• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
26. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak mám chvilku času...u nás pěkné časy nastaly...

minulý čtvrtek začal být Dalíček takovej unavenej, byla tu babička atak si jen tak hrál ani nezlobil...v poledne měl teplotu a ve čtyři odpo už 38,7 tak jsme mu dala čípek, usnul v půl šestý najednou šok...začal se mrskat, oči v sloup...febrilní křeč, jsme myslela, že se zblázním, rychle jsem mu dala další čípek, letěla s ním k otevřenému oknu, otřela ho studeným mokrým ručníkem, přišel k sobě...volala jsem na pohotovost a že máme dorazit, že nás hospitalizují...v noci mu vylítla horečka na 39,4 dostával léky a diazepam...druhý dne šel na eeg, vyšetření očního pozadí, neuroložka se na něj koukla, nálezy celkem ok, v noci zase horečka 39,4...další den v noci 40,3 začal blinkat a srajdit, dělali mu všechny možný vyšetření, výtěry, brali krev, vše se pořád tvářilo jako viroza ale asi hodně silná...nakonec kromě toho průjmu teploty klesly a v úterý nás pustili domů, já šťastná, že jsme doma....a v noci na středu znovu, ráno se probudil srajda jako hrom, blití co půl hodiny, děsný....když to nepřestávalo volala jsem dopoledne naší mudře a ta mi řekla, že jí akorát volali z nemocnice, že má Dála kampylobakterii, takže opět nanovo, nevím jeslti jí chytil tam, prý to na dětském teď řádí....dávala jsme mu po lžičkách kulíška do půl noci blinkat přestal ale zase ty horečky k 39....prostě pakárna, nakonec mi dala mudra na sebe mobil, kdyby něco ať volám....snad už to je překonaný, Dála je vysílenej zhubl dvě kila, spinká a já jsem úplně vyčerpaná....

tak se mějte líp jak my :slight_smile:
27. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragus - zni to cely straslive - tak snad uz bude Dalovi lip a tobe se taky ulevi... btw. zda se mi, zes to zvladla vyborne, i kdyz to bylo narocny
27. únor 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem tady nová, tak doufám, že mě přijmete. Jsem taky mamča na mateřské (s částečným úvazkem). Chtěla jsem se zeptat na nějaké mateřské centrum na Kladně. Zatím chodíme jenom do Spirály, ale ráda bych zkusila i něco jiného. Slyšela jsem o Berušce a Kulihráškovi, ale nevím, jak to tam chodí. Můžete mi prosím někdo písknout nějakou informaci? Nebo jsou na Kladně a v okolí i jiné herny?
Díky
27. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, tak snad bude prcek brzy v pořádku. Co Vy jste si už vytrpěli! ? Laryngitidu a teĎ toto.
27. únor 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bublinko, ještě taky v herně Beruška je možné hlídání za 80,-Kč/hod.
27. únor 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem nevěděla že beruška hlídá... ale to záleží jaký věk... zatím to mám domluvený s mím bráchou a tetou... :wink:

markymik: ahojky... a odkud seš z kladna? do berušky klidně půjdu stebou... klidně písni do IP a domluvíme se... já jinak mám skoro roční holčičku :wink:

draga: drž se a snad bude líp... :wink:
28. únor 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draga, chudák Dalík, doufám, že už je líp a že bude brzy úplně fit, to bylo dost hrozný, cos psala :frowning2:
28. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draga teda vy si uzivate tak at uz je ohodne lip. :wink:

Ahojky Marky ja byla v Berusce jednou z holkama a zatim se nechystam dokud nebude Danysek ockovanej.
1. bře 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draga, teda chůdě malý :( Ale zvládla jsi to skvěle, já bych asi propadla totální panice :confounded: Tak ať je už jen dobře...
1. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už dlouho chodím na Koníka a teď jsem narazila na tuto diskusi. Jsem taky z Kladna (Švermova), tak nebude vadit, když se přidám?
Jsem na MD s 16ti měsíčním Jiříkem jo a ještě máme hafana Vítka, tak mám někdy pocit, že mám děti dvě.
Ještě k těm hernám - na Kladně funguje taky na hlídání centrum Tulipán, kde se můžete na dítko podívat i na webu, což je fajn, ale cenově to nevím. Hodně mají reklamu v Kamelotu.
Často chodím do Berušky, jak jsme četla, tak vy taky máte v Berušce často srazíky, tak se tam můžeme někdy potkat.
Adajar před tebou smekám, koukala jsem na fotky, tak malý je moc hezký a opravdu velký bojovník, prostě chlap, jak má být :wink:
Draga vy se brzy uzdravte, Jiříček se dostal v roce do nemocnice, tak ten strach dobře znám :unamused:
1. bře 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Klubo, když jsi ze ŠVermova, neznáš náhodou majitele tohoto pejska? Viz inz.
Na Kladně ve Švermově ( na ronovce) se našel starší pejsek jezevčíka, tmavší barvy. Pejska porazilo auto, ale bude v pořádku. Pokud někdo pejska postrádáte, prosím pište na e-mail nebo volejte 774 29 69 86

[IMG]http://i47.tinypic.com/ort9gh.jpg[/IMG]

Krom toho, že mám už skoro dvouročního kluka, tak ještě máme staršího bígla Bena a trochu se zabývám pomoci psům v nouzi, tak se mi občas podobné informace o ztrac. a nalezených psech dostává do ruky.
1. bře 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za podporu...snad už to bude lepší, dála už zlobí, sekýruje kocoura a hlavně jí a neblinká...bylo to ale fakt na palici ...teď se budu bát každý blbý horečky....

klubo vítej :slight_smile: tulipán je od nás kousek, přesto jsem tam dalíčka nikdy nedala, navíc jsou dost drahý
1. bře 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bohužel nevím, že by někdo postrádal pejska, ale kdybych něco zaslechla, určitě číslo předám. Bígla má kamarádka a k tomu ještě 9ti měsíční dítko, tak má taky co dělat, Vítek je westík, takže taky dost temperamentí, žádný gaučák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
O tom Tulipánu jsem si myslela, že je dražší, ale líbí se mi, že se tam dá nakouknout přes ten web.
1. bře 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
klubo dekujem Danysek je borec nas malej.
1. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar je fakt moc hezkej - já říkám takový pravidelný mimi :slight_smile: Kamrádce se narodila předčasně dvojčáka, taky to měla těžký, nemohla chodit moc mezi lidi, ale dnes jsou jim dva a půl roku a úplně v poho, to nejhorší máš za sebou :wink:
1. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už v Tulipánu byly a pokud se Bibi nedostane do školky, chci ho občas využívat. Bibi se tam moc líbilo a já jsem taky spokojená. Platí se 80,-/hodinu.
2. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
klubo no to se obcas clovek boji chodit to jo.

lapa mas krasny brisko i pikk ma nadherny.

Holky ja jdu dneska poprve cvicit jdu n aquaerobik se tesim.
2. bře 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě je hlídání v Oáze, myslím za 49,- na hoďku, kamarádka říkala, že je tam moc hodná paní, ale to je spíš asi, když si chcete nakoupit.

Jestli jdete lapagerii k zápisům tento týden, tak držím palce, bude to asi boj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ajadar a to hlídá taťka? Manžel ze začátku moc hlídat nechtěl, jen chvíli, když jsem třeba potřebovala na nákup nebo k doktorovi, teď už je to ok, si hrajou.
2. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
klubo uz odmala hlidal a bez problemu spis nikdo jinej nez tatka nechce hlidat kvuli problemum co mel.

Holky ja si poroce krasne zacvicila. Krasne me boli cele telo. :dizzy_face:
2. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věrka chodí do Labyrintu, je to už za 90,- na tři hod, ale moc se jí tam líbí :slight_smile:
Lapa, držím palce u zápisu, jdu to taky "zkusit", snad mě Věrka "neproflákne", těhu na mě ještě není moc vidět :sunglasses:

adajar, to věřím, že jsi ze cvíča nadšená, taky bych cvičila, ale bohužel, zas nemůžu, tak holt opět za rok :dizzy_face:
3. bře 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar - no snad ti to s pristim miminkem taky vyjde i s pupikem:slight_smile:
a cvicit jsi byla tady v Norsky?
ja se tam furt chystala na tehu cviceni a ted uz mi opravdu staci to plavni jednou tydne se Simonem:slight_smile:

lapa - a jak je? vsechno ok?
3. bře 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, pikku, už se ti to blíží :dizzy_face:
já jdu 26.3. na velký utz, jsem zvědavka zvědavá, snad bude vše ok
jinak teda pohyb mám akorát kolem Toma, hlavně teď, jak je hezky , tak ho naháním venku na odrážedle :grinning:
3. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikk no v ty zakladce od Elma takze asi jo.
3. bře 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dneska jsme vyfásli doporučení na oční, no jo, ale je to mazec, v Rakovníku jsou jen dvě ordinace, jedna objednává až na červen, druhá má teď dovču, tak musím zkusit zavolat na dětskou oční ambulanci na Kladno.Chci Toma objednat na co nejdřív.
4. bře 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jsme si dnes udělaly kolečko po školkách, hm, nemám z toho zrovna prima pocit. V jedné školce byla ředitelka vysloveně nepříjemná (asi ji ty lidi štvali či co), jinde fajn, ale jak viděli pupek, rovnou mi řekli, že teda nejspíš néé... No ale kdybych to nezkusila, vyčítala bych si to.

Pikk, mně je fajn, ale já mám ještě haldu času do května :slight_smile: Příští úterý mám poslední UTZ, tak jsem zvědavá, jak prcek povyrostl.

Kony, ten Labyrint mám taky v záloze, ale tam je třeba rezervovat si místo asi dopředu, ne?
4. bře 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooj holky, ja jsem tady daavno nebyla, no ono to bolo vsetko dost hekticke...mela jsem zkouskove, do toho sme na svatky byli na slovensku a na morave, a pak byl Sebik furt nemocny....ale teraz uz chodi zase do skolky...je toho veeela, co sa pomenilo tu, ako vidim same tehulky, no tak to blahozelam, ....take miminko v brisku, veru dala by som si povedat, ale teraz je dolezitejsie, to, ze momentalne nemam este pracu, tz same hladanie, dnes pohovor na ruzyni a tak, mozno pojdem pracovat do skolky,kde chodi Sebik, uvidime...drzte palce :slight_smile:, ...
Kedy bude nejake stretko, radi by sme vas videli, ale fakt neviem kedy a kde, asi Beruska?

Ika a Sebik :slight_smile:
4. bře 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím asi po sto letech :grinning: :grinning:
gratuluji těhulkám, také doufám, že se u nás brzy zadaří.
Draguš s tebou už jsem několikrát mluvila, byla to hruza už jen to číst. Dnes se Terí také poblinkala, ale myslím, že jí nesedlo jídlo, před tím totiž plakala, že jí bolí bříško. No doufám, že to nic nebude, zase bych něla obavu kvůli tomu možnému nádoru, který byl sice asi vyloučen, ale jak píše Draga, stejně teď budu pokaždé v nervech.

No, tápis, co k tomu říct, že? My byli ve Vrchlického a vodárenské, nikde nebyl někdo vyloženě nepříjemný.
Kdes byla ty Lapa?
4. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my jsme byly s Věruš jen ve Čtyřlístku, narváno nebylo, spíš nikde nikdo...jedna z učitelek(pravděpodobně) s námi vyplnila formulář a následovaly otázky jako" bude dítě ve školce celý den nebo jen dopol, budete nastupovat do práce a kdy, přinesete z práce potvrzení o zaměstnání..." a pak záludně otázka na Věrku"máš už bratříčka nebo sestřičku" chvíli jsem čekala, jestli odpoví po pravdě, ale neodpověděla vůbec, tak jsem řekla, že zatím ne...takhle tedy u nás...

Lapa, nijak moc dopředu ani ne, stačí tam zavolat a hned zjistíš, které dny mají volno. Momentálně přijímají na všechny dny, myslím...teda doufám, že se nic nezměnilo od vánoc... :sunglasses: Zkus to, tel: 312 247 663 n 312 247 640 pí Sandevová

Iku ahoj, děkuju a Tobě budu zas držet palce při hledání, takže ať to vyjde!!

Leni, snad to opravdu nic nebylo, i když, už na procházce se mi Terí zdála nějaká "unavená", tak jestli na Vás spíš něco neleze(né že bych Vám to přála, chraň bůh)

A já jdu ve středu na "pohovor" do práce, změnil se totiž ředitel, tak mě chce vidět, tož jsem zvědavá, co mu řeknu, jestli vůbec něco :grinning: bo to bude v angličtině :sunglasses:

Srazík klidně, někdy v týdnu?...tak Iko navrhni Ty...snad se domluvíme :wink:
5. bře 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kony, díky za info :wink:
Leterko, my byly v Píšťalce, Sluníčku, Čtyřlístku a Slunečnici. (ulice si nepamatuju :slight_smile: )
5. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek