• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Iris nadherny brisko tam uz jsme nebyla takze budu obdivovat. :grinning:

teda holky to kladno je male co???

Miri ok patek je fajn a jestli bude takhle taky bych zasla do berusky. :wink:

Lapa ahojky a co Bibi zarli??
19. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar, ty držíš nějakou speciální dietku, žes tak hezky zhubla? A děkuju za pochvalu bříška :wink:
19. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris ja dietu nedrzim jen si hlidam co a kolik toho jim takze poicitam KJ
19. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, to bych nezvládala :grinning: Nemám an to vůli..ale třeba po porodu zkusím všechno, abych zhubla :wink:
19. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris to je o hlave jestli chces a tohle dokaze kazdej protoze mas prehled kolik jsi snedla a nemuzes pribrat. To je natom krasny a muzes si dat i cokoladu i susenku.
19. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirka, adajar - do Berusky bychom v patek zasli... kdy se vam to hodi?

lapa - urcite to s Bibi i Stazkou zvladnete... moc vas zdravim:slight_smile:
19. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikk no ja bych spis odpoledne tak kolem 3 hodiny.
19. kvě 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar - no to je pro nas snad dobry:slight_smile:
19. kvě 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyndulko: prosím tě jak se jmenuješ křestním? Já chodím na Lokotku akorát když s nimi hraje Slovan, jinak chodíme na něj

v pátek můžeme celý den :slight_smile:
19. kvě 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ok ve 3 pred beruskou. Ostatni kdo se chce pridat budem radi.
19. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já se taky budu snažit dorazit. :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile:

Miri, no-měřila a chudák moje Věruš z toho byla na větvi, bo tam normálně nechodíme, jen na očko...sestra z ní taky byla dost vykulená, tak nevěděla co má dělat a byla na ni dost taková hrubá a to Věrís nemá rád :sunglasses:

Leni, jsem nedávno potkala Tvoji mamku(myslím) v Kaufu s Teri, tak jsem se to dověděla, že jste vyrazili oblažit duši a obohatit se o nějaký ten zážitek :wink: Doufám, že Tě Teri pozdravovala :wink: :sunglasses:

Dragus, souhlas, určitě !!!V neděli jsem volnááááá...a kdyz bude hnusně, můžete klíďo dorazit :slight_smile:

Iris, pěkné bříšo, já mám taky fotos, ale bohužel pořád jen ve foťáku :wink:

Gabi, tak přeju, ať se brzy sžijete...A co Bibi, žárlí? Dělá neplechy?

Adajar, takovejch kil, Tě obdivuju, po porodu též plánuju něco obdobného...tak držím palce ať sundáš i ty další kilča :wink:

Holky, dneska se snad dovíme, co ukrývá moje břicho...Tak co myslíte, bude to Jára nebo Bára :grinning: :sunglasses:
20. kvě 2010 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den, i když deštivý :frowning2:(((
Jarčo tak fajn, zítra na 15h jsme v Berušce cobydup :wink:

KONY tipuji holčičku :wink:
20. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo jak jsem tě viděla myslím, že Bára ale Jára třeba nakonec překvapí :slight_smile: určitě pak hned dej vědět ať vím co schovávat :slight_smile:
20. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kony, Bibi zlobí neskutečně, pořád jen vřeští, vzteká se a absolutně neposlouchá. Ale na Stázku je zatím hodná.
P.S Tipuju holčičku :slight_smile:
20. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevadilo by Vám, kdyby se k nám zítra přidala Kladeňačka se 7 měsíční holčičkou (nechodí na diskusi)???
20. kvě 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirko me to nevadi vubec
20. kvě 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky :slight_smile: tak jsme zpět z výletu....
...teda, jste mě překvapily, jak jste se "zapojily" a tipovaly :wink: :slight_smile: to byla spíš jen taková věta, abych to nějak zakončila...

No, já ji chtěla, tu Barušku...a bude to nakonec Jára :dizzy_face:

Gabčo, tak to asi zkouší, jak a jestli přitáhne víc pozornosti na sebe,ne? Asi holt přeci jen žárlí na maminku, že už Tě nemá jen pro sebe :sunglasses:

Jinak teda musím říct, že jsme v tom Gennetu strávili asi dvě hodiny, Jára s náma nějak "nemluvil" a pořád se otáčel zády a MUDr. pořád nemohl zkontrolovat srdce, ale nakonec se povedlo(musela jsem si dát kafe a prochajdu :sunglasses: ), Jaryn se pohnul a ukázal co bylo třeba. A o tom, že to bude kluk není pochyb, teď asi budu mít pěkných pár dní sny o velkých .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
20. kvě 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo tak super :slight_smile: Dála bude mít kámoše :slight_smile: začínám schovávat věci :slight_smile: a co brekla sis?
20. kvě 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
..., že to bude kluk nebylo pochyb....chyba se vloudila
20. kvě 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ani ne, ale pořád jsem "loudila" nějakou reakci z Jardy-táty, a on NIC :astonished: nebo aspoň teda dělal, že nic, že jako to čekal , že udělal toho kluka, že s tím jako POČÍTAL :grinning: :grinning: Ale určitě dojatej byl :sunglasses:
20. kvě 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď koukám, že mi zmizela fotka, co to jako je :astonished: :angry:
20. kvě 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotku jsem neviděla ani předtím...Jaroušek skrýval emoce...počkej jak se bude chlubit :slight_smile:
20. kvě 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasan, za chvíli se začne dmout pýchou, mu řikám, jak je šikovnej, že udělal "pokračovatele rodu" a Táborští tedy nevymřou po přeslici, tos měla vidět, jak se zapýřil :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď na foto prdim, pak předelám...jdu zkouknout Ulici...

jo a Dragi, jsem s Lenkou domluvena, že se v neděli též uvidíme, tak kdyby bylo hnusně, mohly bysme do Beruny...snad Ti to neva :sunglasses:
20. kvě 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, jako všechny tři...
20. kvě 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabčo mi to neva uvidím vás ráda, ale nahlásila se mi na neděli teta Kamča...tak kdyžtak dovalíme s ní (teda do Beruny...)
20. kvě 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, já jsem zapomněla, já jsem se s ní viděla včera "pracovně" ve spořce, tak budu jedině ráda, určitě dojděte spolu, snad JÍ to nebude vadit :wink:
20. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
PS: zrovna jsem jí řikala, že jí vždycky volám, když něco potřebuju a ne, že se s ní chci vidět,že mě to mrží, ale když my se známe jen přes Tebe, tak sejít se můžem leda u Vás nebo takhle, no... :wink: to bude fajn...
20. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrzí
20. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek