• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
To neni:slight_smile: to je se jen modlim aby mi terminek neposoupli treba na stedrej den.. :slight_smile: ale to snad nehrozi:slight_smile:
7. črc 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iris : tak já mám se Slaným jen samé nejlepší zkušenosti, při dceři jsem také přenášela - ale řekli mi hned, že mě nechají max. 8 dní. Naštěstí se malá rozhýbala sama :wink:. 2x jsem tu rodila a nikam jinam bych nešla ... Kamarádky rodily na Kladně a každá měla problém, což mi přijde docela zvláštní :confounded: . Jednu nechali přenášet 10 dní, když přijela do porodky s bolestmi tak jí 3x vrátili domů, že to na porod není. 2x jí vyšel špatně monitor, místo aby si jí tam nechali tak po dalším dobrém jí poslali domů. Chlapečka rodila pomocí kleští, protože byl v zelené hnusné vodě. Neměl už sílu na porod, museli ho hned oživovat. Chytil hned infekci. Druhou zase trápili 3 dny, doma jí odešla plodovka. Raději jí strkali kapačky, vyvolali jí až po těch 3 dnech. Když jim po hodině říkala, že už rodí tak jí nevěřili, že to není možné. Pak ztratila hodně krve, ze všeho byli překvapení ...

Jde možná o to kdo tam zrovna je, ale těch problémů slíchám poslední dobou dost často. V každé porodnici je něco, ale když to člověk slyší od známých tak je to ještě děsivější
9. črc 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
miru, já to říkám pořád, že to je o lidech :wink:
9. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno ja to prave taky slysela, ze je to tam na prd.. tak ja fakt nevim... :( kdy by se to dyztak melo domlouvat kdybych chtela jit do toho slanyho??:slight_smile:
9. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 Ahoj Kamýsku, já rodila ve Slaném před 6ti týdny a supeeeeer! Nemůžu si to tam vynachválit a i všichni z mého okolí byli spokojeni.Do Kladna bych nešla, i když tam se podle doslechu taky úroveň kapku zvedla.To kde budeš chtít rodit je čistě na tobě a nikam se to hlásit nemusí :slight_smile:
9. črc 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 : hlásit se dopředu nemusíš, přesně jak píše sunny. Prostě ať to bude k porodu, tak dorazíš :o)). Mě se i líbí, že ve Slaném mi nechali manžela po celou dobu porodu u sebe (byl se mnou na čekankách). Kamarádkám je na Kladně nenechali, pustili je až když se rodilo ... ale to se třeba už změnilo
9. črc 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky moc holky:slight_smile: :slight_smile: podle toho co slysim to asi taky vyhraje ten Slany:slight_smile:
9. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu rodit do Rakovníka :slight_smile: Máme to nejblíž a za tu dobu, co jsem tam ležela, tam znám snad všechny PA i doktory :grinning:
10. črc 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobre:slight_smile: Aspon vis co od koho cekat:slight_smile:
10. črc 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám v albu pár nových foteček :wink:
kami, to jo, to tak nějak vím, ani se nebojím, ale celkem ráda už bych porodila :slight_smile:
10. črc 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Njn, mas to uz za par:slight_smile: Nez se nadejes bude Emicka venku:slight_smile: :slight_smile:
10. črc 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus jsme zpět z dovči...nestíhám...dočítám letem světem..ale Leni veliká gratulace..tajnůstkářko :grinning: :grinning:
11. črc 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami já zase musím pochválit Kladno. Ve 30tt jsem ležela 3 dny na přípravně a pak 14 dní na rizikovém a super (jen jedna sestra mi nesedla) a pak jsem i na Kladně rodila a vše Ok. Manžel byl se mnou od začátku do konce, kdybych si měla vybrat po druhé (což nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), šla bych klidně na Kladno, ale jak píše Iris je to hlavně o lidech.

Holky nebyl někdo v těch vedrech v Berušce, jak tam je? Je tam dýchatelno?
12. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ja si to myslim taky, ze jue to spis o lidech:slight_smile: kdyz narazime na blbce muze to byt i 100km odtud:slight_smile:

Dotaz: co je ta Beruska??:slight_smile: 'videla jsem i minule ze jste se o tom bavili ... :slight_smile:
13. črc 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 : Beruška je dětské centrum pro děti tak do 6 let (větší by se tam asi už nudili)

@klubo : Klubo nevím jestli mají klimošku, ale jestli ne tak tam bude v tomhle dusnu děsně :-/
13. črc 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak:slight_smile: a co se tam provadi????:slight_smile:
13. črc 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a uz to vim:slight_smile: Diky,... Od kolika let se tam tak chodi?:slight_smile: Muze to tam byt fajn.. :slight_smile:
13. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
áhojda :slight_smile: Koukám, že se tu řeší porodnice. Já rodila jak ve Slaným, tak v Kladně a nevidím rozdíl. V obojím byl personál jak příjemný, tak nepříjemný, komplikace jsem neměla tam ani tam :slight_smile: Je to fakt jen o lidech.
13. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirka taky se trochu bojíme, že tam bude vedro, ale zase v baráku mám rozhodně líp jak venku, no uvidíme.

kami můžeš tam klidně s úplně malým mimi i s bříškem jen na kafčo s ostatníma maminama, jen až si bude dítko hrát, budeš platit i vstup :wink: Je to tam opravdu fajn, já mám ráda, že si dám kafčo, pokecám a Jiřík se přitom dostane mezi děti a hraje si - vždy fajn dopo nebo odpo :grinning:
14. črc 2010 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo Andrej, sedět při kávičce a děti hrajte si :wink:). To mám také ráda :slight_smile:
14. črc 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to může byt fajne:slight_smile: nemam ve svem okoli zadnou tehulku, s kterou bych mohla povidat.. :slight_smile:
14. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

@kamisek2000 , já jsem těhu, ale doma až za cca 4 týdny...

@draga vítej zpátky, jak jste si to užili?? Doufám, že skvěle :slight_smile:
@mirka755 i já to mám ráda, sem tam pár "drbů" při kávě a děti spokojeně si hrající :dizzy_face:

Holky, jak snášíte ty vedra? Já mám vždycky "pár sekund před kolapsem", hlavně když jedu odpoledne z práce z Prahy domů, to je fakt hnus :frowning2:
15. črc 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony: ty vedra jsou fakt hrozny, ale dneska to vcelku jde:slight_smile: Tim doma myslis ze jdes na neschopenku, bo doma jako doma:slight_smile: Dneska jsem nejak mimo:slight_smile:)
15. črc 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsme dneska vyrazila do Berušky a opravdu nic moc. Celkem tam bylo dost dusno, maminky tam postupně děti vysvlékaly, některé tam pak běhaly pouze s plenou :wink:
15. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 odskočila jsem si na pár měsíců do práce a budu nastupovat mateřskou, nejspíš skončím 13.8. v pátek :sunglasses:

@klubo no když o tom teď píšeš, vzpomínám si, že klimatizace tam není, bývá vedro i při 25oC, když je tam hodně lidí :frowning2:
15. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kony: Tak to jo:slight_smile: Ale materskou bys mela jit az nekdy koncem srpna ne?:slight_smile: Ja mam tp 17.12 a materska by mela zacit 5.11, teda alespon podle kalendare co jsem videla u doktora:slight_smile:

Jinak mne bylo teda vedro dneska i venku natoz nekde v mistnosti s x lidma:slight_smile: Bych se tam asi usmazila :oD

15. črc 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 mě to vychází nejdřív 8.8. a nejpozději 22.8. a různých důvodů půjdu asi toho 13. jak jsem psala :wink:

vedra jsou už nechutný :angry: ale co jsme to my za lidi, nic nám neni dost dobrý :grinning: když je zima a prší, tak si stěžujem, když je vedro a svítí slunce, tak si stěžujem...no jo, to by ale nesměly být takový extrémy!!!

16. črc 2010 v 05:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj presne tak:slight_smile: ja ted rano byla nakoupit v Penny, a to je fakt za trest:grinning: V patek v 7 uz nikdy vic... :-d Ty duchodci jsou jak pominuty, by me zajimalo ikam furt tak pospichaj:grinning: No des bes, na dlouho jsem zase vylecena:slight_smile:))
Doufam ze o vikendu bude alespon taky hezky, at se muzeme jit vykoupat... :slight_smile: Ale zase kdyby sprchlo treba vecer, tak to taky neni spatny:slight_smile: v tomhle se neda ani spat, mame to tady uz tak prohraty ze tomu nepomuze fakt snad uz nic... jen klimaska, a na tu zuase nejsou koruny:grinning: ach jooooooooooooo:grinning:
16. črc 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíši Gabčo cos tu dělala v 5:40? :slight_smile:))
16. črc 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek