Sejděme se
ikuska26
23. únor 2007

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

Ahojte maminky, hladam spolocnicku na kocarovanie, vymenu skusenosti, alebo len pokec a prechadzky v kladne. Budem velmo rada, ak sa nejaka najdes, bo chodit stale sama s kocarkem je smutne a kedze mam vsetkych priatelov a rodinu na SK, aspon takto hladam... Som sa sem prestahovala v lete, no myslela som ze nahoda je blbec a ja sa zoznamim s nejakymi tehulkami a potom maminkami, ale stale nic.... :-S
lapagerie
18. srp 2010
no jestli máš dole 26kg tak se nedivím, že jsem tě přehlídla 😎 A navíc jsem tak nějak mimo, přehlídla jsem na ulici i vlastního manžela, tak příště se ke mně hlas 😃

Super fotka!
adajar
18. srp 2010
@lapagerie neboj priste ti vstoupim do cesty vis. Ale ja te nemohla taky poznat z brejlema az kdyz jsi prosla. 😃 😃 A jinak dekuji za pochvaleni fotecky.
@klubo Dekujeme moc.
pikkumyy
18. srp 2010
adajar - jee, no tak taky gratulace Danýskovi! A někdy na začátku září se můžem zkusit sejít, ne?
adajar
18. srp 2010
@pikkumyy jasne ze vas rada uvidim. vsechny 3. A dekujeme moc za pranicko. A co mala???
kamisek2000
19. srp 2010
Dneska mi prisli tehu kalhoty Jsem je objednavala z Bonprixu a nejak jsem neodhadla velikost Byli mi maximalne obri... Tak jsem si nechala poslat jiny tak snad uz to budou ony Jsem se ale musela smat kdyz jsem se v nich videla
pikkumyy
20. srp 2010
adajar - malá fajn, trošku jí odbejvám, ale možná to tak u těch mimin je, že se jim člověk nemusí až tak věnovat jako lezounům a chodičům... (uz jsem to zapomněla🙂) dala bych i fotku, ale odešel mi notebook, tak se přiživuju u muže a moc se tu nevyznám🙂
leterka
20. srp 2010
Ahoj holky,
adajar gratuluji danýskovi k roku, tak fotka před rokem - to je neuvěřitelné, že, možná raději na tohle těžké období nevzpomínat. Hlavně že už je dobře.
mirka755
20. srp 2010
@adajar : opožděně 😉 Danýskovi všechno nejlepší k 1. roku, je to opravdu šikulák, jaký kus cesty zvládl :o)). A jak je na tom teď?

@kamisek2000 : takhle jsem tenkrát objednávala těhu trika 😃, byli i mě, mámě a ségře dohromady 😉)
adajar
20. srp 2010
@pikkumyy ja vas radsi uvidim na zivo. a pochovam si malou. 😉
@leterka no ted uz je to vzdalene, ale presto to obcas boli. a dekujeme.
@mirka755 Dekujeme. Je natom dobre. Vcera mu operovali kylu a uz vecer blbnul takze ho to ani moc nebolelo.
draga
23. srp 2010
ahoj kladno...jsme zpět od dědy, pěkné počasí bylo, plný lesy hub, koupačka, grilovačka...krásný konec prázdnin 😉

@adajar ta fotečka je moc povedená, je vidět, že malej je velkej šikula 😉
mirka755
23. srp 2010
@adajar : to je dobře, že ho to moc nebolelo ...

jinak Ondrášek začal chodit :o), jsou to 2 dny
zulajda
24. srp 2010
Ahoj holky,
jmenuji se Zuzka a jsem z Kladna. Mám rok a půl starého chlapečka. Máme v plánu zajít do Kulihrášku v Kladně. Nemáte nějaké poznatky, jaké to tam je? 🙂
mirka755
24. srp 2010
@zulajda : byla jsem v Kulihrášku jednou, tím že jsou tam místnůstky a neviděla jsem na malou, tak mě to moc nenandchlo. Raději jezdím přes celé Kladno do Berušky do Kročehlav k podjezdu, je to jedna velká místnost a pořád na ní vidím. Není to pro to, že bych jí furt hlídala, ale děti se dokážou prát a už mi jí i větší děti docela "terorizovali", tak proto 😉
draga
24. srp 2010
@zulajda jj stejný jak mirka...Kulihrášek je větší ale jsou to 3 místnosti a kafíčkárna je uprostřed, takže vlastně vůbec nevidíš na svoje dítko...berušku máme u nosu takže chodím tam a opravdu je to lepší co se dohledu týká...a je fakt, že kolikrát musím zasahovat ať z té strany, že někdo něco má na Dálu nebo už i kolikrát náš mladej *jak píše mirka* terorizuje někoho mladšího...spíš se teda rve o hračku 🙂 nebo je nepozornej, přeci jen ty děti nejsou moc schopný rozlišit zda někomu můžou ublížit nebo ne... 😉

@kony gabčo jinak už jsme se navrátili tak můžem někam zajít
zulajda
24. srp 2010
Děkuju za rychlé odpovědi, zkusíme Berušku.
klubo
24. srp 2010
Zulajda já mám kluka necelé dva roky a určo zkus Berušku, tam je jediný problém, že je tam dost často plno, ale i tak je to fajn 😉
zulajda
24. srp 2010
Hledala jsem na netu Berušku a nic. Můžete mi poradit, kde bych ji našla atd.?
zulajda
24. srp 2010
Teda to je servis - díky. 😉
draga
24. srp 2010
@zulajda nemáš zač 🙂
kamisek2000
24. srp 2010
@mirka755 Ahojky, ted jsem se docetla ze si mela kocarek Tako Jumper🙂 Prosimte ja bych ho taky chtela, ale nevim kde ho sehnat, nasla jsem si ho na netu, ale kram je v karviny a ja bych si ho chtela prohlidnout atd.. Nevis o nejakym krame pobliz kde tako maji??diky moc
zulajda
26. srp 2010
Doré ráno holky,
tak dnes jdeme zkusti Berušku. Pak vám napíši, jak jsme byli spokojeni. Přeju hezký den. 🙂
zulajda
26. srp 2010
jéééé, teď jsem mrkla na jejich stránky a oni mají dopoledne zavřeno - :-S takže nic. Asi půjdeme do Kulihrášku.
kamisek2000
26. srp 2010
@zulajda tak si dnesni den uzijte🙂) 🙂)
ja letim do mesta🙂 papa
kladenacka
27. srp 2010
SOBOTA 28.08.OD 11 - 18 HOD. a NEDĚLE 29.08.2010 OD 10 - 16 HOD.BURZA DĚTSKÉHO OBLEČENÍ A HRAČEK. http://www.beruskakladno.cz/

to jen, pokud někdo neví, zde nový, že tam taková to akce probíhá.
zulajda
28. srp 2010
Ahoj holky, tak jsme byli v Berušce a musím řici, že je to tam fakt pěkný. Po návštvách Spirály a Kulihrášku určitě budeme chodit do Berušky. Díky za doporučení.
adajar
28. srp 2010
Ahoj holky. Mam takovej dotaz chceme s holkama si pronajmout telocvicnu a chodit cvicit. Volejbal, prehazka, florbal, mam i holku co by mohla obcas zkusit predcvicovat pilates a nebo klasicke posilovaci cviky. Chteli by jsme stredy, ale potrebuji aby nas bylo minimalne 10 kazdej tejden. Bylo by to vecer od 8 hodin. Takze se chci zeptat jestli by nekdo z vas nemel zajem chodit jednou tydne si zacvicit s nama. Kdyztak pisnete IP.
mirka755
28. srp 2010
@kamisek2000 : ahoj vím, jestli znáš Slaný tak na náměstí naproti rohové drogerii (v takovém podloubí - dřív tam bývali látky) mají obchod přímo s kočárky Tako. Mají tam teď zrovna na ukázku ten nový typ Warrior :o).

@adajar : Jaruš, určitě si mě piš. Potřebuji pohyb jako sůl, jen mi napiš jaká tělocvična - cenu za hod a jdu do toho :o)). Středy se mi navíc hodí, protože to manža nemá tréninky
adajar
28. srp 2010
@mirka755 no to nebude za hodinu my bychom to obednali treba na pul roku vyjde to levneji. Ale nebudu to zajistovat dokud nas nebude 10. Minimalne. A jinak to bude v krocehlavech urcite mam tu dve telocvicny jedna je u Berusky.

Začni psát odpověď...

Odešli