• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
:grinning: Kačka by měla dostávat nějaké ohodnocení za zvýšení prodeje jejich časopisu, také jsem si nedávno koupila, ač to běýně nedělám.
19. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni dobrý nápad :slight_smile:, mě by předtím nenapadlo bpz kupovat....Kačí řekni si o provizi :slight_smile:
20. dub 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky, hned to tu nanesu :grinning: Já si do doby, než jsem zde začala pracovat, BPŽ též nekupovala. Nějak mě před lety tenhle časák neoslovil. Ovšem nyní musím říct, že se posunul k lepšímu, nejen textově, ale i fotkově, graficky... Jo, jo, samochvála smrdí, vím :sweat_smile: Daniela D. byla na rozhovoru super, úplně mě nadchla. Navíc jsme si byly dost podobné, obě pěkně nosaté...Je to pohodová, milá holka, dokonce mi po dobré zkušenosti dohodila ještě svoji kolegyni na rozhovor...Tak jsem si snad udělala slušné jméno v ČT:slight_smile:)
Děsně Vám závidím to počásko venku, šla bych se s Vámi po venku flákat. Užívejte si, nástup do práce udělá přítrž veškeré pohodě, si připadám, že jsem stále v letu.... Doufám, že se někdy někde o víkoši potkáme třeba na hřišti...
20. dub 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ty holinky, spíš o číslo číslo a půl větší, při nejhorším tam vrznu dvoje ponožky :sunglasses: a hlavně tak aby tam mohla V strčit i nohavice dovnitř...neboť skákání v kalužích je bez zastrčených nohavic skoro tragédie :grinning:

Kačko, tento víkend nevím, v pá jedem s V do Phy za kamarádkou, musím se stavit v práci pro "čip" a uvažuju, že do soboty přespím u našich, večer domů a v neděli dopol má Věruška vystoupení v divadle Lampion. Uvidím, jak potom. Dala bych Ti vědět :wink:
a super, že obávaný rozhovor dopadl dobře :wink: jen tak dál :dizzy_face:

Dragi, co MUDra??
20. dub 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak mně se BPŽ vždy docela líbil, jen nemám čas si kupovat každý týden časák, kdy bych čelta knihy, že. Ale vždy mi přišel jako jeden z těch lepších pro ženy.

Ad holínky, tak jsem si to nějak myslela, jen přávě když to bude moc velké, tak aby jí tam ta noha moc , jak to říct, nekliktala, jasně že dvoje ponojdy, to jsme ostatně měly vždy. Jo a na ty nohavice bych už určo nevzpomněla, ale je fakt, že některý holínky jsou dost úzký, tak dík za upozornění.

Vůbec nevím, co o víkendu, snad má být pěkně.... No kdyby byl srázek, tak se ráda přidám.
20. dub 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo ještě jsem nevolala (mudře) co má Věruška za vystoupení?
20. dub 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, v pohodě, klidně to o těch 14 dní odložíme. Stejně mám nějaké pracovní resty, které musím o víkendu dohnat. Taky ty se musíš šlechtit do zaměstnání, že? Budu na TEbe myslet a držet v po palce :wink:
Naplánujeme to s předstihem, Léňa se určitě taky přidá...
20. dub 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky chci přidat :grinning: :sunglasses:
20. dub 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...musím se pochlubit - v sobotu jsme konečně přidělali Tomovi na zeď lampičku a včera spal poprvé sám ve své velké posteli, paradoxně usnul líp, než v té malé Přečetla jsem mu pohádku, chvíli jsme si povídali, zhasla jsem mu, ani neřval a sám usnul.Ani nespadnul, jen si v noci na zem hodil peřinu, tak ho manža přikrýval.
21. dub 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris tak to je dobrý :slight_smile: máš připravenou malou postýlku pro Emičku :wink:
21. dub 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně..jen teď momentálně v ní mám naskládané peřiny, co dávám Tomovi vedle postele, aby kdyžtak padal do měkkého :grinning:
21. dub 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris - to je pekny:slight_smile: Simon spi ve svy uz asi 3 mesice... ale vetsinou stejne chodi dospavat k nam do postele... my jsme mu koupili postylku se zabradlim, on se hrozne mele:slight_smile: svoji lampicku teda nema, ale ma vosefovany vsechny svetla v pokoji:slight_smile:)
21. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :wink:
Dragi, Věruš vystupuje v "Jarním kvítku" , je to i v kamelotu...Je to soubor různých vystoupení dětí, oni to mají nacvičené v rámci Labyrintu a mají tam krátký úsek... Je to od devíti do dvanácti a můžete se klíďo přijít podívat :wink:
Na srazík "známych firem" se klíďo přidej, až to domluvíme, dáme vědět...taktéž Lenka...

Iris, tak to je fajn, jen tak dál

Katuš, děkujuuuuuu, no už to mám fakt za pár. Bojim bojim :sunglasses: Jinak jsme na Maninách, ve zreko mlýnu, ne pivovaru...

Holky, musím se svěřit s maličko děsivým zážitkem z tříleté prohlídky. Věruš hysterčila z měření tlaku, zas to její pětičárkovaný cé(kdo ji nezažil, netuší, co má za ječák, je to snad 150 decibelů) a prohlídku očí zazdila větou"Já to té pani nechci řikat". Pak uviděla naši MUDru a ta ji zklidnila dílem okamžiku. Holt už ji zná a ví jak na ni. Chudák "nová" sestřička netušila, která bije a se mnou se moje dcerunka porvala při svlíkání trika...No nějak mi z toho všeho stoupl tlak a je mi zas pěkně šoufl.
Ale potěšila mě MUDra naše , jak se rozněžnila při zjištění, že bude mít v ordinaci v říjnu nový Táborský přírůstek
:dizzy_face:
21. dub 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Gabčo o tom vystoupení jsem to četla, ale nějak moc nepochopila, tak teď už vím. Bys zamlčela Věrky vystoupení??? No toto. Asi se přijdem podívat, ale je to na dlouho ne? A je potřeba rezervovat lístky?
Věruzachvát neřeš!!!!!
21. dub 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, rezervovat netřeba, jak kdo přijde tak si sedne...Kolik budou stát lístky nevím, my to máme za 40,- dospělý a dítě neplatí...tak snad je to i pro diváky. A jo, je to relativně dlouhé , Věruš s dalšíma dětma z Labyrintu vystoupí cca o půl desáté v deset, ale na konci k té dvanácté budou dostávat nějaký dárek, tak my pokud možno zůstanem.

...ad záchvat, já bych neřešila, kdyby mi pokaždé z jejího řevu a vzteku nebylo tak blbě. Holt to "nesnášim" kor teď v jinym stavu :angry: :sunglasses:

A nyní jdu zplodit nějakou anglickou "short story" o mysteriózním zážitku, co se mi udál...že by Věří řev :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
takže cukrovku nemám, čípek krásně zavřenej (prý ukázkovej těhu nález :grinning: ).
A dneska v noci měl teda Tom padavou z postele - asi 4 x, ale jak padal do těch měkkých peřin, tak ho to ani nevzbudilo.
22. dub 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabčo Věruška takovou paniku u mudry? teda to jsem ráda, že se předvedl taky někdo jiný :slight_smile:)) Dála sice na tříleté ok, ale pak jak jsme šli na kontrolu s těma vlasama to byl taky boj...ale doktorka nějak v pohodě...super, že se těší na dalšího pacienta/tku...vidíš nebude to taková drsňačka :slight_smile:) jinak se ti nedivím, mě taky z každého záchvatu tepe v hlavě a klepu se :sunglasses: a to nejsem těhu... :wink:

uvidíme jak nám to v so vyjde, docela bych šla kuknout, teď byl Dála s jeslema v divadle (nevím na čem bo jsem to z něj nedostala, jen že tam byl pán a hrál na kytaru a taky tam byly zvířátka...asi o smolíčkovi nebo budulínek a že tam jeli busem) a tety ho chválili ...prý byl moc hodnej...on to divadlo může :sunglasses:
22. dub 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, to je dobře, tak přeju zatím ještě několik takových ukázkových nálezů :wink:

Dragi, no, ono se není čemu divit. Naposled jsme tam byly v roce a půl na očkování. Tak si asi pamatuje, že ji tam vždycky píchli a že jí to bolelo :frowning2: Ale MUDra na ni promluvila klidným hlasem a Věra zjihla v tu ránu :dizzy_face: to jsem teda čuměla. Holt ví MUDra , co dělá :slight_smile:

Dalí je milovník dívadla, jo :slight_smile: No, hlavně, že tam nebyl prdící a kakající krtek, nebo co to tuhle dávali v tom Lampiónu :grinning:

Jinak, za pár mám ty zkoušky z English, ale nyní mi to nějak dobře leze do hlavy(aspoň já mám ten pocit), tož jsem zvědavá, jak to dám :sunglasses:
22. dub 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo jsme úplně zapomněla, že nám zítra dorazí tchýňa...takže na Věruš kuk nedojdeme ...ale přejeme ať se vystoupení vydaří :wink:
23. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, v poho :sunglasses:

Jinak, včera jsme absolvovaly cestovací den, jely jsme vlakem do Phy, na Floru do práce pro čip(teda já se najednou cejtím důůůležitá :wink: ), pak na Barrandov za kámoškou. Všechno super a v pohodě proběhlo a kolikrát jsem se nad Věrčinýma hláškama málem chlámala na celé kolo. jako třeba tahle: nastupujem do tramvaje, Věruš mi něco říká, ale já neodpovídám a ona" Mami ty mě neslyšíííš nebo máš rozbitou pusu!!!) No půlka tramvaje se smála a já (nenápadně-jinak by to bylo nevýchovné) taky...
Tak krásný víkend a užijte to teplíčko a sluníčko :slight_smile:
24. dub 2010 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooj holky, znovu sa hlasim po dobe...uz jsem myslela, ze vam navrhnu na dnes stretko, ale v tydnu jsme zase po 4 dnech ve skolce zasopleny a kasleme :( tak jindy...

Pikkuuu blahozelam k Juditce, urcite je rozkosna jak Šimon :slight_smile:))
Lapa - ty to mas taky zachvili, ze :D

ja jsem vcera uspesne udelala nejtezsi zkousku jeste ze zimniho semestru, tak jsem happyyy :D

adajar, s tema doktorama a vubec s nekteryma arogantnima lidma je to hrozny, ja jsem dost citlivy clovek a tohle je taky jedna z veci, ktera ma vyvadi z miry.....ale holt svet je proste zlej...ale su v nom i hezke veci, hlavne tvori svet i nase deticky a lasky a tak ....to je na dlouho ....:slight_smile:

mejte se holky, az budu mit po zkouskach a po rekvalifikacnem kurzu, nebo kdyz budeme nahodou zdravy, tak se ukazu...:slight_smile:
24. dub 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, jinak na facebooku jsem skoro stale,tak kdyz nektera jste tak jsem tam pod svym jmenem : Irena Trávníčková....bubli prijmi me do pratel :D

no, na mandlich jsme byly, pomohlo to, dychame i nosem, ale nekdy nam ten zlozvyk zůstal...nebo jsme spis na neco alergicky, no holky jsem z te jeho rymy uz v koncich...snad to nekdy skonci....:(
24. dub 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
přeji všem krásnou slunečnou neděli.
Včera jsme zajeli do Nižbora na keltské slavnosti, večer jsme opekli buřtíky se známými.Tomík nosil dříví na ohýnek i se snažil přikládat :grinning: Jinak má tvrdej režim bez pohádek, páč se z něj stává maniak :angry: A taky tvrdší režim učení na nočník.
25. dub 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris - no to jste na Toma prisni... ja jsem jako dvojmatka za pohadky dost vdecna:slight_smile:)

iku - na FB nejsem, ale az budete zdravi a bezzkouskovi, tak se s vama rada uvidim

kdyztak tady je par fotek Juditky http://www.modrykonik.sk/fotoblog/pikkumyy/album/judita/5155215/
25. dub 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
včera jsme byli na pěkném výletě na Petříně, vše super, Treí dokonce vydržela nespat celý den, ani by neměla kde, pže jsme neměli kočár. Je to tam pro děti super, jsou tam dvě pěkná hřiště, tak si i vyhrála. Dokonce se svezla i na koníkovi, a to chtěla sama, já jí to ani nenabízela, jsem myslela, že by se bála, a ona ne.
25. dub 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikusko, no jo, já už zahájila odpočítávání :slight_smile:

Hele, holky, nemáte tip na nějakou dobrou pedikérku? Už na těch kopýtkách nemůžu skorem chodit :grinning:
25. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby nahodou - jste nekdo mel ted dopo cas, tak my se zachvili vyrazime batolit na hriste u vraha...
26. dub 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéžiš, pedikůru nejsem schopná absolvovat bo jsem strašně lechtivá, tudíž neznám ani žádnou dobrou pedikérku.
26. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lapa, co některý z těch "vietnam" salonů, co jsem slyšela, tak jsou dooost čistotní, takže hygiena bez obav...? ale zkušenost nemám :frowning2:
27. dub 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kony, to mě nenapadlo, vidíš. Tak já ještě pokoukám.
27. dub 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek