• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
no my mame zajtra doktorku a ockovanie a na vikend sa chystame na chalupku do Krkonos.sme zacali nejak vyletovat.tak dalsi tyzden by sme prisli ked bude manzel v praci.tak dam vediet kedy.Ikus som zvedava ci bude SEbik vecsi nez Dany.
1. srp 2007 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj andy, tak to sa na vas tesim, ... no urcite bude vacsi, alebo myslis v jeho mesiacoch? ...inak my byvame kusocek od nemocnice, ako si pisala ze pojdete na rehabilitaciu, tak sa mozete kludne stavit a my vas radi privitame a mozeme prejst peso do nemocnice, ak budete chciet,... :grinning:
2. srp 2007 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikus to by bolo super.ja som sa tam dnes stejne nemohla dovolat.tak uvidime a manzel kazdy den v praci tak to stejne vyjde ze budem musiet ist sama.
2. srp 2007 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jasne, velmi by ma to potesilo, ze by ste prisli aj k nam a vobec ze sa konecne stretneme :slight_smile: horim nedockavostou, ... a co malicky poslucha, hihi

dobru nocku aj ostatnym mamickam...ktovie kde vsetky su, asi zaneprazdene, :frowning2:
2. srp 2007 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kladeňačky tak jsme zpět z výletů :slight_smile:

ikuska moc hezká fotečka jak se Sebi koupe (teda asi se chystá koupat) je to už pořádnej chlap a jak má vlnitý vlásky :grinning:

doufám, že už nám to nějak vyjde a sejdeme se...
7. srp 2007 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuska tak mam termin rehabilitacie v utorok o 14.20 tak este hodim rec s manzelom ci bude moct ci musim na to ist sama.tak mi pisni do IP kde to byvas aby som nastudovala na mape alebo sa niekde stretneme.ked necham auto u Lidlu a autobusaku je to daleko s kociarom?
7. srp 2007 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj drago, tak vitaj,...na tej fotke je uz po kupani, on teda vlnite vlasky vobec nema, :sweat_smile: , ale dik za pochvalu

tesime sa na vas, my sa sletistujeme skoro kazdy den, a zistila som ze na teba nemam cislo :confused:

tak zatim, :wink:
8. srp 2007 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andy, tak od lidla je to tak 15 min ale do kopca cez pesiu zonu... vies kde je pesia zona?

ja byvam na Ceskoslovenskej armady 3209 , tak si to zadaj do seznamu, na mapy a tak to uvidis, ...

utorok, hm...ok, no mi o 14,30 cca spime, tz to nejako este premyslim, tesime sa, papa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2007 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuska já dneska byla na sletišti a vyhlížela jsem tě a neviděla jsem tě
:slight_smile: číslo pošlu do ip já tvoje vlastně taky nemám :astonished:
8. srp 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikus neboj centrum poznam vdaka cudzineckej a zdravotnej poistovni.obisli sme to kym sme to nasli.ratala som ze takych 15min.tak to je o.k.
to mas fajn ze spite poobede.to my poslednou dobou cez den nespime.maximalne doobeda.
tak ked tak sa stretneme az po rehabilitacii.dufam ze tam to je v pohode s kociarom. i my sa tesime. :sunglasses:
8. srp 2007 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
drago, tak vidis, akurat zrovna vcera sme nebyli, to bola fakt vynimka, este si hovorim, ved tam skoro vobec nie ste teraz, ale ze ako naschval niekto bude...a vidim ze ste boli.... no ale dnes sa na 99 % 1% pripisujem pripadnej burke ci dazdu, hihi...
tak ciselko si hned ulozim a napisem svoje, dalik mal teraz 6 mes, ze, som na vas myslela ked uz ste tiez 6 den v mesiaci ako my :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2007 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andy, tak to uz mas teda zbehnute,...vcera som sla nahodou okolo cudzineckej, a tam spravili nejake lavicky a nove parkovisko, som tam davno nebola...ale tam blizko je zamocka zahrada, tam je krasne... ale neviem, vzdy volim sletiste, hihi

neboj to spanie prejde, ja mam pocit ze sebi spaval tiez menej ako teraz napr. ...ale ako kedy, no vcera bol divny...a neustale mi grcka, neviem ci to je volbou mlieka, ale pri inej znacke mi to nerobil, tak uvidime... ale je to aj tym, ze nevydrzi kludne lezat, a hned je na brusku a tak, co ten vymysla... :angry:
9. srp 2007 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tom parku na medvedov sme sa uz boli divat.ono vecsinou manzel v parku s malym a ja na cudzineckej.dosla som nakojit a vratila sa do tej fronty na cudzinecku.
9. srp 2007 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!! :slight_smile:
draguš, andy, jak bylo na dovče?

Drago, koukala jsem Ti na dalíka, teda to je ale fešák!!!!no, já vim, že jsou na něj už fronty ale Věruška je taky kočka, tak by se nám líbil jako ženich :D

Iko, já teď měla Jardu doma, tak jsme chodili ven spolu :wink: teď má být zas hnusně, ale jestli nebude pršet, zkusíme zas to sletiště...

Silvi, jsem koukala na rozvrh cvičení ve Wellnes fitku, a cvičí tam i tae-bo - cvičí to nějaký chlap ( neznám)...já tam půjdu zatím vyzkoušet v neděli v deset dopol "posilování", to jsem zvědavá...byla jsem teď třikrát "u havla" naproti Humaniku a bylo to skvělý, ale"odpadla" mi teď parťačka tak musím sama :cry: :confounded: :sunglasses:

jééé, Věruš mrčí, tak musím jít, zatím papa

PS: andy, ten Váš Daník je ale obříček, předhonil Věrušku! :astonished: :slight_smile:
10. srp 2007 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony ahoj koukala jsem na fotečky a je to rychlost jak ti mimísové rostou, z Věrušky už je skoro slečna :slight_smile: třeba si jí jednou Dalí vybere za nevěstu kdo ví :slight_smile:)) ale mě se teda líbí :dizzy_face: tak mu domluvím :slight_smile:
viděla jsem že jste si zaskočili na čamrdu taky jsem se tam chystala ale nějak jsme pak jezdili mimo Kladno, teď už jsme tady tak se musíme domluvit na nějakou prochajdu...Dalí se naučil jíst venku tak už by to mělo být ok
s tím cvičením jsi teda holka šikovná a statečná :slight_smile:
10. srp 2007 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš, Ti díky za chválu, budeme mít obě frňáčky nahoru :grinning:

ta čamrda byla tak trochu neplánovaná "spontánka"...ale povedlo se :slight_smile:

no, určitě, něco podniknem, tk když jste teď už tady, tak jak někam půjdem, tak Ti smsknu, můžem třeba i do města na zmrzku, atd. atp...

No super, že Dalí už jí i venku, no, já už se ale asi s prsama vyprsovat nebudu, už kojíme jen tak třikrát denně :frowning2: , no jo, jak se dá láhev, tak to jde do háje...ale porád se ještě držim :wink:
...a díky za pochvalu, dnes jsem se ale dověděla, že budu to zítřejší cvíčo muset nechat plavat, pač manža musí do práce, to je pech, ...žrouti jedni nenažraný... :angry:
tak zatím, jdu na Věruš, papa
11. srp 2007 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak som sa kukla dna Daliho a Verusku a krasne.na Verusku sa trosku podobame.ale dufam ze casom budeme pekne blondati ako Dalik.tak dnes sme boli v Prahe na hrade tak uz sa snad dokopem na to Kladno.
pre Ikusku na tu rehabilitaciu asi pojde i manzel takze by sme sa mohli stavit az potom a spoznat kde to byvate.a Sebik sa aspon vklude vyspinka.a ked tak nam ukazes i kde je to sletiste.no a potom sa budeme spoznavat i s ostatnymi Kladenkami.papa
11. srp 2007 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož jsem dneska byla na oslavách sv. Vavřince patrona kuchařů, koukala jsem po kočárkách bylo jich tam mraky ale žádnou z vás jsme nezahlédla :sunglasses: Dala jsem si nealko mochito bylo to fajn jen počasí mohlo být lepší

andy taky se chystám do Prahy ale pořád sbírám odvahu nemáme totiž auto tak budu muset busem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2007 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no busem to ja bojim.ani metro ani tramvaj.a do auta to by sme vas vzali ale to je iba pre mna a Dany a kocar.viac sa tam nevojde.mam svoje male auticko.no ja som sa tam stretavala so znamymi inac by som tam asi sama nesla.
11. srp 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš, my jsme s Věrkou zrovna mely návštěvu , tak jsme se už nevydaly, ale škoda, mohlo to být moooc pěkný :frowning2: :wink: Jsem viděla upoutávky a ty melouny vyřezávaný, nádhera...
PS: na nealko mojito můžem někdy do Zanzibaru na náměstí... :dizzy_face:

Drago a jak chceš tu cestu busem s kočárem absolvovat? máš vyhlídlý nějaký bus, co má to "kočár" místo?? Já bych se kdyžtak přidala, v Praze bydlí naši a ségra, tak bych je potěšila velectěnou návštěvou...

Jinak v Pze s kočárem úplná pohoda, hlavně v metru teda, ale bus i tram možná lepší jak tu na Kladně, pač tady jsou samí důchodci a toho nepožádáš, aby Ti pomohl s kočárem, že... :sunglasses:
12. srp 2007 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kony koukala jsem na busy co jezdí na Zličín ty jezdí nízkopodlažní každou hodinu (asi) no a v Praze to už holt nějak budu muset prosit o pomoc, ale zase na Kladně to jezdí pro nás s kočárkama zadara a v Praze se platí
:grinning: právě já má v Praze taky ségru a kamarádky z práce tak jsem myslela, že bych je navštívila tak kdy vyrazíme? :grinning: :grinning:
12. srp 2007 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, naši byli dneska za náma...tak třeba někdy příští týden? Ten další týden má Jarda dovču, konečně!!! :wink:

V Pze platíš jen za sebe, kočár jede zadara, no taky co by ještě chtěli , dopraváci jedni, že...
12. srp 2007 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidíme jak to vyjde manžel jde teď do práce nějak na střídačku ale vydám se tam určitě musím překonat první odpor a pak už to bude normálka
:slight_smile: kam se vydáte o dovče? Nebo si budete jen tak užívat odpočinku?
12. srp 2007 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kladenky tak uz pozname Sebika a Ikusku a na rehabilitacie ideme zase v piatok,pondelok i stvrtok tak radi spozname dalsie deticky a mamicky.v piatok o 14,00 a pondelok a stvrtok o 16,00 sa mozme stretnut bud v centre mesta alebo na sletisti.Ikuska mi to ukazala.tak sa hlaste kto mate cas a chut. :slight_smile:
14. srp 2007 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! Tak sme doma z dovolenky, :sunglasses: ale zmordovani :rolling_eyes: . Bolo super, ale na zaver nam Lea pochorela,a j sme volali doktora a dostala antibiotika, teraz nieco lezie aj na Emu a mna, tak sa zajtra chystam k doktorke :frowning2: . Ked sa budem v piatok citit fit, tak pridem na to Sletiste, aspon na obhliadacku z dialky, aby sme vam tie vase babiky nenakazili.

Zatial papa, nemam este sil popozerat vase nove fotky, ale ako citam, deticky vam rastu do krasy :slight_smile:

Inak Kony, ja som si na dovolenke tiez krasne zacvicila, kazdy den aqua gymnastika, aerobic, kalanetika ... parada :sunglasses: , budem musiet pokracovat s tebou, ale ja az niekedy od septembra, teraz nas cakaju dvojtyzdnove navstevy od nedele, tak sa potom spojime :wink:

Tak pa, majte sa krasne, mozno sa v piatok uvidime :wink:
15. srp 2007 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn ze uz ste doma a ze ste sa mali dobre.tak dufam ze rychle vyzdraviete. :sunglasses:
16. srp 2007 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky z Kladna...dala jsem si tento text do vyhledavače a dostala jsem se k vám. Mám ročního klučíka a poohlížíme se po maminkách na MD ke společným akcím - výlety, plavání, etc... Je tu někdo "podobně postižený"??? :sweat_smile: Hunula
16. srp 2007 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hunula.si z Kladna?no my sme zatial iba male mimi a este iba zaciname s vyletovanim a teraz chodime na rehabilitacie do Kladna.inac sme od Slaneho.
16. srp 2007 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, tak dlho som sa tu neobjavila, ale mala som toho a mam toho vyse hlavy...venovala som sa rodinnemu rozpoctu a financiam, take priemery a tak, este to dnes dokoncim a vecer doplanujeme strategiu, pretoze mame na krku este hyposku a tu chceme raz splatit, ale zda sa ze nevieme poriadne sestrit, ...a ja teda nechcem sestrit na sebikovi alebo na zdravi, to sa neoplati...tz to musime este premysliet...inak ste poculi, ze od noveho roku bude rodicak opat o polovicu mensi???? cize okolo 3 500 :angry: :confounded: :unamused: chcem sa tiez pozriet po nejakej praci doma, ako prepisovanie textou alebo aj tie bannery, peniazky sa zidu... :fearful:

ale uz dost taketo katastroficke scenare, ... sa musime pochvalit, vcera si Sebik prvy krat sam sadkal, a uz pekne lezie ked chce teda, a je to teda riadny raubir :grinning: som dala aj nejake nove fotecky do albumu ked budete mat cas... idem si kuknut tie vase :dizzy_face:

Dnes sa mi na to sletiste nepodari ist, sebik vtedy spinka a musis este nejak nachystat veci, bo ideme zajtra do Ikey na nakupy, tesim sa bo ideme vybrat konecne zavesy a nejake vecicky pre Sebiho, samozrejme, ako nam to financne vynde... :confounded:

Vsetky vas zdravim, majte sa krasne, zdravo a stastne :grinning:
17. srp 2007 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
emalea ahoj vítej zpátky :wink:

hunula jasně je nás tady na Kladně víc a určitě něco podnikneme že jo holky? my se totiž pořád domlouváme a ne a ne udělat nějakej větší srazík :slight_smile:

ikuska neboj mateřská bude pořád stejná oni to neschálí a když jo tak si vybereš jak dlouho chceš být doma a těch 3500,- je když bys byla 4 roky jinak na dva to bude něco kolem 11.000,- a na 3 roky těch 7500,- akorát mi není jasný jak se jako mám rozhodnout, jak dlouho budu chtít bejt doma :astonished: ale zatím neřeším až bude čas tak pořeším...šetřit teda neumím taky a hypo máme též až do 60ti let takže pěkný život nás čeká :grinning: :grinning:
18. srp 2007 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek