• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
@leterka teta teda Ty jsi ale ffffffftipnááááá :angry: :grinning: :sunglasses: no on to malý Jára asi fakt slyšel a čekám holomek jeden :sunglasses:

zítra jdu na KO tak se jim tam vetřu, že ať mi něco už udělají, bojím se, že Jára, kdyby šel dýl jak ty dva tři dny po termínu, mohl by mít i 5kg a to bych asi už neporodila :astonished:
4. říj 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony Gábi, taky na Tebe myslím:slight_smile: A hlavně Tvoje pocity chápu, taky bych měla bobky, aby další dítko nepřekročilo magickou hranici 5 kg, my matky čtyřkiláčů víme své :grinning: Držím palce, ať má Jára pěkných 3,50 :slight_smile: Hlavně pohodový porod, určo sis to vybrala minule.
A počítej se mnou, že si přijdu mimouše pomuchlat, až budete ok.
@leterka Leni, máš v pase pohlaví neznáme, ale narážka na jména asi říká své, že? Takže páreček? To víš, jsem zvědavka.

Jinak, co školka, holky? U nás sice žádné slzy, ale neustálé komentáře typu, že je to tam fakt blbý, že ho to tam nebaví... Tak nevím, jak ho každý den motivovat :wink: Včera jsme náhodou potkali jednoho Pepínova kamaráda z písku a tatínek vyprávěl docela neuvěřitelnou příhodu, jak synka loni v pololetí ze školky vylili. Kvůli slzičkám, že si neuměl obouvat boty, že byl občas vzteklejší. Ale za sebe, jak ho znám, můžu říct, že to žádný raubíř tedy není...Tak jsem docela koukala, co všechno je možné...
4. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amina Ahojky pracující mamino-amino :slight_smile: :wink:

No je pravda, že začínám mít trošku obavy z dalšího obříka...uvidíme zítra, ráno frknu Věruš do školky a letím do nem...tak nejpozději kolem poledne budou novinky od Táboráků :sunglasses:
Jinak samo, že jak to bude možný, všem Vám nechám Jarečka pochovat a poňuchňat :wink: :slight_smile:

U nás školka na výbornou, Věruš tam párkrát i spala(párkrát proto, že jsem evidentně doma, tož co bych ji tam nechávala, že :angry: - mmch, to není z mé hlavy, aloe učitelky dooost jasně naznačily...)Slzy ani remcání u nás zatím neproběhlo, ale mám za to, že Věrka byla dost vytrénovaná tím Labyrintem a hlavně pak tím létem, jak jsem chodila do práce a ji měla vždy na jeden dva dny o víkendu... U nás ve školce na nástěnce taky samozřejmě visí poučky, jak a co mají děti doma trénovat, přesně jsou to asi tyto věci: obout a zout nazouvací boty, obléct a svléct alespoň tepláčky, mýt si ruce, správně držet lžíci, dekovat, prosit, rozloučit se, takové ty základní věci, no...

Jediné co mě teď trochu zneklidňuje je, že se mi Věruš v noci budí a několikrát mě k sobě volá, ale rozkódovala jsem, že to asi bude tím, že si pořád víc uvědomuje, že brzy přijde brácha už tu nebu výhradně pro ni...ale to se časem spraví...
...jen ten Jarek, aby se nechal už konečně přemluvit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
4. říj 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony jako gabčo ještě mě napadlo, že pěkné datum je 10.10 2010 :grinning: :grinning: A co se týká předpokládané váhy, tak si myslím, že by ti konečně měli udělat odhad, není to práce navíc, dělá se to běžně z UZV, já bych asi na tom trvala, vzhledem , že už jsi po termínu a taky že byla Věrš větší. Ale to že přenášíš nemusí nutně znamenat, že bude Jarouš větší. A kdybys byla ještě ve středu doma, tak zas můžem dát dopolední čajík, já ti povykládám něco vtipného a bude líp.

@amina Ahoj Kačko, v pase to nemám opravené, ale dvakrát bylo řečeno, že bude kluk, tak rozprodávám věci po terí, tak jestli vylete Bětka, tak to bude sranda.
Ad školka - hele není Pepíno v pubertě :grinning: jako myslím dle těch řečí. U nás zatím v poho, spát ji tam nechávám každý den, jen když má odpo aerobik, tak ne. A by mi mohl někdo něco říkat... Pokud jde o samostatnost, tak není nikde jasně dáno, ale vyloučit dítě kvůli tomu mi přijde dost přehmnané, pže na každém dítku by se našlo, co ještě neumí. Myslím, že záleží na školce a přístupu. Je jasné, že se děti musí snažit, u nás je teď třeba novinka zapínání zipu na bundě. A někdo to třeba už umí, ale Terí až teď.. Tak jako no a co, že. Nehledě na to, že se bavíme o tříletých dětech které musí vstřebat tisíc informací, tak si myslím, že by trocha tolerance neuškodila. Bych chtěla vidět paní učitelky ve věku našich dětí, co vše uměly ony :grinning:
4. říj 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony Ahojky, hele neviděly jsme se včera kolem jedné hodiny? Byla jsi před domem ještě s jednou maminou? :slight_smile:
5. říj 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amina Ahojky, nechtěla by ses sejít? Už jsme se dlouho neviděly, když už pracuješ, mě to taky čeká. Jsem zvědavá jak to zvládnu, když je Kuba každou chvíli nemocný.
5. říj 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve školce mají neštovice, tedy, zatím jeden případ...Hm, tak jsem zvědavá, kdy to Tomík donese domů. :unamused:
5. říj 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teda se školkou bezva, Bibi tam spí většinou 3x týdně a ráda :slight_smile: je tam spokojená, takže já jásám.
5. říj 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leterka tak jsem zpět z nem. a mám za sebou druhého Hamiltona, nález prý na okamžité rození, jen rupnout tu vodu...odhad prý by se stejně už teď dělal blbě, bo jak je to mimi zkroucený, tak se nedá pořádně změrit...v pátek jdu na ozvy a kdyby nic, tak příští úterý nastupuju do nem na vyvolání, tak doufám, Jára vyleze sám...
@kuba30 mám ten pocit, že jo, a Vaši bydlí ve čtyřce nad náma :wink: jen jsem tak hlesla pozdrav, že jsem asi nebyla slyšet, nevím už jestli jsme si potykaly, ale mám dojem, že jsme se viděly na srazu v Berušce...kdysi, kdysi :sunglasses:
5. říj 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony Gábi, taky by nebylo od věci porodit v pátek na Věruščin svátek, tak to promysli :slight_smile: Stejně myslím, že nikam povinně nenastoupíš. Do příštího úterý bude Jára na světě. A pokud jde o měření, tak ta jsou dle mého na dvě věci, veeelmi často se dooost netrefí. Navíc je lepší nevědět a nestresovat se z obřích rozměrů :sweat_smile: Tak se drž, skorodvojmatko.
@kuba30 Míšo, já jsem na tom s časem na štíru, nestíhám ani nejlepší kamarádky a rodinu. Když jsem totiž doma a nemusím pracovat, úplně nejraději nemluvím a jen si tak vegetím s knížkou. Ani v takové Beruně jsem nebyla snad dobrého půl roku. I když teď v pátek se mi možná rýsuje práce z domova. Dopo bych mohla odvalit nejnutnější a odpo bych si moooožná někam vyrazila. Že bychom se případně srazily třeba ještě se Símou, Janou, Renčou???? Zkusím jim napsat. Tedy jestli se Síma ještě odváží někam vydat :grinning:
5. říj 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amina
Kačí, no to mě už taky napadlo, toho 8.ého, a nakonec, Věrka se narodila zas 27.4. a to má svátek kdo?? ha? No přeci Jaroslav :grinning: :grinning: :grinning: Takže mám držet až do pátku, hm :sunglasses: No uvidíme , co se s tím dá dělat...
5. říj 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony Jo, tak to by bylo úplně dokonalé, držím pěsti :slight_smile: A jinak je jak? Je Ti fajn, nebo se to už fakt nedá? Těším se, až Vás uvidím. Jsem tady rozhlásila ten pátek, tak kdyby ses chtěla naposledy proběhnout, přibal tašku do porodky a zajdi :slight_smile:
5. říj 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony No jasně, bylas to ty, já jsem pořád někde v luftě a občas k našim zajdu. Něco jsem tam nesla, říkala jsem si, že to budeš ty, máš moooc pěkné bříško, to bude pěkný bojovník, klukům se skoro nikdy nechce ven, jsou líní. Kámoška u dvou přenášela 14 dnů. No on si řekne až bude čas, ale toho 10.10. je hezké datum, Kuba si ho taky vybral, dobře se to pamatuje :grinning:
5. říj 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amina Kačí, uplně tě chápu, já mám zatím čas, navíc se momentálně stresuju i s prací, protože si hledám novou. Než ji najdu, budu chodit jen na malou brigádu a pak se uvidí. Ale Kuba mi stejně pořád marodí, tak co si vydělám dám asi do chův. Každopádně to bude dost napínavé. Ještě uvidíme, jestli budeme moct přijít v ten pátek, Kuba opět marodí, sice to nebude nakažlivé, ale nevím jak bude vypadat. A u Símy taky nevím, zatím jí doporučili klid nejlíp ležet, už to má za chvilku, mám už připravené šampáňo, tak Símě i Gábi držím palce a možná se tam sejdou, kdo ví :wink:
5. říj 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony gabčo ty jo tak to by bylo fakt dobrý rodit na svátek, když už Věruš je na svátek :slight_smile:)) tak to tedy vydrž už do pátku :sunglasses:

jinak makám a jsem úplně nadšená :grinning: :sunglasses:
5. říj 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amina :slight_smile: :wink: No, tak třeba dneska je mi úplně skvěle, fyzicky ale i psychicky, což poslední dny bylo horší, no, mám... @draga... teď "jasný cíl" toho 8.10. tak uvidíme :grinning:

@kuba30 díky, uvidíme, jak se to nakonec povede :slight_smile:

6. říj 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!Emička dostala včera nádhernej ručně pletenej komplet - svetr, 2 čepičky a ponožky, ale je to fakt úžasný.Teď jdeme ven, tak se snad pak ozvu, papa.
6. říj 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, chtela bych se pozeptat jake mate zkusenosti s materskymi skolkami. nejlepe v okoli kauflandu. moc dekuji za odpovedi. mladej je jeste sice malej,ale na jare pujdeme k zapisu a fakt nevim kam. a nevite mi poradit jak to na kladne "chodi"? berou deti i v prubehu skolniho roku? ale to asi bude individualni,ze jo :slight_smile:
6. říj 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amina ...ještě musím reagovat na to Tvoje "nestresovat se z obřích rozměrů"...se ani tak nestresuju z obřích rozměrů malého Járy, ale spíš ze svých, opět 22 kg nahoře :astonished: a to jsem fest začala nabírat ten poslední měsíc, se asi zastřelim...bude dietka pak no :frowning2:
6. říj 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony Gabčo jé jsem si říkala, žes tu nebyla celý den :slight_smile: hele nestresuj se on se Jaroušek na svět dostane a pak už budeš jen relaxovat :wink:
6. říj 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga no, teď to mám každý den jinak, jeden den dobrý, druhý den depka, že furt nic...a vůbec, dneska je jeden z těch horších, takže Vám sděluji, že mě ffšechno "seje" :angry: :angry: :angry: :angry: :confounded: (aspoň na chvíli mi to pomůže :sunglasses: si takhle ulevit )
7. říj 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony, nestraš s dietkou..já potřebuju shodit 10 kg...nějak to nejde, ale budu chodit v pátek na taneční aerobic, tak aspoň trochu rozptýlení a jiná zábava
7. říj 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iris jj, já na tom nebudu o m,oc líp :angry: :rolling_eyes: a taky hodlám -zas-chodit cvičit....
7. říj 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kladeňačky, už jsem tu nějak dlouho nebyla...

Kony - ještě si toho Járu uvnitř užívej, já si teď říkám, že to druhý těhu uběhlo aninevímjak... (a to to první trvalo jen 32 týdnů:slight_smile:)

ad cvičení - já se výhledově chystám na aqua aerobic od Elmy - máte s tím někdo zkušenost? Jak se tam přihlašuje?

iris - tak ukaž Emu v pletenym kompletku - mám nakoupeno spoustu vlny, tak třeba něco obšlehnu:slight_smile:)

marto - no jak koukám, kolik je malýmu, tak bych si asi nedělala moc velký naděje, že ho někam vezmou už příští rok - možná do těch jeslí v Dánský (je to tam, Draguš?)
7. říj 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony Gabčo na kila se teď vybodni, jsem tě chtěla přijít vera zorptýlit, ale jsi mi nevzala telefon...tak nic no.
7. říj 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikkumyy na aquaaerobik v Elmě jsem chodila, ale moc dlouho jsem to nevydržela, ale je to fajn, přihlašovat se nemusíš, jen si zjisti, kdy to přesně je a můžeš přijít, kdy chceš a jak často chceš, platí se až tam před tou danou hodinou.
7. říj 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leterka FAKT, měla jsem zmeškaný hovor, ale vůbec se mi to neukázalo, možná jsem to nějak zmáčkla aniž bych koukla na displej, ani jsem ho neslyšela, jsem se rozptylovala vařením a úklidem s hudbou na plné kule...tož se moc omlouvám, ale nebylo to schválně... :wink: :sunglasses:
7. říj 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikkumyy do jesli bych ho nedala,az tak moc do prace nespecham :grinning: spis jsem mela na mysli,ze kdyby brali i pocas skolniho roku,tak by jsme sli k zapisu na jare 2011,od zari bych skolku platila a Risa by nastoupil az normalne od 3 let. ale mam obavy ze to je sci-fi,protoze podle toho co jsem nasla na strankach magistratu,tak loni se hlasilo do MŠ 930 deti a vzali pouze 700. ale kazdopadne to zkusim,mozna se postesti, proto hledam nejake info o materskych skolkach,kde je kdo jak spokojen. A jelikoz jsme "pristehovalci" ,tak jeste neznam moc lidi,kterych by se mohla pozeptat.
7. říj 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony nechceš se přijít rozptýlit i k nám? Taky bych ti k tomu pustila hudbu. :grinning: Hele že on je malej Jatouš chytrej počkal až bude mít velkej Jarouš volno, si totiž myslím, že o víkoši ož to dáš, ne?
7. říj 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leterka no, všechno je možný, ale já už fakt s ničím nepočítám, nakonec asi půjdu na tu vyvolávačku v úterý :rolling_eyes: a to má velkej Jarouš práci :angry:
8. říj 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek