• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
na Kladně vím také jen o Spirále, pak jsem našla toto http://www.babyclubelma.iol.cz/index_soubory/Page435.htm - že pořádají i cvičení pro děti od 4 měsíců - ale zkus si tam zavolat
15. zář 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsme byli poprvé na výtvarném kroužku pro děti do 3 let s maminkami v klubu Spirála, a docela mě to překvapilo a určitě tam čas od času zase zajdeme. Prcka sice nejvíce zajímalo stříhání papíru, mytí rukou, ale také se chvílemi přidal a pomáhal mi dotvořit obrázek vázy s květinami prstovými barvami. http://www.klubspirala.xf.cz/index.php Vstup 50,- Kč není nijak hrozný, když vše, vč. i třeba zástěrky (ale všichni nějakou zástěrku či staré oblečení měli s sebou) a ostatní potřeby jsou k dispozici v místnosti výtv. kroužku.
16. zář 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme na to cvičení od Elmy s Bibi chodily a je to super, moc se nám líbilo.
17. zář 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lapagerie Já myslela, že Elma pořádá jen plavčo, mrzí mě, že nemají na netu žádné info..zkusím se tam někdy stavit.Kolik Bibi bylo, když jste tam chodily a co jste tam tak nějak prosím tě dělali?
17. zář 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme chodily loni, takže od těch dvou let... Ale myslím, že to mají i pro menší. Zítra jdem plavat, tak se podívám na tu nástěnku (teda pokusím se nezapomenout na to :sweat_smile: )
21. zář 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sunny, tak to cvičení je od 4 měsíců. Zavolej si do Elmy pro bližší info :slight_smile:
22. zář 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. zář 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo nebude mít, co dělat o víkendu, tak zoopark Zájezd chystá uvedené:
V sobotu i v neděli ve 12:00 prohlídku zoo s přednáškou našeho ošetřovatele. Dozvíte se něco o lemurech, tamarínech nebo třeba o koťatech našich karakalů.

Pro malé děti připravíme pastelky a papíry.

http://thirty-five.net/zoopark/

23. zář 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky!Omlouvám se,že vyrušuji jsem tu nová.příští týden se stěhuji do kladna,tak nějak obhlížím rajon...:slight_smile:)Moc ráda bych poznala nějaké maminky na procházky.Já mám chlapečka 4 čroky,kterému snad najdem v Kladně školky a ještě 2 malé princezny.Kdybyste chtěli písněte mi prosím na mikisek009@centrum.cz
25. zář 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikisek009 ahoj, vítej a ať se Ti na Kladně líbí :wink: myslím, že se tu celkem scházíme, po skupinkách, ale přece :slight_smile: Jelikož jsme ponejvíce z Kročehlav,největšího kladenského sídliště, nejlepší na tyhle první setkání je asi herna beruška...odkazy jsou tu v diskuzi...já jsem na pár týdnů momentálně "ze hry", příští sobotu mám termín, už teď jsem ale spíš hooodně blízko domova a nikam se moc nehrnu...ale jak to bude možné, ráda Tě poznám, třeba v té Berušce... :slight_smile:
25. zář 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...Tomášek má zafixovanou nožičku...včera se předváděl před babičkou, špatně šlápnul, upadnul...a vypadá to dle rtg na lehce naštíplou kostičku na nártu:o((( Nesmí došlapovat, jern přes patu a vnější hranu, takže školka se nekoná 14 dnů, kontrolu máme 8.10.
26. zář 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikisek009 Ahoj vítej na Kladně, tak ať se ti tu líbí a ať najdete pro klučíka školku. Vím, že se uvolnilo jedno místo ve školce, ale je cirkevní.

@iris Ahoj, tak to teda tomíkovi a ani toběě nezávidím, to musí být teda nepříjemné.
26. zář 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, posíláme pofoukání, to je nepříjemné :(
Kony, to to uteklo, to snad není možný, Tak ať je Jára brzo venku... :wink:
Mikiska zdravíme :slight_smile:
26. zář 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iris hlavně, ať to dobře sroste, ale teda 14 dní doma a omazený pohyb, to budou nervičky :sunglasses: držte se :dizzy_face:

@lapagerie už stříhám zas metr, to čekání je nekonečný, bolesti už jakoby jsou, ale né ty pravý, porodní, tož to mě štve a Věrka jakoby cítila(no jasně, že to vycítí, že), že se k něčemu schyluje, zlobí víc a víc :frowning2: :rolling_eyes:
27. zář 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikisek009 Ahoj, vítej tu a kde budeš bydlet?
27. zář 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkuju, má tam jen nepatrnou prasklinu, na první pohled to nebylo vidět ani na RTG, až po přiblížení.
27. zář 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony Kony, já si to pamatuju :slight_smile: A co školka, je tam věrka spokojená? já jsem si fakt opdfrkla, když tam Bibi začala chodit, jsem teď víc v klidu a líp vydejchávám ty její vztekací záchvaty :wink:

@iris Iris a co Emička? nějaká nová fotečka by nebyla? :wink:
27. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen ty, co mám v albu..já ji chci vyfotit , jak se směje, jenže ona se začne na foťák mračit :grinning: A musím udělat společné fotky s tomem, abychom měli na vánoční dárky - na kalendáře.
27. zář 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je umění, vyfotit ty malý písklata najednou :grinning: Bibi se nechce teď fotit, Stázinka se zas pořád vrtí... :sunglasses:
27. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo... :grinning: máš pěknou fotku v profilu :wink:
27. zář 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lapagerie ve školce je Věrka zlatá, tam se vyřádí s dětma, vylítá na zahradě, pak je víc v pohodě. Já jsem teď už fakt "líná a nemohoucí", tož se mnou srandu nemá, tak zlobí, to chápu no...však bude líp :dizzy_face:
a co Bibi? už je to lepší, nebo má "první dětskou pubertu"? :wink:u nás teda puberta je jak brno, uplně se v ní poznávám(jen s tím rozdílem, že mě bylo 15! :astonished: :sunglasses:) V děsně střídá nálady, odmlouvá, najednou začne hlasitě "zpívat"(překlad=řvát), je rozjančená nebo zas naopak se nudí a neví coby...

a ve školce k mému těhu: neříkali nic, ale šup a už ji mám dnes doma, mají prý "omezený provoz"(co to jako je???) a při první možné příležitosti mi nezapomenou připomenout, že "když je ta maminka doma, dítě přeci NEPOTŘEBUJE nutně do školky :angry:)...no myslím, že nepotřebuje, ale když se mu tam líbí, tak alou tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: a konec řečí:grinning:

..a tu profil fotku máš fakt hezkou..
27. zář 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony, mně naštěstí nikdo nic neříká...Tomík je ve školce, páč má rád děti a společnost a líbí se mu tam
27. zář 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy jste ukecaný nějak :slight_smile:

@kony čus teda v té vaší školce je to na prdku :slight_smile: jinak přeju a´t už máš Jarouška venku :wink:

@mikisek009 vítej na Kladně nás je tu hodně přistěhovaných :slight_smile:
27. zář 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bych řekla, že na Kladně jsou skoro samí přistěhovalci :grinning:
27. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony Kony, Bibi je totální puberťák, už jen čekám, kdy mi řekne, že jsem trapná a ať jdu kamsi... Ve školce prý bez potíží, poslouchá, baští, hraje si. Doma je uječená, vztekací a na zabití...
S tím omezeným provozem - dneska to bylo i u nás, to je kvůli tomu zítřejšímu svátku, spousta rodičů má dovču, takže děti byly v jedné třídě, ale vyzvedávat jsme je mohli jako vždy.

Děkuji za pochvalu, taky to kamarádce fotografce dalo zabrat :sunglasses:
27. zář 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chtěla jsem se zeptat, někde jsem zaslechla, že snad u gymplu nebo v gymplu se koná čas od času burza dětských oblečků - prý snad byla na jaře a teď má být na podzim. Nemáte k tomu někdo prosím bližší info?
27. zář 2010 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kladenacka, to by mě taky zajímalo...
28. zář 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
o burze nic nevím, ale rozprodávám oblečení po Tereze, tak kdyby měl někdo zájem, písněte do IP a můžem se domluvit podrobněji.
28. zář 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kladenacka hele nevím přesně ale ve školce na nástěnce nám visí letáček na nějakou burzu v ZŠ tak se zítra kouknu (pokud si vzpomenu) možná to je někde tam u gymplu :wink:
28. zář 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky Drago...já právě taky dávala do Berušky nějaké oblečky zimní po prckovi, vel. 74 a 80, na tu burzu, co tam teď byla, ale nic se neprodalo, tak že bych to zkusila nabídnout i jinde...
Další burza v Berušce má být až cca 23-24. října.
28. zář 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek