• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Jaruš, to je teda na houby, ale klid, když nejde o život , jde o ho..o :sunglasses: Zavolej instalatera a holt budeš sušit chvili pokoj :frowning2: , jsou horší věci v životě. Každopádně přeju, ať už se nesere nic!!!!!
25. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru, no to je teda den:(
Jo a fotky z berusky jsou dobry:slight_smile:
25. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaruš v klidu, sice to na*ere, ale život jde dál :wink:. My jsme málem vytopili sousedku tím velkým barelem co je na stojánku. Praskl nám když jsme nasadili v 5h ráno, v 8h už u nás zvonila že má promáčený strop v kuchyni a co nám teče. Já lítala s Anetkou v náručí, louže jsem si nejdřív vůbec nevšimla-takže jsem tvrdila, že od nás to fakt být nemůže a nakonec jsem si tam dala přes hubu, jak mi to podklouzlo. Rychle jsem sušila a už jsme chtěli sousedce malovat, naštěstí to byla čistá voda a uschlo to. Ale měla jsem nervy také, ale můžu ti říct, že jsou horší věci. Kamarádka odjela na týden k rodičům a po 3 dnech jim volali sousedi, že jim teče něco smradlavého z pod dveří - byl to ucpaný záchod, nějaký blbec hodil kočkolit do záchodu a on se ucpal kamarádce, protože jsou poslední byt-všechno teklo do bytu. Prý humus, 15cm s*aček. Koupelna/naproti ložnice/chodba - vše na odpis :frowning2:. Navíc to museli nechat snad 3 dny kvůli tomu, že pojišťovna momentálně neměla člověka co by jim tam přijel - šílennýýýý
26. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hlky,
všechny zdravím po sto letech, pravidelně čtu, ale moc nepřispívám. tak dnes jsme měli zážitek na zubním - poprvé kaz 5 vpravo dole, ale Terezka to zvládla naprosto v pohodě, na křesle seděla sama, dělala, co řekl doktor, jako naprosto úžasná. Ale ten kazík byl prý malinkej, ale i tak to je nic moc, tak doufám, že ro reď nebude pravidelně.
26. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni vítej po delším čase...Dálovi taky už našel zubař kaz...ale na vrtačku jdeme až 24.6. protože zubař byl ve školce a tam jaksi nevrtal :slight_smile:) ono u těch dětiček je to vždycky rychlovka, ty kazíčky maj maličkatý...sousedky malej Tomášek víš od Renči měl kazů 9 a byli s ním v Praze a prej těch 9 kazů vrtla za 10vteřin bzzz. bzzz....a bylo.... :wink: Terinka je statečná kup jí za odměnu lízátko :slight_smile:)))) podle mě se těch kazů nevyvarujem, dřív nás takhle brzo nekontrolovali...teď to strašně řeší...no ale lepší než mít pak pusinku celou černou :wink:

mirka teda to je situace...a ta kamarádka nezáviděníhodná...tak doufám, že nám nikdo kočkolit do hajzlíku nehodí... :sunglasses:
27. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, no když mi to napsala tak jsem měla úplně husí kůži. Nezjistili kdo to byl, ale já bych byla tak vzteklá že bych si došla byt po bytu a zjistila kdo má kočku! Tehdy byl jejich dcerce rok, pomalu měsíc u rodičů - fakt děs
27. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vůbec nechápu, že někdo může házet kočkolit do záchodu....taky máme kočky :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
on se vždycky nějaký debil najde, u nás zase mají lidi oblibu vrtat kolem oběda nebo po 20h kdy už děti spí
27. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mám vstupenky na http://www.skatulatafest.cz/ 2 dospělí a tři děti nechcete je někdo?
27. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ted slysela predpoved na pristi tyden - no a nic moc - nevyrazite zas nekdo do Berusky? Ja tam asi ve stredu zajdu.
30. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my se zas teď v úterý dopoledne chystáme do té herny ve Spirále.
30. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se dnes vypravili na Den dětí na Kladně. Obloha sice nevypadala nejlépe, ale nakonec bylo celkem fajn. Zahlédla jsem tam Bublinku a i Mirku. Prckovi se tam moc líbilo - hl. pejsci, balonky a hřiště. Dětské motokáry jsme viděli, ale nějak jsme přehlídli velblouda, na kt. bylo také prý možnost se svézt :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Leni, tak hlavně, že je zub opraven :wink:
Draguš, my taky musíme, ale asi to nechám až na ten srpen, se mi teď nechce brát volno...

Na dětský den jsme bohužel nedorazily, i když jsem původně chtěla, holt špatná domluva a nakonec jsme skončily s Věruš na Opávce...tak teda příště, no

Pikku, ve středu jsem doma, tak možná dopol bysme zašly, což??? Máme tatínka doma, tak si ho chci po týdnu nevidění užít, proto to dopolko...Co Vy, kdy je "Vaše hodinka"??
31. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony - no jestli nebudem spat do pul 10. jako dneska, tak radi prijdem i dopo:slight_smile:) na pul 11. bychom tam mohli snad byt. Kdyztak ti smsknu, kdyby neco...
31. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabčo jak to že zase máš volno...ti židáci....:slight_smile:))
31. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
Kladenacko, no vidíš - mě bys musela praštit po hlavě, abych si tě všimla. Já v takovém davu hlavně koukala po Anetce, aby nám někam neutekla :grinning: . Hlavně, že nepršelo ...
Mě čeká gynda, jinak bych také dorazila s dětma
31. kvě 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikku, tak nemám volno :frowning2: židi si to rozmysleli :cry: no, tož do berušky dojdem snad o víkendu, no...se omlouvám, že jsem Tě tak navnadila a nic z toho:frowning2:

Draguš, nakonec volno není, jsem se nechala asi unést spekulacemi o něm..:sunglasses:

1. čer 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec, tak nakukuju co nového, Stázka mi chrní v klíně, Bibi je s tátou na 3 dny u tchyně... Ke dnešku má Stázka 3870g, pěknej otesánek, narodila se s 3150g :slight_smile:

Co Iris, něco nového?
Kony, jak je pupíkovi?
Bublinko, uklidnila se včera Kristýnka brzo? Tyhle vzteky já dobře znám, nejraděj bych Bib vždycky zahodila do křoví... :sunglasses:
1. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony - no to je skoda... tak snad nekdy jindy... my tam asi vyrazime i tak
1. čer 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo,tak to je fajn, že Stázka pěkně přibírá :slight_smile: pupík je moooc v pohodě :slight_smile: jen jak jsem si ze začátku myslela, že to bude lenoch, tak mě zatím spíš přesvědčuje o opaku :grinning: kope a kope :dizzy_face:

Jak to jde se dvěma dětma doma?Mě pořád všichni straší, že to bude hrůza. Ale já na řeči nedám...Naopak, už se fakt těším i na to, že se nevyspím, že možná bude Věruš žárlit, že nebudu nic stíhat atd. atp. :sunglasses:
2. čer 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kony, zatím to celkem jde, i když jsou stavy, že bych jo obě nejradši zavřela do popelnice a\´počkala, až přijedou popeláři :grinning:
2. čer 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, myslím, že tohle je asi normální, vzpomínám, že s mimi Věrkou jsem je ze začátku měla skoro denně(tyhle stavy)...asi ani podruhé to nebude jiné :sunglasses: tak co k tomu říct, snad jen, drž se, ono se to urovná :wink: :dizzy_face:
PS: to se mi to mluví, jsem zvědavá na sebe v říjnu :grinning:
2. čer 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo zvládli to jiný zvládneš to taky a Věruška je rozumná a tchýně po ruce :wink:
2. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony neboj to zvládneš, já bych řekla že u nás to tak nějak šlo normálně - jako z mé strany. Člověk z toho každodenního běhu kolem dítěte nevyjde ze cviku :wink:, akorát to bude pár týdnů trošku zápřah, než se mimísek přizpůsobí denního režimu. Ale manžel určitě pomůže, babičky, tetičky a půjde to jak po másle, uvidíš :dizzy_face:
3. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím po 14 ti denní pauze, dočtu snad později, pokud to zvládnu, včera mě pustili z nemocnice, no, uvidíme, na jak dlooho, za týden mě čeká kontrola a utz, byla jsem pootevřená na špičku prstu, čípek 2 cm Hroí předčasný porod.
Něco nového ve zkratce?
3. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsem si dneska byla koupit kočárek - nakonec Hoco Tornado S -nový se vším za 8000,-
uvidíme, jak se do něj vtěsnáme najaře -dneska jsem ho zkoušela s 6 mesíční holčičkou ve fusaku a pršlo to v pohodě.
3. čer 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
IRIS, tak hodně odpočívej ať tam malá ještě nějaký čas vydrží
MARTI já měla hodně podobnou trojkolku a to Zooper Jazz. Ložná plocha je velká, jízdní vlastnosti také. Nám se bohužel po přestěhování nevešel do výtahu :frowning2:
3. čer 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry js by som potrebovala pomoc nejakej ochotnej mamicky s okolia prahy prosim ozvite sa. Dakujem
3. čer 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris odpocivej holky co byli semnou takhle otevreny donosili dite v pohode. Hlavne se drz.
4. čer 2010 v 01:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirka755: ony jsou ty kočárky vlastně stejné - v tom krámě ho měli také, ale bez tašky na rukoje't - tak jsem se ptala, jaký je v nich rozdíl a bylo mi řečeno, že je to vlastně totéž, ale Zooper je vyráběný hlavně pro USA - takže prostě stejná firma, ale pro jiný trh
4. čer 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek