• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
@leterka jo a díky za" lákavou nabídku kvalitního rozptýlení", ale já už radši jen doma, budu se tu popelit a čekat a čekat :wink:
8. říj 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: @pikkumyy ahoj :slight_smile: no jo, když ono teď už o tom užívání moc nemůže být řeč :angry: :sunglasses: a jak se daří Vám všem?? "Tybrďo" Juditka má už půl roku :astonished:
8. říj 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí

@kony TAk se jdu mrknout, zda nejsou nějaké novinky a ty se tu stále vykecáváš, Gábi. Sázím na dnešek, případně na neděli, to je úžo datum. Když jsem si četla, jak uklízíš a vaříš, vybavila se mi moje "zdevastanovená" domácnost, přijď k nám, po tak náročné práci se Ti to jisto jistě rozběhne:slight_smile:)
Jsem dnes na odstřel, asi tu budu s Vámi jen kecat. Práce mi neba, doma je neustále dusno kolem mých pozdních příchodů - ovšem jen ten, kdo dělal v Pze, ví, jak je na budku cestování, že?!
Takže kdyby kdokoli cokoli věděl o skvěle placené, duševně a časově nenáročné práci v Kladně, ať se ozve :grinning: Dobrá scifi, co?
8. říj 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amina Ahojky, taky takovou práci hledám, dneska jsem poslala životopis na další místo, tak uvidíme, jestli se ozvou. Dojíždění je fakt hrozný, kámošky dojížděly do Prahy než měly děti a jely v 6 a vrátili se v 7 večer, to mi přijde hrozný, takže hledám jen v Kladně nebo blízkém okolí.
8. říj 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony Ahojky, kdybys odpoledne slyšela dupání a hluk, tak je to Kuba, který mučí babi a dědu. Dneska ho odkládám a jdu si užít romantiky s mužem, potřebujeme si trochu oddechnout a užít si klidu. Vidím to na večeři a nějaký hezký film, dala bych si víno, ale chytnul mě zase močák, tak nemůžu. Držím palce abys měla všechno v pořádku až to přijde a hlavně rychle a bezbolestně :grinning:
8. říj 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amina kačko ahoj, jak jsme spolu v po jeli tak hned odma hádka a křik :slight_smile:)) takže kdybys nějakou takovou krásnou práci měla dej vědět...jinak ta moje je celkem ok díky těm hodinám co mám :grinning:
8. říj 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
odma = doma :slight_smile:
8. říj 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony Gabčo tak je před náma víkend můžeš rodit :slight_smile:
8. říj 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem byla asi tak po 100 letech cvičit, na tanečním aerobicu, holky, vidět mě, to byste se zasmály, já se motala jak nudle v bandě a pořádně jsem ani ty kroky nedokázala zmáknout, natož si snad zapamatovat celou sestavu.Emča prý doma celou dobu řvala..ale hlad neměla.
9. říj 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máme miminko :slight_smile:))

*Tak jsem dnes ve tři ráno konečně vykouk na svět, mám 3,90 kg a 51 cm, jmenuju se Jára a mám se fajn stějně tak i maminka *

Gabčo hodně velkááá gratulace :slight_smile:
9. říj 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, hurá!Velká gratulace Gabče k Jarouškovi :dizzy_face:
9. říj 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony gratulka... ja uz chci taky... :( :slight_smile: :slight_smile: si jeste ale 2mesice pockam:grinning:
9. říj 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kony - taky moc gratuluju k miminku!

draga - dík za zprávu:slight_smile:
9. říj 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga No tak ses dočkala, moc moc gratuluju a přeju krásné chvíle plné radostí :wink:
9. říj 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, gratuluji. O chlup nevyšel ten náš tip na Věruščin svátek... Hlavně ať jste oba v poho. Co nevidět nahoď fotos. By mě zajímalo, jak se rodí o půl kila menší dítko, musíš poreferovat. Bylo to lepčejší? :grinning:
10. říj 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahopřeji
10. říj 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se byla podívat na maličkýho Jarouška je krásnej, hodnej, maminka Gabča spokojená :slight_smile: všem děkuje za gratulace a pozdravují oba :wink:
10. říj 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
GABČO posíláme velké gratulace a přejeme hodně zdravíčka Jarouškovi
10. říj 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je novina, já neustále hlídám mobil, jsem myslela, že je ještě Jatouš schovanej a ono toto. :astonished: :grinning: Vítám Járu na světě - ať se ti tu líbí.
10. říj 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, jsem tady nová, tak zjištuji, jak to tady chodí... :slight_smile: Chtěla jsem se zeptat, jestli některá z vás má zkušenosti s předporodním kurzem v porodnici na Kladně - chystám se tam, tak jestli se mám na něco připravit.... :sweat_smile:
11. říj 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja gratuluji moc moc k miminku.

Jinak holky kdo by s nama chtel pristi tyden v pondeli do Berusky????
11. říj 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helineli ja ti nepomuzu ja bohuzel ne,. :frowning2:
11. říj 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helineli já taky ne, já stihla jen ten první díl :grinning: ale připravit si nemusíš nic...jen buď v klidu, vezmi si s sebou pití a budeš pěkně naslouchat :wink: jinak by to měli být 3 části - tuším 3 čtvrtky po sobě, měla by být možnost ukázky porodních sálů
11. říj 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helineli taktéž neporadím, rodila jsem a zase budu v Motole.

@adajar já bych do Beruchy šla, ale Terí je ve školce.

@iris Můžu se optat - nepotřebuješ nějaké věcičky na malou? prodávám levné :grinning:
11. říj 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leterka muzeme odpoledne dopolko se nam to nehodi my az tak kolem 3 hodiny.
11. říj 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leterka, díky, já jsem přemýšlela, že se zeptám, co všechno máš po malé..Emča toho má plnou skříň, ale něco by se určitě šiklo...můžeš to poslat na mail? nebo tak nějak? kuratko.i@centrum.cz
11. říj 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevíte, kdy bude v Berušce burza a jak to tam chodí?
11. říj 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar - my bychom šli, jsme tam byli zrovna dneska... pro nás je lepší dopoledne, odpoledne Šimon buď spí, nebo se snažim, aby aspoň odpočíval a bývá to mezi 1 až 5:slight_smile:, jak kdy:slight_smile:

helineli - já jsem byla na kurzu 2x - vede to milá PA a pak se většinou účastní jeden arogantní doktor (pokaždý jinej:slight_smile:), kterej lehce postraší prvorodičky (nevím, proč tam vybíraj tyhle typy, když je v porodnici i dost milých doktorek a doktorů)... Připrav se na to, že kladenská porodnice je velmi baby friendly a o trochu míň matka friendly a dost konzervativní. Ale určitě kurz doporučuju - prohlídneš si prostory, dozvíš se, jak to tam rutinně chodí (a taky to pak tak bude) a můžeš se na něco poptat. Výhoda je vzít tam partnera, kterýho bys pak chtěla u porodu, protože díky absolvování kurzu vám pak sníží poplatek za účast při porodu...
11. říj 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
burza by měla být 23-24. října, ale zatím to na stránkách nemají napsáno

11. říj 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dnes jsem volala do Berušky - od 18.10. mají nějakou rekonstrukci, takže provoz bude omezen, a burza kdy bude, to paní ještě nevěděla - máme sledovat stránky.
11. říj 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek