• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Nazdárek kladeňačky :wink:

Vám to bude asi uplně "šumák", ale já mám děěěěěěěěsnou radost, a tak se musím hned někomu svěřit. Právě jsem zjistila, že jsem ten FCE certifikát z angliny udělala za B :grinning: HURÁÁÁÁÁÁ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mejte se krásně, já budu asi "slavit" a taky proto, že mám na víkend zas svoje "miminko" Věrušku, pak ještě dva týdny v práci a jsem doma, takže další HURÁÁÁÁÁ

To mám ale dneska kráásnej den a totéž přeju i Vám :wink: pa
30. črc 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kony, tak velká gratulka!!! :dizzy_face:
Holky, krize, neobléknu jediný kalhoty..a to doslova :cry: Já nemám po porodu dole ani kilo, to nechápu,a to prosím se nepřecpávám, holt to ležení v nemocnici mi nějak zastavilo metabolismus, asi.Já vím, se vymlouvám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony gratulujuuuu:slight_smile: slav slav:slight_smile:

@iris ono to casem dolu pujde urcite:slight_smile:
30. črc 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris - tak dodatečně velká gratulace k Emicce, obleceni neres, az se trochu vzpamatujes a rozjede se normalni chod dvojdetsky domacnosti, tak to pujde dolu samo:slight_smile:)
31. črc 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony veliká gratulace :slight_smile: a slav slav :slight_smile: až porodíš, dokojíš tak to zapijeme :slight_smile: :grinning:
31. črc 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iris : gratuluji k nádherné holčičce, ať Vám dělá jen samou radost a přeji hodně zdravíčka

@kony : tak to jsi fakt machr, gratuluji :slight_smile:

my byli teď týden na chatě, počasí docela vyšlo ... za 14 dní se tam chystáme znovu, tak to snad vyjde se sluníčkem stejně - nebo by mohlo i lépe. Abysme se také mohli vykoupat :wink: . Anetka se tam včera ještě vrátila, protože tam jeli tchánovci s druhým vnukem a dnes odpo razíme do Smečna na pouť prošustrovat peněženku :wink:
1. srp 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak dneska jsem byla na ulrazvuku v nemo:slight_smile: a cekame zdravyho chlapacka:slight_smile:
2. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 gratulace :slight_smile: takže další kluk :slight_smile:
2. srp 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. srp 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kony, téda, padám před tebou na zadek... Mně mozek někam odcestoval, nedokážu se ani normálně vyjadřovat, natož se učit :wink:

Iris, dodatečně gratuluju k Emičce. A kila neřeš, já mám nahoře ještě 4 a ani se nehnou :angry:

Kamisku, tak paráda, budou ženiši :grinning:
2. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 : posílám velikááánskou gratulaci k chlapákovi a přeji hlavně to zdravíčko
2. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn :grinning: kdyz ja tak moooooooooc chtela holcicku:slight_smile:))) ale co, hlavne ze to je zdravy:slight_smile:))
2. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka755 dekujumoc moc moc:slight_smile:
2. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamisek taky gratulace. Já taky chtěla radši hodnou, klidnou holčičku a je z toho rošťák jak vyšitý :grinning:
Hlavně ať je mimi zdravé :slight_smile:
2. srp 2010 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 počkej časem budeš ráda, že máš kluka, já bych neměnila...holčičky jsou strašný dámičky :slight_smile:)) holky nic proti vašim ratolestem :slight_smile:)) :wink:
3. srp 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ja jsem rada i ted :slight_smile:) jak rika klubo, hlavne ze je to zdravy:slight_smile:)
3. srp 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 gratulace ke klučíkovi :slight_smile: no jo, já taky chtěla holčičku, ale ten náš kluk to té naší "dámičce" (Dragi :grinning: )doufám jednou pořádně vytmaví... :grinning: :grinning:

a jináč holky, moc díky za gratulace k certifikátu. Já jsem si teda moc šancí nedávala, ale vida, ono to zrovna vyšlo...

Lapagerie, neboj, mě za chvíli taky bude "měknout mozek" na druhé mateřské...si z toho dělám srandu, ale minimálně měsíc mi trvalo než jsem se trochu dala do kupy po první mat.,to občas v práci koukali, jak se umím kráááásně vyjadřovat :grinning: :sunglasses: a teď, jen co si zas připadám jak normální bytost, zas nanovo...ale kecala bych, že se netěším :dizzy_face:
3. srp 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky budete chodit na ty predporodni kurzy?
3. srp 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami - já jsem na předporodních kurzech byla - ne, že bych se tam dozvěděla něco důležitýho, ale je zajímavý vidět to prostředí, poslechnout si, jaký maj názory na různý věci, obhlídnout si personál (mně např. při prvním porodu moc pomohlo, že ten pan doktor, co mě rodil, byl i na těch kurzech a že jsem teda dopředu věděla, že to je nepříjemnej chlápek, tak jsem si to pak v porodnici nebrala osobně:slight_smile:)) a taky jestli chceš tatínka u porodu, tak na kladně se obzvlášť vyplatí na ten kurz zajít kvůli té "slevě" za absolvování.

kony - já jsem tvůj FCE úplně přehlídla - gratuluju! já jsem ho dělala už dávno (ty jo, to je už 14 let!) a už neumím nic:slight_smile:, tak hlavně, ať ti z toho něco zůstane v hlavě a je ti to k něčemu :sunglasses:
3. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikkumyy: jenze on manza dela do 3 a pochybuju ze by ho furt pousteli z prace.. a myslim ze ta sleva byla nejakej 600ne?? jinak bez kurzu ze dava 1200...
3. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami já slevu dostala na manžela za to, že jsem u Metalky, ale už si nepamuji kolik, ale možná taky těch 600, jen nevím, zda to ještě platí. Na kurzy bych zašla, byla jsem na prvním, pak když byl termín druhého ležela jsem na předporodním ve 31tt, tak jsem to měla okouknuté velmi pečlivě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami já taky na předporodním kurzu byla, stihla jsem jen první, prohlídka sálu ...a základní info a při druhém, už jsem ležela s narozeným prckem v porodce :slight_smile:)) výhoda byla, že mě dali na ten velký pěkný porodní sál a taky ta sleva tatínka u porodu...takže stačí, když manžel bude na tom prvním a zaplatíte to tam...na další už nemusí :wink:
4. srp 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, poprvé kurz určitě - nejen kvůli "slevě" ale i proto, že se podíváš, kde se porod bude odehrávat, podruhé dle chuti(já tentokrát asi nejdu, bo nevím jistě, jestli bude vůbec manža po ruce... :frowning2: )
4. srp 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdy je nejlepsi tam tak jit? jako v kolikatem tt?? dekujuuuu .-))
4. srp 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, my taky s Tomem stihli jen ten první díl kurzu, pak už jsme byli v porodnici, takže lepší je absolovovat ten kurz dřív, třeba kolem toho 32.tt.
4. srp 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok :slight_smile:) takze mam jeste casuu :slight_smile:
4. srp 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
i já myslím, kolem 30tt :wink:
4. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já v 36tt :slight_smile: a další týden šup na porod :slight_smile:)) takže ten 30tt by měl být asi ok :wink:

@kony jak je? už se těším na Jarouška :wink:
4. srp 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga celkem ok, jen už mě děěěěěsně prudí ranní vstávačka v 5.30 a následné cestování do a z práce :angry: ale jinak jsem "jako rybičččka" :grinning: a na Járu se už těší celá Táborská rodina, nejvíc asi já, až už bude venku :grinning: :sunglasses: však dáme brzy sraz bud v Beru nebo na ihrisku a pokecáme, probereme :wink:
co vy? jak Dála u bab??Ty sis to určitě nesmírně užila, což :wink:
4. srp 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony Dála u babičky naprosto v pohodě, nakonec tam zůstal celý týden...ale jen co jsme dorazila za ním začal zlobit...:slight_smile: užila jsem si to tak nějak divně, pořád jsem tomu nechtěla věřit a najednou byl týden fuč...ale ještě ho tam asi vyšlu a už si to snad užiju na 100%...to vstávání asi nebude jen tím, že jsi těhu, Milan dneska ráno strašně trpěl, že nevstane :grinning: :sunglasses:
4. srp 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek