• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
No tak v pondělí školka odpadá, Bibi chytla rýmu jak hrom... To je pech, celý jaro a léto nic a teď tohle :(
4. zář 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáte některá zájem o kojící polštář? Moc mi vyhovoval, ale Stázinka se už nechce kojit v leže...
Je to kojící polštář My brest friend. Pořizovací cena byla 1490,-Kč, nabízím ho za 700,- . Více info a fotek tady -

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36928783&tab=1
4. zář 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
no Lapa tak u nás se školkou stejně, bohužel, jsem se těšila, že budu mít doma klídek, rýmu má takovou lehčí, spíš teplotu a asi podrážděný žaludek. tak přeji brzké uzdravení.
6. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co to čtu už marodíte? tak brzké uzdravení :wink:
6. zář 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ona to Bibi asi chytla v bazénu nebo jak jsme měli v bytě zimu asi... já jsem taky na umření. Obě nás začalo bolet v krku, máme rýmu, kašel... Takže tenhle týden školka odpadá :frowning2:
7. zář 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lapagerie : to je na pytel :frowning2:(, to je přesně školka. Děti jsou zdravé a jakmile tam vstoupí, už je něco zkolí. No moc se těším na to jak budu mít každou chvíli paragraf
7. zář 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Tomík je taky nastydlej, takže školka se tento týden nekoná :unamused:
8. zář 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my tenhle týden taky nejdem. To je tak pitomý, ani si tam nezvykla a už musí sedět doma :angry:
8. zář 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no , přesně :frowning2:
Nevíte, jak dlouho po císaři můžu cvičit na břišní svaly? Jsem se zapomněla doktora zeptat...A už mám antikoncepci :grinning:
8. zář 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iris : kamarádce řekli, že klidně po 6-ti nedělí. Ale polehoučku, po 3 měsících už víc, ale furt se do roka tak nějak brzdit. A co máš za antiko?
8. zář 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
azalii... a díky :wink:
8. zář 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,

tak my se zatím držíme, i když já opět cítím poškrabování v krku, to je hnuuuuuus. Věrce dávám preventivně vitamíny a Preventan...ten beru i já.

Vám všem přeju brzké uzdravení, bo tyhlety bacily, to je fakt opruz... :frowning2:

9. zář 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony Gabčo hele a tos nás jako pozvala jo :slight_smile:)))
9. zář 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mam taky Azalii - - hele - je normální, že při těchhle prášcích není vůbec menstruace? jeden cyklus mi totiž proběhl, když jsem bala asi v polovině prvního platíčka a od té doby nic... :confounded:

Kony, mně taky škrábalo v krku, pak jsem dostala rýmu, pak jsem nemohla polykat a včera jsem přestala mluvit a mám průdušky v jednom ohni :angry: Bibi naštěstí už jen rýmuje, snad se do pondělka uzdraví a pošupe do školky.
9. zář 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa, to bude normálka, já při braní cerazette při prvním kojení u Toma MS vůbec neměla, celý rok kojení :slight_smile:
9. zář 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak Terí už je na tom dobře, tak doufám, že v pondělí pěkně do školky a snad tam vydrží déle jak tři dny :grinning:

Iris já teda po císaři absolutně neměla chuť cvičit, a myslím, že by se neměly cviky na přímé břišní svaly.
9. zář 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
když já mám břicho jak roztřepanej sulcík a nevejdu se do předtěhu kalhot :frowning2:
9. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, díky, uklidnila jsi mě :slight_smile:

Ty cviky - já bych počkala, aspoň 3 měsíce, než se všechno pořádně zahojí. Jestli tě to potěší, já se do džím vejdu až teď... a furt ještě mám navíc 2 kg.
10. zář 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa, teď si uklidnila ty mne :wink: snad to půjde dolů
12. zář 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. zář 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, byly jste někdy s prckama tady? http://www.rodinne-centrum-kladno.cz/?page_id=16
Není to zaměřené spíš jen pro věřící?
13. zář 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem ani nevěděla, že takové centrum je na Kladně, ale nějak jsem na stránkách neobjevila adresu a ani to, že by to mělo být pro věřící
13. zář 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.rodinne-centrum-kladno.cz/?page_id=24 je to za kostelem na Náměstí starosty Pavla, v té ulici, jak je zámek

Vedení centra zaštiťuje Apoštolská církev Kladno

Já to dnes náhodou našla na internetu
13. zář 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Setkání zahrnuje krátký zábavný, ale zároveň naučný program, kde jsou zapojeny jak děti, tak jejich maminky, svačinku – čas, kdy všechny děti společně jí, a volné hraní – čas, kdy si dětičky mohou užít krásných hraček a mohou si společně hrát a maminky si zatím mohou popovídat u kafíčka nebo čaje.

já myslela, aby ten nučný program nebyl třeba o Bohu nebo něčem podobném, tak asi tak...
13. zář 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já spíš z těch stránek pochopila, že ten program bude spíš něco tvořivého
13. zář 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem tam nebyla ... ani nevím, že tam něco takového je. My raději chodíme do klasického centra ... asi by mě odradilo, že to pořádá církev
14. zář 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně by taky odradila ta církev, já na to nejsem
14. zář 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lapagerie Díky, už jsme tam volaly :slight_smile:

holky, proísm netušíte jestli někde na Kladně funguje něco jako cvičení s kojenci???Našla jsem jen ve Slaném, připadá mi to super, ale jsem nepojízdná, tak to pro mě bohužel nepřipadá v úvahu :frowning2:
15. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1981 No tak jsem našla cosi ve spirále, ale to mě teda nenadchlo...mě by se moc líbilo něco takového.:http://www.fitstudiojitka.cz/clanky/cviceni-kojencu-a-batolat-2.html
15. zář 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.beruskakladno.cz/ v sobotu zas bude v herně Beruška burza oblečení. Mimořádně to bude jen v sobotu , v neděli tam totiž uzavřená společnost.
15. zář 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek