• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
@draga : takovou pracovní dobu jsem měla také, po mateřské bych za ní byla ráda i za to místo co jsem měla. Ale spíš s tím nepočítám, už teď jsou v práci dost problémy ... dokonce i propouští
21. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem si objednala tricko jak jsou na tom nozicky a rucicky mimiska... :slight_smile:) Tak uz aby prislo.. :slight_smile:
22. črc 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 já jsem měla taky, z CaA, ještě ho pořád mám schovaný :wink: ono to je takový miloučký
22. črc 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj je:slight_smile: Ja to objednavala tady: http://betterfly.mimishop.cz/ sice to tricko vyjde na 500.. ale co... to se jeste da:slight_smile:) Snad mi bude.. jinak bych se asi po..... :grinning:
22. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony : nemám, právě jsem po 3 týdnech skončila, protože jsem nastupovala do práce. Měli by to aspoň nechat dodělat, když už člověk začne
23. črc 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a mam jeste jeden blbej dotaz:slight_smile:) Kdyz pak v listopadu budu nastupovat materskou, vyrizuje se to nejak, bo to zarizuje nejak doktor?? Nikde jsem se to nedocetla:slight_smile:) diik
23. črc 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, no fuj co to řešíte? Hledání práce. No ba ne, chápe, že pro některé to je teď žhavé téma.
Mirko prosím tě přes jakou agenturu sis dělala nebo děláš ten kurz soc. pracovnice? Já sice v tomto oboru jisté vzdělání mám, jsem speciální pedagog, ale ale nějaký tento kurz by se také hodil. Jinak já zatím teda práci mám, ale co bude za tři toky....

Papír na mateřskou jsem dostala na gyndě a odnesla ho do práce, ty to asi někam poslali nebo nevím, já to rozhodně nikam jinam nenesla.
23. črc 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok dik:slight_smile:
23. črc 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 : až dostaneš papír od gyndaře, tak si vyzvedneš na socce formulář Potvrzení o nároku na dávky ovlivňující nárok a výši rodičovského příspěvku (to je kvůli dennímu výměru mateřské). To celé odevzdáš v práci a oni to pošlou na OSSZ, pod kterou patří. Více zařídí oni, trvá to ale 30 dní tak se připrav na to, že peníze budou mít možná nějaké zpoždění (u mě třeba 5 týdnů).

@leterka : ještě jej nedělám, chtěla jsem letos na podzim ale Ondráš je ještě malý. Tak to nechám na příští podzim, mají asi 5 termínů do roka. Tady jsou stránky http://www.hipokampus.info/new/aktualne.html , mají to asi nejlevnější co jsem tak zjišťovala. A je tam možnost, pokud budeš nahlášená na ÚP a schválí to, tak to proplatí oni - ale nevím jak je to v případě sehnání zaměstnání, to budeš muset asi také ukončit. Takže raději oželím 5000,- a dokončím to :wink:
23. črc 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirka: tak to je hezkyy... ja jsem zvedava na penize i tedka.. mela by mi prijit marodni pristi mesic.. ale nekomu to trvalo treba 3mesice nez jim to doslo.. tak jsem na to zvedava, jinak jsme v cudu....
23. črc 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek bábovky, taky jste si oddechly, když se ochladilo? Já jsem byla z toho vedra vyglusaná... A holky taky.

Hele, TĚHULKY, nechcete některá VANIČKU? Je nepoškozená. Barva žlutá. Fotku kdyžtak pošlu. Nechci za ní peníze, úplně mi postačí velká Milka :sunglasses:
24. črc 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leterko, dodatečně gratuluji k těhu :wink:
24. črc 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lepagarie: Mno to ochlazeni prijemne je:slight_smile:) ale uz by zase mohlo byt teplo:slight_smile:) kdyz je teplo chci zimu, kdyz je zima a hnusne, chci aby bylo hezky:grinning: Znas to:slight_smile:))
25. črc 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lapa dík, vaničku nee, máme svoji, sice tmavě růžovou, ale na kluka novou kupovat nebudu :grinning: taktéž nočník :grinning: ale jinak moc růžovky nejsme, ovšem těch holčičích hadrů těch je mi líto, pže jsou pěkné a zachovalé, Terouš není naštěstí žádné čuně.

Vedro nechci, ale trochu tepleji by být mohlo.
25. črc 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ty víš že to bude kluk? nebo tos psala jen tak kdyby náhodou :slight_smile:) já že bych vás s Gabčou o ty klučičí věcičky podělila :slight_smile:
25. črc 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš no mudra mi to řekla teď na UZV v 16.týdnu, tak si myslím, že jistota to ještě není, ale může být, zdála se, že si je jistá. a já mám takový pocit už od začátku. Jsem zvědavá na další UZV. Klíďo poděl jen Gabču, jestli jste domluvené, já se zařídím, také máme v rodině a blízkém okolí kluky. Ale dík.
25. črc 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leterka no Leni a co jména?
26. črc 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš ani mi nemluv, máme vybrané 4, ale potíž je v tom, že mně se moc chlapeckých jmen nelíbí, nebo z nich nejsem nijak nadšená. Pro holku už jsem měla dávno. Pak ještě aby to také šlo k příjmení, že ano :grinning:
26. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leterka leni jsem zvědavá na výběr...:slight_smile: ty jo já se těším na ty vaše maličkatý prcky :slight_smile: :grinning:
26. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leterka ja pro holku taky mela hned a manzel hned pro kluka.. ale to se mi nelibi tak doufam ze tam nosim holcicku:slight_smile:))
27. črc 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!Tak Emička se narodila 19.7. ve 21:27 císařem, měla 2650g a 46cm.Od včerejška jsme doma, malá měla při propouštění 2510g, ale nesosá, takže odsávám a přistavuju k prsu, jenže je to hodně časově náročné.A ode dneška jsem teta, ségra předčasně porodila Lucinku 2430g a 46 cm, tlačila na placentu, takže ségra krvácela a dneska jí praskla voda, tak šla taky na císaře.Bříško mě trochu bolí, ale jinak to ujde´, jen mě děsně bolí záda :confounded:
27. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky dodám, až bude čas...tak zatím je tady http://rakovnicky.denik.cz/miminka/miminka_20100723.html
27. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris mic gratuluji k narození holčičky, aˇž se jí na světě líbí a je zdravá.

Tak teď už jsme tady jen 3 těhule :grinning:
27. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris taky moc gratuluju... At vam dela samou radost... :slight_smile:))
28. črc 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis ta ma vlasku:slight_smile: je kouzelna:slight_smile:))
28. črc 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iris Veliká gratulace k narození Emičky a Emičce přeji a´t je spokojené miminko :slight_smile:
28. črc 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkujeme!
28. črc 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, moc gratuluju k narození Emičky, tak nakonec vydržela a je to dobře, protože je faakt krásňoučká...tak jen tak dál :dizzy_face:
28. črc 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris velká gratulace, moc si to užívejte!! :slight_smile:
28. črc 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, blahopřeji. Tak jsi se konečně dočkala.
29. črc 2010 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek