• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Užijte si dnešní Berunu, už jste tam skoro za štamgastky, vzhledem k tom, že dojdete klíďo i vícekrát do týdne :grinning: Ale zase je fakt, že venku se toho zatím nic moc dělat nedá...I když teď docela koukám, co vymyslí chlapi. Jak je Pepíno s dědou, klidně tráví 3 a více hodin venku a rozhodně se nenudí, chodí krmit koně, psy, ptáky, v lese hrají různé hry, jezdí na hřibitov zapalovat svíčky, courají městem, zvládnou spoustu úřadů, holiče apod. Fakt mi přijde, že jsou Ti chlapi tak nějak nápaditější v plánování programu. Hlavně mají na ty prcky čas, když nemusí ještě obstarávat domácnost...

Gábi, no, já myslím, že i kdyby Tě zpět nechtěli, vyhodit Tě nemůžou, tím pádem by Ti nemělo hrozit ani neplacené volné, když půjdeš na neschopenku, ne? Ono to neplacené volno je hlavně o dohodě, ne? A když ty si ho vzít nechceš, nemůžou Tě snad nutit...Jsem laik, ale tak nějak selským rozumem se domnívám, že když vezmeš tu neschopenku, máš to do porodu pokryté a penízky by Ti šly z platu....Taky přece můžeš jeden den nastoupit a od druhého dne marodit...A hned jsou peníze o něčem jiném...Nebo je další variantou odstupné...Asi se na možnosti poptej někoho fundovaného, ono je to kolikrát zapeklité, politika většiny firem je dost protimatkovská...Snaží se nás jakkoli odradit a občas to zkouší i protizákonně. A když nevíš, neznáš, lehce se vyplašíš.
12. bře 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabčo tak to jo...to chápu tu situaci myslím finanční u nás to je podobné že :slight_smile: ale já teď dostanu podporu něco přes 3000 tak to se budu mít :slight_smile: víš co si ymlsím, že by ses neměla stresovat prací a hezky si vychutnávat těhu ...jarouš to nějak zkousne, navíc pořád ještě máš mateřskou ...tak a´t neprudí a pak to bude jen pár měsíců...

kačí jj dobrej děda je k nezaplacení...ale co si počne pepíno až bude chodit do školky a tam samý baby učitelský a nudný? :grinning: :grinning:

no a Leni tobě spešl vše nej nej nej k narozeninám...jdete do Beruny odpo nebo dopo? že bych skákla popřát :wink:
12. bře 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli ty jo vy už slavíte rok? no to není možný nedávno jsi rodila :slight_smile:)) tak dodatečně taky přejeme vše nej nej nej a ať se oslava vydaří :sunglasses:
12. bře 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli - taky preju Krystince vsechno nej... to je moc peknej vek:slight_smile:)

doufam, ze se nam taky nekdy podari dostat do Beruchy - ted ma zas Simon nejaky kasliky a teplutky... a zitra cekam jestli se osype nebo rozhycuje po tydnu od spalnickovyho ockovani...
12. bře 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
tak v Beruši dnes docela dobrý, jen hodně lidí, takže jsme přisedly k jednomu tatínkovi, kternás pak po chvíli opustil, že bychom ho nějak vystrnadily :grinning:
Draguš chodíme většinou odpo, narozky mám až v něděli. bude mi 32.

Markét taky přeju Kristýnce vše nejlepší. Ten čas vážně neuvěřitelně letí. Dnes měli v beruši krásný dort berušku, tak paní říkala, že slavili rok otevření.

Zítra jdeme na toho Špalíčka, tak pak podám info.

Kačko dědu fakt obdivuju, mudí být Pepíno určo spokojenej. Naši se terezce taky úžasně věnují, když jí hlídají.
12. bře 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šmankote to jsou přklepy, příště to po sobě budu kontrolovat
12. bře 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli male vsechno nejlepsi k narozeninam male. :wink:
12. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, všechno nelepší k dnešním narozkám, ať se Ti splní všechna přání. Jsi ještě mladá kost :wink: Až bude chvilka, poreferuj, jaký byl Špalíček. My půjdem poprvé za kulturou asi příští sobotu.

Markét, také dodatečně gratuluji Kristýnce k ročku. Ten čas fakt letí jako zběsilý....
14. bře 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dík za gratulace.
Špalíček pohádek byl super, bylo to vtipný, hráli to živí herci a polštáž, který byl jako skřítek, moc hezky to bylo propejené s klasickými básničkami a pohádkami, hráýli tam na kytaru a harmoniku. Líbilo se to mně i Terezce. V divadle jsme viděli Budulínka a teď Špalíčka, ten byl nejlepší.
14. bře 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky se dodatečně přidávám a přeji vše nejlepší Krystýnce k narozeninám. Už se těším na fotečky z oslavy... :slight_smile:
14. bře 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak Terezku přijali do MŠ Vrchlického, jsem moc ráda, protože jsem chtěla, aby chodila tam. Jak dopadli ostatní?
15. bře 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak zase jsem tady po dlouhe dobe...nestaci mi vysoka skola a tak jsem se zacala ucastnit programu z ESF pro maminy s moznostou rekvalifikace v kvetnu...rada bych vam o tom rekla, jestli by nekdo mel zajem i od zari...je to program, kde pomahaji mamimam najit si praci a tak....ja jsem mela info skrz skolku...

Jinak v sobotu asi půjdeme do Berusky, tak me napadlo, jestli se nekdo neprida...Zitra ale jdeme k doktorce a 30.3. jdeme na vyber nosnich mandli, snad uz potom budeme i nekdy zdravy...

Pripajam se k blahozelaniam Kristince, ten cas tak bezi...slavili jste to v berusce? nebo doma?

vidim, ze ste byli v berusce, nejak mi to uslo...no mela jsem ten patek v praze skolu a jak jsem vezla sebika manzelovi do prace tak mel horecku...

doufam, ze se sem nekdo podiva do soboty :DDD

hezky vecer :wink:
16. bře 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
iku - jsem si rikala, ze bych se v sobotu pridala - pac muz bude mit odpo zkousku s kapelou a koukam, ze na webu pisou, ze v sobotu je tam oslava a tudiz zavreno http://www.dc-beruska.ic.cz/open.htm (jezdi to tam na tom cervenym pasku)
16. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký den...tak i já hlásím přijetí do školky té co jsme chtěli...teda do Lacinovky :sunglasses:

Leni gratulace...tak aspoň něco vyšlo že? :slight_smile:))

iku ty jsi šikula a jak se do toho programu dostanu? přes pracák?
17. bře 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik :slight_smile:
Leni, Vám už jsem gratulovala k přijetí :wink: a Dragi, to je výýýborný, budete moct ze školky přes plot rovnou na hřiště :grinning:

I já mám dobré zprávy, Věruš jde od zárí do Čtyřlístku a já od konce dubna do práce, hurá...jen si tak říkám, jak se na mě budou učitelky ve školce tvářit, až se tam zjevím s megapupkem :confounded:
17. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

piku, no berusku jsme nakonec zamitli, tak ani nevadi, ze je tam oslava, tak nekdy jindy..

dragus, rada by som sa s tebou stretla a viac ti to osvetlila...je to trosku zlozitejsie, ja som mala info cez skolku, ine maminky tam boli z uradu...vsetko bolo tak narychlo...ale mam telefon a mejlik na pani, ktere se muzes ozvat a zacat tady ten program od zari...je to zajimave, ...vybirali jen 12 maminek z 43, ale zkusit ti to urcite doporucuju...
ostatne maminky tam meli pozvanky z pracaku, ta moje o tom ani nic skoro nevedela - pani "zapisovatelka" ja to volam, hovorim o poradkyni...

hm,kony, ctyrlistek je co?...ale asi je to nejaky detsky hlidani? drzim palceky z praci, moc se nenervuj ale...juj tehu, ticho zavidim :D
17. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,
všem co máte zajištěnou školku velká gratulace, mě to čeká za rok a půl, už teď se toho děsím, ale druhé mimi nechceme, tak doufám, že to vyjde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Adajar pěkná fotka, jste fakt šikulky.
Holky chodíte v létě na sletiště - to bycho se tam mohly někdy vidět (nebo pak v Berušce, zatím máme v plánu příští středu :wink:
Kladenacka to jsem moc ráda, že pejsek má zase páníčka, ani jsem tomu nevěřila, tak snad už to bude mít jenom dobré :slight_smile:
17. bře 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iku, Čtyřlístek je školka kousek od nás :wink:
17. bře 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
iku tak mi klidně dej vědět, kdy máš čas a můžem někdy dopo na kafčo...já se i optám na pracáku paní zapisovatelky (taky tu funkci poradkyně vidím podobně :slight_smile:)

Gabčogratulace ke školce a hlavně teda k práci :slight_smile: no ve školce se prý asi budou tvářit divně, říkala Renata ze zkušeností a prý ti možná malou nevezmou na celodenní ale jen dopo ale i to si mylsím, že záleží konkrétně na školce a lidech, takže se nenervuj :grinning: a co už ti je líp?
17. bře 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, nenervuj, to se lehko řekne :angry: :slight_smile: neeee, nejniiiii, pořád házím šavle jak biče :confounded: :frowning2: :cry: já už to nechci :cry:
17. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kony, vydrž, ono to přejde! Ségra má termín měsíc po mně..a zvrací 6 x denně...a chodí do práce, chudinka.
20. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držim držím :sunglasses: tak to jsem na tom teda trochu líp :sunglasses: Doufám, že mě už v práci bude dobře. Jinak teda , soucítím hluboce s Tvojí ségrou Iris :frowning2:

Pořád se mě drží nějaká viróza nebo co, už jsem myslela, že dobrý, ale mám kašel, nateklý uzliny a bolí mě v krku jak čert, a tak si vesele kloktám a potím se, chjo. Snad to nebude mít následky pro mímo :frowning2: bo ten kašel, to jsou grády

...ale z jiného soudku, to se nám udělalo teplo, což, já mám radost, snad už bude jen líp a vysvitne i slunce konečně :dizzy_face: už se těším, jak budem s Věruš zas obcházet hřiště :slight_smile:
21. bře 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano máme krásně konečně...tak i tobě ať už je Gabčo líp :wink:
22. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
čao Draguš, tak jak je? co myslíš, stihnem spolu nějaké to hřiště ještě než půjdu do práce??? :wink: máme na to měsíc :grinning:
22. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, tak já také hlásím přijetí do školky - do Slunečnice na Růžovém poli :wink:

Kony, na můj pupek koukali blbě už při zápisu.Co teprv, až tam v září naklušem s kočárem :grinning:
22. bře 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabčo rozhodně stihnem, kdyžtak tam půjdu jen tak sama když bude Dála ve školce...jo a jinak já mám zánět spojivek jako sviň...obě oči rudý jak králík, šílený humusy mi tečou ...nechápu...přitom jsem to nikdy nemívala a letos už podruhý :stuck_out_tongue_closed_eyes: co ty a virozka?

Lapa gratulace :wink:
22. bře 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bublinko, zdravím tě!!! Dnes jsme se míjeli v ulici, cca naproti Adajar. Máš super, ten krátký sestřih :slight_smile:
22. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...

děkuju za přání kristýnce a jsem ráda že jsem aspoň na chvilku Vás viděla v neděli v tý berušce... hold jsme tam byli se známíma... :wink: jinak díky za pochvalu účesu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já toho teď mám hodně, včera si mě ve škole zavolali do ředitelny a nabídli mi že si můžu dodělat i druhý ročník přes léto... takže teďka se šprtám 1 pololetí 1 ročníku z 5 předmětů, 2 pololetí 2 ročníku dodělám teď s nima do konce roku a v létě se budu šrotit 4 předměty 2 ročníku a když to zvládnu v září do třeťáku... :grinning:
fotečky musím ještě zpracovat, pak pošlu odkaz... zatím jen tato ukázka :wink:

Kristýnka:

hmotnost: 9020 g
délka: 75,5 cm
obvod hlavičky: 44,5 cm
stav: naprosto zdrávy...

Dort:

rozměry: 50 x 30 cm
stav: naprosto vynikající...
23. bře 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapagerie, gratuluju k přijetí :slight_smile: to je fajn, že Vás vzali, i přesto, že blbě koukali, no co, někdy si my maminy holt užijeme svý
Včera jsme cestou z hřiště potkali sousedku, té vzali taky holčičku do stejné školky co Věrku, tak už se holky těšily, jak si spolu budou hrát :sunglasses:

já teď užívám chviličku volna, než si zas pojedu pro Věruš do Labyrintu, ale je to málo ty tři hodinky :sunglasses: stihnu tak dojet dom, dát kafe, nohy na stul, příp rychlo- poklidit a zas mažu pro ni :grinning: a jinak, začínám být děsně přecitlivělá, jako rozplývám se tu blahem, jak venku krásně svítí sluníčko a včera jsem bulila u Shreka :angry:

Draguš, to je děs běs, tak brejle na oči a vykapávat. Já to měla co dítě ve škole a hrozně jsem se styděla, že musím nosit brejle jako slepec. Já už dobrý, Jardík mi vyrobil zázvorový čaj, je to teda extrém hnus, ale asi to pomohlo. už včera jsem byla s Věr na hřišti. kliďo, když se Ti bude chtít, tak i samotnou Tě ráda uvidím :wink:

bubli, no to víš, nechtěli jsme Vás rušit a Vy jste se museli věnovat zámým, to je jasný :wink:ˇÚčes pěknej, sama taky přemýšlím o zkrácení :dizzy_face:
23. bře 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek