• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
autor
Ahoj holky, tak my asi zítra jdeme na trhání nosních mandlí, ...zaleží jestli nás vemou, bo máme rýmu, ale v postate to máme furt, proto tam jdeme, že jo...no zachvílu jdeme k mudre na kontrole...

Měla jsem ten aktivity z úradu a Sebíka som trošku izoloovala od dětí aby neonemocněl, ale ono to velmi nejde izolovat :D...

Drago, rada se s tebou sejdu, ale jestli půjdeme na madle, nemůže do školky, jakmile bude líp určo si domluvíme schůzku, další projekt začíná v září tž máš jeste čas :slight_smile:

Kony, tu knízku nemám, držím palce at ti to vynde co potrebujes :slight_smile:

Jeje, vy se dnes dete beruskovat, tak si to holky užijte, doufám,že se k vám čoskoro pripojíme....Jelikož jsme furt nemocní, nevideli jsme Berušku už dlouho ...

tak zatim cus :slight_smile:
29. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak teda? :confounded:
29. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem na facebooku Markéta Klimčáková, tak si mě tam šoupněte a nezapomeˇˇnte napsat přezdívku ať vím kdo je kdo :dizzy_face:
29. bře 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
těhulkám přeji pěkné rtěhulkování
Kačko dík za tip na Smolíčka, také jsme se chystaly, ale Terí byla nastydlá
Gabčo absolutně žádné strachy, z ničeho, ju. a mohla bych se příp k vám přidat toho 11. do Beruchy?
Mějte se pěkně.
A držíme palce Sebíkovi při trhání mandlí
29. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli - kdyz mi posles nejaky mobil cislo, tak ti muzu napsat, kdyby to u nas vypadalo driv nez na tu pul 4.... adajar puvodne navrhovala i drivejsi cas, tak ji by se asi hodilo i driv...

ikusko - beruskovat jdeme az zitra, ale to vy asi budete po mandlich, tak kdyztak nekdy priste... a Sebikovi i tobe hodne odvahy :wink:
29. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
iku tak hodně pevné nervíčky a a´t to má Sebík co nejdřív za sebou...až budeš moct písni já se přizpůsobím :slight_smile:
29. bře 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakýho 11ctýho já myslela že jdeme zítra 30cýtoho... telefon 721 031 474 :wink:
29. bře 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen pro info, četla jsem dnes na lékárně u nás na Okrsku 4 letáček s pozvánkou na Velikonoční jarmark, který se koná v hale školy zítra, to jest v úterý 30. 3. 2010 od 14.00 do 16.30 hodin. Můžete se inspirovat velikonoční výzdobou, výtvory žáků pod vedením paní učitelek, které si můžete i zakoupit. http://www.14zskladno.cz/
29. bře 2010 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli - ok, tak snad se zitra sejdem:slight_smile: - mas moc peknou fotku:slight_smile:

a dragu jsem dneska rano videla z autobusu:slight_smile:
30. bře 2010 v 00:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, jedenáctýho jsem se domlouvala s Katkou -Aminou...
Leni, Beruška je dneska!!!!!!!! pořád nevim, jak s náma, pikku má moje číslo, a vlastně i bublinka

kladen, díky za info :wink:
30. bře 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapagerie, nebylas náhodou dneska na gyn ko??? Jestli chodíš teda k Lukešovi, já už si to nepamatuju....
30. bře 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my jedeme do Beruchy asi ve čtvrtek dopoledne.
30. bře 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jak dneska? já teď už nejsem doma a courám venku! tak nevim nevim... :frowning2:
30. bře 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli ja budu u Berundy v pul 4 TO STIHAME.
Iris ctvrtek je blbej to mame tatu doma.
30. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky je mi líto ale už jsem se nedostala na net, navíc jsem měla vybitý telefon... to je škoda, tak snad příště :frowning2:
30. bře 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj oomlouvám se za případné zmatky, které jsme nechtěně způsobila ohledně srazu v Berušce. Ale pokud byste pozorně četly, tak dotaz na sraz 11. v Beruši byl mířen na Gabču!!!!!!!!!!!!!!!! Gábi necháme to být.
30. bře 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak my jdeme jeste v patek do berusky kdo by chtel.
30. bře 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, kuk do IP
30. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iku, tak ať to má Sebi už za sebou, pak bude líp. Já jsem se do Beruš taky nedostala, holky, dodatečná omluva...
30. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my asi půjdeme do Berušky v pátek. Budem tam asi tak už na desátou. Tak kdyby se chtěl někdo přidat?
30. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ten velikonoční jarmark, co jsem tu o něm včera psala, byl super. Děti ze ZŠ a i z MŠ tam měly své vlastní výrobky (jako květináčky s osením, věnečky, různé velikonoční ozdůbky, ale třeba i napečené beránky, perníčky, apod. Vše na jarmarku prodávali a to třeba jen za 1,-Kč , nebo kus beránka za 10,- Kč atd. Bylo tam plno lidí a i maminek s prckama, takže se tam prodalo určitě mnoho výrobků.
30. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony - to se neda nic delat:slight_smile: tak treba nekdy priste...

ja s patecni Beruskou jeste uvidim - ozvu se, jak to vypada... Ve ctvrtek dopo nam nejspis prijede tchyne, tak to asi nic...
30. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já v pátek taky ještě uvidím a jinak v pátek to plánujete na kolikátou hodinku?
31. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se, zítra nám to nakonec nevyjde...
1. dub 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar a spol. - Simon uz se ptal po Berusce, tak my bychom to zitra zkusili, asi zas nejak odpo po spani... vcera nespal odpo vubec, dneska spi uz od pul druhy..., ale predbezne bych to videla zas na tu pul 4. a holt se kdyztak ozvu na mobil, kdyby to bylo jinak...
1. dub 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikk my taky pujdeme odpoledne jestli nebude moc protivnej asi nam rostou opravdu zuby.
1. dub 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my Beruchu nějak nezvládáme :unamused: V noci děsně špatně spím, už asi 4 dny, tak po obědě chodím spát s Tomem.A zkusím s ním jít k zápisu do školky, sice ho nevezmou, ale zkusit to můžeme.
2. dub 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já nakonec taky nešla, jela jsem do čelákovic za mámou tak jsem tady a posílám mnoho pozdravů z čelákovic
2. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky nevadi tak se sejdeme s ostatnima jindy.

Jinak kdepak je Lapa??? Tu dlouho nebyla koukej se ozvat uz o tebe mame strach. :wink:

Pikk Simik je fakt borec.
3. dub 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar - no vy jste taky moc sympaticka rodinka:slight_smile:)
co zoubky? uz lezou?

a jinak vsem pekne Velikonoce:slight_smile:
4. dub 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kony, jojo, 30.3. jsem byla u Lukeše... Ale tak nějak se nikdy moc nerozhlížím, tudíž jsem tě úspěšně přehlídla... navíc jsem musela zas fofrem na bus do Prahy a pak do Příbrami, takže jsem nekoukala vpravo vlevo :wink:

Jinak my jsme už od minulého pátku u našich v Příbrami, Bibi měla zánět středního ucha, minulý pátek jí na ORL v Kladně píchali jedno ucho, po víkendu druhé (to už tady v PB), měla horečky, no úžas. Takže má ATB a do Kladna se vracíme nejdřív v úterý, po kontrole. Jsem pevně rozuhodnutá nechat naočkovat Prevenar, ty nervy už nechci zažít znova...
4. dub 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek