• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Věrka mi při zubech snědla za den třeba jen jednu dvě dávky mlíka a kousíček hrušky a podobně...
7. dub 2010 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
možná bych ho až tak nenutila, jen bych čas od času zkusila, jestli si nedá, hlavně ne násilím :wink: on si "řekne", když bude mít fakt hlad neboj...jen hlídej, aby pi,l aspoň vodu nebo čaj nebo co mu dáváš... :slight_smile:
7. dub 2010 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
...a když bylo nejhůř, při zubech může být i teplota nebo průjem, tak jsem dala trochu dětského Nurofenu. Po čtvrthodince bylo líp.Ale to fakt jen když už jsem viděla, že Věruš to už "nepřežije" :sunglasses:
7. dub 2010 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
adajar, jak píše kony, pokud to nemá dlouhé trvání, tak se o něj neboj, hlavně hlídat pitný režim a až bude mít hlad, určo něco sní, zkuste mu nabídnout to, co má nejradši
7. dub 2010 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
kony jsou to zuby neji 4 dny a predchvilkou jsem mluvila s rizikovkou kvuli dychani a ze ho chteji videt i kvuli jidlu to zas dostanu servano. :frowning2: :frowning2: Jak jsem neschopna matka.
7. dub 2010 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
No holky ted snedl uz vic, ale je to hrozny no. Jinak ho moc nenutim.
7. dub 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ada, a nesnědl vůbec nic? no snad Ti poradili... A že Tě někde někdo seřve, holt se to učíš, máš první dítě, tak nemůžeš vědět, co a jak. Jsem si jistá, že ho trápit nechceš, jen prostě nevíš, to je celý. :wink:

Já jsem teda taky docela šílela, když Věruš nejedla, to je pak těžký poslechnout rady typu," uklidni se, hlavně nic nenuť, sám/a si řekne," já vim. ...ale nedávno mě taky bolel zub, tak si asi dovedu představit, co to musí být pro ty mimča,chudáky... :frowning2:

Tak je dobře, že snědl aspoň trošku, držte se. Jestli je to u Daníka tak hrozný( jako ta bolest zubů), já bych se nebála mu občas něco proti té bolesti dát...ale určitě už máš i odbornější rady...Kdyžtak dej zas vědět, jak jste na tom :dizzy_face: a všechno zlý k něčemu dobrý, příště už budeš vědět :sunglasses:
7. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
kony no on sni tak 750ml za den a je to malo no. Kdyz oni ho hlidaji moc. Mel by jist 950ml no. A oni jsou proste neprijemny no. Ale dneska byl hodnej a usmevavej.
7. dub 2010 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
agajar ty holt máš blbý, že vás tolik hlídaj...Dála je drobek a nikdy mu nic nikdo nenutil...doktorka říkala, ať mu nic nedávám násilím ...dáváš už příkrmy? to třeba Dála dal jen 2 kojení a fakt třeba jen 2 lžičky mrkve...když mu rostly zoubky byly dny kdy nejedl vůbec jen pil...a jak jsme kojila vím prd kolik vypil :wink: snad to bude v pořádku držte se.... :wink:
7. dub 2010 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
draga jojo to hlidani je blbi.

Holky mam tu zpravu od Pikk od pulnoci maji holcicku Juditu (3,2kg a 50cm) Moc vas pozdravuje.
7. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dneska Lucinka začala pokašlávat. Teplotu nemá, ale je taková protivná. Tak přemýšlím jestli s ní mám zajít k doktorce. Ale nechci být taková, že s každým prdem lítám k doktorce. Máte s tím nějaký zkušenosti, mám ji nechat ještě pár dní a potom když se to nezlepší tak jít?
7. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
tak především gratulka pikk a hodně zdravíčka Juditce.
adajar Gabča - kony radila dobře, ale pokud jste takhle podrobně hlídaní, tak naše rady asi nebudou úplně ku pomoci. ty zuby jsou stejně otrava, když si ještě člověk uvědomí, že stejně vypadnou a je s nima taková potíž. Tak ať už to co nejdříve přejde.
7. dub 2010 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi kdyby kašlala nějak příšerně, tak bych šla, ale děcka občas kašlou hrozně a stejně to třeba není nic vážného jen hnusná viroza. tak jsme to zatím vždy měly my. Já nejdřív dávám Terezce sirupy než jdeme k mudře, ale je fakt, že terezka nikdy neměla kašel, když byla malá jako tvoje Lucka. První nepříjemný kašlík měla až kolem roka, to jsme tentkrát nikde nebyly a dávala jsem sirup. myslím, že Jitrocelový. Na odkašlávání je dobrý Mucosolvan a na noc dávám na utlumení Robitusin.Nevím od jakého věku jsou, ale i prp ú§ůrpčmé děto taly irčp měcp bude. Snad jsem to nenapsala moc chaoticky.
7. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ada, tak jak píše Draga, je blbý, že jste pod drobnohledem, ale fakt se nenech lékařským personálem nějak znechutit(zase ta "dobrá rada", co :sunglasses: ) Já si myslím, že když Daník prospívá, jako nehubne a nechřadne, tak je i 750ml ok a v pořádku...doktoři spíš straší, abysme se my maminy náhodou na něco nevyprdly, asi nás nechtějí nechávat v klidu, abysme je pak třeba nedejbože nežalovaly za zanedbanou péči nebo co - jsem to napsala zdlouhavě, ale snad chápeš, co tím myslím :sunglasses: :dizzy_face:

PIKK- moc gratulujem k Juditce, mmch pěkný jméno :wink: Ať roste do krásy a prospívá ve zdraví!

To mě teď uplně dojalo, ten Tvůj porod, já už se táááák těším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: (i když zároveň trochu bojím :dizzy_face: )

Evi, potvrzuju, co píše leterka... já jsem taky nejdřív dala nějaký vhodný sirup (podle věku dítěte) a čekala asi tři dny, když nic, tak jsem ještě se sirupem pokračovala, a když zhoršení nebo žádný zlepšení, tak doktorka... :wink: Holt, když je nám blbě jsme protivný všichni :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak a´t je brzy líp!
8. dub 2010 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Pikk, velká gratulace k Juditce :dizzy_face:
Ada, taky myslím, že jestli Daník prospívá, není třeba ho extrémně nutit.
Evi, ať je Lucinka brzy v pohodě :wink:
8. dub 2010 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
gratulace Juditce :slight_smile: a ať se jí tady líbí :slight_smile:
8. dub 2010 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
evi záleží jak moc kašle, problém u těhle dětí je, že jsou fakt ještě malý, jestli má k tomu kašli rýmu určitě odsávat aby se jí ty hleny nedostaly do průdušek...pak taky záleží na kašli suchý /mokrý...jhá teda osobně dodneška nepoznám moc rozdíly, sice píšou, že mokrý je s hlenem no ale jako jak to mám zjistit, že....já asi bych s tak malým dítětem k mudře šla, my jsme to měli jednou u Dály když byl maličkej asi 4 měsíce a v noci se dusil...tím kašlem...ale stejně mudra neshledala nic (tak jak píše leterka :slight_smile:) takže je to spíš o tom pocitu, že ho mudra poslechne a ty budeš pak klidnější :wink:
8. dub 2010 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Adajar víš co mě tedy nemile překvapilo, že tě v rizikové poradně nějakým nepříjemným způsobem prudí, jak jsi psala, že zas budou mít kecy. Naopak bych očekávala, že tam budou odborníci, kteří se budou chovat profesionálně, tím myslím vstřícně a emapitcky a že ti naopak budou oporou. To chodíte někam do Prahy?
8. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Já Lucince nemůžu dávat žádný léky bez porady s doktorkou. Bere kapky na srdíčko a je to nějaký dryják. Nesnesou se se vším. U doktorky jsem s ní nebyla. Není to zase tak hrozný, rýmu nemá ani teplotu a dneska pokašlávala jen párkrát. Tak to nechám a počkám jestli se to nezhorší. Díky za rady.
Jo a taky ji asi rostou zoubky :confounded:
adajar - to jsem ještě neslyšela, že by byl někdo takhle nepříjemný. Ty za to přeci nemůžeš a mimino nijak neukecáš, bude si dělat co bude chtít. Držím palce :dizzy_face:
8. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
leter oni jsou skveli k Danyskovi, ale ja ty doktory nemam rada a k rodicum nebo ke me se chovaj tak arogantne. A hlavne potom vsem si beru kapatko osobne ikdyz to tak nemysleji. Az se to nezda az ted se zacina ten stres obevovat napovrch potom vsem.
8. dub 2010 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
adajar neber to všechno tolik osobně oni holt jsou už doktoři takový...neměli by ale být, že po tom všem co máte za sebou by trochu mohli i k vám být v pohodě, nejste stroje, každý dělá nějakou chybu a navíc si myslím, že každá maminka pro svoje dítko chce to nej...prostě se všechny jen učíme...chápu taky to, že stres se dere napovrch, přece jen to je pro vás všechny nápor...musíš se nad to povznést ....Danýsek bude v poho :slight_smile:
9. dub 2010 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé, Juditka, to je hezký jméno. A to prej měla Pikk jen poslíky, že? :grinning:

Jinak my už konečně máme jména, dokonce vypsaná v tom formuláři, takže už definitivně bude buď Anastázie nebo v případě pindíka Nikola :sunglasses:
9. dub 2010 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Adajar, nedej se znervóznit poznámkama doktorů, oni si to prostě všechno musí ohlídat a někdy si nevidí do huby :slight_smile: Neboj, Dany hlady neumře :wink:
9. dub 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojík holky
dlouho jsem u Vás nebyla, hóóódně dlouho tak mě doufám mezi sebe vezmete :o). Nějak nám to vše utíká, to není možné ... Všimla jsem si, že si píšete o Berušce tak když bude někdy nějaký srázek tak budu hlídat :wink: a ráda se k Vám přidám.

Jaruško: je jasné, že musí hlídat malého když se narodil dřív ale zase nemůžou chtít, aby jedl přesně podle tabulek. Co jsem tak četla, tak o moc míň nejedl a jestli se usmívá a je čiloučký, tak mu určitě nic nechybí. Také by mohli být trošku ohleduplní, i tak je toho na tebe moc a určitě nejsi špatná máma. A to chodíš do Kladenské nemocnice???
11. dub 2010 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Miru, to letí, Ondra už je tak velkej!A Anetka :wink:
12. dub 2010 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, diky za prani, uz jsme od soboty doma, tak se aklimatizujem :slight_smile:

adajar - neboj, Danik je peknej kousek, myslim, ze doktory presvedci, ze to zvladne, a nebudou vas stresovat
12. dub 2010 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj pikkumyy gratuluji k Juditce, přeji Vám hodně zdravíčka :dizzy_face:
Iris: viď, letí to hrozně
12. dub 2010 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Mirko, zdravím po dlouhé době, no letí to - Jiřík má už rok a půl.
Někdy se v Berušce sejít můžeme :wink: Pozdravuj doma.
12. dub 2010 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Piku, teď mě tak napadlo, vaše dětičky mají svátek blízko u sebe, viď?V prosinci :slight_smile: Hezky jste to vybrali :wink:
Miru, to teda jo, zítra zkusíme zápis do školky, snad nebudu za hlupačku :slight_smile:
13. dub 2010 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem dnes byla na poslední kontrole na gyndě, za 14 dní už jdu na monitor do porodnice... uf, nějak to letí :unamused:
13. dub 2010 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek