• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
@draga no, jak teď vstávám do práce, tak se budím brzy i ve volnu :angry:

...to je úúúúúleva, ale jen na pár dní, ale co, aspoň něco :wink:

já bych se šla koupat okamžitě, tak snad teď přes týden, Věrka s tchánovcema na Slapech a já mám týden pro sebe a Jardu(velkýho :grinning: ) to bude, jak za mlada, až se mi skoro tají dech, už holt nejsem zvyklá, že večer máme jenom pro sebe...tý jo, co budem dělat ?? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
18. črc 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kony: Mno myslim ze si poradite :slight_smile:)
Mno uvidime jaky bude pocasko, ja ted v tydnu si budu zarizovat veci, krz zmenbu jmena... to bude neco.. uz se fakt tesim :cry: :cry: :cry:
18. črc 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo vzhledem k tvému stavu chlastat a kouřit asi nebudete :slight_smile:)) teda cigára :slight_smile:))
18. črc 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakpak se dneska holky mate?:slight_smile: Ja si na dnesek k obedu vymyslela sladky ovocny knedliky:grinning: Nikdy jsem je jeste nedelala, tak jsem na ne zvedava, chci zkusit tvarohove testo:grinning: Mno jsem na to zvedavaa, jestli se muzik docka dneska obeda:grinning:
19. črc 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já se mám zas pracovně...teda ale už se mi sem moc nechce..bez dneška ještě 19 dní a už to odpočítávám. A to jsem se do práce tak těšila...
Kami, tvarohový těsto je celkem jednoduchý, to by se Ti mělo povést. ..

Dragi :grinning: :sunglasses:
19. črc 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno to si me jeste nevidela v kuchyni jakej jsem umelec:grinning:
A co vlastne delas?:slight_smile: To ja jsem uz taky doma, jsem na marodni, mam blbou praci, a neni schopnej mi tam nekdo pomoct, tak jsem rikala ze nebudu delat debila a hlavne se bojim o mimi... :slight_smile: A doma je mi dobre:slight_smile:)
19. črc 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony a´t ti to v práci uteče :slight_smile: já dneska byla na úp a zařadili mě do jakéhosi projektu od kolíbky do práce...jsem jim říkala, že problém není získat práci ale v tom, že mám malý dítě a nemám hlídání :grinning:
19. črc 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo a kde pracuješ?
19. črc 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, tak třeba ten projekt pomůže, není to náhodou něco podobnýho, co už tu kdysi psala Ikuška?? Holt musíš hledat až od září, až budou caparti ve školce...

Miri, jezdím do Prahy, do Holešovic...Jindy by byla cesta celkem ok, ale teď v těch vedrech to stojí za prd. Jezdím ráno i odpol vlakem, přijde mi to mnohem pohodlnější než bus, je to ale o cca 10-15 min delší cesta...a navíc je výluka, tak vlak jede jen do Gymnazijní, což je v Dejvicích nad Diplomatem a ve vedru se drápat do toho (pro jiné=netěhotné minikopce) pro mě obr kopce je vysilující...upřímně, už se zas těším domů, holt na mě jde to období, kdy začínám mít těhu už dost :grinning: :sunglasses:
Jak se vede Tobě a dětem? Co manža, má zápasy?Ondrášek měl vlastně nedávno narozeniny, už je mu rok! :astonished: Co dělá za pokroky? Máš to porovnání, je třeba v něčem šikovnější nebo naopak pomalejší? To jsem ale zvědavá, co-odpověz na co chceš :wink:
19. črc 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony jj je to asi stejný projekt, iku chtěla nějakou rekvalifikaci na učitelku MŠ...tak uvidím co se naskytne mě...
19. črc 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevíte jestli jdou dělat ty rekvalifikační kurzy i když je člověk na mateřský?? Chtěla bych si udělat účetnictví, ale je to dost drahý...
19. črc 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony : to víš že jo, teď v těch vedrech je to fakt síla. Já si tím prošla loni ... Jinak cestu vlakem máme také raději než busem, do Dejvic jezdíme dost často :wink:. Manžovi začaly tréninky, zápasy až v polovině srpna. Ondráš je šikovnější ve všem kromě chození. Anetka touhle dobou už sama chodila, ale jinak co se týkalo přetáčení, lezení, postavení u nábytku - v tom Anetku předběhl i o 2 měsíce. Ale sám se bojí pustit, je to poseroutka :wink: :grinning: .

@kamisek2000 : jj, jdou udělat kurzy i při mateřské. Já mám třeba vybraný kurz sociálníhp pracovníka a docházka je pondělky a středy od 14,30h do 17,30h. Ségra dělala kurz kosmetiky a ten byl zase jen víkendový ...
19. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirka: A je to taky zadara, bo si to platis??:slight_smile: A to si pak normalne zajdu na pracak a reknu ze bych si chtela udelat ten a ten kurs.. a muzu jen jeden bo vic?:grinning: To je otazek co??:D
19. črc 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ola děvčata, toť španšlský pozdrav, v so jsme se vrátili, bylo to super a já chcíííííí znova. Teploty jako tady, ale tisíckrát příjemnější, pže tam je ten příjemný mořský vzdoušek. Každý den jsem pohoupala mimino v mořských vlnkách :grinning:

Cha chá teta draguška si všimla až teď, ale dík za gratulku, už jsem to měla dýl v profilu.

19. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laterka: tak to te vitam z5 :slight_smile:)) Ted jsem cetla ze od stredy maji prijit zase vedra, tak si tu muzes pripadat jako tam:grinning: i kdyz to bude tezka predstava:grinning:
19. črc 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leterka leni já jsem si fakt nevšimla, vždycky to proletím letem světem :grinning: ...no každopádně vítejte zpátky a super, že jste si dovču užili :wink:
19. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 : no já mám kurz přes agenturu, ÚP s tím vůbec nic společného. To jsem tě teda špatně pochopila, nevím jestli jde udělat kurz když budeš na mateřské, aby ti ho zaplatil ÚP. Já mám kurz přes agenturu, platím si ho sama a vyjde mě na 5tis. + 3,5tis. znaková řeč
20. črc 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha:slight_smile:) A pres jakou agenturu si ho delas?? maji tam nejakou nabidku??:slight_smile:
20. črc 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem to špatně napsala, budu teprve dělat ... ale mají jen tyhle kurzy kolem sociální správy. Ségra si dělala kurz přes agenturu Artiris Praha. Tady jsem našla účto http://www.kurzucetnictvi.eu/
20. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno Miru ja dekuji:slight_smile: Videla jsem cenu.. 21 000 bych asi v dobe matersky dohromady nedala, ale kdyz jsem koukala na net, ty ceny se pohybuji kolem tech 20tis... Takze mam asi smulu.. Pak nekdy zkusim zjistit jak je to dyztak s tim pracakem... Ale myslim si ze to nepujde, ze bych musela tam byt jedine evidovana... : :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to určitě, abys byla u nich evidovaná. Akorát je tam problém, že pokud během kurzu seženeš práci tak kurz ti automaticky ukončí. Já od ÚP dělala také účetnictví a po 3 týdnech jsem nastoupila do práce. Je tam totiž docházka každý den na 5-6 hodin a to při práci nemůžeš
21. črc 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leterka čau leni! tak vítej zpět:slight_smile:No to Ti věřím, že bych chtěla ještě, já bych se taky povalovala na pláži s chutí...no jo, snad příští rok :sunglasses: Co děláte příští víkend? Jarda v práci, můžem se vidět?
@mirka755 tak to je Ondra šikula :wink: A manžel taky :grinning: , ať hezky natrénuje a pak jen vyhrává :wink: Ty máš kurz účta? Já mám teda ekonom. školu, ale nevím, do účta bych šla jedině v nejvyšší nouzi...to Tě obdivuju :dizzy_face:
21. črc 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, to by se nedalo ani pri diteti, kdyz neni hlidani.... :( Sice to resim predcasne, ale po materske si budu muset hledast novou praci, tam kde jsem byla jsem delala kazdy den od pul 8 do 5 a nez jsem se dostala domu, kdyz pro me manzel nejezdil bylo v pul 8... takze to taky nejde... a pochybuju ze by mi bud dali castecnej nebo preradili jinam:( Bude to pak sranda neco sehnat:(
21. črc 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 užívej si zatím radosti a starosti si nech na později :slight_smile: já právě řeším co dělat a řeknu ti je to fakt super tady na Kladně :slight_smile:) navíc my nemáme babičku po ruce, takže bez hlídání...prostě paráda :slight_smile:
21. črc 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draga: uzivam uzivam, jen ono to tak uetece:grinning: já právě řeším co dělat a řeknu ti je to fakt super tady na Kladně to jsem nejak nepochopila:.-D jako ze mas stejny problem a nemuzes nic sehnat??:slight_smile:
s babickou to u nas bude podobne, moje mama jeste pracuje, manzela mama je uz moc stara, tak taky hlidat nebude... tak jsme pak taky v pytli:slight_smile:) A kdyz jsme se o tom jednou bavili nahodou s jeho segrou, tak rekla ze kdyz ji zaplatime, tak ho hlidat bude... ja neverila vlastnim usim...
21. črc 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 jj v únoru mi skončila mateřská, v práci proběhly organizační změny tak jsem už nenastoupila a od té doby jsem na úřadě, občas někam pošlu životopis ale ani se neozvou, nebo napíšou, že upřednostnili jiného kandidáta (bezdětného a svobodného, že :slight_smile: no prostě mazec :slight_smile: teď jde Dála od září do školky tak uvidím co a jak se hne :grinning: no to se ségrou je dobrej mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draga: To znam, kdyz jsem skoncila po skole, bylo to to samy, bud se neozvali vubec, nebo napsali, ze uprednostnili nekoho jinyho s praxi... ze mne by vzali ale bez praxe bohuzel.... nejak jsem nechapala, jak si clovek muze udelat praxi, kdyz ho nikde nechteji... no to je jedno... pak jsem nastoupila na tu postu.. hrozna ta prac. doba, desne me to stvalo, ale co jsem mohla delat, lepsi neco nez nic... ale pak s ditetem to proste nepujde, bych s nim vubec nebyla...
21. črc 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 no já jsem právě v práci před mateřskou (Zentiva) měla super prac dobu 7-15...což bych stíhla i s dojížděním, jen jaksi zrušení pozice mi to narušilo :slight_smile:) ale fakticky nevím co budu dělat, už te´d jsme docela v průseru, hypotéka, malý dítko...fakt děs :grinning: ale ty máš času dost, hezky si užívej těhu, pak mimískování a tohle budeš řešit až za pár let :wink: třeba se do té doby něco změní
21. črc 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 : já si také budu hledat nové místo, budu na mateřské 5 let a to mi nepodrží místo ani jako skladnici :wink:
21. črc 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky s tou praci je to fakt des bes:slight_smile:)) Budu drzet palecky, at vam to obeda dobre dopadne:slight_smile:))
21. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek