• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
@palenda : kamarádky byly na normálním pokoji a nestěžovali si. Ale nevím jestli jsou všechny pokoje po 5-6, pro mě by to bylo hrozně moc lidí (co vím co říkali holky). Já KLadno neznám, rodila jsem 2x ve Slaném a byla jsem spokojená - jak s péčí, tak s ostatními věcmi

@leterka : známá měla Motol také vyjednaný, ale poslali jí na Kladno. Zrovna malovali a měli i narváno
27. říj 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslední dobou kladenská porodnice praská ve švech - když jsem tam teď byla s Juditou, tak nás bylo 6 matek + 6 dětí na pokoji, kterej je normálně pro čekatelky na císaře, a tudíž tam není žádný místo ani podmínky pro mimina (jako např. tam není vanička a místo na vozejky s miminama). Měla jsem zažádáno o nadstandard, ale vybodli se na mě - takže jsem to tam strávila v těch polních podmínkách... každou noc řvalo jiný dítě (jednu noc měla sólo i Judí:slight_smile:)... ale hrozný to nebylo... Pořád je to pohoda proti tomu příchodu domu :grinning:
27. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Palendo, pokoje jsou i po 4 a dokonce po dvou - měla jsem to štěstí :wink:, ale nadstandart(i když za 500/noc) u mě zas vyhrál...

Pravda ale, že je teď dost narváno...a jak píše pikkumy, někdy jsou to polní podmínky (což ostatně byl i ten dvoulůžák),ale přesto si myslím, že se to dá, já jsem teda taky neměla s "holkama" na "normálu" žádný problém :slight_smile:
28. říj 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
když jsem porodila Toma, byla jsem na čtyřlůžáku a je fakt, že jsem se vůbec nevyspala...mimča si to pěkně střídala, až na Tomíka - ten byl fakt hodnej,ale zas jsem byla ve společnosti a mohla jsem si vyposlechnout rady, jenže to u druhorodiček už víceméně ztrácí smysl...Emču jsem rodila v Rakovníku, tak jsou pokoje max po 2 a to bylo teda nesrovnatelně lepší na vyspání :grinning:
28. říj 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak díky - ty jo, pokoje pro 5-6 lidí, to je fakt masakr, já myslela, že tam jsou max.pro 4. No, tak to ještě zvážím. Já bych určitě chtěla ten pokoj za 500,-, za 900 už mi to přijde opravdu moc, navíc, když u mě hrozí císař a to bych tam byla týden... tak už asi vím, co si budu přát od Ježíška :grinning: :grinning: :grinning: Ještě jednou díky moc za všechny rady
28. říj 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oni maj i pokoj za 900,-??? Tak to nevím, já měla ten "lepší" se sociálkou uvnitř a platila jsem 600,-/noc.. byla tam televize, lednička a jedna židle pro návštěvu :grinning:
28. říj 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Bereniku jsem rodila ve Slaném, tam jsme byly tři na pokoji... Ale pak, když se to zaplnilo, ležely tam holky i po šesti...
28. říj 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lapagerie - všechny nadstandardy jsou dražší - myslím, že od srpna nebo od září - a právě ten s vlastní sociálkou teď stojí 900 na den. Ty bez vlastní sociálky stojí 500.
29. říj 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lapagerie : to asi byli na tom pokoji čekanek (co přenáší, nebo mají nějaký problém ne). Já byla při ANetce na 3 lůžáku a při Ondrovi na 2 lůžáku s dětskou vaničkou. Tam by se další postele nevešly. 3 na pokoji byla fakt síla, pro prvorodičku dost lidí - byla jsem vyjukaná, nevyspalá. Při Ondrovi jsem si ten pobyt fakt užila :wink:. O nadstandardu jsem také přemýšlela, ale když jsem se pak dostala na 2 lůžák, tak jsem si to rozmyslela. Ale být po víc, tak si o něj také řeknu - pokud by byl volný
29. říj 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Palendo, tak to jsem to ještě stihla dobře :grinning:
Mirko, jo, to byl on. Kladno bylo zrovna zavřený kvůli malování, tak maminy ležely všude i na gyndě...
29. říj 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palenda Ahojky, zkus Dr. Dimovou, je celkem fajn, Janečková neměla volno, tak chodíme k ní. Janečková ji doporučila, znají se a zastupují se.
29. říj 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dozvěděla jsem se, že na 4.ZŠ bude bazárek dětských věcí, můžete nakupovat i prodávat, je to 6.11. od 9-12 hod. tak jen pro info.
29. říj 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že se probírá kladenská porodnice :wink: . v srpnu tam rodila kamarádka a bylo tam prý hrozně málo porodů. teď v pondělí rodila kamarádka, z kladenské porodnice jí poslali na Bulovku, prý neměli místo na jipce (malý se narodil o 4 týdny dříve).

29. říj 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
palenda:
co se týká nadstandartu - ty teď opravdu zdražili :frowning2:. já byla jeden den na klasickém pokoji a další dny pak na nadstandartu. vyšel na mně bez sociálky, ale ta byla přes chodbu a sprchy také a společné jen pro 3 nadstandartní pokoje. také nemáme penízky na zbyt, ale i když jsem v nemocnici byla 10 dní, peněz jsem nelitovala.. soukromí a neomezené návštěvy (MM dělal do 17 hodin, tak by návštěvní hodiny vůbec nestíhal).

kamarádka, která rodila v pondělí, tak také ještě minulý týden neměla vybranou dětskou lékařku. dala jsem jí seznam ze stránek znamylekar.cz, kde je i hodnocení, jak jsou pacienti (resp. maminky) s lékaři spokojeni. na moje doporučení zavolala dr. dědinové (rozdělov) a vzala ji. my chodíme k dr. květové (na sítné) a ta tuším také bere.
29. říj 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuba30 Já už jsem tu to info o bazárku dávala zač. tohoto týden :slight_smile: . Bližší info na http://www.4zskladno.cz/main.php?lng=cz&smid1=838&vism=5
30. říj 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík
tak my se zítra vydáváme s kamarádkou a dětmi do toho nového centra u Kauflandu, kdybyste někdo chtěl dorazit také :o)). Je to u Opavia hřiště ... budeme tam kolem 13 hod
31. říj 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé maminky,

ráda bych poděkovala maminkám, které zde již avízovali plánovaný bazárek, který bude probíhat na 4. ZŠ tuto sobotu od 9.00. Dovolte tedy, abych vás také pozvala.

Přijďtě...prodávat tam bude maminek celkem hodně (a stále se hlásí další), tak ať máme komu prodávat :wink: Když se bazárek osvědčí a získá si oblibu, budeme ho organizovat každý cca půl rok :slight_smile:

Děkuji a přeji hezký den.

Dana Levá
leva.dana@seznam.cz
1. lis 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirko - tak jaké to je u té Opávky? Má cenu se tam někdy vypravit?

hmm... že bych v sobotu vyrazila na kaufy?
1. lis 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
je to tam fajn :o)), z jedné strany toho domku je ta pizzerka a z druhé strany ten koutek. Stolečky předtím, takže jsme s kamarádou krásně viděli na děti. Pro menší děti spousta hraček, stavebnic, malý bazének s kuličkami. Motorky na ježdění a malý domeček se skluzavkami. A pro větší děti trampolína, ta velká - Anetka se vyřádila :o)). Ale i Odík, naučil se tam jezdit na odrážedle a furt se hrabal na skluzavku :slight_smile:). Byly jsme tam s kamarádkou samy, takže žádné hádání o hračky. Moc lidí o tom asi ještě neví, dobré je že tam člověk může jít kolem oběda - udělají Vám pizzu/těstoviny. Jediné mínus je, že nemají přebalovák pro dítě. To jsem se zapoměla zeptat, jestli ho na záchody přidělají ... ale jinak to tam bylo moc super. Byli jsme tam přes 2 hod
2. lis 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka755 az budem zdravi rady tam s vama zajdeme a nebo ze bychom tam udelali mini sraz??
2. lis 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adajar
@mirka755 joo, mini sraz :wink: přišla bych se ukázat s mimi :slight_smile:
2. lis 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony mi te radi uvidime. Ja bych to teda holky videla az za 14 dni aby decka odnas nic nechytlil.
2. lis 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme dnes byli v Berušce a mají tam po té rekonstrukci novou malou trampolínu, fotbálek a nad topením u dopravního hřiště novou, pomalovanou stěnu:slight_smile:
2. lis 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adajar jasan, jen nevím, jak na tom zrovna budem my :dizzy_face: neboť Věrka ze školky taky tahá všelijaké bacily :sunglasses: ale tak uvidíme :wink:
...já myslela, že bych jen na skok, na chviličku, přece jen je Jára malý mimi...my můžem buď dopoledne nebo potom později odpoledne :confused:
3. lis 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony my chodime odpoledne az tak kolem 3 dopolko nemuzu musim varit a tak.
3. lis 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adajar mě kolem třetí vstává Věrka, tak vyrážíme až kolem čtvrté :sunglasses: snad to nějak skloubíme...
3. lis 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony tak to klidne muzeme kolem 4.
3. lis 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my můžeme kdykoliv :wink:, oběd když tak uvařím den předem (nebo si tam dáme pizzu :wink:) a Ondráš spí i v kočárku ... takže se podrobíme většině :dizzy_face:
3. lis 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás bývají lepší dopoledne, ale třeba to Šimon výjimečně zmákne i odpo...
4. lis 2010 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka755 no Danysek spi dopolko a jedine doma v postylce.

@pikkumyy tak uvidis no a co mala??
4. lis 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek