• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Tak jsem koukala na tu primu na ten dokument "dite mi zkazilo zivot" , holky to bylo neco... ale priznam se ze chvilema me napadali myslenky, jestli to budu schopna zvladnout, jestli to neni moc brzy atd... ale pak jsem se koukla na brisko a zapomela jsem uplne na vse... ale to co vyloudili oni z pusy, to fakt bylo neco.. to bych v zivote nerekla... :/ njn kazda jsme jina... :/
4. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 : já to včera přepla když šla jinde reklama. A dostala mě ta ženská, jak řekla, že dítě bude od samého začátku v jiném pokoji než ona. Že ložnice patří psovi a kočce a že jim to rozhodně kvůli dítěti upírat nebude ... já tohle prostě nechápu. Jednou chci dítě, tak nebudu upředňostňovat zvířata nebo ostatní ...
5. srp 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka755 ono to cely byla katastrofa.. :angry:
5. srp 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám blbne tv takže jsem naštěstí ani nemohla sledovat...
5. srp 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na to radši ani nekoukala...
5. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na to občas jukla - řádil mi do toho Jiřík. Myslím, že tomu dali blbý název, všechny ty maminky na konci přiznaly, že by rozhodně neměnily, že ty svoje děti milují, ale občas je to prostě těžký a upřímně jsem se tam občas i viděla - třeba to nakupování nebo večer, když malý usne - všude nepořádek, já unavená...., ale je fakt, že tam občas z nich vypadly dost nesmysly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga tak to je super, možná už to tu někdo psal, možná zrovna Ty, ale po letošní zkušenosti mám ten pocit, že tím odloučením víc trpíme my než naše děti...ale na druhou stranu je pravda, že když se mi
Věruš vrátila po týdnu u bab dom a na jeden dva dny, byla asi nějak přešlá a smutná asi a jak to asi ještě nedokáže popsat pořádně, tak z toho vždycky byl večerní řev, že je smutná, že chce brečet a nemůže přestat...tak takhle se to na ní projevilo, ale jinak si prý přes týden na mě ani nevzpomněla...

...a mmch, zlobila mě taky pěkně, zkoušela, co vydržím a byla děěěsně překvapená (což se zase projevovalo řevem a vztekem), že co jí procházelo u bab , to u mě neprojde...a to teď myslím utupuju až dost kvůli těhu(abych jaksi měla klid a věci si ulehčila, že :sunglasses: )

a to počasí, mi ani nemluv, nejdřív vedra jak kráva a teď zima, pak prý zas vedro, se picnu a to střídání tlaku, to je taky "úžasný"..no ještě pár týdnů do "vyklopení" a bude líp....
8. srp 2010 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kterým jdou děcka prvně do školky - už jste dostaly nějaký dopis nebo něco, kde by\ bylo napsáno, co mají děti s sebou mít atd?
12. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa,my tedy nemáme nic a patrně se to dozvím , až ho tam 1.9. povedu :unamused:
12. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čao holky,

@lapagerie my jsme (tedy Jarda, bo já byla v robotě :sunglasses: ) absolvovali "třídní schůzku", kde nadiktovali seznam. Bohužel jsem ho někam založila, ale tak všude asi podobně, seznamy jsem našla na stránkách různých jiných školek(náš Čtyřlístek to tam psané nemá :frowning2: ) Já mám zas nevědomost, kdy a kolik přesně zaplatit, to prý ani na těch schůzkách neříkali...tak možná, jak píše Iris, až první den, třeba dají dětem nějaký "canc" , kde to bude popsáno...si to maluju, což, no uvidíme...
12. srp 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme si včera byli pro značku...Dála si vybral berušku??? nabízela mu paní učitelka i autíčko, mašinku, lodičku a pan Dalimil nenene jedině berušku (medvídek co měl v jeslích už tady byl obsazený) pak paní učitelce pravil, že do této školky chodit nechce, že tam bude chodit jenom Tomášek (to je jeho kamarád) a on že půjde jinam...no nevím kam :slight_smile:) jinak říkala učitelnica, že první dne mají mít bačkůrky, tričko a nějaké kalhotky na převlečení (budou tma hodinku) a hned 2.9. je třídní schůzka, kde se dozvíme ostatní.,...jinak v jeslích jsme chodili platit vždy 2. pracovní den v měsíci...tak to asi bude podobné :wink:
12. srp 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšu jak debil ale chápete mě , že jo :grinning:
12. srp 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
draguško, nene, píšeš srozumitelně, tak to je příznivé info...snad to bude podobně i v tom Čtyřlístku našem ...a mmch, co se někdy příští týden sejít??Už su domaaaa!!! :grinning: :dizzy_face:
13. srp 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha Draguš dík, snad to u nás bude stejné... ještě jim tam pošlu asi mail... :unamused:
13. srp 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony nojo Gabčo ty už jsi na *dovolené* super....vůbec nevím jak příští týden vyjde ale myslím, že st a pá určitě budeme k dispozici :wink:
13. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak třeba ta středa by byla ok, tak si dáme vědět po sms...
13. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já neporadím, my jdeme k zápisu až v březnu. DO JAKÉ ŠKOLKY BUDOU VAŠE DĚTI CHODIT?
14. srp 2010 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka755 do Lacinovky bydlíme tady :wink:
14. srp 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj espolek, my už třídní schůzky měli v červnu a naštěstí máme výborné internetové stránky, teda ta školka kem půjdeme, že ano. Jdeme do Vrchlického. Tak já myslela, že hned 1.9. tam budou pěkně celé dopo, teda po předchozí domluvě, tím myslím jako kdyby to nějaké dítko nezvládalo tam být hned 4 hoďky. Já teda doufám, že terouš bude v poho, jen asi já nebudu moc v poho :grinning:

Máme za sebou první injekci proti neštovicím, dnes je to sedmý den a možná půže přáijít reakce, ale zatím nic. Jen pro info jsem za ní zaplatila 1 397,- a to nás za půl roku čeká další.

Holky jaké bačkory budete kupovat dětem do MŠ? Ty kotníčkové nebo takové ty obyč nazouvací? My jsme vždy kupovali ty kotníčkové, ale jsou dost drahé a ještě k tomu je terouš neuměla dlouho zapnout, ale zapínání už teď zvládne, jen ty peníze no.
15. srp 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leterka Leni nevím jak ve vaší školce ale všeobecně ve školkách chtějí ty nazouvací, bo si to ty děti umí sami oblíct a *neotravují* tím paní učitelky :slight_smile: Dála měl v jeslích kotníčkové zapínací a uměl to taky zapínat sám :slight_smile:

očkování proti neštovicím rozhodně neřeším, po přečtení diskuze tu na MK o očkování jsem ráda, že jsme očko přestáli veškeré v pohodě :wink: tak snad budete bez reakce :wink:

a co ty jak ti je s bříškem?
15. srp 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já jsem očkoko proti neštovicím řešila kvůli tomu, že bude Terí ve školce a doma čerstvé novorozeně. Diskuse o jakémkoli očku jsem žádné nečetla...
15. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem také pro nazouvací bačkory, je to fakt pro děti lepší :wink:

jinak za nás to neštovice vyřešily samy :wink:, Anetka je chytla loni v listopadu a Ondráš hned 14 dní na to jako 5ti měsíční miminko. Naštěstí měli oba dobrý průběh, do měsíce ok. Jinak já bych nedala děti očkovat, počkala bych jestli je nedonesou ve školce/škole. Pokud by je nedostali, nechala bych kolem 15 roku očkovat. Já sama jsem je neměla a přežila jsem školní epidemiii, ségru, synovce a vlastní děti :wink:. Asi jsem proti nim imunní :wink:)
15. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leterka : to máš ok, když ti takhle vyhoví, že pokud bude dítko ok tak ti jí hned vezmou na ty 4 hod. Nevím jak v ostatních, ale co chceme dát my ANetku na 20. MŠ do Rozdělova, tak tady platí 2 hod návštěvy a až po nějaké době povolí dopo a pak celý den ... jestli se to teda nezměnilo, takhle to bylo před 2 lety když tam byl synovec
15. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nejnovejsi fotecky zde http://www.modrykonik.cz/fotoblog/adajar/album/zazrak-uz-je-doma/ jinak danysek mi dneska skocil z kocarku na ksirach nastesti a zrovna to videla bublinka :grinning:
15. srp 2010 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leterko, já budu kupovat nazouvací bačkorky DPK...

Očkování taky nehrotím, neštovice nedáváme, my nechávali Bibi píchnout teď Prevenar a doufám, že letos v zimě už se nám záněty uší vyhnou!!!

Jinak Bibi jde do Slunečnice na Růžovém poli. Obávám se, že jsem nějakou schůzku prošvihla, ale kde to mám zjistit? na mail mi zatím neodepsali, tak tam poslední týden v srpnu ještě zavolám... teď jsou zavřený.
16. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adajar je to vůbec možný, že už je to rok...ty jo to strašně letí....já jsem prošvihla pogratulovat...tak dodatečně posíláme velikánskou pusinku a všechno nejlepší :wink: Danýsek už je tak velikej ...fotečky krásný :slight_smile:
16. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony Gabčo nakonec jedeme dneska k mému taťkovi tak tu nebudeme :( setkání odloženo :wink:
17. srp 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš a jo, já to přehlídla... Tak Danýskovi všechno nej!

Tak jsem včera koupila bačkůrky DPK se zapínáním na sucháč - 470,-kč. Myslím, že příště zas koupím obyčejné...
17. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga dekujeme a je to mozne se podivej jak je to obri chlap uz
@lapagerie v klidu. Ja si myslim ze jsi me prehlidla i na ulici vis. Ale to uz je dyl. :grinning: :grinning: No je fakt ze mam dole 26kg ale jeste videt jsem :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar přejeme s Jiříčkem vše nejlepší a super fotka :sunglasses:
17. srp 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek