• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
29. srp 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adajar : no jasně, já jen abych věděla přibližně :wink:
30. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky. Omlouvám se, že vás tu ruším. Jsem z Kladna a chtěla bych tady s malým k nějakému dobrému homeopatovi. Nemáte prosím některá zkušenost? Na seznamu homeopatů jsem našla dva. Pokud některá můžete, tak napište zkušenosti. Díky moc.
30. srp 2010 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jukl homeopata neznám...:(
30. srp 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar - výbornej nápad, jen ty středy jsou pro mě zabitý - muž má zkoušky s kapelou, tak to nejde:(
30. srp 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky školkačky, jak se těšíte na první den ve školce? já mám celkem osypky, naštěstí mají dobrý adaptační prpgtram, tak snad to Bibi zvládne a nevyhoděj mi ji :sunglasses: Zítra budu asi blbě spát...

Ráno jdem s Anastázkou na naušničky, už abychom to měly za sebou, brrr. Nastřelení sice nic není, ale raděj bych 100x nechala nastřelovat do sebe :frowning2: Určitě bude plakat a já zas budu mít výčitky :frowning2:
30. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lapa,kde vám budou nastřelovat náušničky?
Ze školky mám hrůzu, Tom odmítá kadit na záchod a pořád kadí do slipů...schválně, už nevím, co s ním, absolutně nic nezabírá.
31. srp 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jukl já teda neznám ani homeopatku :grinning:

lapa jdete na nastřelení ke Květové? Já jsem z toho taky měla strach, ještě ráno jsem si říkala, že to zruším, že to není tak důležité jako třeba očkování nebo nějaké vyšetření, které je třeba taky nepříjemné, ale musí být, e jo. Musím teda říct, že Terí k mému údivu ani moc nebulela. Je teda fakt, že jsem jí asi hoďku předtím nalepila na uši náplast Emla, bych řekla, že to pomohlo.

Ad školka - já teda teroušovi docela věřím, že to zvládne bez breku, teda zatím se dost těší, tak pokud jí tam nebude někdo zásadně ubližovat, tak to snad dá. Já to mám tak střídavě, taky se těším na chvilku volna, ale zároveň mě občas dojímá, teda mě teď dojímá témř vše, že už ty naše mimina vyrostly ve školkaře. To je fakt neuvěřitelný. A taky že už nám tím začne trochu povinnost.
31. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaruško, já bych se hned přidala na to cvíčo, ale nejdřív tak někdy v listopadu...chci zas začít, bo před Járou jsem chodila pravidelně a celkem mi to chybí...i když, kdo ví, jak to bude se dvěma :sunglasses:

@jukl nemám osobně prověřeno, ale ze dvou lékáren(kde jsem kupovala homeo na kojení) mi doporučovali homeopata na čtyřobvodě...tož zkus, za to nic nedáš...

@lapagerie tak já se docela těším v tom pozitivním slova smyslu, přestože mám 0 informací, co a jak první den. Holt vyrazíme na osmou a pak se uvidí. Větší "osypky" mám z toho, že přijdu s Věruš a s"bubnem", což jsem při zápisech jaksi ještě neměla, že... a náušničky u Květové byly v pohodě, nijak mě to nenervovalo, bylo to rychlé a bez krve...nicméně jsem ráda, že to podruhé nebudu muset řešit (ledaže by vylezla Baruš místo Járy :astonished: :grinning: )...no aspoň nějaká výhoda s klukem :sunglasses:

jinak jsem se dneska po poslední kontrole u svého gyn. objednávala do nem a mám přijít až za 14 dní, což mě trochu udivilo, no ale aspoň tam nebudu muset vysedávat ty hodiny na lavici...
31. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony jeslti budeš rodit jako já tak už vysedávat nikde nebudeš :slight_smile:) a s bubnem si nedělej starosti, letos brali hodně dětí i mladší 3 let...takže asi taková nouze o místa nebyla :slight_smile:

holky já mám trochu nerva z toho zítřka...sice Dála je zkušený školkař jak chodil rok do jeslí, ale i tak jsem z toho nějak na mrtvičku...ráno mi vyspává do devíti nevím jak ho nakopu zítra na 8 do školky...a hned první den pozdní příchod by byl asi dost na blbý že :slight_smile:))

jinak na všechny školkové dětičky myslím...podle mě to zvládnou líp jak my :slight_smile:
31. srp 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony Na čtyřobvodě je nějaký homeopat? To vůbec nevím. Nevíš náhodou jméno? Nebo aspoň v které lékárně ti ho doporučili, že bych se poptala.
31. srp 2010 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak naušničky už máme - byly jsme u květové (stejně jako s Bibi). A dobrý, malá si trochu pobrečela, ale jen chviličku. Pak zas usnula v nosítku :wink:

Kony, já jsem se tam v té školce nakonec byla ptát minulý týden, mám přijít na osmou a první den je adaptační hodina s rodiči. Pak mají pár dní jen hodinu a půl bez rodičů, potom dopoledne bez rodičů a pak už plný provoz... Tak snad to zvládnem...
No - ty přijdeš s pupíkem, já se Stázinkou v nosítku :sunglasses: Snad nás zas nevyšoupnou...
31. srp 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lapagerie nešla jsi ke Květové kolem 10 dopoledne?
31. srp 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga tak ho holt "natvrdo" probuď a vyražte, no , asi Ti to u pana D neprojde "bez řečí" :sunglasses: ,a le ať si zvyká zas...držím palce!

@jukl byl alespoň před čtyřmi lety, když jsem měla tu potřebu...na netu jsem ho nenašla, ale zítra půjdu kolem (do školky :sunglasses: ) tak tam juknu, zda pořád ordinuje, nebo jak to s ním vlastně je. Doporučení jsem dostala v lékárně v centru (na nám. Svobody) a v lékárně U zlatého draka přímo v té poliklinice "čtyřobvod"...

@lapagerie no, tak si zítra dáme "zprávy", jak to u koho proběhlo, taky jdem na tu osmou a jsem vážně zvědavá, jak v tom čtyřlístku, bo žádné info fakt nemám, ale to neva, už se těším...

Tak dětem taky držím palce, ať jim ten zítřejší "další krok do života" dobře proběhne :dizzy_face: A vlastně i nám mamkám držím palce, ať nervy rychle opadnou :wink:
31. srp 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, no jo, to jsme tam kolem kroužily (já měla málo peněz a musela jsem si dojít vypůjčit u známé - protože jsem neměla ani platební kartu :sweat_smile: )

Tak zítra PRAVOU :wink:
31. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak taky preju vsem skolkackum, at se jim tam libi a maminkam pevne nervy - ja si to jeste porad nedovedu predstavit, ze se Simon takhle osamostatni...
31. srp 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky doctu vas zitra jdu spat to vite nespala jsem poradne. Ale jinak vam oficialne predstavuji moje druhe dite jen neco malo chybi dodelat /tedy energeticke hodnoty jidel/
http://www.moje-vaha.cz/
31. srp 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adajar Jaruško, to je fajn stránka, hned jsem se registrovala :sunglasses: myslím, že budu mít ten samý "problém" co Ty před nějakou dobou - že by rozbitá váha?? :grinning: :sunglasses: Mám ještě z kurzu STOB nějaké letáčky, tabulky, kdybys chtěla, zkusím to naskenovat a pošlu ...co Ty na to?

Jinak Věruš odvedena do MŠ a za chvíli si jdu zas pro ni, prý do konce týdne na hodinku.7.9. máme "tř. schůzky" :dizzy_face: PS: na "malýho Járu" nikdo nic neřikal... :sunglasses:
1. zář 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony jasne klidne posli budu rada. Tabulku tam dneska budu davat. To bude na celej den.
1. zář 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, u nás dnes první den školky - Tomík se převlékl a pak zmizel, ani pusu nám nedal, vůbec si nás nevšímal :grinning: No, jedeme pro něj po obědě...pokud nezavolají dřív, že se jim pokadil, teď budou mít v 9 sváču a pak jdou na procházku.A k obědu mají špagety, to bude mít asi úplně všude.A schůzku máme zítra :slight_smile:
1. zář 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký den...

Dála dneska ráno vstal, oblíkl a všechno bylo bez řečí...ve školce se mu moc líbilo, prý tam mají velikou mašinku a bazén s míčkama tak vypráví ještě teď....byl tam na hodinku zítra snad na dvě...a v pátek už normálně dopoledne s obědem...zítra máme třídní schůzku a pak chceme jít na nábor na karate tak uvidím jak to stihneme :wink:
1. zář 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
lapa tak fajn, že jste obě zvládly náušničky. Přeci jen to s nima holkám sluší.

Jaruš, tak než mi došlo o čem je řeč, tak jsem myslela, že čekáš druhé mimi :grinning: :grinning: Na stránky teprve mrknu, ale zda ještě někdy ve svém životě shodím, toť otázka...

Tak mi v MŠ dobrý, terouš tady včera skákala - jupí jupí, já už jdu do školky. No a dnes v štaně převlečena rychlostí blesku, já ještě vyndavala věci do sáčku a ona už hučela - mami dělej, já už chdi jít do třídy. Normálně ani pusa nebo zamávání neproběhlo. Ale zase dobře, že jo. Režim stejný jako u Draguš- dnes na hoďku, zjítra na dvě a v pátek asi na celé dopolko. To budou mít zrovna kuře s bramborem k obědu, což je u nás ve velké oblibě, tak snad i v tomto směru bude spokojenost. Ale dnes toho za tu hodinku stihli docela dost, že prý i zpívaly, byly na svačině a taky čurat :grinning: a taky se prý terí učesala :grinning: :grinning: No a já to také pěkně zvládla, jen jsem se hezky dojímala,když jsme jí před školkou fotili :grinning:
Jo a nejsem tam samotná těhule.
1. zář 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lapagerie tak to jsem tě asi zahlédla, já zrovna stála na druhé straně v boudičce u busu....jestli jsi zrovna šla jak pršelo a máš na mini slečnu takový tmavý nosítko s kapuckou...jsem si říkala, ty jo maminka v takovém nečase a musí valit k mudře :slight_smile:)
1. zář 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šmankote holky taková hrubka - mi ve školce dobrý - samozřejmě my
1. zář 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jé, akorát vidím, že řešíte naušničky.Prosím vás,poraďte, kde nám je na Kladně nastřelí, za kolik korunek a jestli jsou ty naušničky v ceně a jaký mají výběr?Moc děkuji :slight_smile:
1. zář 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak první den školky byl v pohodě, ani nechtěl jít domů :grinning: Půjčili mu domů i motorovou pilu, páč bez ní by prostě nešel.A dneska mi taky sotva dal pusu a letěl za dětma :grinning:
2. zář 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1981 : Ahoj nastřeluje je dr. Květová a sídlí v Herbenově ulici - křižovatka s Mil. Horákovou pod Kročehlavským Penny. V roce 2007 jsem platila za naušničky + nastřelení 350 Kč, tak nevím jestli se to změnilo. Jinak tady je na ní číslo: 312 660 759 :o)). A dala mi vybrat asi ze 100 různých možností - kytičky, kuličky, různé barvy - fakt jsem nevěděla jaké vybrat :wink:
3. zář 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka755 Moc Ti děkuji :slight_smile:
3. zář 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
DRAGUŠ, no jo, to jsem byla já s tím nosítkem :slight_smile:
SUNNY, nastřelení stříbrných (teda ocelových bez zlacení) je za 350,- a pozlacené za 380,-. Cena je teda samozřejmě včetně naušniček. :slight_smile: A rozhodně tam zavolej, mají tam celkem nával. Ale výběr bohatý, určitě najdeš něco dle svého vkusu. U nás tentokrát vybírala Bibi :wink:

Jinak ve školce zatím dobrý, moc se jí tam líbí. Teď tam byla hodinu a půl se svačinkou, od pondělka ji budu vyzvedávat po obědě a pak uvidíme, kdy začne na plný provoz...
3. zář 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lapagerie : tééda tak to je šikulka, to je hlavní že se jí tam líbí :slight_smile:
3. zář 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek