• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
lapagerie: poslední měsíc těhulkování, tak si ho užívej :slight_smile:. Při druhém mimískovi to rychleji utíká :wink:

Andrej ahoj, to už jste velikáni :slight_smile:. To víš, že budu pozdravovat - jen co se ráno vzbudí :wink:. Šel spát s dětma :grinning:

Anetku čeká v pátek 3 letá kontrola, jsem zvědavá co řekne paní doktorce :wink:. Je jak z filmu Policajt ze školky: kluci mají penis, holky vagínu - akorát že Anetka říká: táta má pytlíka, máma pipinu :grinning:. Z barev umí červenou a modrou a mám takový pocit, že pytlík s pipinou jsou na 1. místě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jinak jí ta huba mele ...
13. dub 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris - no kdyz uz nam to se Simonovym svatkem vyslo tak blizko jeho narozenin a vanoc, tak jsme chteli, aby i druhy to melo bud blizko vanoc, nebo blizko svych narozenin, aby to vypadalo "spravedlive" :grinning: Kluk by byl Marek a mel by svatek chvili po narozkach.
se skolkou drzim palce... ale kdyztak se budete pekne sourozenecky szivat doma, to bude taky fajn, ne?

lapa - no je to fofr, co? ja porad krapet neverim, ze uz mam to miminko doma:slight_smile:
13. dub 2010 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
piku, mně nevadí, že by zůstal doma, jenže on miluje děti..tak to zkusíme, jenže mi nechodí an ten nočník, chjo
14. dub 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme absolovovali ten zápis do školky...a vlastně ani nevíme, jak si budeme stát..chtěli by otevřít další třídu, jenže to závisí na tom, jestli bude dost dětí (bohužel dítě, které chodí do školky jen na ty 4 h denně, tak se počítá jako 0,5 dítěte) a navíc musí mít učitelku na poloviční úvazek...pokud se druhá třída neotevře, budou brát 4, max. 6 dětí...což bychom asi šanci neměli. Tenhle rok ta druhá třída je, ale neví se, jestli bude i od září.
14. dub 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak nakonec jsme byli v rizikove poradne doktorka se v podstate omluvila, ale zato Danysek zacal od soboty vic zatahovat a v pondeli zacal byt dusnej. A docela dost a neni nemocnej nic je to z jeho aktivity. Takze mame rovnou ty horsi kortikoidy na dejchani. Tak doufam ze to zabere brzo chudatko moje.
14. dub 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, do září času dost na nočník, Tomík se určitě naučí. Bibi na nočník sice chodí, ale kakat chce jen do plíny - nenechá se za žádnou cenu přemluvit na nočník nebo záchod... A v noci má na spaní taky plínu. :unamused:
15. dub 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar ono je hnusný počasí, plno smogu, v podstatě u nás chrchláme všichni tak ať je Danýsek brzičko v pořádku :wink:

lapa tohle období měl Dála asi 3 měsíce, už chodil bez plínky přes den ale jakmile měl přijít bobek přiletěl a že plínu, že bude kakat do plíny...pak najednou z ničeho nic začal na nočník a už je to ok....přes den na spaní je už bez plíny ale na noc máme plínu pořád, protože on vypije i 300ml mlíka ...takže by se jistojistě počůral...prostě se nevzbudí a budit ho mi přijde nepraktický, protože pak se probere a lítá další hodinu....no ale si říkám, že noční spaní školku neohrozí :grinning:
15. dub 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lapa, to doufám..no, vyjádření ze školky přijde do měsíce, ale nějak tomu moc nevěřím.
Draga, Tomáš taky pije hodně, ráno je kolikrár pročůranej celej a to večer sedí před spaním na nočníku.
15. dub 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky potřebovala bych praktického doktora pro sebe, ještě jsme se nikde nezaregistrovala nevíte o nějkaém dobrém co by bral? tady někde poblíž (kročehlavy Kaufland)
17. dub 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
draguš, já chodím k MUDr. Mourkové, sídlí tam v tom vchodě jak je Profi wellness, ulice U Hvězdy. Chodíme tam i s manžou, mudra je docela fajn, nikdy jsem s ní neměla žádný problém, sestra žádný zázrak, ale normálka s ní člověk bez problémů vyjde. Jediné, co byla hrůza a děs, že se tam vždy strašně dlouho čekalo. Myslím si, že má mudra lehce pomalejší tempo práce a k tomu asi nedovede rychle vypakovat vykecávající se duchodce. Ovšem teď se to hodně změnilo, pže se k ní objednává, když máš akutní nemoc, tak samo přijdeš bez objednání.
17. dub 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni díky já vím, kde sídlí v tom věžáku jak jsme chodili na cvíčo...jsem si všimla cedulky...a nevíš jestli ještě bere nové pacienty?
17. dub 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, taky chodím k téhle MUDr. Nedávno jsem koukala na Znamylekar a taky se někdo ptal, jestli bere. Bylo to bez odpovědi. Tak tam zkus zavolat, za to nic nedáš(max pár korun za hovor, že :sunglasses: ) Dr. je v pohodě, ale jak píše Léňa, čeká se tam dvě dokonce i tři hodiny(v chřipkové a jiné virové sezóně :confounded: )Tak to je fakt úděs, když tam jdeš s tímj, že je Ti fakt blbě :frowning2: No chodím tam teda co nejmíň, tudíž ani já nevím, jestli ještě bere, ale myslím, že bys mohla mít šanci... :wink:
18. dub 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
PS: já když jsem se přistěhovala, tak jsem našla v seznamu pár MUDrů co jsou blízko a volala, u téhle(byla druhá v pořadí) mi řekli hned, že mě berou....tož držím palce ať najdeš :wink:
18. dub 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo tak i tobě moc děkuju zavolám hned zítra :slight_smile:
18. dub 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj matky,
mám prosbu na ty z Vás, co máte drobky do jednoho roku. Kolegyně shání ochotné maminy, které se nechají nafotit se svými dětmi pro reklamní účely - pro výrobce sunaru a jiného umělého mléka...Odměna bude v naturáliích, zkrátka mléko zdarma na určité období...Která byste byla pro, písněte....
Díky moc
19. dub 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - ja chodim k MUDr. Pokorne - je v Italsky naproti kauflandu - vchod je tam jakoby od toho hriste opavkovyho. A ja jsem s ni moc spokojena - predtim jsem teda mela dva sileny doktory, ale tahle pani je moc mila a kdyz jsem byla tehu, tak byla docela i ochotna mi poradit pres telefon, ze jsem tam nemusela chodit cekat... Myslim, ze s cekarnama to bude asi vsude stejny...
19. dub 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako zda bere či ne, nevím, ale ta čekací doba se značně zkrátila, pže ti co si jdou pro léky, papíry aj., tak se objednají. Poslední dobou jsem byla vždy max do hodiny i dřív hotová, což považuju za úspěch. Ty jo, Gabčo jsem nevědqla, že máme stejnou mudru. A nebo věděla, fakt už zapomínám.
19. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí, škoda, ráda bych si užila svých "patnáct minut slávy" :grinning: :grinning:

Leni, nevědělas to, o MUDre pro nás dospěláky jsme zatím nediskutovaly :sunglasses: A jestli se jí takhle zkrátila čekací doba, tož to je prima!!! Já jsem tam fakt už asi dva roky nebyla, tak nevím....Teď zvažuju, jestli ji mám navštívit v rámci prohlídky v těhu, co myslíte, poraďte....já bych tam nešla, když mi nic není...ještě tak tam něco chytit :astonished:
19. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, co to odpolko na hřišti???

...nechcete se některá konikovka přidat? My jdem ke Hvězdě cca na čtvrtou...
19. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska? možná dojdem cestou z jeslí ale neslibuju ...včera jsme dopo i odpo byli asi dvě hodiny na raketě u mekáče...Dála furt jezdil jak tatar :grinning:
19. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak díky všem za tipy :slight_smile:

Kačí Dála pije pořád mlíčko...nechcete nafotit i jeho :slight_smile:)) :grinning: on ho totiž bude pít asi ještě v pubertě :grinning:
19. dub 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně Draguš, jen dojděte, já už ti ani nepíšu jmenovitě, pač znám pana D, ten jak si usmyslí, tak s ním nehneš, že :sunglasses:
19. dub 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabčo právě...on je palice dubová ale včera byl klid...došli jsme k mekovi on jezdil a jezdil a já čuměla do blba...příště sebou beru knihu a určitě jí přečtu celou :grinning: jak ti je? lepší doufám :wink:
19. dub 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidíš, víš, kde nás hledat... :wink: jako jaký "líp" myslíš? Už víc jak týden (možná i čtrnáct dní) nebliju a nemoc taky odchází, takže dobrý až uspokojivý :sunglasses:
19. dub 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chci taky na hřiště na čtvrtou, pomoooooc :frowning2: V tomhle krásným počásku by se do práce nemělo, fakt.

Draguš a Gabčo, vy budete mediální hvězdy příští pondělí, nezapomeňte koupit :grinning: To jsem jen zkusila s tím focením drobků, přece jen my už máme ty děti přerostlé. Ale kdyby byla krize nejvyšší, bereme i Dalíka, když je to takový mlékový násoska :grinning: Ani nevím, kam přesně to půjde, to jen kolegyně rozhazuje sítě....

Si to slunění dneska užijte....
19. dub 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Kačí, to je holt "těžký úděl" zaměstnaného :sunglasses: Neboj, mě to čeká taky, už "za pár", tak hodlám užívat, co to dá. Jinak přemýšlím a pomýšlím na nějaké naše "stretko", co Ty na to??Některý víkend?Příští sobotu neděli odpol???
Ale pozor, mám "kecací" deficit!!!!

...a BPŽ koupím, už se na něj třesu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když já hřiště u Hvězdy moc nemusím. T je vzhůru od 14 a čučí na Sněhurku. Možná půjdem projet kolo kolem baráku. Klesk pro ženy taky koupím, jak to, že ses Gabčo nepochlubila, že tam budeš???? No totok.
19. dub 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak moc velké kupujete děckám holínky, stejně jako boty nebo tak aby jim víc padly? Nevím,zda jsem to vyjádřila srozumitelně.
19. dub 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, dej avízo, až budete víkend bez taťky. Já se nějakou neděli připojím, klidně i tuto. A kecací deficit mi neva, já ho mám též, v práci mlčím a makám a doma nemám stejně naložený protějšek:slight_smile:)
Jo, vlastně pokud to půjde dobře, budu doma i část tohoto pátku. Neb mám nějakou pracovní schůzku dopo v Kladně a pak do Phy fakt už nepojedu....Tak kdyby byla chuť, jsem na příjmu :wink:
19. dub 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí jsem si koupila bpz i dneska ...jsem si pročetla ten tvůj rozhovor :slight_smile: dobrý...nakonec se nebylo čeho bát viď :slight_smile:
19. dub 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek