• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
andy, OK, tak teda zítra na sletišti :wink: My s Věruš asi budem na našem obvyklém místě - u toho kamenného stánku u té bruslařské dráhy...teda jestli se k němu mezi všema těma lidma prorvem :sunglasses:
1. zář 2007 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky možná se taky přidám a zítra na sleťák dorazím ale jak psala kony na heligonku se teda moc netěším :sunglasses: :grinning: :grinning: ake Dalíkovi se dechovky náramně líbí, jo a dneska jsme nevystrčili nos zima, vichr fuj fuj doufám, že zítra bude líp :sunglasses:
1. zář 2007 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Drago budeme sa tesit.nam sa tiez moc heligonka nepaci ale malemu ludovky nejak ucarovali.no uvidime co za program tam bude v tom case. :slight_smile:
1. zář 2007 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky čauky, já hlavně myslím , že možná brzy pomažem pryč, pač tam bude lidu jak...no uvidíme, ale už se taky těším, my jsme včer a s věruš byly venku a u Kaufláče jsme daly mňam zmrzku, mají tam velké porce za málo peněz!!! :sunglasses:
2. zář 2007 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony myslíš tu italskou co ti nadaj až kornoutek praská? No tak ta mi taky chutná jen melounová mě zklamala to byla normálně cukrová voda :confounded: ještě dneska uvidím, protože Dalí začal pěkně kejchat a kašlat a nevím jak bude ale dám vědět :wink:
2. zář 2007 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievcata!

My sme dni kladna absolvovali uz vcera, ked tu bola navsteva. No my sme sa zdrzali hlavne na kolotococh, netusim, ako dlho,a le presli sme vsetky dostupne detom okolo troch rokov :grinning: , niektore dvakrat :rolling_eyes:

Navstevu sme dnes v noci vyprevadili, zostala len moja maka a ja som to nejako dospavala :rolling_eyes:

Zajtra rano na mna myslite, docela sa desim, jak to zvladneme, myslim citovo...pomooooooooc :astonished:

Uzite si stretko a napiste, pa pa.

Jo, v tej novej cukrarnicke som si zmrzku este nedala, ale zato zakusky, jak sme sa stretli s Kony a su uplne uzasne a lacne, oproti tej cukrarni, co vyrastla nedaleko vedla ihriska, su to polovicne ceny!!!
2. zář 2007 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte baby, ako vidim ste sa tu rozpisali, clovek tu chvilu nie je....my sme boli na dnoch v sobotu, a teda zetova a spilka nic moc...a strasne vela ludi a hluku....tz sme v nedelu nesli.. sebik potom od unavy este na sletisti zaspal, ale velmi sa mu to tam nepacilo, bola to vlastne prva jeho masova akcia, ...ale deti a kocikov tam bolo... my sa uz pomaly budeme balit na moravu ktoru cestujeme uz v piatok...

ako inak bolo v sobotu na heligonke??? :wink:
3. zář 2007 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Ikus!
my sme tam boli v nedelu a stretli sme sa s Kony.tak sa DAny a Verunka uz poznaju.druzba je nadviazana.ziadna heligonka tam v tom case nebola.videli sme mazoretky a deticky hadali podla zvuku fletny z akej pohadky je muzika.to bolo zlate a pozreli sme sa na karate. :sunglasses:
3. zář 2007 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak prvy den v skolke za nami :rolling_eyes: Leuska to niesla velmi statocne, uz od rana sa tesila, poskakovala, v triede hned sla s pani ucitelkou :slight_smile: Ema sa rano nechcela prebrat, v skolke sa nas drzala ako kliest, revala, potom ju vzal Jozo dnu a zabavil, nenapadne sa vytratil a ked to zistila, bol cirkus, az sa vsetci obzerali, jacak ma teda kvalitny. No ked sme pre nich prisli, ucitelka toho vela nenarozpravala, len ze s Emickou sa hodne mazlili. Myslim etda ucitelky, aby ju utisili :grinning: . Ale odchadzat dievcata nechceli, boli v triede posledne, Leu sme museli odvliect skoro nasilu. Zajtra sa Lea znova tesi, Ema zatial furt meni nazor, ocakavam zajtra uz od rana krik :frowning2: Inak v triede su este chlapci dvojcatka, ale ti vyzeraju jednovajecni :wink:

No mne bolo cele rano aj noc zle, furt sa mi chcelo plakat, zvracat, behala som na zachod :grinning: , som rada, ze je to za nami :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ikuska, uzite si Moravu a ostatnym pekny den :sunglasses:
3. zář 2007 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
emalea úplně to prožívám s tebou to musí být hrozný viď ale aspoň že Leuška je spokojená máš to půl na půl ...tak ať se Emičce brzo ve školce líbí :wink:
4. zář 2007 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes bola Emka v pohode az do momentu, ked sme otvorili dvere na byte :frowning2: . Zacal rev a ze chce na ruky. PO ceste si niekolkokrat spomenula, ze nechce do skolky. V satni uz zacinal krik a v triede jakot. Nakazila aj Leu a par inych deti, ktore sa tiez rozplakali :cry: No ucitelky sa asi zlakli, ako to tam s nimi vydrzia, tak mi nariadili prist uz za pol hodiny. To uz ale boli samozrejme obe v klude, tak som prisla za dalsich 20 minut, lebo zase nemali svacinku, tak nemohli zostat dlhsie :angry: . No zajtra to vraj mame predlzit len o pol hodinky. Ja by som si myslela, ze by kludne mohli zostat dlhsie, myslim, ze nemaju problem s dlzkou pobytu v skolke, len s tym rannym prechodom. Tak uvidime, uf. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Draga, furt na teba myslim, ked ideme do skolky, v ktorom okne asi byvate :dizzy_face:

Tak papa maminky a miminka, idem na prvu triednu schodzku :confounded:
4. zář 2007 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silvi to su teda starosti to este iba caka.ale i nam uz tie miminka rastu a chcu stale viac pozornosti.no neviem kedy sa teda my stretneme.s Kony sme sa videli a bolo to super.sme na tie dvojcatka velmi zvedavi.
:sunglasses:
4. zář 2007 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
silvi my bydlíme naproti v tom žlutém paneláčku takže mám výhled přímo do zahrady a když jsou dětičky venku jeto tode pěknej bugr :wink: moje kamarádka měla tohle se synkem ale zkoušel to na taťku řval jak pominutej nechtěl se ho pustit a pak když ho odtrhli a tatík utekl prý okamžitě přestal a byl vzorný děcko...holt to ty dětičky zkouší citově :sunglasses: ale musí to trhat srdíčko co?
5. zář 2007 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi som riadna mrcha matka, zrovna Emkin jacak mi srdiecko netrha, skor nervy :grinning: Ovela viac mi bolo dnes luto Leusky, ked sla so slzami odhodlane do triedy, Ema sa hned vrhla ucitelke na ruky a Leuska k nej tie svoje tiez natahovala, ale uz bolo obsadene. Tak z toho mi je smutno este teraz :cry: Ked tie deti ticho a odhodlane trpia. Jacak nasej Emky je divadlo a uz to mam odzite posledny polrok, ked som chodila ucit po veceroch a nechavala ju u znamej, vydrzalo jej to od zaciatku az do konca, ale samozrejme len na ten cas, co som bola v dohlade. Len co vosli do bloku, prestala :sunglasses:

Dievcata vazne uvazujem nad tym, ze budem dvojky v skolke nechavat len na styri hodiny denne,aby som este aspon do konca roka poberala matersku, nez ju rapidne znizia na ten stvrty rok. pri zapise nam riaditelka tvrdila, ze musime hned povedat, ci budeme nechavat cely den alebo nie, ale ze na styri hodiny nie je sanca, ze by ich vzali, ze nemaju dost miesta ani pre deti, ktore maju oboch rodicov pracujucich a chcu zostavat cely den. Tak sme sa s tym zmierili, radsej nech chodia na cely den, ako vobec. A vcera bola triedna schodzka a pani ucitelka akoby nic vysvetlovala, ze mamicky, ktore nechcu prist o matersku a nechavat deti len na styri hodiny maju nosit formulare a nechavat ich u nich potvrdzovat a dalsie organizacne veci. Tak som zostala v soku, ze sa tam rovno asi 5 mamiciek zapajalo do debaty. A to boli vsetci prijati pred nami, my sme boli defakto az na odvolanie a na cely den! Takze oni bud riaditelku vedome oklamali alebo proste maju lepsie styky a kontakty :angry: Dnes manzel zistoval veci na urade a ja sa musim zajtra popytat riaditelky, ako to vlastne je a ci by to teda slo este zmenit. Vtedy nam totiz tvrdila, ze nie. No kazdopadne by sa mi to financne hodne vyplatilo a deti by sa postupne natrenovali na skolku, zatial ju bohvieako neznasaju, aj ked nastastie upna katastrofa to nie je. No vobec sa netesim na to, ako to budem vysvetlovat v praci, budu mi musiet zmenit rozvrh, ale chcem sa o to pokusit, 7,5 tisic je uz pre mna poriadna suma.

Androna, z mojej skusenosti, ten prvy rok dietatka este jakz takz sa vlecie mesiac po mesiaci, ale potom to nabralo take tempo, obzvlast po roku a pol, ze som sa ani dvakrat neotocila a deti mi odrastli :cry: . Ja neviem, kde sa na tom zivote prepina na nejake pomalsie odpocitavanie casu? :frowning2:

Idem radsej spat, lebo tu rozplacem 'Kladno' :dizzy_face:

pa pa, dobru noc, zajtra okolo 10 budeme mavat vasmu panelacku, Draga, cestou zo skolky okolo neho chodime, robime si prechadzku 'naokolo blizsie' :dizzy_face:
5. zář 2007 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
emi dneska jsem koukala dětičky už byly venku to byl zase rachot :sunglasses:
jo a na MK je téma poprvé do školky nevím jestli jsi už nakukovala ale je tam plno maminek co řeší to co ty :slight_smile:) je to v tématech školka/škola :grinning:
7. zář 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
silvi myslime na vas snad si holky rychle zvyknu. :sunglasses:
7. zář 2007 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: tak Věruška spí, mám chvililičku :wink:
Silvi,pro Tebe jako pro mámu to fakt musí být těžký, když víš, že holky do školky musí, ale když je pak "opouštíš" tak srdceryvně pláčou...no, ale na všechno se dá zvyknout, tak jako holky si zvyknou na školku ( později školu - to bude taky "nářez" :sunglasses: )tak i Ty, že je necháš na chvíli samotné...teda aspoň myslím, že to tak bude a k tomu držím palce :wink:

Holky, jak ten čas letí, to je NEUVĚŘITELNÝ!!!JOO Silvi, je to tak :wink:
Věrce táhne na pátý měsíc a já vzpomínám, jak jsme tu probíraly, kdy budem rodit, jaký to bude... :fearful: :zipper_mouth: :dizzy_face:

mám teď těhu kamarádku, je asi v šestým měsíci a já jí závidím ( tak trošku), že to všechno má teprv před sebou, tu "nejistotu nepoznaného"...normálně mě to dojímá :dizzy_face: včera jsem zas byla cvičit pilates a naše cvičitelka pak na závěr pustila relax hudbu, zhasla a zapálila voňavý svíčky a jak jsem tam tak relaxovala, tak jsem se tak uvolnila, vybavilo se mi moje těhu a pak to těšení očekávání a pak porod a malinkatá Věrka a jak jsem nevěděla co s ní a byla úúúplně mimo a neuměla kojit a vůůůbec všechno, normálně jsem se tam ROZBREČELA :grinning: :sunglasses:

Tak dost stesků, ať taky nerozpláču Kladno, které je už beztak dost ubrečené, pořád prší a vypadá, že lepší už to nebude :unamused: :angry:

Tak zatím papa a při hezkém počasí sraz na sletišti! :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2007 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu, :wink:
8. zář 2007 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som musela odskocit.ale uz som tu tak Dany to snad vydrzi :sunglasses:
8. zář 2007 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidáme zas pár (desítek) stránek, jo? :wink: :sunglasses:
mě Věrka spí, ale doufám, že ji neprobudí moje datlování...
kveten trosku znudnel.zacalo sa porovnat a bavit 3stranky o jednom ockovani a tak.a vcera sa nas uz par ozvalo ze potrebujeme trosku odreagovat a ozivit.tak to vcera vecer bolo fajn.zaspominali sme na stare casy.
8. zář 2007 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám dneska náladu pořádně "podrbat" po babsku...
8. zář 2007 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
...no jo, když já mám aspoň ty večery "pro sebe", Věrka chodí mezi osmou a půl devátou spát...
8. zář 2007 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale pravda, květen znudněl, holky "zanášejí" do dubna, kde čekají na "známe firmy" :grinning:
8. zář 2007 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja dnes potrebujem.zacal sa hybat a na to teda este pripravena niesom.
8. zář 2007 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám kamarádku z práce,jako takovou "zálohu", jediná v okruhu kamarádek netěhotná, jakože bysme občas pokecaly o jiném než o těch prdíkách a kakání a papání a ....ona mi odjíždí na Zéland :frowning2: :angry:
8. zář 2007 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to trosku inac ale to ti snad vysvetlim v pondelok osobne.
8. zář 2007 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja tu ziadnu kamosku nemam.obcas dorazi jedna slovenska kolegyna z prace.takze ten net je fajn.
8. zář 2007 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je divoch ten Daník :wink: Věrka zatím leží skoro tam, kam ji položím, jen se otáčí na bok a prohýbá v zádech, ale brzy uděláme "ležení" na zemi...
8. zář 2007 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek