• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
no jestli máš dole 26kg tak se nedivím, že jsem tě přehlídla :sunglasses: A navíc jsem tak nějak mimo, přehlídla jsem na ulici i vlastního manžela, tak příště se ke mně hlas :grinning:

Super fotka!
18. srp 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lapagerie neboj priste ti vstoupim do cesty vis. Ale ja te nemohla taky poznat z brejlema az kdyz jsi prosla. :grinning: :grinning: A jinak dekuji za pochvaleni fotecky.
@klubo Dekujeme moc.
18. srp 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar - jee, no tak taky gratulace Danýskovi! A někdy na začátku září se můžem zkusit sejít, ne?
18. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikkumyy jasne ze vas rada uvidim. vsechny 3. A dekujeme moc za pranicko. A co mala???
18. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mi prisli tehu kalhoty Jsem je objednavala z Bonprixu a nejak jsem neodhadla velikost Byli mi maximalne obri... Tak jsem si nechala poslat jiny tak snad uz to budou ony Jsem se ale musela smat kdyz jsem se v nich videla
19. srp 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar - malá fajn, trošku jí odbejvám, ale možná to tak u těch mimin je, že se jim člověk nemusí až tak věnovat jako lezounům a chodičům... (uz jsem to zapomněla:slight_smile:) dala bych i fotku, ale odešel mi notebook, tak se přiživuju u muže a moc se tu nevyznám:slight_smile:
20. srp 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
adajar gratuluji danýskovi k roku, tak fotka před rokem - to je neuvěřitelné, že, možná raději na tohle těžké období nevzpomínat. Hlavně že už je dobře.
20. srp 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adajar : opožděně :wink: Danýskovi všechno nejlepší k 1. roku, je to opravdu šikulák, jaký kus cesty zvládl :o)). A jak je na tom teď?

@kamisek2000 : takhle jsem tenkrát objednávala těhu trika :grinning:, byli i mě, mámě a ségře dohromady :wink:)
20. srp 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikkumyy ja vas radsi uvidim na zivo. a pochovam si malou. :wink:
@leterka no ted uz je to vzdalene, ale presto to obcas boli. a dekujeme.
@mirka755 Dekujeme. Je natom dobre. Vcera mu operovali kylu a uz vecer blbnul takze ho to ani moc nebolelo.
20. srp 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kladno...jsme zpět od dědy, pěkné počasí bylo, plný lesy hub, koupačka, grilovačka...krásný konec prázdnin :wink:

@adajar ta fotečka je moc povedená, je vidět, že malej je velkej šikula :wink:
23. srp 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adajar : to je dobře, že ho to moc nebolelo ...

jinak Ondrášek začal chodit :o), jsou to 2 dny
23. srp 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jmenuji se Zuzka a jsem z Kladna. Mám rok a půl starého chlapečka. Máme v plánu zajít do Kulihrášku v Kladně. Nemáte nějaké poznatky, jaké to tam je? :slight_smile:
24. srp 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zulajda : byla jsem v Kulihrášku jednou, tím že jsou tam místnůstky a neviděla jsem na malou, tak mě to moc nenandchlo. Raději jezdím přes celé Kladno do Berušky do Kročehlav k podjezdu, je to jedna velká místnost a pořád na ní vidím. Není to pro to, že bych jí furt hlídala, ale děti se dokážou prát a už mi jí i větší děti docela "terorizovali", tak proto :wink:
24. srp 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zulajda jj stejný jak mirka...Kulihrášek je větší ale jsou to 3 místnosti a kafíčkárna je uprostřed, takže vlastně vůbec nevidíš na svoje dítko...berušku máme u nosu takže chodím tam a opravdu je to lepší co se dohledu týká...a je fakt, že kolikrát musím zasahovat ať z té strany, že někdo něco má na Dálu nebo už i kolikrát náš mladej *jak píše mirka* terorizuje někoho mladšího...spíš se teda rve o hračku :slight_smile: nebo je nepozornej, přeci jen ty děti nejsou moc schopný rozlišit zda někomu můžou ublížit nebo ne... :wink:

@kony gabčo jinak už jsme se navrátili tak můžem někam zajít
24. srp 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za rychlé odpovědi, zkusíme Berušku.
24. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zulajda já mám kluka necelé dva roky a určo zkus Berušku, tam je jediný problém, že je tam dost často plno, ale i tak je to fajn :wink:
24. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hledala jsem na netu Berušku a nic. Můžete mi poradit, kde bych ji našla atd.?
24. srp 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. srp 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to je servis - díky. :wink:
24. srp 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zulajda nemáš zač :slight_smile:
24. srp 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka755 Ahojky, ted jsem se docetla ze si mela kocarek Tako Jumper:slight_smile: Prosimte ja bych ho taky chtela, ale nevim kde ho sehnat, nasla jsem si ho na netu, ale kram je v karviny a ja bych si ho chtela prohlidnout atd.. Nevis o nejakym krame pobliz kde tako maji??diky moc
24. srp 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doré ráno holky,
tak dnes jdeme zkusti Berušku. Pak vám napíši, jak jsme byli spokojeni. Přeju hezký den. :slight_smile:
26. srp 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé, teď jsem mrkla na jejich stránky a oni mají dopoledne zavřeno - :confounded: takže nic. Asi půjdeme do Kulihrášku.
26. srp 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zulajda tak si dnesni den uzijte:slight_smile:) :slight_smile:)
ja letim do mesta:slight_smile: papa
26. srp 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
SOBOTA 28.08.OD 11 - 18 HOD. a NEDĚLE 29.08.2010 OD 10 - 16 HOD.BURZA DĚTSKÉHO OBLEČENÍ A HRAČEK. http://www.beruskakladno.cz/

to jen, pokud někdo neví, zde nový, že tam taková to akce probíhá.
27. srp 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme byli v Berušce a musím řici, že je to tam fakt pěkný. Po návštvách Spirály a Kulihrášku určitě budeme chodit do Berušky. Díky za doporučení.
28. srp 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Mam takovej dotaz chceme s holkama si pronajmout telocvicnu a chodit cvicit. Volejbal, prehazka, florbal, mam i holku co by mohla obcas zkusit predcvicovat pilates a nebo klasicke posilovaci cviky. Chteli by jsme stredy, ale potrebuji aby nas bylo minimalne 10 kazdej tejden. Bylo by to vecer od 8 hodin. Takze se chci zeptat jestli by nekdo z vas nemel zajem chodit jednou tydne si zacvicit s nama. Kdyztak pisnete IP.
28. srp 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 : ahoj vím, jestli znáš Slaný tak na náměstí naproti rohové drogerii (v takovém podloubí - dřív tam bývali látky) mají obchod přímo s kočárky Tako. Mají tam teď zrovna na ukázku ten nový typ Warrior :o).

@adajar : Jaruš, určitě si mě piš. Potřebuji pohyb jako sůl, jen mi napiš jaká tělocvična - cenu za hod a jdu do toho :o)). Středy se mi navíc hodí, protože to manža nemá tréninky
28. srp 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka755 no to nebude za hodinu my bychom to obednali treba na pul roku vyjde to levneji. Ale nebudu to zajistovat dokud nas nebude 10. Minimalne. A jinak to bude v krocehlavech urcite mam tu dve telocvicny jedna je u Berusky.
28. srp 2010 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek