• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Taky jsme se dnes zajeli podívat do toho pidi zoo kousíček za Buštěhradem. Je to tam moc pěkné a plno zvířátek. http://www.zoopark-zajezd.cz/
12. čer 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak i my už navšívili pidi zoo...mě osobně nadchlo, Dála jevil hlavní zájem o písek před zoo...teprve, když si tam pohrál, jsem se dočetla z nálepky, že pískoviště je soukromé :slight_smile:))
13. čer 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
jééé holky, tak o té zoo vůbec nevíme. To se tam musíme jet podívat, vypadá to podle fotek suprově :o)
13. čer 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...já dneska opět nemohla spát .Včera mne manžel dovezl po 3 týdnech domů, ale Tomík musel k tchýni, bych to tady s ním sama nezvládla, tak jsem to taky ořvala.
Dneska jsem musela poslat mail do práce, páč mi poslali upozornění, že mi 12.11.2010 končí rodičovská dovolená...což jsem nepochopila, proč to posílají. No, tak jsem je informovala, že budu nastupovat nejpozději 28.6. na mateřskou.
Jinak budu dneska ležet, dospávat...a musím sepsat nákup, to víte, chlap sám doma, tak si kupoval jen pečivo a nějaké salámy, sýry..jinak tu nemáme nic.
14. čer 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris - no to je smutny - je skoda, ze tchyne nechce prijet k vam:( Ale Tomika bys tam opravdu asi nezvladla, kdyz mas byt v klidu - ja jsem toho ke konci tehu mela plny kecky:slight_smile: Tak se hezky setri a odpocivej, dokud to jde:slight_smile:
V praci jsou asi trochu zmateni, co?
14. čer 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
piku, nevím, jestli zmatení, ale už jsem je informovala, že budu nastupovat an mateřskou dovolenou
tchýně prostě přijet nechce a s tím nic nenadělám, včera volala, že jim Tom brečí, že se vzteká - jenže já je upozorňovala, že to tak bude, že nebude chtít být další týden mimo domov
15. čer 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=sPmrxWEwcLI holcinky tady je nas prdolka sikovnej malej :grinning:
22. čer 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adajar koukám, že nábytek mu chutná :slight_smile: je to šikula a už velikej :wink: počkej za chvíli nebudeš stíhat za ním pobíhat :grinning:
22. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga haha zachvili jo??? Uz ted je dracek malej. :grinning: :grinning: jeste mam pro vas jedno video.
22. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adajar jsem myslela, až začně běhat :slight_smile: ale je fakt, že když byl Dála pidi a začal se takhle zvedat a pak začal chodit kolem nábytku měla jsme větší strach z toho, že se mu něco stane, než když pak už lítal :slight_smile:
22. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga No to je hrozny vcera se rozmlatil o dlazdicky klecel a neumel slezt tak se pustil
22. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adajar je to průzkumník, ale leze a sedí krásně :slight_smile: je šikovnej ... :wink:
22. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Adajar šikulka je to. Moc roztomilej. :grinning:
22. čer 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leterka že ty se taky ukážeš kočko :slight_smile: pozdravuj Terezku :wink: co děláte celý léto? my máme ve školce od 19.7. prázdniny tak doufám, že někam společně zajdeme :wink:

tak my dneska byli u toho zubaře...nakonec Dála kaz nemá, prý je to jen pigmentace a v té školce na světle to nebylo poznat, proto si nás objednal ...ale Dála byl statečnej sednul si do křesla sám, pěkně držel otevřenou pusinku...fakt pochvala :sunglasses:
24. čer 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem,

holky prosím Vás nevíte někdo co je s Iris? Dlouho se tu už neukázala, tak nevím jestli se něco neděje :frowning2:
24. čer 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti nevím :slight_smile: ale snad je v pořádku :astonished:
24. čer 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No koukala jsem i zběžně do sprnovek (protože přispívat moc nestíhám) a tam taky cca od 15ctého nepřispívá, tak nevim. Snad jsou holky v pořádku a pořád 2v1. :fearful:
24. čer 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm tak možná odpočívá s nožkama nahoře v nemocici chudinka malá...snad jsou jak píšeš 2v1
24. čer 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no taky jsem na Iris vzpomněla, ale nevím nic.

Draguš já sem chodím číst , ale moc nepřispívám, až malej od adajar mě "donutil". to je dobře že Dála kaz nakonec nemá. Terí už tam minule taky seděla sama na křesle.
24. čer 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni já vím, já jsem si právě na tebe vzpomněla, žes psala, že tam Teri seděla sama, tak jsem to dneska navrhla, že si myslím, že bude lepší, když bude na křesle sám (mám to i vypozorovaný že Dála víc spolupracuje, když mu nesedím za prdelí) a fakt to zafungovalo... :wink: :grinning:
24. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
No taky doufám, že Iris je v pořádku...

My jdem k zubaři s Věruš až koncem srpna...a to se pak taky už budem moct konečně sejít, tedy doufám, což Draguš???

Jinak, mám opět děsnou rýmu, už mě to štve...
25. čer 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony rýmu mám jako hrom taky teda vlastně jí mám neustále...Dála taky ...no už se na to setkání těším :slight_smile: a co jak je? co Jaroušek už kope 1.ligu? :wink:
25. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš, no jinak faaaaajně :slight_smile: Jára kope jako divý, a to jsem si ze začátku myslela, že bude lenoch, už jen cca tři měsíce a mám ho "venku", tak jsem zvědavá, už se na něj děsně těším, doufám, že bude všechno v pořádku...

25. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony jasně, že bude všechno v pořádku ...a i porod bude pohoda :wink:
25. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám, si řikám, že mi teď docela hodně věcí hrálo na ruku a dobře vycházelo, tak aby se něco nepodělalo,
25. čer 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony prosím tě na tohle vůbec nemysli...já těhu s Dálou měla v pohodě nic jsem si nepřipouštěla, hlavně jsem se o nic nezajímala.....všechno bude v pořádku, mimísek bude venku raz dva...prostě si užíváš konečně pohodu v těhu tak si nelam hlavu :wink:
25. čer 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga no jo, já vim...já taky teď nic nečtu nezjišťuju a v klidu víceméně jsem a jako užívám si to fakt víc, než s Věruš, kdy jsem musela být doma a víc se hlídat...no však doufám, brzy popvídáme :wink:
26. čer 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Občas se k Vám kouknu co tu je nového... Sice teď bydlíme s manželem v Praze, ale bydlela jsem s rodiči na kladně a doteď tam chodím k dr.... :wink: Takže jsem furt ještě i tak trochu z kladna... :sweat_smile: :slight_smile:
26. čer 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony : ahojky
to víš Gabčo, nic si nepřipouštěj ... Uteče to jako nic a Jaroušek tu bude brzy mezi Vámi :slight_smile: . Měli jsme to štěstí se potkat u zmrzliny na Bressonu :slight_smile:

doufám, že je Iris s mimčem v pořádku
27. čer 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek