• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Ahoj holky, chtěla bych vás poprosit, jestli mi někdo můžete napsat doporučení s adresou na nějakou dobrou solnou jeskyni v Kladně? :wink: Moc děkuju!
29. zář 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kladenacka, má být 11. a 12. 10. burza na Lánech v Domečku, vím, není to Kladno, ale aspoň pro info
29. zář 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berynka Ahoj, na Kadně jsou jen dvě solné jeskyně:

větší, dražší přímo v centru na pěší zóně zde :
Solná jeskyně Jáma
Váňova 664 (centrum), 272 01 Kladno
http://www.jeskynekladno.cz/

menší, skromější, udělaná místo kočárkárny v paneláku mezi Kauflandema a Tescem zde:
Solná jeskyně Solenka
Holandská 2475, 272 01 Kladno - Kročehlavy
http://www.jeskynesolenka.cz/
29. zář 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kladenacka já jsem blbka zapomněla jsem se v té šatně podívat na ten leták s burzou.. :frowning2: snad si vzpomenu odpo ....
30. zář 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berynka do té solenky z kočárkárny (je to tu u nás za rohem) chodí i dětičky ze školky, jak jsem viděla...ale osobní zkušenost nemám :frowning2:

holky, pomoc, já už jsem na nervy z toho malého Járy, ono se mu nechce ven, asi budem muset s manžou vymyslet pomocný vyháněcí program :astonished: :grinning:
1. říj 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony ještě má jeden den čas :grinning:
1. říj 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony Gabčo koukej rodit, v pondělí nastupuju do práce a chci tě v porodnici navštívit :wink: tak jaroušku šup ven dneska to bude akorát na nedělní návštěvu :grinning:
1. říj 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iris :angry: dle mého nepude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@draga tož teta, budem se snažit, ale jak to tak bývá, doktor míní, Jára mění :grinning: :grinning: :grinning: a práci máš "tamtu"?? tak držím palce, ať jde první den hladce, to bude mazec, po mateřské, se připrav :wink: :sunglasses:
1. říj 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony práci mám tamtu :slight_smile: už jsem byla v pondělí na školení docela jsem se chytala tak uvidíme v reálu :slight_smile: ale je mi jasný, že kolem poledne na mě padne spánek, pak budu chtít jít na hřiště a tak nějak to asi nepůjde :slight_smile:)) a toho Jarouška trochu pošťouchni :grinning:
1. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga chacha, prej po spaní na hřiště :grinning: :grinning: no, už ti to skončilo, ty bezstarostné dny :wink: ale co Tobě, já se taky asi ještě budu divit :astonished: No hlavně ať jsou na Tebe hodní, brzy se sejdem a pokecáme
1. říj 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga ahoj, a kde teda nastupuješ?
1. říj 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kladenacka v datartu na centrále, vyšli mi vstříc a mám smlouvu na částečný úvazek, kdy stíhám vyzvedávat Dálu ve školce apod. ale to víš že bych časem chtěla něco na Kladně
1. říj 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony ale tak ty budeš v klídečku, Jaroušek bude spinkat, Věruška ve školce...jen ty večery :grinning:
1. říj 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga jen aby Jára nepřekvapil a neměl třeba obr prdy nebo jiné neduhy , po o si Věrku vyzvednu a začne čoromoro a večery a noci? Ty první budou určitě "za trest" a jak jsem tomu říkala u Věrky "mučení po čínsku" (jakože Tě nechají skoro usnout, a pak najednou třeba pustí hooodně hlasitý řev nebo jiné chuťovky)
1. říj 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba bude Jára hodnej, Emička v noci spinká krásně, včera se najedla v 10 večera spala do rána do 6 :dizzy_face:
2. říj 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iris nojo, po měsíci to bude už jen lepší, ale holky jsou prý hodnější, já zatím nevim, nemám srovnání...co když bude mít Jára prdíky ještě větší než Věrka :astonished: :grinning: ...ále, jen tu tak plánuju, kdo ví, jak to nakonec bude...

Jinak Iris, máš to super, že je Emička hodná, to je pak o moc snazší :wink: :slight_smile:
2. říj 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony, kup do zásoby fenyklový čaj, sab simplex nebo baby calm :grinning: Tom na prdíky trpěl hodně :confounded:
2. říj 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony hele neplaš uvidíš, že Jaroušek bude hodnej...naopak kluci jsou hodnější, najedí se a spí :slight_smile: jakobys to neznala od velkýho Járy...hlavní je jídlo :slight_smile: vzpomeň si na Dálu ten spí a nevím o něm...a už od miminka byl moc hodný (teda když spal :slight_smile:)) vlastně neznám probdělý noci...kojení v pohodě probíhalo večer a v noci u telky...pohoda...

a k prdíkům....neznám...jen párkrát měl Dála nějaký boleníčko a vždycky pomohla masáž bříška...víš co pravila naše mudra...nebojte se na to bříško pořádně přitlačit...:slight_smile:
2. říj 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iris koupím koupím :slight_smile:

@draga no kdyby Járové byli "přes kopírák", tak malýmu stačí kus žvanečku, a pohodička v postýlce, to máš pravdu ...živě si to ještě pamatuju, jak mudra radila tlačit pořádně, když to viděli třeba naši, tak se báli abych Věrce nepromáčkla bříško :astonished: :grinning:
2. říj 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony no vidíš tak čeho se bojíš :wink:
2. říj 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga ále, jsem střelená! Jára se ještě ani nenarodil a já už tu přemýšlím nad bezesnýma nocema :sunglasses: ...už mám roupy no...už čekám dlouho a to zásadně nesnáším, na něco/někoho čekat.... :rolling_eyes:
2. říj 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony ale však i u Věrušky jsi docela rodila na termín ne? nějak si to už nepamatuju...neboj šel dovnitř půjde i ven :grinning:
2. říj 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dovnitř mohl - ven musí :grinning:
2. říj 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga
@iris

díky za morální podporu :slight_smile: :wink:
jj, ven musí...u Věrky to bylo o týden dřív právě...ale to je jedno, jen mi už začínají volat rodinní příslušníci a kamarádi, jako jestli Už??? a malinko mě to vytáčí... :grinning: ale beru to sportovně a aspoň mám teď doma naklizeno jak nikdy, asi si vyběhnu schody do sedmýho a dolů, a večer obskočím velkyho Járu, třeba to pomůže...fuj já jsem zvrhlá :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony no právě to musí být na palici ty otázky UŽ asi kdyby už, tak to dáš vědět že :slight_smile:
no pěkný poslední sexíček před 6ti nedělím ... :wink:
2. říj 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga jj, je to tak - to první i "to" druhý :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
2. říj 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. Kuba mi začal chodit do školky a jak začala zima, tak jsme každou chvíli nemocní. Nevíte o nějaké chůvě, která by mi ho občas pohlídala, když budu v práci a on bude mít nějakou rýmičku?
3. říj 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kony, teda jestli UŽ nerodíš... Mně teda Stázinka chrní blbě, jak nemá kozu v puse, furt se budí a to od narození.. Ale víš ty co? vůbec mi to neva, užívám si to... U Bibi bych z toho asi chytala nerva - jakože se to nemá a tak :sunglasses:

Ty budeš mít přes den klídek a večery se za týden dva poddají, jakmile si najdeš rytmus se 2 dětma. Takže žádný strachy!
3. říj 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lapagerieGábi, nerodím a ne a ne :grinning: a už se tomu směju, každé těhu je fááákt tak moc jiné, ale nečekala bych, že Jára se bude tak dlouho "dopékat" :sunglasses:

Myslím, že u druhého mimča už člověk ledasco tolik neřeší, jestli je to "podle pravidel" atd atp , a to je dobře, že si to užíváš :wink: a říkáš týden dva, tak to je parádní vidina, jen aby to šlo i u mě, já jsem děsná řešitelka, pořád řeším a přemýšlím, co a jak a tak :astonished: :sunglasses:

@kuba30 nevím o chůvě, bohužel, ale možná bublinka by mohla???
3. říj 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony Gabčo můžeš mi říct, co tu strašíš, když máš UŽ rodit???? Nebo že bys psala z porodky? :grinning: :grinning: :grinning: To jsem vtipná víď. Jsem ti říkala, že Jarouš čeká na svého kamaráda Peťánka nebo Matěje?

Tak jsme tento víken strávili na výstavách hraček, jsou nebo spíš byly v Praze dvě, tak jsme dali obě, Terí si to tam moc užila. Vyzkoušela co šlo a dokonce šla i na podium zazpívat si s Inkou Rybářovou, se jako vůbec nestyděla. Já v jejím věku bych nešla ani za deset odměn. Samo že jsme tam i pokoupili, tak Vánoce, svátek a narozeniny máme vyřešené, a to možná i na příští rok :grinning:
3. říj 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek