• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
@mirka755 jasně :wink: , já se na něj už moc těším :dizzy_face:
...na Bressonu to byla milá náhoda, můžem jí trochu pomoct a příště se setkat třeba v té Berušce...
28. čer 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony : to bysme mohli :slight_smile: , podřídím se Tobě jak budete moct. Abych tě nehonila v těhle vedrech :wink:)
29. čer 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj - tak nevite, jak je s Iris?

jinak my se zkusime dneska dopo podivat do Berusky, kdybyste se nahodou nekdo chtel pridat... :sunglasses:
30. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikkumyy : my jedeme k babičce na bazén :wink:
30. čer 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikk no my jsme spali do ted takze asi tezko :D A hlavne musim doprat pradlo aby mi do vecera uschlo a vecer vsechno vyzehlit a rovnou zabalit. Holky obcas nakouknu, ale jedeme na cele 2 mesice pryc pres leto na kladne budeme minimalne.
30. čer 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirka - bazenovou babicku zavidim:slight_smile:

adajar - no tak pekny prazdniny a v zari se sejdem :sunglasses:
30. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem,
tak o Iris stále nikdo nic neví :frowning2: a já si na ní nestihla vzít telefon :frowning2: . Snad jsou holky v pořádku....
1. črc 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, muzu se k vam pridat:slight_smile: Mimco cekame v prosinci:.-) tak supr darecek na vanoce:slight_smile:
1. črc 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 : ahoj kamisku :slight_smile:, já mám kamarádku z Vrapic a čeká miminko kolem 10.12. :slight_smile: . Neznáš Zuzku Hájkovou?

@pikkumyy : má nafukovací, takový menší jen na 2 tempíka :wink:, výška 80cm. Pro Anetku to stačí a já se také svlažím :grinning: :sunglasses:

@adajar : krásné prázdniny :dizzy_face:
1. črc 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirka755: ahojky, tak tu neznam:slight_smile: ja tady neznam skoro nikoho:slight_smile: neni tady moc prilezitosti k seznamovani:slight_smile:
1. črc 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mě dneska zas pustili po 14 dnech z nemocnice, nedočítám, to bych nezmákla.Snad už to vydržíme doma.Malá je ale potvůrka hlavou nahoru :unamused: A za živýho boha si nevzpomenu na heslo do internetbanky!Já ho změnila, než jsem se dostala zas do té nemocnice a prostě si nevzpomenu...no a páč jsme u našich, nemám u ani podklady k případnému odblokování, chjo.
2. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris byla tu po tobě sháňka...hlavně, že jste se udržely ... :wink:
2. črc 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris - tak dobře, že jste doma, potvůrka má ještě na otočení čas, my jedem zitra na 14 dní pryč, tak jsem zvědavá, jestli už Ema nebude venku, až se vrátíme:slight_smile:
3. črc 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iris : ahojky, tak hlavně že se pořád držíte ... termín máš už za měsíc, to už vydržíte :o)). Kamarádce udržovali od 24tt a nakonec týden přenášela :wink: ... přeji hodně zdravíčka
6. črc 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja byla dneska na ty krvi na tu genetiku, tak snad to vsechno dopadne ok... uvidime v pondeli:slight_smile: Snad uz mi neco rekne:slight_smile:
7. črc 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak jsme konečně doma...do včera jsme byli u našich a ségra si odvezla noťas, tak jsem nemohla psát, dočítat nestíhám, dneska musím uvařit, uklidit, připravit tašku do porodnice, věci pro Emu do porodnice...kdyby náhodou...vydržet musím do pondělka, ale uvidíme, bolí mě celej spodek, teda břicho ne, ale kyčle, sotva lezu :unamused:
Doufám, že Emča vydrží aspoň do toho víkendu, to slouží můj doktor
:grinning:
Ale čím dýl. tím líp :wink: Ale s přenášením nepočítám.
Kami, držím palečky!
7. črc 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris ja tobe taky:slight_smile: At Vam to holky vsechno dobre dopadne:slight_smile: Mmch Ema je krasny jmeno:o) Ja ho puvodne chtela taky, ale manzel zamitl:slight_smile:
7. črc 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju!
My se na jiném jméně nemohli shodnout :grinning:
Terezka je taky krásný, i Valerie, to je zas nezvyklý...
7. črc 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valerie je krasny jmeno, ale zase se mi libi jen v tomhle tvaru:slight_smile: pak kdyz ji rikas valinka, valča, valka atd, tak je to takovy zvlastni:slight_smile: :slight_smile: Tak ja nevim:slight_smile: Ale bude to jedno z tohle, jen teda doufam ze tam mame tu holcicku:slight_smile: :slight_smile:
7. črc 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris to už vydržíte holky :slight_smile:)

kamisku Valinka je krásné jméno, my jsme nad také uvažovali ale už jí má manželova sestřenka. A stejně to byl kluk :grinning: , ale toho nám nakonec potvrdili všichni doktoři :slight_smile:
7. črc 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak mě bolí bříško, ale úplně dole..navíc od rána lítám za malým :unamused:
7. črc 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, jej tak to at je vse ok.. treba je to jen nevolnost;)
Holky muzu se zetpat jaky mate zkusenosti z porodnici na kladne? mne hodne lidi rika at si to zaridim ve slanym ze tady je to na starou belu.. jeste v tom prosinci jak mam termin, tak se ma porodnice stehovat misto chirurgie.. tak vubec nevim:(
7. črc 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, já na Kladně byla spokojená, fakt, do Slanýho bych nešla...kámoška tam rodila a nechali jí strašně dlouho přenášet :unamused: Teď budu rodit v Rakovníku, máme to blíž..A co jsem já slyšela, porodnice by se měla stěhovat do té nově postavené budovy, mělo by to být modernější a lépe vybavené.
7. črc 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam by pry meli bejt jen saly v te nove postavene budove, luzkovy by pak melo byt misto chiry.. mno uvidime... :slight_smile: Kazdej rika neco jinyho:slight_smile: Tak ono to nejak dopadne:slight_smile: Ono asi taky zalei na jaky narazis doktory:slight_smile: pak je jedno estli si tady nebo tam... :slight_smile:
7. črc 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně, je to hlavně o lidech...
7. črc 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. črc 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teď jsem dlouho nebyla na přijmu, ale překvapením pro mě je, že je ještě Iris celá, už jsem tipovala, že je Emča venku, tak ještě vydržte.

Kami taktéž mám termín v prostinci, ale chystám se do Motola, mám tam svého porodníka.

Mějte se tu všichni pěkně, já se tu zas dlouho neukážu, v sobotu letíme na týden do Španělska.
7. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leterka: Vemte me sebouuuuuu :slight_smile: Ja chci taky letet... :slight_smile: :slight_smile: tak si to hlavne uzijte:slight_smile: :slight_smile:
Kolikateho mas terminek?:slight_smile:
7. črc 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
leterka, téda, to jsem zaspala, že čekáte mimi :dizzy_face: gratulka a ať je vše ok!
7. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejdřív byl termín 1.1., ale podle posledního UZ 30. 12.. Ale to už takový rozdíl není.
7. črc 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek