• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
jaru - diky za zpravu

lapa - velika gratulace k miminku:slight_smile:

kony - no bodejt bys to netusila - tehule maj hrozne silnou intuici :wink:
12. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lapa, velká gratulace k holčičce :dizzy_face:
12. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
gratulace Lapa a zdravíčko Stázce.

Gabčo také na tebe myslím, ten volný víkoš jsem si spočítala, jsem šikulka, že? Nevím, zda budu moct, ještě se dohodnem. Věruš je šikula, že zvládá a pan J ať pěkně funguje bez reptáním výdyť nejde o nemoce, ne? :grinning: :grinning:
My se máme dobře, sice dnes byl pěkně, ale jinak to počasí nebylo nic moc, tak ti to nemusí být líto. Asi ti to teď docela utíká, coý. Už se těším, až zas budem kávičkovat, čajíčkovat.
12. kvě 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikk, no , asi na tom fakt něco bude :wink:

Leni, tos tedy veelice šikovná :dizzy_face: a jasan, dáme si vědět. Pan J si holt musí na chvíli odepřít status "hracího" tatínka a bude se muset i starat :slight_smile:
A v práci to utíká děsně, dny letí, před chvílí bylo ještě pondělí a zítra už je pátek!!! Nechápu :sunglasses: :grinning:
13. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký den...

lapa gratulace k princezničce a krásnému jménu :slight_smile:

gabčo nezáviď není co...na písku se děti perou o hračky, háží pískem, pořád něco musíš řešit... však to znáš ne...nemohlas tak rychle zapomenout :slight_smile:))
13. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jdu se pochlubit ze jsem zhubla 16kg uz. Jeste my zbejva 24kg. Jinak dANYSEK JE uzasnacek.

Holky co udelat nejakej srazik?? Rada bych vas zase videla.
17. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar, tak gratuluju :dizzy_face: Šikulka :wink: Celý týden má být hnusně, možná vezmu Toma do Berušky.
17. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris tak dej vedet kdy a my bychom se pridali :wink:
17. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, zatím nevím, který den :wink:
17. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
KONY: to se divím, že jí tlak meřila. Nám ho neměřila a z kamarádek o tom také žádná nemluvila, to by Aneta předvedla asi to samé co Věruška :wink:

LAPA: gratuluji ke Stázince, moc krásné jméno. Jmenovala se tak babička :wink:

JARUŠ: téda, tolik kil jo - tak to je bezva. Kolik jsi měla před těhu??? Mě se ty poslední 4 kila drží jak klíště a ne a ne dolů :rolling_eyes: . Určitě jsem pro nějaký srazík, kdekoliv :wink: a kdykoliv :wink:
17. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam ve stredu konci sestinedeli, tak bych klidne do Berusky vyrazila hned ve ctvrtek nebo v patek :grinning:
17. kvě 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vespolek,
naší Terce teda tlak měřili, ale byla v poho, ale je také fakt, že sestra se snažila dělat legrácky a vůbec k ní tak velmi mile přistupovala. I když i kdyby ne, tak Terí by se nechala, pže hra na doktorku je u nás na denním pořádku :grinning:

na srazík se klíďo také někdy přidám, jen toho mám v květnu trochu dost, tak se spíš dohodněte vy ostatní.

Tento víkend jsme s manžou strávili na poznávacím zájezdě v Německu, sice počasí stálo za prd, ale jinak super.

Jaruš máš můj nezměrný obdiv ke shozeným kilům, jsi fakt borka.
17. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
na Modrého koníka koukám často, ale až dnes jsem se registrovala. Vezmete mě mezi sebe???
Jsem z Kladna a mám půlročního chlapečka, Honzíka. Ráda bych se tu seznámila s nějakou mamčou, se kterou bych mohla kočárkovat, zajít na kafíčko a pokecat :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyndulka vítej :slight_smile:

jaruško teda to jsi borka...gratuluju...já furt nehubnu a nehubnu :slight_smile: ale taky furt žeru a žeru :slight_smile:

leni t y jo já bych taky jela někam i ve větru dešti...bohužel u nás to hned tak nehrozí :slight_smile: a co jste pznali?

Dálovi tlak měřili a docela v poho držel :wink:

Gabči, když bude hezky tak bysme mohli někam vyrazit o tom víkendu :slight_smile:
18. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve čtvrtek nemůžu, jdu do těhu poradny
18. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni, tak pomalu začíná nakupovací šílenství, termín je sice až na koci srpna, ale nechci pak nechávat vše najednou - tak máme zatím koupenou autosedačku se základnou a kočárek pod ní - pozdeji využiji jako normální golfky. O normálním kočárku už je asi také rozhodnuto - hledala jsem co největší korbičku a natáčecí a houpací podvozek - tak snad budeme spokojeni Dor Jan Danny sport 2010
18. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, nakupování si užij :wink:
18. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ctvrtek nemuzu jede do Prahy k doktorum, ale patek je idealni.

Jinak na dotaz kolik kilo jsme mela pred tehu je 92kg. Ted mam 84kg. Ale jeste 24 chci dat dolu.

Tyndulka vitam te. Klidne se muzeme sejit i spolecne Danyskovi je ted korigovane taky 6 mesicu.

Draga neboj dolu to pujde az se rozhodnes sama. :grinning:

Marti no kocarek s tim ti neporadim. Ja mam firkon verano trojkombinaci a jsem s ni spokojena.
18. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že Vám sem lezu, ale měla bych dotaz. Hledám pro mimčo nějakého dobrého pediatra na Kladně či okolí (směr Praha)- můžete mi poradit nějakého šikovného, u kterého jste spokojené? Moc mi tím pomůžete - díky.
18. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sven my chodime k mudr. Seifertove a je uzasna jsem s ni moc spokojena.
18. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
tyndulko vítám tě :dizzy_face:

v pátek by to bylo super, to můžeme. A kde se sejdeme??? Já můžu doporučit doktorku v Rozdělově, Kročehlavské neznám
18. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji všem za přívítání :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIRKA 755 -teď jsme koukali s manželem na tvé fotečky a zjistili jsme, že máš doma také fotbalistu, viď :slight_smile: tak, že ho pozdravuje Týba :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tyndulko, jj manžel hraje za Slovan. Ještě mi řekni, který Týba :wink: - za jaký manšaft, protože dva Týby má už manžel ve svém teamu :wink:. A to jsi už druhá co mi napsala, že manžela odněkud zná :grinning: a chodí sem :slight_smile:
19. kvě 2010 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Mirko, ti dva, co hrají s tvým manželem jsou mého manžela bratranci. Manžel se jmenuje Honza a teď hraje za Lidice.
JJ, Kladno je malý :wink:
19. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: teď jsem mluvila s Liborem a řekl mi to, že je Honza :slight_smile: a tebe prý tenkrát také viděl na Lokotce, ale to byla naše Anetka miminko. A vzpomínám si když kluci říkali, že se jim v rodině narodil chlapeček. Ten svět je fakt malý :wink:
19. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris pěkné bříšunko :wink: a vybrali jste krásné jméno, kamarádka má Emmu :wink:
19. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsme od pondělka doma a snažíme se nějak sladit režim. No zatím je to masakr, i když spíš kvůli Bibi, Stázinka je zatím zlatá... :wink:
19. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak se třeba potkáme na nějakém fotbálku. Na Lokotku se stále dívat chodíme, teď už s kočárkem :slight_smile:
19. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek