• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Ahoj, jen chci doplnit,že ten nalezený starší jezevčík je prý již doma, u svých majitelů :slight_smile:
5. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak tu zas máme sněhovou nadílku :unamused: DOufám, že to brto sleze, já už chci jarooooo!!!
6. bře 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, taky nás to (všechny- kromě Věrušky, ta chtěla na boby :astonished: :grinning: ) doma dooost otrávilo :angry: tolik sněhu v březnu, chjoooo
sem s jarem a sluníčkem, už mám ze zimy depku...
6. bře 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa, trošíčku Ti závidím ty poslední měsíce těhu, já bych to hned přeskočila, a rovnou hned mimi...je mi blbě fakt příšerně, mísu pořád objímám- to s V nebylo :frowning2: taky mám už teď takový mini obavy z porodu, když si představím, co mě zas čeká...
6. bře 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženy...

včera jsme byla na plese s kamarádkou, docela jsem se pobavila, zpíval Míša David...

ráno jsme byli v divadle na červené karkulce, potkali jsme Věrušku s tatínkem...Věrušce to moc slušelo, Gabčo krásně jsi jí učesala...tatínka chválím, že je tak akční....jinak upřímně řečeno představení dost strašný....ale co hlavně, že dětem se líbilo :slight_smile:)

jinak snad u nás lepší, v pondělí chci Dálu dát už do jeslí...

Leni snad to opravdu nic nebude...ale bacha řádní nějaký hnusný virozky :(( tak Terezce posíláme pusinku
6. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čao Dragi, ó děkuju za chválu účesu, však mi dalo práci Věruš udržet v klidu :sunglasses: no a k tomu divadýlku, no Věrka pak do večera básnila o vlkovi co prděl a vykakal krtka :astonished: :astonished: :angry: ...a tatin už to se mnou (blicí těhulí) asi nemohl doma vydržet :grinning:

tak na plese , hmm, to byla asi dobrá vzpruha po minulých dnech , co :wink: však už jsi to potřebovala
7. bře 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo člověče já nevím já jsem žila v představě, že toho krtka vlk vyblil :slight_smile:)) ale asi má pravdu Věruška, že to šlo s těma prdama :slight_smile:))fakt dle mého názoru představení na prd :slight_smile:))
tak snad už ti bude lépe, přece jen se posunuješ od toho blicího trimestru :grinning:
7. bře 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kony, mě s Bibi nebylo tic a tentokrát jsem taky měla pěknou nauzeu... Ale naštěstí bez objímání mísy a přešlo to za 2 týdny... Co se těhu týká, klidně bych si to protáhla, nějak to letí :grinning: O porodu ani nemluvě, sice jsem to měla poměrně rychlý, ale teda žádná slast... :unamused:
7. bře 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony, já taky zvracela hodně, i u Toma , i teď :unamused: naštěstí to tentokrát přešlo asi o 3 týdny dřív , než s Tomáškem :wink:
jinak teda ze zimy mám už depku taky, byla jsem šťastná, že to konečně roztálo..no a teď znovu :angry: chápu, že začátkem března je pořád zima...ale já prostě zimu nesnáším
8. bře 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi :grinning: no, jsem zvědavá, co budou dávat příště :sunglasses: Jarda s Věrkou chodí pravidelně, mají to takové "svoje" soboty... a od blicího trimestru se posunuju dle mého dooooost nechutně pomalu, už jsem myslela, že to skončilo a začala jsem nanovo jen s tím rozdílem, že večer :frowning2:(( a co jinak děláte odpoledne?? neskočíme do Beruny třeba zítra???

Lapa, iris, no už jsem z těch nevolností hotová, ještěže Vám si můžu postěžovat, bo manža si myslí, že to snad hraju :astonished: :sunglasses: S Věruš jsem měla při porodu problém zvaný placenta adherens nebo tak nějak, placentu mi "rodili" ručně pod narkozou, ani si nechci představovat, jak to dělali :angry: no a očekávám to i teď...

taky už zimu nesnáším
8. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a ještě bych málem zapomněla...takže děvčata, VŠE NEJLEPŠÍ K MDŽ :grinning: hezky si ten svátek oslavme(já ovšem dvojitě :sunglasses: )
8. bře 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabčo každý těhu je jiný a třeba i porod bude lepší...navíc ho máš ještě daleko tak si užívej to blitíčko a na ostatní nemysli :slight_smile:
jinak do Beruny bysme zítra i mohli...Dála je v jeslích do cca 3 hodin tak pak třeba rovnou bysme šli :wink:
8. bře 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a příště chceme jít na Smolíčka pacholíčka tak jsem zvědavá co divadlo přinese :slight_smile:) Věruška je holt kulturní od mala...ale kupodivu Dála seděl jak zařezanej ani se nehejbal jak tu pohádku hltal...se mnou to už bylo horší bych nejradši odešla po 5 minutách... :grinning:
8. bře 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš, tak jo, už na to nebudu myslet :sunglasses:
Tak super, akorát my se do třech asi nevyhrabem, V jde dneska do Labyrintu a to znamená, že pujde později spát, tak to vidím nejdřív na čtvrtou...
Dalí v jeslích i spí asi že...
...jinak koukám, jak chodíte do dívadla :wink: , tak možná, že si to příště s manžou vyměním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
zdravím z práce. Nějak se do toho dnes nemůžu ponořit, tak sbírám inspiraci na netu :grinning: ...

Divadlo mám s Pepínem taky v plánu, snad tu následnou sobotu, budou-li něco slušného hrát. I když já budu asi jako Draga, otrávená do začátku do konce, mě ty dětské kulturní zážitky prostě neberou, ale přetrpím to...

Gábi, bude-li se Ti chtít v tu neděli někam vyrazit, ať už ven nebo do nějaké herny, jsem pro, ráda si s Vámi vyčistím hlavu...

Jinak mám na Vás profesní prosbu. Potřebuji sehnat nějakou paní ve věku 30-60 let, kterou za nějakých nechutných okolností propustili z práce, nyní marně shání práci apod. Zkrátka hledám silný příběh, kdy ztráta práce s někým významně zamávala, změnila mu život...Kdybyste o někom věděly, směrujte ho na mě...Nejde mi o konkrétní jméno, fotku, spíš o anonymní odvyprávění silného příběhu...Děkuji.
9. bře 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí mě propustili z práce :slight_smile:))) ale silný to asi nebude co? :grinning:
9. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt, Draguš, na Tebe jsem zapomněla :wink: Zkusím nad tím popřemýšlet, jestli by se z toho dalo něco silného utvořit...Je fakt, že s Tebou taky nechutně zametli, navíc jako nezaměstnaná matka máš potíže se sháněním školky, s přispíváním do rodinného rozpočtu...
9. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky Kačko, s nedělí počítám, jen upřesňuju, můžem nejdřív kolem čtvrté a nejspíš dáme tu Berunu :sunglasses:
PS: bohužel/bohudík??? nikoho takového neznám...snad to po zítřejším "pohovoru" nebudu já :astonished:
9. bře 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí prosím tě to byl vtip :slight_smile: se mnou nějak nezametli, oni tu pozici zrušili už dávno a dali mi slušný prachy :slight_smile: ale kdysi mě vysekli z telecomu to bylo hustý :slight_smile:))

já chci taky s váma v neděli do berušky :slight_smile:
9. bře 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pojď do Berušky s námi, Draguš, ráda Vás uvidím a Gabča bude jistě pro. Tak platí tak čtvrtá s tím, že my tam budeme asi i dřív, aby si to P. užil, protože nějak po páté zavírají, ne?

Gábi, se zítra drž, drtím pěsti, ať to klapne ke Tvé spokojenosti.
9. bře 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Gábi taky na tebe budu zítra myslet a nehoď tam šavličku .)
9. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já půjdu s prckem do Beruny asi zítra na desátou, tak když tam náhodou někdo taky dorazí, tak by to bylo super :sunglasses:
9. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jinak, kdo ještě nic nenakupoval na Velikonoce, tak má v sobotu možnost si něco hezkého zakoupit :slight_smile:

Pozvánka na velikonoční trhy, kt. se konají dne 13.3. od 10,00-16.00 hod na Kladně na 2.ZŠ Stará amálka , ul. Zd. Petříka. Možnost nákupu výrobků hand made - výrobky z pedigu, šperky, přáníčka, obrázky a jiné velikonoční výrobky. Vstupné zdarma.
Mapa s místem konání :
http://www.mapy.cz/#mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=%20ul.%20Zd....%20Pet%C5%99%C3%ADka%2C%20Kladno@sss=1@ssp=119413868_126693068_151166060_151039692@x=132325617@y=136153747@z=15

Fotky z trhů z minulého roku, i když nyní je pořádá někdo jiný, ale budou tam k prodeji podobné výrobky:
http://www.libuska.wbs.cz/Trhy_-kurzy.html?

FOtogalerie asi tak uprostřed uv. web. stránky.
9. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zlatý, Dragi, Kačí, jasně, že nemám s nedělní Berunou ve třech žádný problém :wink: a díky za podporu, dám vědět, hned jak přijedem...papa
10. bře 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nepíšu hned po příjezdu, ale stejně, jsem tam, kde jsem byla, tzn. nevím nic, - zavolají mi do týdne...
10. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele Gabušo a o co tobě jde? vyhodit tě nemůžou jsi těhu, to jako, že bys šla na těch pár měsíců do práce? stejně ti to místo musej držet dál...a když si necháš napsat neschopenku jsi v poho ne?
11. bře 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...

13.3 nemůžeme... (na ty trhy) včera kristýnka měla přesně 1 rok tak jsme byli v berušce a v sobotu to právě slavíme... jinak se můžeme domluvit na srázku v berušce... kromě pondělí mi je jedno kdy... musím zas letět... celý víkend tu máme návštěvu a v sobotu velká sláva - bude nás tu hafo...

pak pošlu fotečky jo a kdybyste mě někdy viděli tak jsem ostříhaná na krátko ;) a ještě kdybyste někdo chtěla jet do metrople do prahy skouknout obchody s tím že zajdeme i do dětskýho koutku... napište ;)
11. bře 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dlouho nekouknu na koníka a tady to zatím žije.
Do divadla se chystáme s terí v sobotu na Špalíčka pohádek. Byly jsme na Budulínkovi, taky trochu moderní úprava, ale na prdícího a blinkacího vlka teda teda neměla, to bych asi nerozdýchala, a taky by mě zajímaly následné Terčiny komentáře.
Draguš, Kačí a Gabčo ačkoli jste mě v neděli do Beruchy nezvaly :grinning: :grinning: , tak stejně nepůjfu bo mám narozky a v dětské herně je slavit nebudu, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: Předpokládám, že se s Gabčou a příp. ostatními setkáme v Beruně zítra, tedy pokud jsi na mě Gábi nezapomněla.
11. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš, no mě o nic moc v podstatě nejde, sama jsi to vystihla, jen Jarda je na trní abych už taky začala "přispívat" do rod. rozpočtu...je nervní, bo to mají teď v práci na levačku, tak ho trochu chápu a možná to trochu víc "prožívám" taky...no chtěla jsem (nebo spíš pan J??? :sunglasses: )jit do práce a trochu se odreagovat, než mi to začně nanovo :dizzy_face: teď to fakt vypadá nejspíš na tu neschopenku, tedy jestli se na ní domluvím s Mudr. ...? že mě vyhodit nemůžou, to vím, jsem přeci v ochranné lhůtě :wink: ale" hrozí" mi taky neplacené volno a asi bych si pak musela něco na ty čtyři měsíce, co bych byla bez peněz, najít a nevím nevím, jestli bych ve svým stavu byla úspěšná...
...ale tak jsou ženský , co jsou na tom mnohem hůř, že :wink: :sunglasses:

Leni nezapomněla, viz sms :wink: a všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile:
12. bře 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, tak přejeme Kristýnce všechno nejlepší k ročku, ať roste ve zdraví a do krásy :slight_smile: Na obchody se těším už dlooooho, ale zatím to musím pro nedostatek peněz odložit :angry:
pošli i fotku svého nového účesu :slight_smile:
12. bře 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek