• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
@kony Gabčo neboj to se srovná a co děláš? jdeš k Věrce? necháš se od ní *vydírat*? Dála s náma chrní v posteli taky až od teď ,možná mají jen nějaké období tulení...a Jarouška máte v ložnici? pak nezbývá než poradit abyste spali všichni dohromady rovnou ...mě třeba to noční stěhování k Dálovi strašně vysiluje a to nemám druhé mimi...a když zalehne hned zvečera s náma vím, že mám klid a spíme celou noc bez buzení (což u tebe stejně nejde, když kojíš...) ale třeba by to pomohlo, že by se Věruška nebudila...no držte se rodinko :wink:
20. říj 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže..večerní kojení..vytáhla 90, ale ublinkla, dle mého je ta 70 prostě pro ni hraniční, vážila jsem ji nahou, měla 3890g, přibrala jen 30g od toho pondělka
holky, díky...uvidíme, co výsledky krve a jak to bude dál, hlavně, aby byla v pořádku
20. říj 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iris proc te stresuje blbka. Promin ja bych nedokrmovala vubec nutrilonem, ale tvim vlastnim kdyz mas dost a nedoktmuj kdyz ti to nechce. Pokud ji to staci a je uzasna tak neni o cem. Jsem se zas rozcilila ach jo.
20. říj 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako mně překvapila, páč byla vždycky v pohodě, prostě moje děti nejsou žádní váhoví rekordéři :frowning2:
sunar dávám jen v případě , že mi vypije fakt málo...ale když nemusím, nedávám
20. říj 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris: já bych se na dr vykašlala, když ti po víc jak 70ml blinká - nemá cenu jí nutit. A pokud by to dr nechápala, přešla bych k jiné. Moje děti také nesnědli hned stovku, nevím co ta doktorka blázní. Akorát pak maminky stresují a zbytečně přicházejí o mlíko
21. říj 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iris jako ja bych kdyztak odsavala vlastni jestli chces muzu ti pujcit odsavacku Aventku. Pouzivala jsem ji a dobry.
@mirka755 hele nas taky stresovali, ale u nas to bylo asi opravneny
21. říj 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já to vzdávám, v jednu do sebe nasoukala 30 MM z prsu, usnula mi, pak nechtěla ani sunar, tak jsem ji asi tak po půlhodinovém nucení přiměla ten sunar vypít, ale kroutila se u toho jak žížala :stuck_out_tongue_closed_eyes: já vážně nemůžu
21. říj 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Emička je chudokrevná, má hemoglobin 96 a měla by mít aspoň 110, takže pondělí vyfásneme kapičky :pensive:
21. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš to ale starosti Iris, tak držím palečky, ať je brzy Emička fit.
21. říj 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus si půjčit tu odsávačku a dávat jí mlíko, abys o něj nepřišla, když třeba málo pije...třeba to chce čas a půjde to později. Než aby si zvykala na jinou chuť , třeba na ten Sunar.
21. říj 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já odsávačku měla, ale už jsem ji dala pryč...tím, že máme ještě Toma, bylo to odsávíní hodně časově náročné :pensive: navíc Emča se prsu chytá, jenže je líná
21. říj 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iris už jsem ti to psala zkus kojit častěji po menších dávkách já to měla po 2 hodinách ve dne v noci...i jsem si to i zapisovala abych nezapomněla...vedla jsem si časové záznamy v notýsku ...Dála jedl taky míň, když vypil víc ublinkával... :wink:
21. říj 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže teď si vytáhla 100 z prsu, ale už tak kolem té 70 se začala kroutit jak žížala a bylo vidět, že už nechce, ještě se teda s přestávkami dokojila, ale už to bylo moc
21. říj 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iris hele zapisuj si kolik vypije a kolik ze vazi??? Jinak Danysek byl taky chudokrevnej a kapicky mu pomohli a proto mozna tolik nepribiva. Urcite bude lip.
21. říj 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adajar zapisuju, ale někdy mi váha před a po kojení naváží stejně, nebo i míň, asi ji tam občas špatně položím, páč když kojím, mlíko v puse má a pak ublinkává při odříhnutí :pensive: vypadá to, že fakt najedeme na sunar, páč to pak vypadá, že mlíko prostě není
22. říj 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iris je mi to lito. Uvidis no. Bohuzel vic ti nemuzu pomoct
22. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adajar v pohodě, já jsem prostě rozhozená od toho pondělka, co ji doktorka zvážila, tím pádem ve stresu, zmatkuju a bojím se o Emču, musím se s tím srovnat sama :pensive:
22. říj 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iris tohle znam moc dobre a vim ze rady druhych nepomahaji. Jsme s teboiu pis pis pis vic pro tebe udelat bohuzel nemuzem.
22. říj 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsme byli dnes poprvé v té herně Kulihrášek. A překvapilo mne tam, že jsme tam byli dopoledne asi hodinu sami. Jindy tam prý bývá hlava na hlavě. Mají to tam hezky zařízené, ale pokud je tam člověk víc jak hodinu a čtvrt, tak už platí jinou částku a to 68,- Kč - jinak do 90 minut vstupné 45,- Kč.
22. říj 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme se zas dneska dokopali od 9 na cvičení do spirály - bylo to fajn, Judita tam ležela na kraji na dece a Šimon docela spolupracoval, akorát na konci brečel, že už to skončilo:slight_smile:
a já jsem včera vyrazila na ten aquaerobik... a to bylo taky dobrý....

iris - ať to dopadne jakkoli, tak ema stejně bude vědět, že pro ní děláš to nejlepší, a bude to ok :sunglasses:
22. říj 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juhele Nazdáááár, já se doma trochu nudím a stresuju, Kuba mi bude marodit asi i další týden a já už doma nevím co dělat abych se nezbláznila.
23. říj 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony Ahojky, tedy máš hodné děti, ještě jsme je s našima neslyšeli :wink: Než si zvykneš na režim tak to chvilku trvá, ale nakonec to zvládneš tak rychle, protože ti nic jiného stejně nezbyde :sunglasses: Taky bych měla ráda další mimi, ale prý mám výhrady k muži už teď a pak prý budu frflat ještě jednou tolik. Navíc nemáme moc hlídání, jen mojí mámu a ta pracuje, tak jí dávám Kubu jednou za týden, když si ho tedy vezmou. Tak si ještě asi rok počkám a pak se uvidí, jestli se odhodláme společně :slight_smile: Chci aby se těšili všichni. Tak hodně sil a příjemných chvil :slight_smile:
23. říj 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iris Tak Iris, jak je? Co Emička, baští? Víš co, radit ti nebudu, holky už tu napsaly všechno. jen ti chci říct tohle: Berenika byla líná, nechtěla sát, nepřibírala. Od porodnice byla na částečném dokrmu a od dvou měsíců plně na Nutrilonu. Tenkrát jsem byla z toho zoufalá, dřela prsa odsávačkou, pila litry čaje, jedla homeopatika a nic...Brečela jsem jak želva.. Měla jsem pocit, že všichni kojí a já ne = jsem špatná máma. Dneska už to neřeším, kdyby měla Stázinka jako hlad, frknu flašku bez váhání. Takže i kdyby byla Emička plně na lahvičce, není to nic strašného, hlavně že budete obě v pohodě :wink:

P.S. Stázka přestala najednou přibírat po 4.měsíci, takže jsme začaly večerní kaší a teď už týden baští i zeleninu. A je to pucek :grinning:
23. říj 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lapagerie už ji nevážím..nemá to cenu, nevím, jestli je to stresem, nebo prostě normální běh tím, že Emča málo sosala, ale mám málo mléka...včera večer jsem neodsála nic, odsaju, jen když je delší pauza a to stěží an jedno krmení :cry: Takže...v noci je na sunaru, brzy ráno cca kolem 6 dostane prso, to je nalité, takže jí stačí,dokrm nechce, pak odsaju přebytek, aby měla na další krmení...a pak dle situace, pokud se mi povede odsát, dostane MM, jinak je na sunaru.Vypadá spokojenější, tak snad přibere..akorát se mi asi nepocede jet s ní zítra k doktorce, páč máme auto v servisu :pensive:
Všem vám moc děkuju!
24. říj 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuba30 děkuju :sunglasses: jj, trošku si musíme zvykat, každý z nás musí najet na jiný systém, ale jde to - i bez řevu :wink: jak je vidět :slight_smile: Já jsem taky byla "varovaná", taky jsem měla k manžovi výhrady, ale to se prostě nějak poddá...no, my se snažili přes rok a nakonec se podařilo :slight_smile:
Kubíka teda občas slyším, ale nejspíš hlavně proto, že paneláky mají dooost tenké stěny, nebo se to rozléhá?? :sunglasses: Ale ...by mě zajímalo, co říkají sousedi pod náma, když Věrka začne "tancovat" :grinning: :grinning: :grinning: Každopádně, držím palce při budoucím snažení :wink:
@lapagerie moje řeč :sunglasses:
@iris mmch, já budu mít asi obě děti na dokrmu, Věrku jsem kojila+dokrm do 4měs. a Jára , jak si začal zvykat na fláděru, tak je línej jak pjasátko :sunglasses: a saje málo...tudíž to bude asi to samé jako jeho ségra...ale, co je hlavní, když vím, že J. netrpí hlady(Věrka prvních 14 dní doma prořvala dnem i nocí-hrůza), radši mu fakt tu flašku dám, nestresuju ani já ani dítě a jsme na tom psychicky rozhodně líp, než kdybych (se dvěma dětma) trávila čas neustálým odsáváním, hlídáním, kdy co vypít, kdy vzít homeo atd atp...ale každý má na to jiný názor, tímto netvrdím, že není dobře se aspoň pokusit o výlučné kojení :slight_smile: já jsem to zkusila, ale nervy jsem na to pak neměla :sunglasses: prostě dám nejdřív prso a pak holt tu lahev :angry:
držím palce!!!
24. říj 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, kony - jasně, žádný zbytečný stres, i já jsem vyrostla na sunaru :sunglasses:
iris - jen mě ještě napadá, že Emě jsou 3 měsíce a říká se ve 3 a 6 týdnech a ve 3 a 6 měsících má mimino růstový spurt a matka tím pádem laktační krizi - někdy to vypadá, že se tvorba mlíka jakoby zhoršila, ale když se nepřestane kojit, tak to po týdnu odezní a bývá to ok...
24. říj 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikkumyy @iris jj, 3 a 6 týdnů a 3 a 6 měsíců :wink:
25. říj 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikkumyy já už na to, bohužel, nemám sílu...Emča málo přibírá,. ona se u toho kojení fláká, usíná, takže pak saje málo, tím pádem je málo mlíka a když si to vezmu zpětně...tak po příchoduz porodnice (když Emča neuměla sosat) jsem nedělala nic jiného, než že jsem odstříkávala a krmila...jenže pak jsem neměla tolik času na Toma :pensive: takže uvidím...upřímně řečeno, dneska se mi do toho odsávání nechce ani trošku :unamused:
25. říj 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leterka Leni, dnes dorazil balíček, moc děkuji, věcičky jsou moc pěkné a Emča je určo unosí :dizzy_face:
25. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iris Jo tak to jsem ráda, že jsi spokojená, kdybys ještě měla někdy zájem, tak se ozvi, pokud mi ještě něco zbyde, snažím se rozprodat co nejvíc.
Držím palce při krmení, s terí nebyl žádný problém, ale o to se teď víc bojím, aby s druhým mímčem právě nebyl, a se ještě říká, že kluci jsou línější, ale jak je vidět z příspěvků, tak je to asi jen pověra.
25. říj 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek