• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Ahoj holky hlasim ze pristi tyden jsme doma sami a nebo o vikendu jestli nekdo nechce s nami stravit hezke odpoledne a rozehnat me chmury??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar a jak to hezké odpoledne vidíš? někde venku? jinak ti musím napsat, že jsem v tv narazila na pořad o předčasně narozených mimíscích a bylo tam mimi co se narodilo ve 24 týdnu, hned jsem si na tebe vzpomněla a holka teda obdivuju tě, co jste si museli prožít...fakt jsme u toho brekla....tak rozežeň chmury, protože už bude jedině líp :slight_smile:
29. dub 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky taky se hlásim mezi maminy z KL ...ahojky Jaruško :wink:
29. dub 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga jasne ze nekde venku. :wink: :wink: Chmury nejsou tak hrozny ver mi Danysek mi je hned rozezene.

LUca ahojky.
29. dub 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady zajímavý odkaz, jestli neznáte: Od neděle budou na Kladně na pěší zoně i jinde různá hudební vystoupení, trhy či hrané pohádky pro děti. Zde program na květen: http://www.historickekladno.cz/12.php
29. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za odkaz :slight_smile:
30. dub 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Tomáška vzali do školky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris tak to je super. Gratulace. ty jo jsi uz 27tt teda to to leti.
4. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, letí to až moc!
4. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris fot mi brisko ja ti ho budu okukovat jo :grinning: :grinning: tenhle tyden uz jsem nedala tak musim nekde zavidet :grinning:
4. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, tak to je super.

Můžu mít hloupý dotaz? Minule jsem rodila ve Slaným, tak nevím, jak to chodí v Kladně. Když přijedu do porodnice ve dne, do těch 15hod, tak mám jít nejdřív do té kanceláře v přízemí? A pak? To se tam dole zvoní nebo mám jet rovnou nahoru? Nějak mi to nejde z hlavy :grinning:
4. kvě 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa ty jo ty uz to mas za par tak to jsem na tebe zvedava. Budem drzet palecky at mas rychlej porod. Jinak ja tam byla kolem obeda a musela jsem do kancelare a z te me vzali nahoru. JInak nic nevim. :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lapa, to taky nevím, my tam dojeli v 11 večer v sobotu...a rodila jsem pak v pondělí :grinning:
Adajar, já mám vyfocené bříško z dneška, ale jsem líná to stáhnout do PC :grinning:
4. kvě 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris tak ho stahni pro me :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa - me ani nenapadlo, ze by se melo chodit nekam jinam nez do toho 4. patra... :sunglasses: O kancelari slysim prvne a to jsem chodila i ted na ty predporodni kurzy :grinning: Jesteze jsem tam prijela v pul 6. rano: :wink:
- no a jak ti je? uz mas nejaky tuseni?
4. kvě 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris krasne brisko. :wink:
5. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikk, tušení žádný :slight_smile: Ale mamka za mnou pořád lítá s kyvadýlkem a vykejvala noc z 15. na 16.5., kluka a 3,3kg :grinning:
5. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, pěknej pupíček :slight_smile:
5. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji :dizzy_face:
5. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já s porodkou taky neporadím mě vezla sanitka a rovnou do 4.patra v půl 3 ráno :sunglasses: ale myslím, že na kurzu nám říkali něco o kanceláři no ale to je už dávno :sunglasses:

iris ty jo toto letí :wink:
5. kvě 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já když jsem šla na příjem, ale to bylo na císaře, tak jsem šla nejdřív do kanceláře v přízemí, ale to je trochu něco jiného.....
5. kvě 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dneska jsme byli na chvilku v herně ve Spirále a celkem se tam prckovi líbilo, tak kdyby měl někdo příští týden v úterý čas mezi 9,00-12,00, tak kolem deváté tam příjdeme taky. Kdo to tam nezná, tak vstup 45,- kč/dítě , možné být bez bačkůrek či s bačkůrkami, na zemi koberec, atd..skluzavka, bazének s balonky, motorky, "šatnička" na chodbě, dole nutné zazvonit na zvonek. Dnes tam bylo cca 8 maminek a prckové tak do tří let.
Zde odkaz s foto herny: viz foto Mateřská dovolená v pohodě - http://www.klubspirala.xf.cz/view.php?cisloclanku=2009083101
ovšem na stěnách nyní pěkné malované obrázky dětí na hřišti atd....
Bohužel se tam budete muset obejít bez kávičky a dortíku (tak jako v Berušce)
11. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kladenacka - a nebylas tam nekdy na tom cviceni rodicu s detmi, co je v patek dopo?
Ale dik za pripomenuti, pristi tyden jsme jeste sestinedelni, ale nekdy to muzem pro zmenu zkusit...
11. kvě 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, nebyli jsme tam. Do Spirály chodíme jen do herny...
11. kvě 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravím po dlouhé době :wink:
ve Spirále na cvíču jsme taky nebyli, ale cvičí tam rehab. sestra ze Zvonku, pí Marečková, a myslím, že to bude mít úroveň, neboť jsme s Věruš k ní chodily do toho Zvonku cvičit, když byla ještě mimi(Věruška :sunglasses: ne Marečková)a byla jsem spokojená

Jinak, Draguš, Leni, jak se vede?

Já na Vás myslím, když je venku hezky, jak si asi užíváte s dětičkama někde na hřišti :wink: No, už teď se těším, až se zas v srpnu přidám. Ale kdybyste chtěly, jednou za 14 dní mám víkend bez pana J :sunglasses: , tak se můžem vidět...Teď aktuálně 22. a 23.5. ...

Jinak já se mám fajn a kromě Věrky mi nic nechybí...do práce jezdím vlakem, tak je "jarouš" kolikrát vydatně naklepán a trochu mám obavy, až se narodí, jak budu muset drncat s kočárem, ale je to pohodové cestování, u nádraží nasednu na tramvaj a za 10 min jsem v práci...
Věrka zvládá nový režim výborně a bez breku, jen tatínek si občas postěžuje, že je unaven :sunglasses: :grinning:

Mějte se zatím všechny krásně a těším se , že brzy zas pokecáme :dizzy_face:
12. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapagerie? co Ty ? že by už??? :dizzy_face:
12. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak ja tady je jedna SMS.

Tak nase miminko se vyklubalo dnes ve 4:40hod, meri 50cm, vazi 3150 a je to ..

... holcicka ANASTAZIE. GaHaB

Takze prejeme Anastazii hodne zdravi a stesticka. Jste holky sikulky. :dizzy_face:
12. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky omlouvam se Lapa psala uz rano, ale ja to cetla az ted. :grinning:
12. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže Gabčo, gratuluju k holčičce Anastazii, ať roste ve zdraví a do krásy :wink: ...já jsem to tušila :sunglasses:

Adajar, v poho :wink:
12. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek