• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
ahojte, tak som popozerala tie vase pokladiky, no krasne, krasne deticky. Akoze, Andrea,maly sa teda neflaka, velkostou je skor k SEbimu a Dalikovi, nez k Veruske, chlap ako sa patri, pred nim sa asi ziadna neschova, on si ju proste najde :grinning: . Veruska tiez nenormalne narastla, co som ju videla, krasne dievcatko. Dalik je proste stale vysmiate blondate slniecko. No a Sebik tiez samozrejme krasnucky, v tej satke naozaj ako dievcatko. Na tych fotkach mi prislo, ze sa dost podoba na tatinka :slight_smile:

No holky, krasne deticky, vydarili sa vam :dizzy_face:

Kony, jak chodis cvicit? Mas nejaky plan alebo hodne narazovo? No ja by som asi najradsej sla hned. Na dovolenke to bola parada, cvicila som kazdy den a teraz mi to strasne chyba. Inak, mam teraz novu znamu, kolegynu, co byva blizko vas. Cez ulicu taky dlhy zeleno-zlty blok, este mu robia fasadu. Bola som u nej teraz v piatok na navsteve, ale len na skok, lebo dievcata su stale chore, som zvedava, co sa dozvieme v pondelok z vyterov a v utorok na kontrole uska :unamused:

Zajtra vecer dorazi moja mamka aj so sesternicou a my mame rozbombardovanu celu kuchynu, dali sme sa do velkeho cistenia, lebo sa to uz nedalo vydrzat. Nestihli sme rekonstrukciu bytu, nez sme sa nastahovali a teraz nam to pada na hlavu, ach jo :frowning2: . Takze este bude veselo.

Dievcata , ja mam poslednych nejakych desat dni a zacinam zarezavat, no neviem sama, ci sa tesim alebo nie :grinning: . Ale zbehlo to neuveritelne, placem uz teraz, ze dievcata idu do skolky a Draga, az budete mat v Lacinovke v pondelok 3.9. potopu, tak to nebude prasknute potrubie, ale matka roniaca slzy nad svojimi odrastenymi detickami, ktore jej beru do skolky :cry: :cry: :cry:

No to som to zakoncila optimisticky, co?

Tak pekny zvysok vikendu, pa pa :sunglasses: :dizzy_face:
19. srp 2007 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jsem zas na skok tu, cetla jsem jen tak letem světem, co jste psaly...Věruška mě prostě nenechá :wink:

Ikuško, si mě skoro vystrašila, ale je to jak píše Draga, takže to nebude tak hrozný, pravda, že to rozhodnutí, na jak dlouho s dítětem doma je trochu nůž na krk, ale to zvládneme...

Silvi, cvičit chodím většinou ( byla jsm celkem už asi 6x) v devět ráno, chodim do toho Profi Wellnes U Hvězdy, jak je Dr. Mourková pro dospěláky...v pondělí jdu od devíti ráno ( jestli se teda nic nezmění) na Míšu( je mi sympatická) a její Pilates, viděla jsem a vypadalo to zajímavě, jinak na tuhle holku( fakt super cvičí :wink: a ještě je příjemná, což jsem dlouho nezažila)půjdu ještě ve čtvrtek ráno, to je Bodyform, dost záhul ale pak normálně ty hormony štěstí, co se vyplaví, mi způsobily dvoudenní úsměv a štěstí a holky věřte nebo ne , zvyšuje to i chuť na "manželské povinnosti"...( to říkala i Šípková, ale jsem jí nevěřila, haha :slight_smile: :sunglasses: )

Silvi, slzy neroň, holky budou spokojené a Ty taky, jak já bych šla někam se takhle pracovně odreagovat...jsem totiž byla celé těhotenství doma a to už je sakra dlouho :confounded: :angry:

Tak holky, ten sraz, kdy jako? kde teda? já navrhuju co nejdřív na sletišti...co vy na to???? :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2007 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Silvi, děkujeme s Věruškou za pocchvalu, no už jí trochu roste pršáček, jak ji všichni chválí jak je pěkná a šikovná.... :dizzy_face: a klidně se přidej(te i ostatní) na to cvíčo, je to fakt super, a to já jsem hodně vybíravá :wink:
PS: bohužel, zatím jdou kilča hoooooodně pomalu dolů a to fakt makám :confounded: :rolling_eyes:
19. srp 2007 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony a kam dáváš Věrušku když cvičíš? Já bych šla ale nemám kam Dalího uložit...no a taky asi ze začátku bych byla úplně mimo a neudejchala bych to ale v těch 9 ráno je super čas :wink:

emalea no to je jasný, že školka se opláče já si neumím představit až půjde Dalí...no ale já mám výhled přímo na tu školku a když jsou děti venku tak jsou u plotu a ten máme pod oknama tak já ti na holčičky dohlídnu nebo půjdeš ke mě na návštěvu a budeš na ně koukat jo? :grinning: :wink:
19. srp 2007 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my sme zajtra zase v Kladne na rehabilitaci takze o 16,00 i skor mozme na sletiste.a v stvrtok zase.takze som zvedava kto sa prida.my mame termin 14.20 a asi do 15.00 sme na rehabilitaci.takze Kony pridas sa?
tiez som sa divala na tie fotecky a mame krasne deticky. :sunglasses: :sunglasses:
19. srp 2007 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky, dakujem ze ste ma upokojili s tym rodicakom, fu ... pridavam sa k tvrdeniu ze mame vsetky naozaj krasne deti... a ozaj, davno sa neozvala sajmonik a este jedna tehulka nie???a maminka s malou esterkou, asi nemaju na nas cas, skoda...

dnes asi kvasime vsetky doma, co, take púocasie, ze ani psa von vyhnat nehodno... :unamused:

prave som chcela pozehlit tu velku hromadu pradla, ale sebi vzdy priliezol k doske a bojim sa ze zatiahne za snuru zehlicky a tak, budem musiet zehlit asi vecer alebo zachvilu ked bude spinkat... riadne uz vymysla, musim porobit bezpecnostne opatrenia, aby si nieco nespravil a nevyparatil, aj ked tie deti teda dokazu vymyslat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak na sletisti sme vcera boli s andy a danym, aj ked vyzeralo ze bude prsat bolo fajn, vo stvrtok sa tesime znovu, ... :wink:
21. srp 2007 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj andy, tak ten vcerajsok ma naozaj velmi mrzel.... a ziadny zubok este nie je von, :unamused: horko tazko zaspal az o 16,30 a ja som musela este vesat pradlo aby sa mi nepofarbilo... konecne je tu vikend a bude manzel doma, sebik mi tu beha po byte a stvera sa na co dosiahne, betar maly... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2007 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ika to je v pohode.tak dalsi termin rehabilitace mame 10.9 v pondelok tak dufam ze to dopadne a snad sa prida i nejaka ina Kladenacka?co Kony?ci Silvia?alebo Draga? :sunglasses: zase nejak okolo 15.00.
26. srp 2007 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! :slight_smile: Andy, ja urcite nie, dievcata uz budu v skolke a ja v praci :frowning2: . A pondelok mam dlhy, ucim az do 8.30 vecer, nez dojdem domov, bude aspon desat, pol 11 a na druhy den vstavat o piatej, ako kazdy den, aby sme to zvladli, hmmm, na to sa velmi tesim :grinning:

Inak som chora jak pes, zase sa to nejak zhorsilo, uz mam zlost, mam tu navstevu a nie som schopna s nimi nikam ist, tri dni sme boli na par hodin na ihrisku a uplne ma to odrovnalo :rolling_eyes:

Zajtra ideme s Emkou k doktorke, mala by uz byt naspat z dovolenky a Emka furt sopli a kasle, tak by som bola rada, keby dostala nieco ucinnejsie, lebo takto do skolky nepojde :frowning2:

A tak by som sla uz aj cvicit, ale som uplne mimo, som rada, ze vobec zijem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak zatial pa, dievcata, idem sa snazit trochu liecit :rolling_eyes:
26. srp 2007 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tady nová a hlavně z Kladna. Prosím o info, kam jste chodily cvičit a do poradny? Jaké máte zkušenosti? Ke komu chodíte na Kladně na gyndu? S pozdravem,Hanka
28. srp 2007 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslednou dobou je tu trosku mrtvo ale leto za chvilku skonci a budeme zase viac na netu.ja ti neporadim ja som chodila do Hloubetina a rodila na Melniku a kurz ziadny.
28. srp 2007 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kladenačko :grinning: já jsem se na Kladno přestěhovala ve 35.tt těhu takže už jsem rovnou chodila do porodnice na ambulanci k mudr. Brádková strááášně příjemná a pak mě i rodila jinak teď chodím k Mudr. Voráčkovi :wink:
28. srp 2007 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj andy, tak toho 10.9 nam to nevynde, bo cestujeme 7.9. na 10 dni na moravu za sebikouvou cz babickou...a ako sa ma maly Dany? mas pocit ze rehabka pomaha?
29. srp 2007 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj silvi, tak to mas teda riadny frmol, a kde v prahe pracujes? na nejakej skole asi, zakladka ci stredna? dufam ze dievkam je uz lepsie, a ako ste to vyriesili s tou odsavackou? ak si niekde zohnala tu balonkovu tak sa ozvi, tiez by som si ju kupila... pozdravujem holky a nech sa ti dari :slight_smile:

ahoj drago, este raz dik za ten nutriton... Dalik je teda riadny fesak, po nom teda holky pujdou... s kony sme sa este vcera stretli a vraj sa chystate tiez na tie dni mesta kladna, tak sa tam hadam uvidime.. :wink:
29. srp 2007 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kladenacka, tak ja som sa na kladno prestahovala asi 13tt a v 15tt asi som zacala chodit na gyndu, v blizkosti bytu, co je namesti svobody, Mudr. Marie Cermakova a este jedna tam je, zobrala ma pretoze patrim do okruhu pacientou podla bydliska, ale bolo to len tak tak, uz som mala male brusko, tz sa ma ujala...a som spokojna,...chodila som na predporodne kurzy do nemocnicneho klubu, to ti doktorka vysvetli, kde je alebo na vratnici nemocnice... su 3 prednasky,... my sme boli s manzelom na 2 tykajucich sa porodu a 1 je klubickovanie tam som bola uz sama... kurz stal myslim okolo 590,- ale bol to rovno poplatok za to ze bol manzel pri porode....to mi dali doklad ktorym sme sa preukazali, a tiez este vramci prednasky bola prehliadka nemocnice...

no aj ked sme chytili ten najlepsi pokoj by som uz na kladne asi nerodila, ako porod bol fajn, mala som dobru mladu doktorku, ale potom na novorodeneckom boli tie sestricky fakt otrasne, a to este do poporodnych baby blues nie je bohvieco...ale niekto tvrdy je boli fajn, ale ja mam celkom na tie sestricky zle spomienky, tak asi iba preto.... :unamused:
29. srp 2007 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuska díky díky však Sebík je taky pěkný a už velikánskej chlap oproti Dalímu ten mu ty baby přebere :wink:
jj na dny Kladna se chystáme tak se domluvíme a sejdeme se tam...

kladenacka vidíš a já na kladenskou porodnici zase nemůžu dopustit, byla jsem spokojená, chovali se ke mě mile, teda kromě jedné směny ta byla strašná :wink: :wink: a ještě jsem i měla Dalíka na JIPce a tam byli teda úplně suprový...ale na čem jsme se shodly všechny, že jídlo to teda bylo strááášnýýýý :grinning: :grinning: jo a ještě k těm kurzům...začínaly vždy 1.čtvrtek v měsíci v nemocničním klubu od 13:30 myslím??? a byly 3 ale já stihla jen ten první...rodila jsem o 3tt dřív :grinning: :grinning: a ještě dělají i těhu cvičení učí se tam dýchat a na míčích nějak skáčou apod. a to je zase myslím úterky přímo v nemocnici :wink:
29. srp 2007 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Drago a Ikuško, díky za odpovědi. Já chodím na gyndu k Dr. Kračkové (to je blízko pekárny) na Kladně. A teprve příští středu k ní půjdu na první poradnu pro těhotné. Tak uvidím, jak bude. O těch kurzech v nemocnici jsem se dozvěděla taky náhodou včera. www.nemocnicekladno.cz - tak tam určitě budu chodit.
29. srp 2007 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby.
no to je skoda Ikus ale na morave vam bude urcite lepsie.ale mi kludne prideme i skor.1x do tyzdna by sme na Kladno mohli.a kedy si vlastne tie dni Kladna to by sme prisli.mi sa doma obcas i nudime. :sunglasses:
29. srp 2007 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, taky jsem zadala do vyhledávače maminky z Kladna a hodilo mě to k vám, tak jsem tady :wink: . Jmenuju se Klára, je mi 27 a mám dceru Matyldu (leden 2006), nevím, jestli tu někdo z vás má podobně staré dítko, nechce se mi to celé pročítat, ale jestli mě přijmete mezi vás, budu ráda!
29. srp 2007 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Klaro.no myslim ze vsetky maju miminka v roku 2007 ale to predsa nevadi.ja niesom priamo z Kladna ale od Slaneho.do Kladna chodime iba prilezitostne.
29. srp 2007 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj andy, tak tie dni kladna su na sletisti a inak je tam vstup 40,- som si vsimla vcera na tom plagate... asi sa tam s vami len uvidime, pretoze budeme mat navstevu - mojho brata s priatelkou a tehotnu sestru s manzelom...ale rada vas stretnem...ale vy sa mozete stretnut spolu nie?

inak na moravu sa tesim aj nie, urcite to bude fajn, ale doma je doma, mas vsetko po ruke a tak, v tomto to bude chaos, ...
30. srp 2007 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj inconnue - tak su tu este dvojicky ema a lea, ktore idu prave do skolky, ale potom mame najstarsie miminko my - leden 2006
potom unor 2006 a kveten alebo duben 2006 nie som si ista....
30. srp 2007 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuska ja myslim ze ten rok 2006 je chyba ze?mamino?????
uz som sa divala na netu na stranky Kladna a asi v nedelu by sme tam dorazili aj s manzelom mam vikend volno tak si trosku odpocinieme pri nejakej zabave na sletisti a aj ten program sa mi zda lepsi nez v sobotu.v sobotu este nieco makneme na nasej zahrade nez pride zima. :sunglasses:
30. srp 2007 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aaaa no pomylila som sa mal to byt 2007... asi som sa ponahlala....prepacte.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2007 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamky a miminka :slight_smile: i vy nové :slight_smile: , inconnue, samo, že Tě/Vás( i s Matyldou) vezmem mezi sebe!Škoda jen, že žádná nemáme roční dítko, ale nevadí, třebase zas nějaká nová maminka přidá :wink:

Holky, tak co, kdy na ty dny města Kladna, v sobotu, v neděli??? Nám s Věruš je to skoro jedno, hlavně podle počasí ( jak tak koukám, dneska teda asi bude pěkně lejt :confounded: ) a kdybych si měla vybrat, tak spíš v tu sobotu na Zeťovou atd...nedělní "heligonka bude spíš pro starší a pokročilé :sunglasses:
.. jinak ty vystoupení "dancers", mažoretky...to asi ještě naše dětičky zajímat nebude...???

TK ZATÍM PAPA
31. srp 2007 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni, no já se hlavně sháním po vrtevníkovi/vrstevnici pro naší Matyldu :grinning: ... Dneska mě jedna maminka na Sletišti informormovala o mateřském centru Mája u nás v Rozdělově, tak to tam zkusím, jen co se vrátíme z dovolené. Odjíždíme teď na 14 dní, takže Dny Kladna už nestihneme, i když je mi jasné, že naší Matyldě by se mažoretky móc líbily ... ale určitě by se jim vrhla po taktovkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak si užijte všechny víkend a děkujeme za přivítání :wink:
31. srp 2007 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony v sobotu ma prsat a v nedelu byt pekne tak neviem.my tam budeme v nedelu. :sunglasses:
31. srp 2007 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy, tak my taky vyrazíme v neděli, ráda Vás už konečně uvidím :wink: budete dopol nebo odpoledne? Věrka odpoledne mezi půl druhou a druhou jí- krmit budu doma, protože už dávám příkrm, tak bysme tak ve tři o půl čtvrté mohly dorazit na sletiště...

kladeňačko, kurzy jsou celkem myslím 3 - první vede PA a je tam vše co budeš chtít vědět okolo porodu, druhý to samé, ale s doktorem-porodníkem a třetí je o všem okolo miminka, já jsem byla na prvním a třetím, no a moc novinek jsem se nedověděla - víceméně to, co se tam probíralo je ve všech těch chytrých knihách, ale na první části Vás vezmou podívat se dovnitř na porodní sály atd...to bylo fajn...PS: ale máš čas - kurzy v pohodě stihneš když půjdeš tak dva měsíce před termínem ( pokud Ti tedy nehrozí předčasný porod :wink: )

nem. taky nabízí cvičení pro těhulky a učí se tam i dýchání a jak zvládnout porod...já jsem cvičit nemohla, tak nemám vyzkoušené...ale myslím, pokud máš čas, tak se určitě přijď podívat, od věci to nebude :wink: - tak vidím, že to už psala i Draga, ale nechce se mi to mazat :sunglasses:

jinak na gyn chodím k Dr Lukešovi( u Mety - na začátku Kladna), svého času byl porodníkem v nem., je sympoš( a to jsem k chlapovi nikdy nechtěla)nic nepřehání,nic nezanedbá a má "zkušenosti z praxe", takže cokoli o těhu a porodu krásně vysvětlí, pohlídá potřebné...vřele doporučuju - adresu najdeš i na netu... :wink:
31. srp 2007 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanko, já jsem teda taky "přistěhovalec", z Prahy , ale už tu bydlím asi 4 roky, jsem si tu našla manžela, tu jsme se brali a tady jsem taky rodila, no, v nem porodníci skvělí, ale jak píše Ika, sestřičky z novorozeneckého - nic moc, teda já jsem měla problém s "rozjezdem" kojení a sestry zrovna moc nepomohly, ale to vidím až zpětně, co bylo špatně...jinak pokud budeš moct, určitě doporučuju nadstandartní pokoj, já ho měla a moooc mi to pomohlo :wink:
31. srp 2007 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony to by nam vyhovovalo.my si dame doma vklude obedik a potom by sme nejak vyrazili.my krmime o 15.00 tak to uvidime asi tam.radi vas konecne spozname.pisneme sms ked tam budeme.tesime sa. :sunglasses:
1. zář 2007 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek