• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Gabčo gratuluji k chlapákovi :o), to je JÁRA asi pyšný že se mu povedl páreček, co???
20. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIRKA755 - Já se jmenuju Kristýna.Zeptám se, jak to vůbec funguje v té Berušce??? Je tam potřeba mít nějakou " členskou kartu" nebo něco takového??? Na dveřích té herny je něco takového napsáno, myslím :slight_smile:
20. kvě 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miri, nejdřív to ani nevypadalo, ale už mu to asi začíná docházet a je pyšnej moooc :wink: :slight_smile:
20. kvě 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
těší mě Kristýno :slight_smile:, prosím tě když má někdo "hrající se" dítě tak dostane kartičku na razítka - 10 berušek = 1 volný vstup. Normálně stojí 49,-/na dítě a můžeš tam být jak dlouho chceš. Ale můžeš tam jít i normálně, když nás tam bude sedět víc :wink:
20. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristýnko na dveřích je soukromý klub, ale to je tady na Kadně běžné...nechápala jsem proč ...a pak mi to bylo vysvětleno :slight_smile: když je někde soukromý klub, nemusíš tam každého pustit :slight_smile:)
20. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak tomu stejně nějak nerozumím:slight_smile:)) na Honzíka je to stejně ještě brzy, ten by si tam šel možná tak zdřímnout :slight_smile:
20. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vy zítra vyrážíte???? Tak si hezky pohrajte a my až budeme větší, tak se přidáme :wink:
20. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyndulko, tam chodí i mámy s menšími dětmi. Adajar má taky prcka 9 měsíců. Vždyť tam můžeš sedět a dát si kávičku a popovídat s ostatníma holkama a prcek ti může spát či ležet v náručí.
20. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam není podmínka mít hrající se dítě, chodí tam maminky i s miminky a pokecají si s ostatními. Dáš si kávičku :slight_smile:, nikdy jsem se v Berušce nesetkala, že by vyhodili maminku, která tam přišla se známou a měla jen miminko
20. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super, kávičku tu si ráda dám :slight_smile: Tak se někdy k vám přidám, pokud to nebude vadit...máme to kousíček
20. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyndulko Danyskovi je stejne jako hONZIKOVI TAK si treba budou rozumnet. :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba jo :grinning: Když my jim nerozumíme, tak třeba spolu si pořádně pokecají :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyn jojo treba ano uvidime.
20. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevím jestli mi vydrží Aňule čekat před centrem :wink:, tak když tak my budeme uvnitř
21. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyndulko1: já tam chodím se ségrou s kladenačkou, Honzík si hraje, a my si dáváme kávičku. :slight_smile: a ještě mě odtamtud , že bych neměla svoje dítě nikdy nikdo nevyhodil :slight_smile:
21. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
miri ok

kive ja tam taky chodila bez mimca a i s Danyskem jsme byli kdyz byl prdolka.
21. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky jste normálně nepochopily mojí narážku :slight_smile: ta se týká tmavých nepřizpůsobivých občanů :slight_smile:))) tak proto soukromý klub :slight_smile:)jinak nikdy nevyhodí nikoho kdo přijde i bez dítka na kávičku :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
to jsme tě fakt nepochopili :slight_smile:, jinak jsme se sešli s Jarkou a Bárou a bylo to moc fajn. Pokecali jsme, hezké odpoledne :o). Příště Vás čekáme víc :wink:
21. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky. chtěla jsem se poradit. Máme v plánu koupit prckovi dětskou postel - zatím vyhrává ta postýlka z Ikei http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S39836495 Máte jí někdo? Anebo příp. prosím o tipy, máte-li zkušenosti s nějakou jinou, od kterékoliv firmy....Ovšem cenově podobně jako cena uv. postele. Děkuji, Hanka s Honzíkem
21. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani my se rozhodli rovnou pro velkou....taky jsme dlouho uvažovali o rostoucí a o nějaké z ikei ale nakonec jsme došli k názoru, pokud máme doma místo na velkou,jdeme rovnou do ní...malej v ní spí od dvou let a je úplně v pohodě, v noci nepadá, ze začátku jsme měli strach, v malé strašně cestoval...ale kupodivu ve velké spí líp, netočí se...
21. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, díky za odpověď. My ale máme problém s místem - byt 2 +kk. Ta Ikea postel měří 75 x 165 cm a má zábranu pro případný pád.
21. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kladenacka - my mame presne tuhle - jeste jsme v Ikee oblizeli nejake dalsi, ale takhle je nejlepsi i nazivo. Simon se prave v noci docela vrti, tak je fajn ta zabrana... Mame ji taky u nas v loznici, kde je i mimini postylka a vsechno se tam pekne vejde... jo a pri uspavani unesla me i Simona s myma predporodnima 80 kg a Simonovyma 14 kg, takze s tim jsem taky spokojena:slight_smile:
21. kvě 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirka - taky jsem rada, ze jsem vas videla - snad priste budu mit cas i na nejake povidani, az se to s detma trochu znormalizuje. Ale aspon vim, ze v zasade do Berusky muzu vyrazit i jako dvojmatka:slight_smile:
21. kvě 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kony, ty jo, tak pindík? To je prima, mít páreček...
22. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani jo však píšu pokud není problém s místem :slight_smile: jinak je to dle mého vyhozený peníz i když ty postýlky jsou moc pěkný...a zábranu můžeš dát samo i na velkou postel.... :wink:
22. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kladeňačko, my máme taky tuhle postýlku -kvůli místu v pokojíčku (je malý). Až Stázka povyroste, pořídíme holkám palandu
22. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dekuji za patecni berusku bylo to fajn.

pik pak ti poslu fotecku Danyska se simonkem. Jinak mala je nadherna i Danyskovi se libila :grinning:
miri mas uzasny deticky a krasny. :wink:
pridavam fotecky Danyska jak dela kliki a druha je priprava na sed. A treti je simonek s Danyskem dva kamosi.
23. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

...od srpna se určitě přidám na srazy :wink:

lapa, jj, byl tam a byl velikej :grinning: ale to asi tyhle mini mimi maj normálně :sunglasses: no , já chtěla původně druhou holčičku, ale páreček bude asi zajímavej :dizzy_face: ...co Mirko?

Kladeňačko Hanko, my jsme taky šli rovnou do velké postele, aloe pokud není místo, ty postýlky z Ikei jsou asi nejlepší řešení...a pak třeba tu palandu
:wink:

Jaruško, tak ta první fotka Danýska je teda perfektní :grinning: :grinning: :grinning: na druhé je jako "švihák lázeňský" no a velký kámoš se hodí vždycky, což :wink:
23. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kony my se budem tesit na srazik s tebou. dekujeme za pochvalu fotek. Jinak Od vcera nam blbne monitor dechu. Nakonec to je baterkama, ale zapomela jsem je koupit,
24. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky kdyz se to sere tak vsechno. Za 1) nam nefunguje monitor dechu takze z neho Danyska jsme odstavila a za 2) nam zacalo tect topeni mam celej decak mokrej a to jsem sama doma takze to resim s Danyskem v naruci a jeste musim normalne fungovat. Holky co se jeste posere?? Chce se mi uz brecet fakt. A to jeste musim na ockovani
25. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek