• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
ahojky...
poporodní vložky na Kladně měli...i pleny...ale pár jsem jich měla radši i svých.
Bubli, ty džínový jsou nejhezčí.
18. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikk tys mi rozumbrada :grinning: ještě nevím... ale asi ty první nebo ty poslední
18. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, poporodní vložky jsou v porodnici umístěny na chodbě. Takže, ty si není nutné brát.
To s tou lžičkou mě dostalo :slight_smile: to si taky vzpomínám, jak tam "holky" jedly jogurt velkou lžící

Mě se taky líbí ty dřínsový, ale jestli je unosíte, přeci jen nejsou za hubičku :cry:
18. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikk, díky, když mě něco napadne, písnu... Na ty kurzy nepůjdu, byla jsem minule a necítím potřebu chodit znova. :wink:
Zajímaly mě hlavně ty vložky, pleny a taky jestli mají oblečky pro prcka na dobu pobytu v porodce.

Takže pár plenek si radši vezmu, kdyžtak mi manžel pak přiveze balík. Župan i kalhotky beru svoje, košili si špinit nebudu, to radši ušpiním ty jejich :grinning: A musím si pořídit pantofle, nějak se mi rozpadly.
19. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

já si brala taky řupan ale tím že jsem furt dost krvácela nakonec jsem nosila jen tu jejich košili... plínky ti tam dají myslím 5 nebo 6 na den, ale stejně my pak martin přinesl balík... vlžky si tam bereš ty jejich takový ty klasický starý ale jsou po tu dobu fakt nejlepší... svoje si brát nemusíš... teda aspoň takle to bylo před rokem ;) obelčky pro prcka maj... takový ty starý košilky a zavinovačku atd. já ji poprvé oblíkla do vlastních až při odchodu... navíc vždycky ti to manža může dovízt ;) kdyby něco ptej se...
19. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:
lapagerie- nevím, jestli to platí i tento rok, ale já když jsem byla na kurzu, tak nám tam řekli, že ti co chtějí mít tatínka(příp. někoho jiného z rodiny) u porodu a absolvují kurz, mají to za polovic( ti co už byli, mohli jen zaplatit a odejít, pač už to znají , že :sunglasses: )
Letos je to za 600,- s kurzem a za 1200,- bez kurzu, tož to stojí za to se tam jen stavit, cálnout a jít, né :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pa
20. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

jojo, pokud se účastní chlap kurzu - a stačí jen nahlédnout a zaplatit, je to pak levnější, jak píše kony
oblečky na prcka jsme taky používali ty jejich erární, jen Tomovi byli velké a je dobré mít tam pro prcka třeba ještě aspoň jeden kabátek, čepičkua ponožky, my to potřebovali ze začátku kvůli udržení teploty :wink:
21. únor 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kony, tak to bylo i za mě. Ale tentokrát se mnou manžel nebude (nemá nám kdo hlídat Bibi), takže ty kurzy neřeším.

Jinak dík za info, není nad osobní zkušenosti :slight_smile:
21. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak manža by chtěl tentokrát u porodu být, tak jsem na něj zvědavá :slight_smile:
22. únor 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lapa, tak to jooo, no já jsem sama zvědavá, jak to bude u nás, jestli manža bude mít vůbec nějaké volno...
(ještě to nemám v profilu, ale jsem cca 7tt :sunglasses: a termín ještě nemám, pač to bylo u nás složité ), nicméně si pořád dělá legraci z prvního porodu, prý že "kdybych tam nebyl, tak bys asi neporodila"... :grinning: :grinning: ti chlapi
...a některá kamarádka by Ti nepohlídala? Známí tu taky nikoho nemají, babičky na slovensku a v praze a dávali dcerku k jiným známým :wink: ...no to jen tak na okraj :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony - ja jsem si rikala, ze jsi nejak podezrele angazovana:slight_smile: Tak moc gratuluju! At to vsechno jde, jak ma...

No ja jsem taky zvedava na muze u porodu. Snad se postesti prirozenej a nebudem muset zas cisarovat... Na hlidani by mela dorazit tchyne z Prahy - snad ji do toho nic nevleze, obcas se tvari hrozne zaneprazdnene :wink:
22. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony :dizzy_face: držím palečky!

piku, to je dobrý :grinning: u nás už mamina plánuje, jak si vezme dovču,a by mohli hlídat Toma...a manža zas plánuje, jak se přestěhujou k tchýni, aby měli blíž do porodnice... a aby měli plný servis :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris - no tchyne taky puvodne "vyhrozovala", ze tu se mnou bude od 30. tydne :grinning: Ale nakonec jsme se dohodly, ze prijede, jen kdyby byla potreba... No a ted ma nejak spoustu prace, tak budem za radi za to porodni hlidani :sunglasses:
22. únor 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Gábi, já to nějak tušila :wink: Gratuluji opravdu moc, držte se oba. Nelehký začátek předznamená dobrý konec, věřím v to.
Škoda, že jsme se dlouho neviděli. A vůbec nevím, kdy to napravíme. Zatím mám pojem o čase tak nějak, že je ráno, večer, pátek nebo neděle. Ale možná bych někdy hodila víkendovou Berunu, napiš, kdy jste slaměnky.
Tak si to těhulení užívej, stejně ty roky s dítětem do tří let jsou nejkrásnější. Pak už nějak není na nic čas.
22. únor 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kony, teda gratuluju!

No, my tu rodiče ani jeden nemáme a známé nechci prudit (i když mi to nabízeli). A zas tak moc na manželově přítomnosti u porodu netrvám, akorát mě štve, že mi čerstvýho prcka nebude mít kdo vyfotit :grinning:
22. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, moc díky za gratulace :slight_smile:
Pikk, doufám, že půjde, dost jsme si s "početím" vytrpěli(no, vlastně hlavně já)

Kači, děkuju, doufám, že tomu bude, jak píšeš - "nelehký začátek...."A jak se daří Tobě v práci?Co Pepíno s dědou, nezlobí se, kluci? My jsme samy zrovna tenhle víkend, jen v sobotu asi pojedem za našima do Phy, tak hodila by se Ti neděle?I když si nejsem jistá, jestli není v Beruně burza...

lapa, což takhle poprosit některou sestru??
23. únor 2010 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, no tak tak burza je právě v neděli, teď jsem mrkla na stránky. Tak někdy příště, takhle by tam bylo příliš živo a neslyšely bychom se...Kdyby bylo krásně, se můžeme někdy i cournout....
Pepíkovi to s dědou svědčí i naopak tomu tak je. Přece jen je to jiný přístup, jiná náplň dne. S matkou neprobíhají honičky, střílečky po bytě, indiánské tance, hodinové procházkly lesem se stanovišti, kde se vykonávají různé úkoly a mnoho podobných blbostí, které nadchnou jak malého tak velkého. Ráno ani neví, kdy odcházím, přemlouvám ho, aby se se mnou rozloučil:sweat_smile: Jen ty návraty v podvečer mě trápí, je mi líto, že se moc nevidíme, protože odpadne díky utahání přes den velmi brzy...

Holky, na jednu stranu Vám závidím mimouše v břiše a to těšení, stejně si to budu muset ještě jednou střihnout. Byť budu matka takřka předdůchododového věku :grinning: TAky ty babince a sedánky, pohodičku ranního snídání a vaření...Ale na druhou stranu mi tak nějak prospívá ten kontakt s dospělákama, práce na něčem zajímavém, co je občas i oceněné, trocha penízků navíc taky není k zahození...
23. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky potřebuju poradit... v jeslích berou od 18 měsíců a my máme teprve 1 rok (10.3.) potřebuju najít někoho na hlídání každé pondělí... jedno pondělí od 8:00 do cca 15:00 a druhý pondělí od 12:00 do cca 15:00 a takhle furt dokola... nevíte o někom? já totiž od včerejška chodím do školy...
23. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli , netuším...kam do školy?
neznáš nějakou mladou maminu, s kterou se kamarádíš a která je na MD? že by ses s ní dohodla an hlídání...předpokládám, že rodina asi nemůže, co?
23. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje je daleko a babí z kladna chodí dopoledne do práce... a končí ve dvě a jde pro sabinku do školky... takže to nejde a já mám školu na TGM
23. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli, mrkni do únorového kamelotu nebo na www.kamelot.cz, je tam agentura evaM(hlídání dětí) a pak jsem v jiném kamelotu zahlédla něco jako aupair na kladně- hlídání ale nevím podrobnosti....na webu to snad bude

Kači, tak to je dobře, že se jim oběma daří. No, holt my matky jim střílečky apod. opravdu těžko poskytnem :sunglasses: No a ta radost v práci, úplně Tě chápu a rozumím...
...měla jsem dnes velmi zajímavý telefonát z práce, prý jestli vím, co po mateřské a jestli nechci nastoupit, že bych se jim moooc hodila. No protože mě kolegyňka zaskočila, tak jsem jí vše vyžvanila(jakože jsem těhu atp...) a teď čekám s jakou pořídím. Fakt jsem to takhle nečekala, pořád toho mám plnou hlavu,jak to budu v dubnu řešit a teď tohle. Mám asi nějakou šťastnou hvězdnou konstelaci ...nicméně, raději se neraduju předčasně

S tou prochajdou v případě slunečného dne souhlasím :wink:
23. únor 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ale 140,- za hodinu :frowning2:
23. únor 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli, je to opruz no, ta aupair je lepší (o něco)
24. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to radši si najdu nějakou maminku co je taky na mateřský... nezánte někoho? 99,- je v přepočtu moc... :frowning2:
24. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, pochopila jsem to dobře, že máš osmihodinový úvazek???Jsem včera řekla kolegyni, že bych v případě, že mě zaměstnají, uvažovala i o osmihod. prac. době...ale je to děs, cesta zpět z Phy zabere minimálně hodinu hodinu a půl :fearful:
24. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli,
rozhoď sítě mezi maminama, co znáš, určo se nějaká chytí a drobný přivýdělek se jí hodí. Taky je lepší svěřit malou někomu s dobrou referencí, nevím, asi bych k úplně cizí mamině neměla zpočátku důvěru...

Gábi,
mám normoš úvazek, ale ohodovou šéfku. Časem, až se zajedu, bude možné jeden den pracovat z domova. Navíc ona nelpí na vysedávání v kanclu, uděláš si a můžeš jít, případně lze práci dodělat i večer doma. Ale zatím to takto neřeším, přece jen je pro mě mnoho věcí novum, neumím zatím sladit časy, kdy mě v práci kdo bude potřebovat.
Cesta je na dvě věci, celkem jsem tak přes dvě hodiny v buse, metru, tramvaji. Odcházím kolem osmé, vracím se zatím kolem šesté. Naštěstí to Pepíno neřeší a vůbec mě neshání, žádné slzy neprobíhají. OVšem je mi líto, že se takřka nevidíme. Ale doufám, že se to usadí a bude to tak, jak jsem psala výše.
Asi být Tebou Gábi, tak bych do toho na pár měsíců šla, tedy jestli Tě ochotně vezmou, když vědí, že jsi těhu. Mám totiž pocit, že k maminám po mateřské se přistupuje tak nějak diskriminačně, nic nemáš zadarmo, jsi dotlačená k ústupkům. Ty jsi však akční baba, tak aby sis před druhým dítkem užila trochu lidí. Samo záleží, jak je Ti po zdravotní stránce, a zda je babička nachystaná na náročnější směny s Věruš. Nikdo Ti dobře neporadí, udělej to, jak cítíš.
24. únor 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sněmovnou prošlo navýšení mateřské na loňskou úroveň... kéž by to už nikdo nezastavil... :sunglasses:
24. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsem objevila miniškoličku za 60,- na hoď to už docela jde... Teď nám bude hlídat teta a pak to as využiju... kamarádka chtěla 85,- tak pokud půjde pod 60,- :slight_smile: tak jsem ráda že aspoň něco se našlo... děkuju za typy...
25. únor 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, tak si to páni pos...ranci zas rozmysleli... :angry: No jo, o jejich korejtka nejde.
25. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek