ve termínu :slight_smile:

Já se asi budu muset někde dopídit, co se v Kladně v porodnici dostává a co musím mít svoje. Ve Slaným bylo všechno k dispozici, krom plenek...
17. únor 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Lapagerie, určitě si do porodnice nezapomeň vzít toaleťák. Ty tam nikde na záchodech nejsou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zde nějaké info k porodnici: http://www.nemocnicekladno.cz/cz/pro-pacienty-a-navstevy/?clanek=7
17. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, toaletak a mala lzicka na jogurt:slight_smile:) to si pamatuju...
ja doufam, ze plenky tam k dispozici budou - ja jsem je teda potrebovala az pak na tom nedonoseneckym, ale tam nam davali nejakejch 6 plenek na den a pak tam byly latkovy volne k dispozici...
No chystame se v breznu na ty predporodni kurzy, tak tam nam asi povedi, co a jak...
17. únor 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak to jsem ráda že jsem se na tu berušku taky vyprdla... bych tam byla sama :angry: :grinning:

holky co myslíte? mám je koupit? líbí se vám? http://img.mimibazar.cz/foto/2/091229/14/b29500660.jpg
17. únor 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lžička na jogurt ve Slaným taky nebyla :grinning:
Jo hele a poporodní vložky na očistky tam mají erární? To jsem se nedočetla...
18. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli, šatičky jsou nádherné, osobně se mi nejvíc líbí ty první a druhé. Na džínové si moc nepotrpím...
Otázka je, jestli je užijete.
18. únor 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli mě se zase nejvíc líbí ty poslední džínový :wink: to záleží na vkusu :grinning:
18. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli - mne se nelibej ty prvni, ty jsou na me moc vodnicky a neforemny (ale ja obecne nemam moc rada zelenou), ty druhy jsou nadherny a ty treti mi prijdou takovy prakticky - tj. ja bych vzala ty dzinovy... (no a ted se rozhoduj :grinning:)

lapa - poporodni vlozky tam meli urcite... (kdyz budes mit nejaky konkretni dotazy a nebudete chodit do porodnice na ty kurzy, tak mi to sem treba napis a ja se ti poptam)
18. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek