Sejděme se
ikuska26
23. únor 2007

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

Ahojte maminky, hladam spolocnicku na kocarovanie, vymenu skusenosti, alebo len pokec a prechadzky v kladne. Budem velmo rada, ak sa nejaka najdes, bo chodit stale sama s kocarkem je smutne a kedze mam vsetkych priatelov a rodinu na SK, aspon takto hladam... Som sa sem prestahovala v lete, no myslela som ze nahoda je blbec a ja sa zoznamim s nejakymi tehulkami a potom maminkami, ale stale nic.... :-S
adajar
28. dub 2010
Ahoj holky hlasim ze pristi tyden jsme doma sami a nebo o vikendu jestli nekdo nechce s nami stravit hezke odpoledne a rozehnat me chmury??? 😃 😃 😃 😃
draga
29. dub 2010
adajar a jak to hezké odpoledne vidíš? někde venku? jinak ti musím napsat, že jsem v tv narazila na pořad o předčasně narozených mimíscích a bylo tam mimi co se narodilo ve 24 týdnu, hned jsem si na tebe vzpomněla a holka teda obdivuju tě, co jste si museli prožít...fakt jsme u toho brekla....tak rozežeň chmury, protože už bude jedině líp 🙂
luuca.b
29. dub 2010
Ahojky taky se hlásim mezi maminy z KL ...ahojky Jaruško 😉
adajar
29. dub 2010
draga jasne ze nekde venku. 😉 😉 Chmury nejsou tak hrozny ver mi Danysek mi je hned rozezene.

LUca ahojky.
kladenacka
29. dub 2010
Tady zajímavý odkaz, jestli neznáte: Od neděle budou na Kladně na pěší zoně i jinde různá hudební vystoupení, trhy či hrané pohádky pro děti. Zde program na květen: http://www.historickekladno.cz/12.php
draga
30. dub 2010
díky za odkaz 🙂
iris
4. kvě 2010
Ahojky, Tomáška vzali do školky x-) x-) x-)
adajar
4. kvě 2010
iris tak to je super. Gratulace. ty jo jsi uz 27tt teda to to leti.
iris
4. kvě 2010
Díky, letí to až moc!
adajar
4. kvě 2010
iris fot mi brisko ja ti ho budu okukovat jo 😃 😃 tenhle tyden uz jsem nedala tak musim nekde zavidet 😃
lapagerie
4. kvě 2010
Iris, tak to je super.

Můžu mít hloupý dotaz? Minule jsem rodila ve Slaným, tak nevím, jak to chodí v Kladně. Když přijedu do porodnice ve dne, do těch 15hod, tak mám jít nejdřív do té kanceláře v přízemí? A pak? To se tam dole zvoní nebo mám jet rovnou nahoru? Nějak mi to nejde z hlavy 😃
adajar
4. kvě 2010
lapa ty jo ty uz to mas za par tak to jsem na tebe zvedava. Budem drzet palecky at mas rychlej porod. Jinak ja tam byla kolem obeda a musela jsem do kancelare a z te me vzali nahoru. JInak nic nevim. 😃 😃
iris
4. kvě 2010
Lapa, to taky nevím, my tam dojeli v 11 večer v sobotu...a rodila jsem pak v pondělí 😃
Adajar, já mám vyfocené bříško z dneška, ale jsem líná to stáhnout do PC 😃
adajar
4. kvě 2010
iris tak ho stahni pro me 😃 😃
pikkumyy
4. kvě 2010
lapa - me ani nenapadlo, ze by se melo chodit nekam jinam nez do toho 4. patra... 😎 O kancelari slysim prvne a to jsem chodila i ted na ty predporodni kurzy 😃 Jesteze jsem tam prijela v pul 6. rano: 😉
- no a jak ti je? uz mas nejaky tuseni?
adajar
5. kvě 2010
iris krasne brisko. 😉
lapagerie
5. kvě 2010
Pikk, tušení žádný 🙂 Ale mamka za mnou pořád lítá s kyvadýlkem a vykejvala noc z 15. na 16.5., kluka a 3,3kg 😃
lapagerie
5. kvě 2010
Iris, pěknej pupíček 🙂
iris
5. kvě 2010
Děkuji x-)
draga
5. kvě 2010
já s porodkou taky neporadím mě vezla sanitka a rovnou do 4.patra v půl 3 ráno 😎 ale myslím, že na kurzu nám říkali něco o kanceláři no ale to je už dávno 😎

iris ty jo toto letí 😉
kladenacka
5. kvě 2010
Já když jsem šla na příjem, ale to bylo na císaře, tak jsem šla nejdřív do kanceláře v přízemí, ale to je trochu něco jiného.....
kladenacka
11. kvě 2010
Ahoj, dneska jsme byli na chvilku v herně ve Spirále a celkem se tam prckovi líbilo, tak kdyby měl někdo příští týden v úterý čas mezi 9,00-12,00, tak kolem deváté tam příjdeme taky. Kdo to tam nezná, tak vstup 45,- kč/dítě , možné být bez bačkůrek či s bačkůrkami, na zemi koberec, atd..skluzavka, bazének s balonky, motorky, "šatnička" na chodbě, dole nutné zazvonit na zvonek. Dnes tam bylo cca 8 maminek a prckové tak do tří let.
Zde odkaz s foto herny: viz foto Mateřská dovolená v pohodě - http://www.klubspirala.xf.cz/view.php?cisloclan...
ovšem na stěnách nyní pěkné malované obrázky dětí na hřišti atd....
Bohužel se tam budete muset obejít bez kávičky a dortíku (tak jako v Berušce)
pikkumyy
11. kvě 2010
kladenacka - a nebylas tam nekdy na tom cviceni rodicu s detmi, co je v patek dopo?
Ale dik za pripomenuti, pristi tyden jsme jeste sestinedelni, ale nekdy to muzem pro zmenu zkusit...
kladenacka
11. kvě 2010
ne, nebyli jsme tam. Do Spirály chodíme jen do herny...
kony
12. kvě 2010
ahoj holky, zdravím po dlouhé době 😉
ve Spirále na cvíču jsme taky nebyli, ale cvičí tam rehab. sestra ze Zvonku, pí Marečková, a myslím, že to bude mít úroveň, neboť jsme s Věruš k ní chodily do toho Zvonku cvičit, když byla ještě mimi(Věruška 😎 ne Marečková)a byla jsem spokojená

Jinak, Draguš, Leni, jak se vede?

Já na Vás myslím, když je venku hezky, jak si asi užíváte s dětičkama někde na hřišti 😉 No, už teď se těším, až se zas v srpnu přidám. Ale kdybyste chtěly, jednou za 14 dní mám víkend bez pana J 😎 , tak se můžem vidět...Teď aktuálně 22. a 23.5. ...

Jinak já se mám fajn a kromě Věrky mi nic nechybí...do práce jezdím vlakem, tak je "jarouš" kolikrát vydatně naklepán a trochu mám obavy, až se narodí, jak budu muset drncat s kočárem, ale je to pohodové cestování, u nádraží nasednu na tramvaj a za 10 min jsem v práci...
Věrka zvládá nový režim výborně a bez breku, jen tatínek si občas postěžuje, že je unaven 😎 😃

Mějte se zatím všechny krásně a těším se , že brzy zas pokecáme x-)
kony
12. kvě 2010
lapagerie? co Ty ? že by už??? x-)
adajar
12. kvě 2010
Holky tak ja tady je jedna SMS.

Tak nase miminko se vyklubalo dnes ve 4:40hod, meri 50cm, vazi 3150 a je to ..

... holcicka ANASTAZIE. GaHaB

Takze prejeme Anastazii hodne zdravi a stesticka. Jste holky sikulky. x-)
adajar
12. kvě 2010
Holky omlouvam se Lapa psala uz rano, ale ja to cetla az ted. 😃
kony
12. kvě 2010
Takže Gabčo, gratuluju k holčičce Anastazii, ať roste ve zdraví a do krásy 😉 ...já jsem to tušila 😎

Adajar, v poho 😉

Začni psát odpověď...

Odešli