• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
gratuluju vsem k prijeti do skolky - jsem zvedava, jak se nam za rok zadari... Zrovna dneska jsem koukala, ze uz zacli pracovat na rekonstrukci dalsi skolky...

ja jsem dneska byla poprvy v porodnicovy poradne - v patek tam jdu na UZV a dalsi tyden zas 2x neco... no uziju si pekne kladensky mhd, jen musim nejak zkoordinovat hlidace pro Simona...
23. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Pikku, uživej užívej, i když, už bys to určitě raději měla za sebou což :sunglasses: který MUDr. je ted v porod. poradně? Za mě Shíbalová, a na druhé návštěvě mi" vyvolala na svět" Věrušku...já jsem nějak děsně naměkko ze všech kočárků i těhulek, jsem dneska potkala sousedku se kterou se normálně nebavím, ta má termín v půli května a jsme se zakecaly jak dvě kvočny :grinning: :sunglasses:
23. bře 2010 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
kony - v ty poradne byva ta Shibalova a Bradkova (ta mi s Jandourkem vyndavala Simona), ale byl tam pry vyjimecne Urbanek a byl moc milej. Ja ti ani nevim, co chci:slight_smile: - je mi lito, ze uz ted moc nestiham Simona, ale az mimi vyleze, tak na nej zas budu mit min casu, - ale zas na druhou stranu, jak jsem predtim takhle velky bricho nemela ani ty vsechny priznaky 3. trimestru, tak si to docela uzivam, vsechny ty kopance do mocaku a ruzny krece:slight_smile:)
No to k tomu tehu prece patri byt tak pekne rozneznela:slight_smile:
23. bře 2010 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Pikk, ten UTZ v porodnici dělaj běžně? Mně tam tenkrát poslali, protože se jim mimčo v pupíku zdálo nějak malé (a bylo normální :grinning: )
23. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
lapa - s tim uzv nevim, ja tam jdu taky kvuli velikosti miminka (aby naopak nebylo moc velky, kdyz chci rodit po cisari prirozene) a taky aby se podivali, jak vypada ta jizva na deloze... Mam pocit, ze ale vsichny moje kamaradky rikaj, ze jim urcovali velikost mimina podle uzv...
24. bře 2010 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, tak to jo... no uvidíme :slight_smile:
24. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo holky tolik tt teda to uz jste nektere na rozsipani a jine maji jeste cas trosku vam zavidim. Co udelat srazek nekdy i s nama,???
25. bře 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
adajar - no ted se bude dat jit i ven, ja vas zas rada uvidim, jen nemuzu uz na stopro nic slibovat:slight_smile:)
25. bře 2010 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
¨pikk tak to je mi uplne jasne.
25. bře 2010 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
adajar - no ale kdybys vedela, kdy mas cas, tak zkus neco navrhnout a treba to vyjde :wink:
26. bře 2010 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Adajar, já jsem klidně pro :wink:
26. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
pikku, to je mi jasný, já myslím, že to sice chvíli potrvá, než se zase sžijete, když Vás bude o jednoho víc :wink: ale pak to zas bude pohodička... jé kopance a křeče,já už se taky těšíííím :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak budu na Vás myslet kolem toho 12. dubna :wink:
26. bře 2010 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ja mam cas v utery kolem Pul 2.
26. bře 2010 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
adajar - utery odpo mam volno, zavisi to jen Simonove spani... spava ted tak kolem poledne... kdyby pro tebe bylo schudny i pul 3. nebo 3 h, tak bych si mohla byt jistejsi, ze nekde budem:slight_smile:
26. bře 2010 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak naše malá kope jak blázen, ani na utz nespala, pořád sebou mrskala :grinning:
27. bře 2010 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
iris - takze cekate holcicku? juu, to je pekne (jestlis to uz psala, tak jsem to nejak prehlidla nebo zapomnela:slight_smile:)
a uz mate jmeno? my jsme porad nejak nejisti a to musime vymyslet i kluka, u kteryho nam to tentokrat obzvlast nejde...
27. bře 2010 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Piku, dozvěděli jsme se to včera, taj jsem si to nastavila do profilu, jméno máme vybrané Ema :dizzy_face: Dle utz je o dva dny mladší, ale do toho rozmezí se dle doktora v pohodě vejdeme, takže ok. :wink: Pro kluka jsme definitivně vybrané jméno neměli...ale varianty byly Marek/David/Štěpán.
27. bře 2010 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
já chci jít taky - jest-li se můžu vtírnout
27. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Pik no to bychom mohli ale budem muset byt ve 4 doma na jidlo takze spis ta pul 3.

Bubli klidne jestli to nevadi pik.
27. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
adajar - no my to zkusime co nejdriv:slight_smile:
bubli - jasne, pridej se...
a mate nejakej napad, kde se sejit... ono to s tim pocasim muze byt vselijaky...

a co kony?
27. bře 2010 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, my se do Vašeho časového plánu nevejdem, neboť Věruš usíná okolo druhé a spí do cca půl čtvrté. A já ne a ne ji přeučit...tak asi zas nic :frowning2: jedině, že by na mě holky bubli a pikk počkaly :sunglasses: ...a má být jen okolo 9 stupňů, jestli slunečno či deštivo to netuším....

...tak se holky spíš domluvte, jak Vám to vyhovuje a my uvidíme...

a k těm jménům, já pořád váhám nad tím holčičím, kluk by byl jasnej, v manžově rodině je to jméno "tradice" a můj Jarda je už asi šestej v pořadí...a mě se to jméno líbí... :dizzy_face:
28. bře 2010 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
adajar - no k tomu srazovymu casu - pocitas s novym-letnim, nebos myslela v pul 3. staryho? Ten novej bychom asi nezvaladli... ted v tom bude chvili chaos...
- a ty uz by sis troufla s mrnouskem uz i do Beruchy (ze bychom se tam kdyztak prostridaly), nebo spis ven?

kony - muj muz je taky X-tej v poradi, ale jeho uz to naopak stvalo, takze tudy cesta nevede:slight_smile:
28. bře 2010 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Se máte, holky, šla bych taky...Když vymyslíte někdy nějakou neděli, tak se připojím :slight_smile: Teď má být nějaký čas ultra hnusně, tak ještě užívejte heren a kavárniček... Když jste u těch jmen, tak já si do budoucna sním o holčičce Marušce, ale tak nějak podvědomě tuším, že to stejně jednou zase bude kluk...Ale chtěla bych si užít ty culíčky, šatičky.
My byli včera v Lampionu na Smolíčkovi - upravená verze se zpěvy. Doporučuji všem, co mají tříletá, čtyřletá dítka. Bavila jsem se i já. Vtipný, trefné narážky, které chápali v určitých okamžicích jen dospělí, veselý, netradiční. Rodiče, co už toho shlédli více říkali, že je to nejlepší představení. Možná na to půjdeme ještě jednou, neb jezinky nefalšované bigbíťačky si Pepíno fakt zamiloval...
Co, Gábi, už je lépe, blinkací období máš za sebou?
Iris, gratuluji k holčičce, Pikk, držím palce, máš to tedy doslova za pár.
28. bře 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
pikk stary cas. Jinak klidne muzem skusit berundu kdyz bude prset. Jinak my klidne nekam dorazime

Amina jo nedele kdyz nebude tatka doma muzem,. :grinning:
28. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, tak já fakt nevim, to úterý asi vzdám, neboť u nás je o půl třetí odpol největší půlnoc :sunglasses:

Kačko, zrovna včera večer jsem na Tebe myslela, chtěla jsem napsat, ale po uspání Věrky jsem totálně odpadla...co Ty víš, třeba Tě příroda překvapí :wink: Do divadla chodí s Věruš zatím zásadně Jarda a Smolíčka mají též v plánu(jestli ho už neviděli :sunglasses: ) No u mě je to zatím pořád trochu "na levačku", ale díkybohu žaludek se trochu zklidnil a stávkuje jen jednou denně, většinou odpoledne...Snad to už za měsíc bude lepší, nevím nevím, jak bych s tím zápolila v práci, nedejbože cestou domůu v MHD či linkáči do Kladna :astonished: Za necelý měsíc už jdu taky do práce, trochu mám z toho strach, jak to zvládnu coby těhule a ještě k tomu po mateřské přestávce, do toho během května a června ty zkoušky z AJ, já vim, není to nic závratného, ale já z toho mám docela vítr, straší mě, že když to neudělám, jsou to vyhozený prachy, a že nejsou malý :frowning2: Zas na druhou stranu se trochu sobecky těším, že si Věruš zas užije tatínek a babi s dědou a já ji budu max večer uspávat :sunglasses: , takže si trochu před narozením mimi odpočinu od té rutiny...než začne nanovo :grinning:
Jinak doufám, že nám naše pracovní poměry nepřekazí naše schůzky a "kecací drbokluby" :wink: a že se budem vídat i přes léto...Jinak kdybys chtěla , můžem se event. sejít za 14 dní v neděli...??(11.4. )
28. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nemáte náááááhodou některá v angličtině "Woman in White" od Wilkie Collinse??? ...asi se budu muset po letech přihlásit zas do knihovny :grinning: :sunglasses:
28. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
čus bus...

nejdřív se moc omlouvám Gabče, že jsem z toho ihriska tak rychle utekla, ale byl to nějaký divný den...nejdřív ty Dálovo vlásky (kdo nejste v obraze, začly mu padat vlasy, on má ty mazový strupy a nechce si to nechat vyšesat a jak jsem ho teď zjara vzala strojkem, vylezly mu úplně plešky, v jeslích mě poděsily, že to může být i nějaká vnitřní choroba...tak zítra valíme k mudře) navíc jsem měla právě za sebou jeden z největších Dálovo vzteků, kdy Tomáškovi sebral tu pistolku a hodil mu jí přes plot do školky...prostě jsem byla nějaká vystresovaná či co :grinning: ...tak snad příště víc pokecáme....

knížku nemám ani v češtině :grinning: neboj zkoušky uděláš, ty jsi šikovná a pilná studentka...

kačí kurňa tak jen já musím mít smůlu na divadlo...ta karkulka byla fakt děsná ...takže smolíček bude zařazen do plánu a uvidíme, kdy se vypravíme díky za info :wink:
28. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
adajar a spol. - tak co se zkusit sejit v pul 4. novyho casu u Beruchy a uvidime podle pocasi, jestli jit dovnitr nebo nekam jinam (se mnou teda zadny moc prochazky neprichazi v uvahu:slight_smile:)

a jinak ja ti adajar poslu do IP cislo mobilu, kdyby neco... a Kony, jestli chces, tak bychom ti kdyztak taky aktualne mohly napsat, kde jsme a jak to vypada, ne?

zenu v bilem znam akorat z rozhlasovyho serialu - nikdy jsem neslysela vsechny casti, ale bylo to nejaky hrozne napinavy a zamotany, ale dodneska nevim, jak to dopadlo:slight_smile:)
28. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
takže jste se domluvili? zítra v půl čtvrtý před beruškou? nechcete dřív?
29. bře 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
bubli - ja fakt nevim, jak bude Simon vzhuru, ale kdyz se domluvite na driv a pak mi napisete, kde jste (kdybyste nebyli v Berusce), tak proc ne...
29. bře 2010 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek