• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Pikk, jak je v posledních dnech? Dobrý? Jaký vůbec máte jména? Jsem to nějaka si překoukla...

Ad jména - nenávidím rodová jména a tudíž odmítám mít doma Jeníčka. Díky tomu ovšem nemáme jméno pro kluka a holka je taky tak nějak spíš v pracovní verzi...
4. dub 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa být tebou rpočtu si diskuzi k očkování...dost maminek tam psala, že naopak po očku měli horší varianty zánětů...no teda my ho očkovanej máme a je fakt, že tenkrát jsem neřešila pro a proti...dneska bych váhala...
4. dub 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veselé velikonoce a bohatou pomlázku...
5. dub 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, po dlouhé době jsem nahlédla na modrého koníka. Jaro je tady, nám se před půl rokem narodila holčička. Přistěhovali jsme se nedavno a hledáme někoho na kočárkování a na pokec. Jsme z Uhnošťě a nikoho tady s miminkem zatím neznám. Pokud tady někdo takový je nebo pokud o někom víte. Písněte, budeme s Lucinkou moc rády.
5. dub 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa - o jmenech mi ani nemluv:slight_smile: muz ma naprosto legracni stavy, ze se mu najednou znelibi uz dohodnuty jmeno, teda holcici snad mame (ale ze bych si byla nejak moc jista, ze to bude holcicka, to fakt ne) a kluka menime snad kazdej tejden... No tak snad uz se dohodnem:slight_smile:)

a jinak je mi fajn, obcas mam nejaky trochu krece, ze nemuzu chodit - to budou asi posliky, ale jinak se nic nedeje... Myslela bych si, ze tyden pred porodem to bude vetsi vopruz... ale samozrejme to muze teprv prijit... Nereda bych nejak prenasela, pac by me pak mozna zacli tlacit do cisare, kvuli tomu minulymu...

koukam, ze ty mas starosti dost na to, aby sis uzivala zaver tehu, co?

evaxx - my jsme tu vsechny spis kladensky, ale kdyz se ti bude chtit na vylet, tak se ozvi:slight_smile:
5. dub 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
evaxx - v Unhošti mám kamarádku,ale jejich klučíkovi už jsou 4. :slight_smile:
a jména...já jsem ráda, že už jsme vybrali, ale byla to taky pořádná debata :grinning:
5. dub 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨pikk no zoubek je tesne pod kuzickou a nechce ven. A vy jste taky uzasny. A jak se mas???

lapa no to si uzivate
5. dub 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
evaxx unhost znam, ale jsem z Kladna a chatu mame 8 km od unhoste. Jedine nejakej vylet.

Holky krasny velikonoce preji.
5. dub 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar - vám už rostou zoubky? Lucinka začíná být neklidná a všechno strká do pusiny a taky slintá, tak čekáme, že už taky začnou růst :slight_smile:
Do Kladna jezdíme na nákupy, znám trošku jen směr, jak je Tesco a Oáza. Tak bych mohla s Lucou někdy přijet. :slight_smile:
5. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné velikonoce...

v unhošti má kamarádka chatu a druhá kamarádka holčičku starou jako je náš Dála (3 roky) a teď asi taky tak 3/4 roční mimi...ale jinak do unhoště nejezdíme :wink: nevadí můžeš s náma kecat aspoń tady :wink:
5. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
evaxx - tesco a oaza je pro dost z nas ta spravna cast kladna:slight_smile:

adajar - mam se furt stejne, bricho porad vysoko, ted se flakam, pac jsem vyhnala babicky s chlapama ven :sunglasses:
5. dub 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - to je fajn, že jste mě vzali mezi sebe :slight_smile:

pikkumyy - zítra zrovna jedu s Lucinkou do Kladna do nemocnice, chodí tam na kontrolu na kardio. Doufám že tam nebudeme dlouho čekat. Když půjdete ven, tak písni a pokud budu stíhat, ráda se k vám přidám s kočárem.
5. dub 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
evaxx jojo oaza je u nas. Takze klidne muzes napsat. Jinak zubiska kjsou hrozny nechce uz ani jist. :frowning2:
5. dub 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Honzíkovi začly růst zoubky až v roce. A teď mu rostou 4 zuby najednou, ale naštěstí to zatím nijak "těžce" neprožívá". Jen je trochu víc mrzutý, ale to nemusí být od zoubků.
5. dub 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
evaxx - ja jdu zitra taky do kladensky nemocnice:slight_smile:) mam tam od 10 tehu poradnu:slight_smile: uvidim, jak me to znici...

adajar - tak snad uz to prejde... zkousite nejakej ten gel nebo neco?
5. dub 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikk jojo mame gel ten citrogrep a je dobrej
5. dub 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, až půjdete někdy do Berušky, můžeme se přidat? Nám by ale vyhovovalo více dopoledne, na desátou tam, anebo až tak ve tři hodiny.

Anebo jen tak na procházku, na hřiště zas tak kolem té třetí (anebo třeba s kočárkem a se psem kolem sídliště nebo do lesa cca kolem dvanácté , půl jedné? )
.Zatím máme plný jen pátek. Anebo někdy až příští týden?
5. dub 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kladenacka - no kdyby se ti chtelo ve stredu nebo ve ctvrtek na tu 10 do Berusky, tak my bychom to snad mohli zvladnout... Melo by byt docela hezky, ale ja uz se nejak na hriste se Simonem necitim a na prochazky uz taky moc nejsem...
6. dub 2010 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
lapa, no já jsem si myslela, že jsi to Ty, ale nebyla jsem si jistá, viděla jsem Tě snad jen jednou a to ještě se šátkem a bez brýlí :wink: Tak ať je Berenice brzy líp, zánět stř. ucha je asi peklo, naštěstí znám jen od ségry, která na to trpěla :frowning2:

pikku, pořád 2v1??No, vlastně do dvanáctého je ještě čas :wink:

holky musím se svěřit, už třetí den "neobjímám mísu" :dizzy_face: tak nevolnosti asi skončily :dizzy_face:
Beruška- vůůbec nevím, co bude, ale event. dám vědět :wink:

Evi, gratuluju ke krásné holčičce! Už jsem ti psala do IP, ten svět je tak malý:grinning: No my si rády uděláme výlet, stačí se domluvit, ale jen do konce dubna, pak jdu "na chvíli" zpátky do práce(pořád v AFI),než mi to po prázdninách začne nanovo

:sunglasses:
6. dub 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau kony, svět je opravdu malej :slight_smile: nečekala bych, že tady potkám někoho známého. :sunglasses: Jsem ráda, a určtiě se musíme sejít.
6. dub 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony, to je fajn, že nevonosti přešly :dizzy_face:
6. dub 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, já takyyy, už jsem myslela, že n..., ale začínám teď mít podezřelé chutě :angry: :sunglasses:
6. dub 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
překlep :astonished: ...myslela, že ne...
6. dub 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak..podezřelé? :grinning:
já si běžně dělám topinky a tak :grinning:
6. dub 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako sladké a slané dohromady :astonished: a velké porce-úplně se to obrací, předtím nevolnosti a nechuť k všemu a teď mám zas pořád hlad... a to jsem si řekla, že se musím hlídat, s Věrkou jsem přibrala 23kg a teď už nechci,měla bych metrák :confounded:
6. dub 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikk., moc se omlouvám, změna plánu. Teta nás na pátek pozvala dopoledne do Berušky, takže půjdeme tam až s ní.....
6. dub 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já s Tomem přibrala jen 11kg...ale teď už mám nahoře 6 kg, hrůza...ulítávám na sladkém
6. dub 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ja uz nevim co s Danyskem nechce fakt nic jist proste to do nej lamem nic vic.
7. dub 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ada, jak dlouho nejí? možná ho trápí prdíky, bolí bříško, nebo něco podobného...
7. dub 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba ho taky bolí rostoucí zuby ...?
7. dub 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek