• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
mirka755: a můžu se jen zeptat do kolika měsíců se mimčo vešlo do vložné tašky?
4. čer 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
piku, o kolik týdnů byl Šimon dřív?
4. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti já měla hoco normální a v tašce se Dála nosil dlouho...:slight_smile:
4. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris - o 8, v 32., ale vydrz! v 33. se dodelavaj plice, ale jestli te sledujou, tak by to myslim mohli popohnat uz ted, ale jen si nech jeste narust poradny bricho:slight_smile:
4. čer 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti Anetka se vešla do 7 měsíců, je dubnová a v říjnu když už to bylo na fusak tak se mi tam s ním už nevešla
4. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirka ale v 7 měsících už to nevadilo ne:slight_smile: Dála pak už drandil ve spor´táku
4. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdepak máme Bublinku? Už bydlí v novém bytečku nebo stále na Okrsku 4? Tak jak, co je nového?
5. čer 2010 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zítra na desátou půjdeme do Berušky, tak kdyby se chtěl někdo náhodou přidat, budeme rádi :slight_smile:
6. čer 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago ne vůbec, Ondráš mi jezdí ve sporťáku od 5ti měsíců. Odjezdili jsme ty největší mrazy a bylo mu krásně teploučko i tak :o)
6. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky bydlím na kladně (Sítná) krátce a nikoho tu neznám, jsem na mateřské s 10ti měsíční holčičkou a ráda bych nějakou kamarádku na kočárkování...najde se?
7. čer 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk nikitt sitna je kousek taky. Jinak odkud pochazis?? Ja teda na Kladne uz bydlim 2 ROKY SKORO to bude v lete.

Jinak do berusky pro nas ted ne Danysek leze a je jak blesk tak se tam bojim. Nechce spis nekdo nekam ven na prochajdu??? Nejake zajimave misto???
7. čer 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikitt napadlo me uze dneska jedu na sitnou pro baterky do vahy maji je jen tam. Tak se muzeme sejit.
7. čer 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar já odpo chci jít ven tak se ráda sejdu... tak si navrhni v kolik a kde?
7. čer 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikitt ve 2 budu krmit tak na 3 bych mohla byt na sitny pred Albertem. Kdyztak v albicku mame fotku. A posli mi do IP telefon. :wink:
7. čer 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a kdyby jste nevedeli kam vyrazit tak tady mam tip http://www.zoopark-zajezd.cz/ je to tam nadherne.
7. čer 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé adajar díky moc za odkaz, mě o tom říkala kamarádka a já to nemohla najít :slight_smile:
7. čer 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga to jsem rada ze se hodil. Jako me to nadchlo abych pravdu rekla s malejma detma super protoze to staci a aoni si to stihnou zapamatovat.
7. čer 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
piku, díky..vydržet chceme co nejdéle, uvidíme, co ukáže kontrola
7. čer 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris urcite to dotahnes do 38tt aspon. Ja tomu verim kdyz uz te ted sledujou tak te uhlidaji,
7. čer 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
NIKITT vítám Tě :o), Sítnou znám moc dobře - mám tam tchánovce :wink:
Jaruš - čeho se bojíš v Berušce??? Tam je koutek přímo pro takhle malé prcky, tak by si to tam okoukal :wink:

my se určitě rádi přidáme, akorát to musím sledovat - abysme ten den nic neměli :wink:
7. čer 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska , jak se oteplilo, jsem byla ráno s prckem v té herničce ve Spirále úplně sama.
8. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, to je teda vedro... ufff Stázinka je protivná jak činže, skoro přes den nespí, pořád béká - no asi jí teplíčko moc nesvědčí

Dneska byl u nás doma manžel Aminy :grinning: Zaměřoval nám dveře. Že patří k Amině jsme zjistili to náhodou, když jsme se bavili o dětexch a jejích růstu :grinning: Kladno je fakt malý.

MARTI, k tomu Hocu, já ho mám taky, i když jiný tip. Bibi je podzimní prcek a v tašce jsme ji vozili do 4 měsíců. Ale jinak spokojenost.
8. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mirko...děkuji za přivítání :slight_smile:
tak u nás tedy teplo taky nejspíš nedělá dobře, i u nás je celodenní řev :frowning2:
10. čer 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak jsem po kontrole - nález stejný jako při propuštění z nemocnice, otevřená na špičku prstu...malá je drobnější, menší, ale neříkal, že by bylo něco špatně, to jen já jsem z toho taková nějaká špatná, má cca 1,5 kg.Musíme dál ležet, navíc se zas otočila, takže má dole prdelku Další kontrola za 14 dnů.Navíc na příští týden nemám hlídání...Jinak jsem zmákla koupit aspoň jeden balík plen 2-5kg, pampersky 78ks
10. čer 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
IRIS, kdybys potřebovala malého pohlídat na dobu doktora, tak ti ho pohlídám :o). Vím jaké to je, když zrovna není hlídání a shání se něco na poslední chvíli, tak když tak písni do IP
10. čer 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miru, díky, jseš moc hodná..u nás nejde až tak úplně o hlídání, ale o to, aby kolem malého někdo přes den kmital, když já musím ležet, víš...tchýně by mohla, je v invalidním důchodu - jenže k nám odmítá přijet na těch 5 dnů..a moje mamka jde na operaci.
10. čer 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
iRIS TO JE TEZKY a nemuze si vzit manzel dovcu?? A hele ver ze vsechno bude v pohode zvladnete to az do konce neboj. A znas odhady muze mit vic prototoze to muze byt az +/- 500g. jste sikulky ze se nic nezmenilo.
10. čer 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš tchýni fakt kunhutu, vždyť jde o hlídání vlastního vnoučete - fakt nechápu :-//
10. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako tchýně by hlídala - ale jen u nich doma..jenže já u nich nemám kde spát, navíc jsme už 3 týdny mimo domov, Tomíkovi se stýská po tátovi - vždycky ořve, když jede manža domů...dovču si manža schovává po porodu, my to zmákneme, pomůže sousedka
adajar, jojo, snad ještě vydržíme...
11. čer 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tchýně prostě nepřijede...chtějí, abychom tam přiveli Toma a že já mám zůstat doma a odpočívat...jenže já potřebovala pomoc vyprat a vyžehlit věci pro malou, vyprat kočár a chtěla jsem, aby byl konečně doma! a ne že zas bude někde bez nás
prý jsem přecitlivělá...že nemůžou odjet, páč tam mají zahradu, psa...jenže zahradu stačí zalít jednou denně a tchán rozhodně nedělá 24h směny a psa stačí vyvenčit 2x denně
11. čer 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek