• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
@leterka no, asi to bude pověra, Tomík sosal jak divej a to byl narozený 36+0, Emča je 37+0 a na jídlo je teda líňoučká od začátku,ale zas byla císařem,no
25. říj 2010 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Kladeňačky, zakládala jsem téma - hledám akutně pediatra (spíš lékařku) v Kladně nebo blízkém okolí - http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/pediatr-kladno-a-okoli/?collapse=true&page=last&post=last ... možná byste mohla některá poradit, dát nějaké reference a tak :grinning: Díky
25. říj 2010 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Emička má 4160g - za týden přibrala 300g :sweat_smile:
25. říj 2010 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@iris No vidíš, tak to je príma, ale asi je to po Sunaru, že?. Tak se na kojo příp. vybodni... A přitom, jak jsi psala, tak se zdálo, že moc nepapá?
25. říj 2010 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@palenda My chodíme k MUDr. Janečkové, ale mám pocit, že už nebere nové pacienty
25. říj 2010 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@palenda my chodíme k mudr. Plavkové, ordinuje na 4obvodu v Kročehlavech, je taková svéráznější ale nedělá z ničeho vědu, hned nepíše ATB, přístup rozumný a to mi vyhovuje, nerozplývá se nad každým miminkem takže takové ťu ťu ňu ňu od ní neuslyšíš...i když třeba náš Dalimil se jí od mala líbil a pravila, že má krásný tvar hlavy :slight_smile:)) myslím, že bere :wink: chodí tami Gabča (kony) a ta tam teď bude zase častěji tak ti určitě také napíše názor viď Gabčí :slight_smile:
25. říj 2010 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky kladeňačky pokud byste měli zájem :wink: :o focení jukněte :wink:

http://www.modrykonik.cz/katalog/firma/murynka/
25. říj 2010 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@iris skvělé, jen tak dál :slight_smile: jakkoli :wink:

@palenda @draga jj, Plavková je dle mého výborná, nejsem přehnaně starostlivá, mě její přístup vyhovuje, např. teď mi radila jak s očkováním a mám na to stejný názor, prostě během těch tří a něco let, co jsem u ní s Věrkou(a teď i s Járou) velká spokojenost...

@draga PS: jako mě se teda nad jarouškem "rozplývala", jooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses: :grinning: :grinning:
jak je v práci pani??co děláte o víkendu, že bysme se příépadně sešly na chvíli na hřišti??dle počasí samozřejmě...

@leterka co Ty? už je Ti dobře, ta nabídka setkání o víkendu platí i pro Tebe(dle okolností) :wink:
26. říj 2010 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@murynka krásný fotečky!
@leterka..hlavně, že nabírá, je mi jedno, jestli je to po sunaru :wink:
26. říj 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
My chodíme k Janečkové a je prostě boží. Ale taky myslím, že nebere...

P.S. Od Plavkové teď utekla kamarádka, prostě ji odbývala a dcerka chuděra kašlala úplně strašně a dusila se víc jak měsíc. Neposlala ji ani na CRP, ani na sono prostě nic. JŽe prý je to v zimě běžné... No a musím tedy říct, že kámoška měla dost problém sehnat jiného pediatra, když řekla, že odchází od Plavkové. Že prý paní doktorka nemá mezi pediatry moc dobrou pověst a stěžuje si dost nevybíravě, že jí přebíraj pacienty.... Tak asi nebyla kamarádka ojedinělý případ. No ale asi záleží na člověku...
26. říj 2010 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@iris : to víš že jo, jak píše @kony : je lepší mít spokojené dítě a být sama vyrovnaná, než abyste oba byli stresovaní. Já měla Anetku na flašce od 3 týdnů, Ondráška od 2 měsíců ...

@palenda : my chodíme k MUDr. Dědinového do Rozdělova, nemůžu jí absolutně nic vytknout. Ale to bude asi pro Vás moc daleko. Pak vím, že si kamarádka hodně chválí Kosinovou u Václaváku v Kročehlavech (chodí k ní přes 13 let)
26. říj 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@lapagerie to jsou mi věci :astonished: :confused: až takhle, jo,no nicméně, já zatím zůstávám... :sunglasses:
26. říj 2010 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kony No setkání bych ráda uskutečnila, ale jsem na odpis, pže mi zbývá jen 2 dny do dobrání Penicilinu a mám pořád kašel a šimrání v krku, už jsem myslela, že to je lepší, ale jak dýl mluvím, tak začínám chraptět a to je špatně, já mám s těma hlasivkama vždcky problém na dlouho, ach jo, ale že zrovna teď, jdu vyčíst, zda si ůžu vzít třeba Mucosolvan nebo já už fakt nevím, jsem vládala naději do těch ATB...
26. říj 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@leterka mucosolvan můžeš, brala jsem ho taky při těch svých rýmičkách
26. říj 2010 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
letim do školky :astonished: :astonished: :astonished:
26. říj 2010 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, jestli nevíte, tak 6.listopadu bude na ZŠ NOrská bazar dětského oblečení či hraček s možností i vlastního prodeje věcí - více info viz odkaz: http://www.4zskladno.cz/main.php?lng=cz&smid1=838&vism=5
26. říj 2010 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@palenda Ahoj, já chodím s prckem k Mudr. Seifertové na Okrsek 4 (je to barák, kde je dětské centrum Spirála ) - naproti ordinace lékárna. A jsme tam spokojení.
26. říj 2010 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@palenda ahoj, my budeme chodit k dr. Janeckove, ale jak rikaji uz nebere...
26. říj 2010 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kony nevím na víkend se nahlásil na odpo můj taťka ale na sobotu, tak případně neděle by šla :wink:
26. říj 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@kony no mě se nad Dalimilem také rozplývala ale ne jako takové jezíši ty jsi klásný mimi...ale prostě řekla, že má krásný tvar hlavičky takový ušlechtilý :grinning: tak asi tak :grinning:
26. říj 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
holky já nevím já na každou doktorku slyším něco pro i proti, ale je pravdy, že když byl Dalimil nemocný předloni na silvestra, tak jsme byli u mudr. Seifertové (byl to zástup) a byla hodně příjemná :wink:
26. říj 2010 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@draga ok, tak předběžně neděle, ale hodně předběžně, bo Věrka hlásí bolavé bříško a má teda trochu průjem, tož zůstala dneska doma...uvidíme :wink:
@draga a jasnačka, já jsem to myslela jako legraci :sunglasses: naše děti jsou prostě krásný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses: holt jsme je umeli udělat :dizzy_face:
27. říj 2010 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, díky za tipy .... zkusím dnes někam zavolat, jestli vůbec berou. Tak pak dám vědět, jak jsme se rozhodli a jestli jsme spokojení :slight_smile: Ještě jsem slyšela dobré reference na MUDr. Martinu Spaziererovou v P-P klinice, jednou jsem u ní i kvůli něčemu byla (pracovně), tak uvidím :slight_smile:
27. říj 2010 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Holčiny, ještě jedna otázka - zase jsem psala do příslušné diskuze a opět žádná odpověď, tak třeba mi poradíte tady - já jsem poprvé rodila v Příbrami, teď budu rodit na Kladně - a chci se zeptat, jestli jste některá byla na normál pokoji nebo jste měly všechny nadstandard? Je mi jasné, že nadstandard je super, ale finančně to je teď u nás trochu horší, tak to zvažuju.... budete hodné, když napíšete, jak to tady na těch normálních pokojích je, jestli se to dá. Díky
27. říj 2010 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@palenda tak to nemohu sloužit, rodila jsem v Motole a zase budu.
27. říj 2010 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj palendo, tak ja jsem rodila na Kladně a byla jsem na normalnim pokoji a vše OK dokonce jsme se na pokoji sešla skvěla partička ,která se stále naštěvuje. Chtěla jsem samozřejmě nadstandart ,ale nebylo volno a když už bylo tak jsem se na to vyprdla. Jinak chodime k pani MuDr. Kosinové supr doktorka jen sestra trošku nepřijemná ,ale ta se da překousnout.Jinak moc dobrá je prý doktorka MuDr Dimová mladá a je i na skypu a emailu. Jinak koukám že máš stejně starého chlapečka jako já. Tak snad jsem trošku pomohla.
27. říj 2010 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Já taky byla na Kladně na normálním pokoji - byla jsem po císaři a pak ještě na 2dny, kdy se uvolnil nadstandart jsem si připlatila tento pokoj.
Na tom normálním pokoji se taky sešla fajn partička a hl. bylo fajn popovídat si, příp. poradit se se zkušenějšíma "holkama".
27. říj 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Palendo, já byla na normálním pokoji 1 den a noc, pak se uvolnil nadstandart a byla jsem za něj neskutečně šťastná. Na tom normálním nás bylo 5, takže hukot ve dne v noci. Neustále rozsvícená světla (na nadstandardu stačí jedna lampička), hlučné příchody sester... Myslím, že normální pokoj má výhodu, když jsi prvorodička = přísun informací. Ale ty čekáš druhého prcka, tak víš, jak se s ním zachází.
Další výhona nadstandartu jsou návštěvy kdykoliv během dne, na normálním pokoji jen 15-17hod...
Jo a vlastní sociálka je úžasná věc :slight_smile:

My taky nemáme peněz nazbyt, ale výdaje za nadstandart nelituju. :wink:
27. říj 2010 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@palenda já jsem byla na pokoji normální a v porodnici jsem zkejsla 12 dní (malej měl žloutenku) nakonec jsem na nastandart nechtěla, protože na pokoji jsem lecos pochytila od druho nebo třetimatek...hodně mi pomohlo si popovídat a jako asi nastandart je fajn, ale já jsem člověk společenský tak mi nevadilo být na pokoji se třema dalšíma maminkama...a za těch 12 dní se pěkně prostřídaly :slight_smile:
27. říj 2010 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
díky za postřehy - já jsem u prvního hrozně chtěla nadstandard, ale v PB byl jen jeden a ten byl celou dobu obsazený, byla jsem v porodnici 7 dní (po sekci) a byla jsem na prášky (hodně dělaly hormony :slight_smile:), ale měla jsem štěstí na "holky", takže to vlastně celkem šlo ....

@lapagarie - u nás je to s penězi nahouby, teď jsme se přestěhovali do nového domku, který ještě ani není dotažený a když si představím, že tam třeba budu zase týden, tak se to nasčítá :-/ ... na druhou stranu bych si to mohla nechat dát jako vánoční dárek, co?!

@winas - já se už dnes domluvila s tou dr.Spaziererovou v P-P klinice, ale díky za další tip - kdybych nebyla spokojená, tak aspoň vím, koho dalšího zkusit
27. říj 2010 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek